forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Pjesme koje vam idu na onu stvar

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 23/07/2017 : 12:27:05
Koje vam pjesme idu na onu stvar, mijenjate radio stanicu kada ih cujete itd...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Macbeth Posted - 16/10/2022 : 12:03:14
quote:
Originally posted by Qwertz

Možda da ih i ja onda jednom tako preslušam. Kao što rekoh, nisu loši, ali niti jedna me njihova stvar koju sam dosad čuo nije nešto posebno oduševila da bih rekao :"Auu, nikad još nisam čuo nešto tako dobro". Ali dok ne preslušam Beatlese, za mene je Queen bend #1. Neki dan sam pogledao snimku Live Aida. Pomislio sam samo:



Eto vidiš, meni je Queen apsolutno jedan od najmržih bendova Možda je to neka vječna opozicija ukusa

Ma razumijem da netko i ne voli Beatlese, samo sam htio reći da su za to vrijeme učinili ogroman napredak u svijetu pop i rock glazbe, taj se efekt izgubi s vremenom jer se danas svašta novoga snimilo i nadovezalo na njih.
Qwertz Posted - 16/10/2022 : 11:34:14
Možda da ih i ja onda jednom tako preslušam. Kao što rekoh, nisu loši, ali niti jedna me njihova stvar koju sam dosad čuo nije nešto posebno oduševila da bih rekao :"Auu, nikad još nisam čuo nešto tako dobro". Ali dok ne preslušam Beatlese, za mene je Queen bend #1. Neki dan sam pogledao snimku Live Aida. Pomislio sam samo:
Macbeth Posted - 16/10/2022 : 11:28:48

quote:
Originally posted by Qwertz

Beatlesi. Nije da mi idu na onu stvar (jetru, dakako :)), ali redovito ih nazivaju najboljim bendom svih vremena itd., ali uopće mi nisu nešto posebno (nisu loši, ali jednostavno ne vidim(bolje rečeno, čujem) što je tako posebno kod njih.



Imaju najbolje melodije u (pop) rocku ikad, imaju savršeni balans eksperimentiranja, glupiranja i ozbiljnosti, uvijek su pokušavali nešto novo, odlično sviraju instrumente i pjevaju (nije to neka bolesno visoka tehnička razina, kao gitaristi su danas možda nekakav viši prosjek; McCartney ima odlične bas linije, a i Ringo je vrlo podcijenjen), pjesme su im bezvremenski hitovi i samo jedan manji dio je "zastario". Pisao bih još, ali ne plaćaju me za reklamu...

Nisam ni ja kužio prije u čemu je fora s njima, ali baš sam jednom odlučio poslušati sve njihove albume kronološkim redom i sad mogu reći mirne duše da su mi najdraži i najbolji bend ikad! Uzmi u obzir da su primarno stvarali šezdesetih godina, nenormalno kreativan i "moderan" bend čak i za to ludo doba.
Qwertz Posted - 15/10/2022 : 20:52:06
Beatlesi. Nije da mi idu na onu stvar (jetru, dakako :)), ali redovito ih nazivaju najboljim bendom svih vremena itd., ali uopće mi nisu nešto posebno (nisu loši, ali jednostavno ne vidim(bolje rečeno, čujem) što je tako posebno kod njih.
Qwertz Posted - 15/10/2022 : 20:47:42
Nove pjesme od Koktelsa. Otkad im Mauro Staraj ne radi tekstove, otišli su u krasni krastavac. Posebno me iritira "Mi imamo bend"
Qwertz Posted - 15/10/2022 : 20:46:10
Novije pjesme od Klape Intrade i one neke druge klape u kojoj pjeva bivši pjevač Tutti Fruttija. Ovo nema veze s klapama koje mogu zvučati dobro, ili se možda toliko vrte po radiju da su postale iritantne.
Qwertz Posted - 15/10/2022 : 20:43:53
Bilo što od one Franke nešto. (Ćorlukine žene) Nisam siguran je li Batinić ili Batelić. Ne pjeva tako loše, ali ima debilne tekstove
Qwertz Posted - 15/10/2022 : 20:39:59
Paradise city od Guns and Rosesa. Možda bi bila bolja da traje do 4 minute, ali slušati Axlovo deranje 7 minuta je previše. Uz to, više od pola pjesme je "Take me down to the Paradise City where the grass is green and the girls are pretty, take me home".
zeljko Posted - 29/05/2019 : 12:48:11
Rainig man..
Sve verzije
I will survive...ave verzije
Poli Posted - 29/05/2019 : 10:09:42

Ne znam, iako prije nisam cuo tu stvar, ali meni to nije lose. Obrada je skoro jos bolja.


