forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 278 - Glas koji ubija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 17/08/2017 : 10:44:23
Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Franco Donatelli/Marco Torricelli
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #271

11.09.17. u snk
12.09.17. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Witchblade Posted - 20/09/2017 : 20:04:16
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by cronos six

Jedva cekam demone.
Jos kad bi ih Bernard objavio sva sest odjednom kao sto je uradio sa a.fordom clasic(umro je broj 1....)



Bolje je ovako polako, mjesec po mjesec, konačno pravo izdanje Demona, kompletno... VČ-u fale naslovnice.



Bilo bi lepo kada bi ih preveo Doc, da prica bude stvarno maksimalno ispostovana.



Sacuvaj Boze. Usiljeno i puno temeljnih gresaka. Radije cu Anu Gaspar s nedostatkom opce kulture i nesto tudjica (srpskog).
Nemoj gledati Doka u LB s desetinama stranica ispravaka u Wordu. Nitko to ne zna bolje od mene.
Uzmi PDSZ gdje je sam pa vidi na sto slici.
Ovo mora raditi Zovko i samo ce tada biti posten posao. Ali koga briga...



Desetinama ili dese(t)cima?
vice Posted - 19/09/2017 : 23:49:45
quote:
Originally posted by teller

Ma serete..prevod bla bla...
Da bi zbog prevoda odustao od PSDZ je glupost najveca...
Nije na srbskom i to vam smeta,kazite otvoreno...
Imate pirata na srbskom pa citajte,imate i kupus Dnevnikov pa opet citajte..
Ne kazem da i meni zasmeta kakvo "mucko dubre" ali pobogu zbog sitnica odustat od dobrog stripa je bedastoca,glupost najveca....majko mila, sto jos necu procitat na tom forumu..
Ajde da to kaze pravopisom zadrogirani lektor...ali obicni ficfiric forumski...takvih nas je na forumu 98% sto se pravopisa tice...je ...ma nemam reci...
Onda sutite o Tex klasik,Djudasu,Mister Nou.....zauvjek, jer da ga i netko odvazan izda opet bi kenjali o prevodu....
A niste vi stripoljubci veliki, citate stripove ali jih ne volite..
Imate na to pravo ali ne kvarite uzitak pravim stripomanima...
Vase bedastoce se nam uvuku u podsvjest pa svaki strip prije nego uzmemo u ruke vec imamo ogaden..prevodom,dizajnom,naslovnicom,buratinijem,laurentijem.....
Taj forum mi sve vise zaudara..mozda je vrijeme da se otkacim i pocnem uzivat i citat stripove ko nekad Dnevnikove.,,
Kad jos nije bilo mudronja svih vrsta ili bar nisu imali pravo glasa..
Onda se cudite da nema izdavaca na forum..pa bilo bi ludi da se oglase....




Uvik će bit pametnjakovića i frikova, no na njih se ne treba obazirati. Guraj svoj đir i uživaj. ;)
legaz Posted - 19/09/2017 : 22:50:28
quote:
Originally posted by teller

Ma serete..prevod bla bla...
Da bi zbog prevoda odustao od PSDZ je glupost najveca...
Nije na srbskom i to vam smeta,kazite otvoreno...
Imate pirata na srbskom pa citajte,imate i kupus Dnevnikov pa opet citajte..
Ne kazem da i meni zasmeta kakvo "mucko dubre" ali pobogu zbog sitnica odustat od dobrog stripa je bedastoca,glupost najveca....majko mila, sto jos necu procitat na tom forumu..
Ajde da to kaze pravopisom zadrogirani lektor...ali obicni ficfiric forumski...takvih nas je na forumu 98% sto se pravopisa tice...je ...ma nemam reci...
Onda sutite o Tex klasik,Djudasu,Mister Nou.....zauvjek, jer da ga i netko odvazan izda opet bi kenjali o prevodu....
A niste vi stripoljubci veliki, citate stripove ali jih ne volite..
Imate na to pravo ali ne kvarite uzitak pravim stripomanima...
Vase bedastoce se nam uvuku u podsvjest pa svaki strip prije nego uzmemo u ruke vec imamo ogaden..prevodom,dizajnom,naslovnicom,buratinijem,laurentijem.....
Taj forum mi sve vise zaudara..mozda je vrijeme da se otkacim i pocnem uzivat i citat stripove ko nekad Dnevnikove.,,
Kad jos nije bilo mudronja svih vrsta ili bar nisu imali pravo glasa..
Onda se cudite da nema izdavaca na forum..pa bilo bi ludi da se oglase....




