forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 22 - Sumnja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 17/08/2017 : 10:46:04



08.09.17. u snk
09.09.17. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 26/10/2017 : 21:20:44
Kakva naslovnica Ku Klux Klana, pa to je bolje od originala.
Dukidule Posted - 26/10/2017 : 20:04:44
quote:
Originally posted by teller


Ajmo kitoljubci..kupujmo pa Berni ubrza našeg Tellera!



Teleru???!!!
teller Posted - 26/10/2017 : 19:54:08
a na ifedizioni več 66 broj i KLU KLUX KLAN!
Ajmo kitoljubci..kupujmo pa Berni ubrza našeg Tellera!
Quebrasco Posted - 05/10/2017 : 00:11:40
quote:
Originally posted by Quebrasco

quote:
Originally posted by zlatan bihac

ako se ne varam, u pitanju je broj 65, što bi značilo da je if došao do broja 130 serijala...to bi trebalo biti oko pola serijala...vidim da ima i najava za zadnji čiko, 27, čiko i kompany. ali najavljuju i broj 28 idući mjesec...šta bi to moglo biti..možda ove nove epizode čika šta naslovne crta venturi šta sad ide u boneliju?




Prevod sa If Edizioni:
"In December there will be a new number of 128 pages in color,
containing the mythical attachments to Speziale Zagor, designated by Gallieno Ferri!"

Valjda dodatci iz ovih specijala:






U vezi ovog broja sa 128 stranica, koji izlazi u 12-om mjesecu... dva dodatka otpadaju:
- Ramath, jer ga nije crtao Ferri ( nego Della Monica )
- Guitar Jim, jer nije "šeprtlja", tj. ne spada u "Chico & Company" ekipu

Tako da ostaju 4 dodatka (4 x 32 = 128 ): Digging Bill, Bat Batterton, Ikarovo Pero i Trampy
zlatan bihac Posted - 28/09/2017 : 20:56:24
jos kad bi se sjetili da u jedan broj, uz dvije price iz specijal dodataka, iskupe sto vise onih raconti brevi, ima ih sigurno 15-20, neke od po jednu stranicu, a ima ih sta imaju i do desetak stranica...
DODSFERD Posted - 28/09/2017 : 20:42:03
Koliko se sjećam, ti dodaci iz specijala nemaju neke veze sa samim Chicom, ne spominje se niti u jednoj epizodi.
zlatan bihac Posted - 28/09/2017 : 20:28:53
ne znam kako ce 6 ovih dodataka od po 32 stranice stati u 128 stranica..ne vjerujem da ce i onih 5 dodataka iz prvih pet specijala objaviti jer su samo tekstualni. onda ce i ludens jednog dana ovo izdati.
Quebrasco Posted - 28/09/2017 : 18:46:40
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ako se ne varam, u pitanju je broj 65, što bi značilo da je if došao do broja 130 serijala...to bi trebalo biti oko pola serijala...vidim da ima i najava za zadnji čiko, 27, čiko i kompany. ali najavljuju i broj 28 idući mjesec...šta bi to moglo biti..možda ove nove epizode čika šta naslovne crta venturi šta sad ide u boneliju?




Prevod sa If Edizioni:
"In December there will be a new number of 128 pages in color,
containing the mythical attachments to Speziale Zagor, designated by Gallieno Ferri!"

Valjda dodatci iz ovih specijala:


Quebrasco Posted - 28/09/2017 : 18:16:35
zlatan bihac Posted - 28/09/2017 : 15:25:38
ako se ne varam, u pitanju je broj 65, što bi značilo da je if došao do broja 130 serijala...to bi trebalo biti oko pola serijala...vidim da ima i najava za zadnji čiko, 27, čiko i kompany. ali najavljuju i broj 28 idući mjesec...šta bi to moglo biti..možda ove nove epizode čika šta naslovne crta venturi šta sad ide u boneliju?
RAKOSI4 Posted - 28/09/2017 : 15:13:38
quote:
Originally posted by teller

A na ifedizioni nova naslovnica maestra Rotunda, ova je skoro identicna onoj Dnevnika IZA MASKE...prekrasna prica,ko da je bilo juce kad ju je 14 godisnji tellercic dobio na poklon od mame jer je otvorio usta kod zubara..ako se tadasnji zubari mogu tako zvat...Kit i Frenki u nekoj tvrdavi u okrsaju sa meksikancima...
Ma..ta nostalgija radi cuda...
Meni ne otvara..molim nekog kitoljubca da stavi tu krasoticu novu sa ifedizioni za 10 mjesec ovdje...hvala
Jako slicna originalu...to mi se svida..