Kila Banana Posted - 29/05/2019 : 09:54:34
Mene čudi da ovu nitko nije spomenuo:

Obrada od Nipplepeoplea još gora:

King Warrior Posted - 15/11/2017 : 12:33:49
Trenutno zesci smor

DODSFERD Posted - 01/08/2017 : 14:00:06
Ova stvar je išla na živce baš zato jer se previše puštala, mnogi valjda zaboravljaju da Scorpionsi ne postoje od 1990. već su osnovani još tamo 60-ih godina.

panzer Posted - 01/08/2017 : 12:59:32
Odmah sam prekinuo ...
Poli Posted - 01/08/2017 : 12:50:08

I, dopada ti se, jel ti vec izasla iz uva?


panzer Posted - 01/08/2017 : 12:23:49
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

Da li mi verujete da ja još nijednom nisam čuo tu Despacito ili kako već pesmu?

Od onih koje me nerviraju: sve od Olivera, Rozge i Pisarovićke. Pa ondak, Life is life, Eye of the tiger, skoro sve od AcDc...ima još



Ja ti virujen jer ni ja neznan šta je to.



Evo, prije minutu sam je po prvi put slušao.
Poli Posted - 30/07/2017 : 00:58:06

ovu Genie in a bottle cujem prvi put (ni na radiu je nisam nikada cuo), ali nista cudno, CA mi ide na racku


tinton Posted - 30/07/2017 : 00:21:33
quote:
Originally posted by Vlladimir




Ova Ćubijeva je vrhunska.
King Warrior Posted - 29/07/2017 : 10:12:03
Da ne zaboravimo i trio sa pickastim glasovima: Bee Gees-Night fever
https://youtu.be/67YwZ9OSZcE
Poli Posted - 29/07/2017 : 00:10:55

ma di si ovo iskopao Nazore


evo, i bihajnd d siin (behind, like where the butt is? sin sin sin six six six)




paro Posted - 27/07/2017 : 23:41:17
quote:
Originally posted by Golub

quote:
Originally posted by King Warrior

Ova pjesma je uzasno smarala prije nekoliko godina:
Happy
https://youtu.be/y6Sxv-sUYtM



Uh, da. Pharrell je nekoć bio zanimljiv glazbenik, ali s tom pjesmom mi se zgadio.



Meni je Happy odlična stvar.

A na jetra mi je zadnje ova išla

Golub Posted - 27/07/2017 : 23:26:27
quote:
Originally posted by King Warrior

Ova pjesma je uzasno smarala prije nekoliko godina:
Happy
https://youtu.be/y6Sxv-sUYtM



Uh, da. Pharrell je nekoć bio zanimljiv glazbenik, ali s tom pjesmom mi se zgadio.
King Warrior Posted - 27/07/2017 : 21:04:14
Ova pjesma je uzasno smarala prije nekoliko godina:
Happy
https://youtu.be/y6Sxv-sUYtM
supermark Posted - 27/07/2017 : 20:43:30
quote:
Originally posted by King Warrior

Godinu za godinom, svakog decembra nastupa patnja za usi, traje sve do negdje 26.12. tada uzas prestaje i ponavlja se opet sljedece godine. Last Christmas mucenje






ja sam mislio da ovo pjeva žensko...
Dukidule Posted - 27/07/2017 : 19:04:27
quote:
Originally posted by solar

@Dukidule

Stavljaj ovakve linkove:

https://www.youtube.com/watch?v=reNNH6BbcCA

a ne skraćene poput ovog:
https://youtu.be/reNNH6BbcCA

...jer ćeš opet zblesirat topic.


😥😭
😉👍🏼👏🏼

Haj'mo u smislu testa jednu dobru staru Smokie-a...


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000