Ajd ne lupetaj. Da mi smeta hrvatski prevod ne bih u svojoj kolekciji imao prvih 50-ak brojeva LL Teksa, i prvih 75 Alan Fordova. Loš prevod mi smeta kao što mi je smetao VČ-ov loš otisak pre nego su se drastično popravili. Tako da pre nego nešto izvališ dva puta promisli.
zlatan bihac Posted - 19/09/2017 : 12:01:08
iskreno, nisam prepoznao sarkazam, jer imamo toliko izdanja koja se bezveze dupliraju u zadnje vrijeme, da me ne bi zacudilo da je neko i najavio price, a toliko bonelli izdanja je neobjavljeno...
teller Posted - 19/09/2017 : 11:59:39
Ma serete..prevod bla bla...
Da bi zbog prevoda odustao od PSDZ je glupost najveca...
Nije na srbskom i to vam smeta,kazite otvoreno...
Imate pirata na srbskom pa citajte,imate i kupus Dnevnikov pa opet citajte..
Ne kazem da i meni zasmeta kakvo "mucko dubre" ali pobogu zbog sitnica odustat od dobrog stripa je bedastoca,glupost najveca....majko mila, sto jos necu procitat na tom forumu..
Ajde da to kaze pravopisom zadrogirani lektor...ali obicni ficfiric forumski...takvih nas je na forumu 98% sto se pravopisa tice...je ...ma nemam reci...
Onda sutite o Tex klasik,Djudasu,Mister Nou.....zauvjek, jer da ga i netko odvazan izda opet bi kenjali o prevodu....
A niste vi stripoljubci veliki, citate stripove ali jih ne volite..
Imate na to pravo ali ne kvarite uzitak pravim stripomanima...
Vase bedastoce se nam uvuku u podsvjest pa svaki strip prije nego uzmemo u ruke vec imamo ogaden..prevodom,dizajnom,naslovnicom,buratinijem,laurentijem.....
Taj forum mi sve vise zaudara..mozda je vrijeme da se otkacim i pocnem uzivat i citat stripove ko nekad Dnevnikove.,,
Kad jos nije bilo mudronja svih vrsta ili bar nisu imali pravo glasa..
Onda se cudite da nema izdavaca na forum..pa bilo bi ludi da se oglase....
DODSFERD Posted - 19/09/2017 : 11:16:59
Upravo to, ljudi imaju u ponudi strip kojeg više nitko nikad neće objaviti i onda im smeta takva sitnica kao prijevod.
Hajde, kod Zagora i Dylana se ne čudim jer tu možeš birati koje izdanje hoćeš uzimati.
wolf Posted - 19/09/2017 : 10:17:51
Rekao bih da je u pitanju sarkazam. Nitko nije najavio da će to objavljivati. Barem mi nije poznato.
zlatan bihac Posted - 19/09/2017 : 01:53:03
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sva sreća pa će ih netko drugi uskoro opet objaviti.


nisam znao da su price tako popularne pa da i nakon lms, sa, crvenih pirata imamo jos jedno izdanje. zna li se nesto vise o tome jer prvi put cujem ovo.
Elderane84 Posted - 19/09/2017 : 01:09:44
Ludensov prevod je zaista katastrofalan. Pomalo je tužno da za popularan strip poput Zagora nemamo nijedno zadovoljavajuće kiosk izdanje po svim parametrima. Kod VČ štekao otisak dugi niz brojeva, ovamo prevod nula bodova i tako... Šteta, extra Zagor je zaista lijepo izdanje.
DODSFERD Posted - 18/09/2017 : 23:58:51
Sva sreća pa će ih netko drugi uskoro opet objaviti.
legaz Posted - 18/09/2017 : 22:37:58
quote:
Originally posted by velka031

PSDZ su stvarno očajno prevedene.


Ja sam to video odmah na početku i posle 6-7 broja prestao da uzimam.
velka031 Posted - 18/09/2017 : 21:36:25
PSDZ su stvarno očajno prevedene.
PijaniPatak Posted - 18/09/2017 : 18:44:57
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by cronos six

Jedva cekam demone.
Jos kad bi ih Bernard objavio sva sest odjednom kao sto je uradio sa a.fordom clasic(umro je broj 1....)



Bolje je ovako polako, mjesec po mjesec, konačno pravo izdanje Demona, kompletno... VČ-u fale naslovnice.



Bilo bi lepo kada bi ih preveo Doc, da prica bude stvarno maksimalno ispostovana.