Evo nečeš virovat i ja sam je malo prije vidija na If edizioni.Jako je slična i dobra
teller Posted - 28/09/2017 : 15:04:14
A na ifedizioni nova naslovnica maestra Rotunda, ova je skoro identicna onoj Dnevnika IZA MASKE...prekrasna prica,ko da je bilo juce kad ju je 14 godisnji tellercic dobio na poklon od mame jer je otvorio usta kod zubara..ako se tadasnji zubari mogu tako zvat...Kit i Frenki u nekoj tvrdavi u okrsaju sa meksikancima...
Ma..ta nostalgija radi cuda...
Meni ne otvara..molim nekog kitoljubca da stavi tu krasoticu novu sa ifedizioni za 10 mjesec ovdje...hvala
Jako slicna originalu...to mi se svida..
teller Posted - 22/09/2017 : 07:54:28
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne vjerujem da će ikada biti kasno, ti ćeš ionako imati 5 glanc kompleta pa ćeš moći poneki prodati.


možda...trebat če mi novac za zubnu protezu,umjetni kuk,rasipne unuke...ajme, ode najbolji strip za bezvezarije.
RAKOSI4 Posted - 21/09/2017 : 22:57:48
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne vjerujem da će ikada biti kasno, ti ćeš ionako imati 5 glanc kompleta pa ćeš moći poneki prodati.


he he ... Teler i igra na tu kartu , jednog dana lova do krova , a ovi drugi neka grizu nokte
DODSFERD Posted - 21/09/2017 : 13:49:14
Ne vjerujem da će ikada biti kasno, ti ćeš ionako imati 5 glanc kompleta pa ćeš moći poneki prodati.
teller Posted - 21/09/2017 : 12:04:14
Ljepotan na kioscima..samo tako mogu nazvati taj broj MALOG RENDŽERA!
Sljedeći broj ide tanji, bar mislim a i Mali Rendžer se polako presvlači u novu uniformu...
ova rendžerska jakna sa resicama ide u zaborav...kao i stari čin.
2 odlične laganini priće sa puno dešavanja u utvrdi(te su mi najdraže),jedna specijal od Maratija i obavezni Rocky Star...
Kiosk izdanje broj 1, nadam se da sa višim boljim epizodama poraste i broj prodanih primjeraka pa našeg Kit Tellera doćekamo mjesećno..
a nije dugo kako su žalostne sove kukale kad se pojavio na kioscima, da neće dugo...
neće šipak, sve više ljudi prepoznaje kvalitetan strip...kad je taj na kioscima-toliko bolje!
A oni neodlućni,cagavi,škrti,sumljivci..kad prepoznaju što su propustili-bit če kasno...
Imat če 100 reprinta Zagora,Alan Forda,,,a neće imati Tellera!
A teller če se jim smijat!
roby05 Posted - 13/09/2017 : 09:29:50
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by roby05

Na If site-u ima ta priča u opisu,ali nigdi nema da je izašla ka dodatak.
Takodjer,cini mi se da ni na staroj naslovnici Marka nema ništa koliko sam vidija.Danas sam samo letimično prolista,jer mi je bilo čudno,triba je bit malo tanji.



evo ovdje imaš koji su junaci išli kao dodatak marku ediciji colana araldo... ovaj naš je broj 99.

http://www.fumettando.it/fumettiitaliani/comandante_mark_cronologia_1.html


Bravo,hvala!!!
velka031 Posted - 12/09/2017 : 23:28:22
Traper Keri, nekad sam kupovao Marka zbog njega...
zlatan bihac Posted - 12/09/2017 : 23:01:32
quote:
Originally posted by roby05

Na If site-u ima ta priča u opisu,ali nigdi nema da je izašla ka dodatak.
Takodjer,cini mi se da ni na staroj naslovnici Marka nema ništa koliko sam vidija.Danas sam samo letimično prolista,jer mi je bilo čudno,triba je bit malo tanji.



evo ovdje imaš koji su junaci išli kao dodatak marku ediciji colana araldo... ovaj naš je broj 99.

http://www.fumettando.it/fumettiitaliani/comandante_mark_cronologia_1.html
ivanl Posted - 12/09/2017 : 08:14:31
quote:
Originally posted by teller

Neka'neka i Marka..da ga ne zaboravimo..nadam se da se ga i Bernard seti ponekad...


Sjeti ga se cesto. Kao i mnogi od nas, al to je zavrsena prica. Autorska prava i tako to...steta.
roby05 Posted - 12/09/2017 : 08:10:30
quote:
Originally posted by mogorovic

Nema na Markovoj naslovnici najave Malog Rendžera, kao dodatka. To i nije bila baš praksa. Sjetimo se kod nas, davno, na LMS i ZS naslovnicama nikada nisu bili navedeni stripovi u dodatku, pa makar, osim gomile anonimnih junaka, bili ponekad u pitanju i značajniji talijanski serijali (Tajanstveni Alan i slični).


Kod ZS i LMS svakako nije,kod starijih talijanskih baš i nisam toliko išao za tim,ali kod njihovih novijih izdanja bude.
Gru Posted - 12/09/2017 : 00:41:15
U LMS i ZS dodaci su bili dopisani na predlistu. Meni najdraži je bio Lone Wolf.
mogorovic Posted - 11/09/2017 : 23:17:03
Nema na Markovoj naslovnici najave Malog Rendžera, kao dodatka. To i nije bila baš praksa. Sjetimo se kod nas, davno, na LMS i ZS naslovnicama nikada nisu bili navedeni stripovi u dodatku, pa makar, osim gomile anonimnih junaka, bili ponekad u pitanju i značajniji talijanski serijali (Tajanstveni Alan i slični).
roby05 Posted - 11/09/2017 : 21:39:30
Na If site-u ima ta priča u opisu,ali nigdi nema da je izašla ka dodatak.
Takodjer,cini mi se da ni na staroj naslovnici Marka nema ništa koliko sam vidija.Danas sam samo letimično prolista,jer mi je bilo čudno,triba je bit malo tanji.
teller Posted - 11/09/2017 : 21:33:16
Neka'neka i Marka..da ga ne zaboravimo..nadam se da se ga i Bernard seti ponekad...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000