forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 manje od 10 amera u Fibri

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
anto Posted - 06/10/2017 : 14:25:53
Na brojna pitanja da li će objaviti ovo i ono,za amere je Markos izjavio:

quote:
Originally posted by Markos


Nije ta lista tako duga. Nije uopće duga, pogotovo ne za Amere. Manje od deset stavki.



napisano je manje od 10 stavki,ali ajde nek bude 10.

Šta bi voleli da uđe na tu listu,a da je to nešto što bi Fibra mogla da objavi?Ili šta mislite da će objaviti.Naprimer,ja ću staviti Ligu izuzetnih džentlmena,jer je Šunjić to spomenuo kao želju,iako lično ne bih voleo jer imam ovaj strip u odličnom BP/Makondo izdanju.

Ali pazite! Nemojte lupetati!Recimo,ja bih prvo tu voleo Usagija,ali čovek je lepo rekao da ga neće raditi.

evo mog mišljenja&želja:
1.Last look od Čarlsa Brnsa (Xe'd Uut,The Hive,Sugar Skull)
2.New Frontier od Darvina Kuka
3.Džona Heks
4.Stiv Kenjon
5.Liga izuzetnih džentlmena
6.Grad greha
7.Betmen:The master race
8.Sleeper od Brubejkera
9.Wonder woman od Džordža Pereza
10.B.P.R.D.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Manny Posted - 15/10/2017 : 23:40:54
quote:
Originally posted by anto
Šta bi voleli da uđe na tu listu,a da je to nešto što bi Fibra mogla da objavi?


Stranci u raju. Marko je pre nekog vremena rekao da ima šanse.
anto Posted - 15/10/2017 : 20:44:47
kako ovo zaboravih??
kad već markos neće (ili ne može) da radi Usagija,mogao bi da "zvekne" Bonea u boji:
https://www.amazon.com/BONE-Full-Color-Jeff-Smith/dp/1888963271/ref=sr_1_cc_3?s=aps&ie=UTF8&qid=1508092902&sr=1-3-catcorr&keywords=bone+volume+one
KuntaKinte Posted - 09/10/2017 : 08:43:26
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Prije nekoliko godina je Marko na Fejsu objavio ovu fotku, na kojoj su stripovi koje je tada namjeravao krenuti čitati. Ako mu se išta od toga svidjelo, možda i objavi. Malo materijala za nagađanje.

Naravno, Danas je posljednji dan ostatka tvog života je već objavio.




Uzgred budi rečeno, iza ovih albuma pažnju mi je privukla uokvirena tabla Kordeja iz Vama kao i naslovnica Magičnog od Parlova, za Libellus...ljepo-ljepo...


Meni je odgovorio da verovatno više ništa od Ellisa neće da objavi (osim, jelte, Transmetropolitena). Šteta, i za Planetary i za Global Frequency.
A za Boxer & Saint se nadam da neće da ga objavi jer je sranje.
Before Watchmen su uglavnom nezanivmljiva nepotrebna prepisivanja iz W, uglavnom gnjavaža, tako da verujem da je dobro što ni ovo neće da ide.
anto Posted - 08/10/2017 : 20:46:26
quote:
Originally posted by Poli


Sta je to "Faks iz Gorazda"? To neki mix Kubertovog Faxa iz Sarajevega i Saccovog "Gorazda" (Safe Area Gorazde)?

Ako se ne varam, do sada ja Saccovo Gorazde na ovim (ex-Yu) prostorima izasao u Slo i Bih.

Edit: Drukcije, da citiram ninela "Sakovo Gorazde i Lavriceve Basne su najbolji stripovi o ratu u Bosni."





ma mislio sam na Safe area Goražde
ivanl Posted - 08/10/2017 : 20:32:54
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by ivanl

Ove price iz Sarajeva mi dolaze za koji dan, zna li se gdje se moze nabaviti "sigurnosna zona"?


http://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=59434


Zahvaljujem!
Mr. Bushido Posted - 08/10/2017 : 20:30:40
quote:
Originally posted by ivanl

Ove price iz Sarajeva mi dolaze za koji dan, zna li se gdje se moze nabaviti "sigurnosna zona"?


http://www.superknjizara.hr/?page=knjiga&id_knjiga=59434
ivanl Posted - 08/10/2017 : 20:20:45
Evo sad sam malo checkirao, sigurnosna zona Gorazde i prica iz Sarajeva su albumi izasli od izdavastva Sahinpasic u BH-a. Nisam ih citao, a masu su hvaljeni. Ove price iz Sarajeva mi dolaze za koji dan, zna li se gdje se moze nabaviti "sigurnosna zona"?
Poli Posted - 08/10/2017 : 20:02:13

Sta je to "Faks iz Gorazda"? To neki mix Kubertovog Faxa iz Sarajevega i Saccovog "Gorazda" (Safe Area Gorazde)?

