forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker sc od prvog broja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 02/06/2013 : 10:11:51
Da li biste kupovali novo mekokoričeno izdanje Ken parkera od prvog broja po nevelikoj cijeni?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Obi-wan Posted - 30/10/2018 : 19:28:26
Eto, izgleda da dobijamo ovo što sam poželio.
Moram priznati da sam bio siguran da još jednog Kena neću doživjeti. I onda BAM! Trobroj za 49 kn. tj. 16.33 po epizodi. Kupujem naravno i pozivam da se ovo user friendly izdanje podrži.
Kako će se to odraziti na Darkwood, ne znam. Znam samo da su nam mogli oni priuštiti nešto ovako, a ne duplirati high-end koji smo već jednom dobili od LIB/Fibre. Držao sam na sajmu Darkwoodovo izdanje u rukama i oduševio se izgledom i skoro kupio. Skoro ... ali nisam. Iskreno se nadam da će ovo izdanje poživjeti. Da nema Darkwoodovog izdanja, siguuran sam da bi. No, i ovako treba biti optimista. Ipak je to cijela kolekcija za plafon 1470 kn. što je fenomenalna cijena.
Konačno ću opet gnjaviti tetice na kiosku sa glancerima...
roby05 Posted - 06/02/2018 : 07:34:26
Izdanje je izuzetno kvalitetno,odgovara i cijeni i vridno ga je imati.Uzeo sam oba broja,jedino mi se ne svidja format...
DKoor Posted - 05/02/2018 : 23:38:20
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by mrmada

Ja razmisljam da uzmem meko izdanje ali ne zbog cene nego sto mi nekako dodje draze. Jel uradjeno kvalitetno, mislim bolje nego kiosk izdanja. tipa mausa od b92 ili boksera.



Veruj mi, meko izdanje je urađeno savršeno a nekako mi je tvrda bonelijana, pa makar to bio i Ken, čista perverzija i nešto potpuno nepotrebno...

Razlika između tvrdog i mekog u cijeni (DW) nije drastična, stoga ne bi trebala igrati veliku ulogu... ja isto dijelim mišljenje kad je u pitanju kombo Bonelli i SC.

Samo mi nije previše jasno zašto Ken nije izlazio/opstao u SC varijanti do sada... nevjerovatno s obzirom na kvalitet.

Ne mogu se pohvaliti da sam pročitao neki veliki broj KP-a do sada, ali ako je suditi prema tome na koji način ljudi hvale ovaj strip, onda je stiuacija još čudnija.
velka031 Posted - 01/12/2017 : 21:44:22
quote:
Originally posted by vronski 3

Koliko vidim od do sada kupljenih Darkwoodovih Kena samo sam ja uzeo SC, svi ostali HC.

To znači da Darkwood može komotno SC da štampa samo u jednom primerku... ;))



Drugi može meni
Jozzinelli Posted - 01/12/2017 : 18:11:14
quote:
Originally posted by Beva

Za Juliju mi samo nije jasno na koju foru su brojevi 37 i 38 rasprodani kod izdavača ako se baš toliko slabo prodaje. Evo tu se može provjeriti:

http://darkwood.co.rs/kategorije/serijali/julija/

Jesu li baš s tim brojevima smanjili tiraž ili što?



Rasprodat je inače i broj 39 sa Mirnom, barem kod Darkwooda, na Sajmu u BG ga nisu imali, ali nisu stigli da ažuriraju na sajtu...

Ne znam da li je kod tih brojeva smanjen tiraž, ali izgleda mi da su oni u većem broju išli u ponudu bibliotekama
(verovatno jer je prodaja u poslednjem periodu dosta opala). Kod mene u biblioteci od Julije imaju samo brojeve
37, 38, 39, 41. I to po 2 primerka od svakog broja.
Dukidule Posted - 01/12/2017 : 12:22:31
quote:
Originally posted by mrmada

Ja razmisljam da uzmem meko izdanje ali ne zbog cene nego sto mi nekako dodje draze. Jel uradjeno kvalitetno, mislim bolje nego kiosk izdanja. tipa mausa od b92 ili boksera.


Ja sam čuo da jeste, opisuju ga od „super“ pa sve do „savršeno“.
Mada sam se i ja odlučio za HC.
vronski 3 Posted - 01/12/2017 : 12:15:41
quote:
Originally posted by mrmada

Ja razmisljam da uzmem meko izdanje ali ne zbog cene nego sto mi nekako dodje draze. Jel uradjeno kvalitetno, mislim bolje nego kiosk izdanja. tipa mausa od b92 ili boksera.