Sacuvaj Boze. Usiljeno i puno temeljnih gresaka. Radije cu Anu Gaspar s nedostatkom opce kulture i nesto tudjica (srpskog).
Nemoj gledati Doka u LB s desetinama stranica ispravaka u Wordu. Nitko to ne zna bolje od mene.
Uzmi PDSZ gdje je sam pa vidi na sto slici.
Ovo mora raditi Zovko i samo ce tada biti posten posao. Ali koga briga...



U čoveče, nisam imao pojma da je takvo stanje kod Doca.
Curunir Posted - 18/09/2017 : 18:11:44
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by cronos six

Jedva cekam demone.
Jos kad bi ih Bernard objavio sva sest odjednom kao sto je uradio sa a.fordom clasic(umro je broj 1....)



Bolje je ovako polako, mjesec po mjesec, konačno pravo izdanje Demona, kompletno... VČ-u fale naslovnice.



Bilo bi lepo kada bi ih preveo Doc, da prica bude stvarno maksimalno ispostovana.



Sacuvaj Boze. Usiljeno i puno temeljnih gresaka. Radije cu Anu Gaspar s nedostatkom opce kulture i nesto tudjica (srpskog).
Nemoj gledati Doka u LB s desetinama stranica ispravaka u Wordu. Nitko to ne zna bolje od mene.
Uzmi PDSZ gdje je sam pa vidi na sto slici.
Ovo mora raditi Zovko i samo ce tada biti posten posao. Ali koga briga...
gerilac1 Posted - 18/09/2017 : 12:34:33
quote:
Originally posted by DODSFERD

A za godinu dana moja omiljena priča o Tonkinom prokletstvu, jedna od rijetkih koje sam imao u cijelosti.


Meni jedna od najbolji ako ne i najbolja prica.
PijaniPatak Posted - 18/09/2017 : 11:32:34
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by cronos six

Jedva cekam demone.
Jos kad bi ih Bernard objavio sva sest odjednom kao sto je uradio sa a.fordom clasic(umro je broj 1....)



Bolje je ovako polako, mjesec po mjesec, konačno pravo izdanje Demona, kompletno... VČ-u fale naslovnice.



Bilo bi lepo kada bi ih preveo Doc, da prica bude stvarno maksimalno ispostovana.
PijaniPatak Posted - 18/09/2017 : 11:30:54
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nadam se ponavljanju tih epizoda jer SD izdanje ima loš otisak.


Ma neka hvala. Kad se desi spajanje, dizem ruke od LU Zagora uopšte (osim Maxija) i samo pratim VČ regularni i specijal, a ostale novce cu koncentrisati na druge stvari/serijale/g.novele
velka031 Posted - 18/09/2017 : 10:52:41
quote:
Originally posted by cronos six

Jedva cekam demone.
Jos kad bi ih Bernard objavio sva sest odjednom kao sto je uradio sa a.fordom clasic(umro je broj 1....)



Bolje je ovako polako, mjesec po mjesec, konačno pravo izdanje Demona, kompletno... VČ-u fale naslovnice.
cronos six Posted - 18/09/2017 : 03:18:31
Jedva cekam demone.
Jos kad bi ih Bernard objavio sva sest odjednom kao sto je uradio sa a.fordom clasic(umro je broj 1....)
markotamara Posted - 18/09/2017 : 01:07:32
Bit ce sigurno
DODSFERD Posted - 17/09/2017 : 23:44:21
Nadam se ponavljanju tih epizoda jer SD izdanje ima loš otisak.
PijaniPatak Posted - 17/09/2017 : 21:08:50
Upravo mi je sinulo: za samo tri i po godine, sxtra dolazi do br.316 Lov na vuka i spaja se sa SD regularnom serijom
Dwayne_Looney Posted - 13/09/2017 : 13:08:37
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Koja je prva a koja zadnja naslovnica vezana za Demone pa makar u njoj bili 10 stranica? Hvala unaprijed.


Već vidim računanje za nekakav preskok, ili se varam.



Nisi u krivu, razmišljao sam o tome, ali teško bih podnio rupu u brojevima a definitivno ništa od toga kad sam provjerio da Demoni počinju na 55. stranici ovog broja "Incubi"
DODSFERD Posted - 13/09/2017 : 12:57:46
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Koja je prva a koja zadnja naslovnica vezana za Demone pa makar u njoj bili 10 stranica? Hvala unaprijed.


Već vidim računanje za nekakav preskok, ili se varam.
DODSFERD Posted - 13/09/2017 : 12:56:41
A za godinu dana moja omiljena priča o Tonkinom prokletstvu, jedna od rijetkih koje sam imao u cijelosti.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000