Veruj mi, meko izdanje je urađeno savršeno a nekako mi je tvrda bonelijana, pa makar to bio i Ken, čista perverzija i nešto potpuno nepotrebno...
mrmada Posted - 01/12/2017 : 11:31:58
Ja razmisljam da uzmem meko izdanje ali ne zbog cene nego sto mi nekako dodje draze. Jel uradjeno kvalitetno, mislim bolje nego kiosk izdanja. tipa mausa od b92 ili boksera.
roby05 Posted - 01/12/2017 : 11:30:30
Ja narucio meki,tvrdi vec imam.
DODSFERD Posted - 01/12/2017 : 11:05:55
To može značiti da za koji broj više neće ni biti mekanog, pa ćeš i ti morati prijeći na tvrdog.
vronski 3 Posted - 01/12/2017 : 10:57:13
Koliko vidim od do sada kupljenih Darkwoodovih Kena samo sam ja uzeo SC, svi ostali HC.

To znači da Darkwood može komotno SC da štampa samo u jednom primerku... ;))
1Euro Posted - 30/11/2017 : 18:46:52
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by izivko

Kupovao bi samo kad bi netko objavio Kena u albumskom izdanju, 48 str, boja...



upravo sam i ja pomislio isto kad se pojavilo ovo izdanje... šteta što nije u koloru, ali kvalitetnom koloru da istakne ovaj milazzov crtež.



I like girlz Posted - 30/11/2017 : 18:38:13
quote:
Originally posted by izivko

Kupovao bi samo kad bi netko objavio Kena u albumskom izdanju, 48 str, boja...



upravo sam i ja pomislio isto kad se pojavilo ovo izdanje... šteta što nije u koloru, ali kvalitetnom koloru da istakne ovaj milazzov crtež.
roby05 Posted - 30/11/2017 : 16:32:24
quote:
Originally posted by 5ypo

quote:
Originally posted by roby05

Ima li Kena u knjizari Alan Ford ili hoce li biti?



Vec neko vrijeme da Darkvudova izdanja stizu u Alan Ford tek mjesec i po nakon izlaska.


Ok,hvala!
5ypo Posted - 30/11/2017 : 15:31:51
quote:
Originally posted by roby05

Ima li Kena u knjizari Alan Ford ili hoce li biti?



Vec neko vrijeme da Darkvudova izdanja stizu u Alan Ford tek mjesec i po nakon izlaska.
Beva Posted - 30/11/2017 : 09:17:12
Ja uzimam čim izađe pa imam sve, ali isto mi nije jasno da se spor ritam pravda slabom kupovinom, a imamo rasprodane novije brojeve.

Jedino ako su toliko smanjili tiraž da se ni rasprodajom izdanje ne pokriva, ali ne znam zašto bi to učinili...
Combatrock Posted - 30/11/2017 : 08:37:16
ima julije...
zlatan bihac Posted - 29/11/2017 : 22:43:03
mislim da su kod julije kriticni brojevi 36-40... meni isto fale 37,38 i 40... navodno su rasprodani..znaci da bi darkwood trebao ipak malo to ubrzati, jer ipak nije losa prodaja..
dzoni Posted - 29/11/2017 : 22:39:48
a zna li ko koliko je tiraz julije ?
SPQRoma Posted - 29/11/2017 : 21:11:34
quote:
Originally posted by Beva

Za Juliju mi samo nije jasno na koju foru su brojevi 37 i 38 rasprodani kod izdavača ako se baš toliko slabo prodaje. Evo tu se može provjeriti:

http://darkwood.co.rs/kategorije/serijali/julija/

Jesu li baš s tim brojevima smanjili tiraž ili što?



Ta dva broja su štampana u manjem tiražu, nemam pojma zašto. Meni isto fali samo broj 37. Mislim da ima još par brojeva koji su rasprodati, ali ova dva su nakritičnija.
roby05 Posted - 29/11/2017 : 17:17:44
Ima li Kena u knjizari Alan Ford ili hoce li biti?
Combatrock Posted - 27/11/2017 : 16:16:58
+1 fibra libellus perfektno izdanje... tesko da moze neko da nadmasi...
teller Posted - 27/11/2017 : 11:42:26
Imam Libellus/Fibra i bolje ne zelim i necu ni dobiti....
Beva Posted - 27/11/2017 : 11:07:23
Za Juliju mi samo nije jasno na koju foru su brojevi 37 i 38 rasprodani kod izdavača ako se baš toliko slabo prodaje. Evo tu se može provjeriti:

http://darkwood.co.rs/kategorije/serijali/julija/

Jesu li baš s tim brojevima smanjili tiraž ili što?

Inače, Kena nemam ni u kakvom izdanju i ovo svakako uzimam.
www2 Posted - 27/11/2017 : 08:46:05
Ja fibru nemam, nego kombinaciju LMS i SYSTEM, tako da svakako kupujem.

Da imam Fibru naravno da ne bi kupovao.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000