Ako se ne varam, do sada ja Saccovo Gorazde na ovim (ex-Yu) prostorima izasao u Slo i Bih.

Edit: Drukcije, da citiram ninela "Sakovo Gorazde i Lavriceve Basne su najbolji stripovi o ratu u Bosni."


ivanl Posted - 08/10/2017 : 19:04:39
Fax iz Gorazda je skroz nesto drugo nego price iz Sarajeva? Ovaj potonji tek mi stize, nemam pojma o tom albumu. Pretpostavljam o cemu je...
anto Posted - 08/10/2017 : 13:19:00
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Inače, Marko je na Fibrinom Fejsu spomenuo da će objaviti strip Daytripper, kao i jedan naslov Joea Sacca.


čuh to i ja na DW forumu - Daytripper i Sakov Safe area Goražde;
Dejtriper je najavio Darkvud,pa ćemo tu imati još jedno dupliranje,a Sakov strip ne verujem da će naići na dobar prijem u Srbiji.
going going Posted - 07/10/2017 : 20:41:31
Nadam se svemu sa ove slike sto ju je okacio Bushido. Pogotovo Animal Manu, Before Watchmenima i Kukovom New Frontieru.
ivanl Posted - 07/10/2017 : 08:57:07
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Prije nekoliko godina je Marko na Fejsu objavio ovu fotku, na kojoj su stripovi koje je tada namjeravao krenuti čitati. Ako mu se išta od toga svidjelo, možda i objavi. Malo materijala za nagađanje.

Naravno, Danas je posljednji dan ostatka tvog života je već objavio.




Uzgred budi rečeno, iza ovih albuma pažnju mi je privukla uokvirena tabla Kordeja iz Vama kao i naslovnica Magičnog od Parlova, za Libellus...ljepo-ljepo...
mike Posted - 07/10/2017 : 08:50:58
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Inače, Marko je na Fibrinom Fejsu spomenuo da će objaviti strip Daytripper.



Je, Daytripper je vrhunski.
Mr. Bushido Posted - 06/10/2017 : 23:20:25
Inače, Marko je na Fibrinom Fejsu spomenuo da će objaviti strip Daytripper, kao i jedan naslov Joea Sacca.
Mr. Bushido Posted - 06/10/2017 : 20:59:29
Prije nekoliko godina je Marko na Fejsu objavio ovu fotku, na kojoj su stripovi koje je tada namjeravao krenuti čitati. Ako mu se išta od toga svidjelo, možda i objavi. Malo materijala za nagađanje.

Naravno, Danas je posljednji dan ostatka tvog života je već objavio.

corto33 Posted - 06/10/2017 : 20:37:10
quote:
Originally posted by Peyo

Bloodstar i Mutant World od Richarda Corbena bi me jako razveselili.

Ali ne vjerujem da je to realno.



Mislim, da su tu neki problemi sa pravima.
Za Bloodstara nije bilo reprinta ni na engleskom poslije 1979 kada je izašlo prvo izdanje.
emirem Posted - 06/10/2017 : 18:58:26
R.Corben i M.Caniff-ove stripove.
Peyo Posted - 06/10/2017 : 17:36:16
Bloodstar i Mutant World od Richarda Corbena bi me jako razveselili.

Ali ne vjerujem da je to realno.
Tonto Posted - 06/10/2017 : 17:21:12
Ja bi remek djelo: James O'Barr - The Crow, ali rekao Marko jednom da mu nije u planu.
Mr. Bushido Posted - 06/10/2017 : 16:19:48
Za Locke & Key već znamo.

Možda je Fury MAX jedan od tih naslova, s obzirom da je spominjao kako bi želio objaviti još Parlova.
verab Posted - 06/10/2017 : 15:51:07
ništa što je već objavljeno (Sin City, Marvels, Liga i sl.)

od superherojštine gotovo ništa, eventualno Cookeov The new frontier i Maltzerov Indentity crisis

mini lista želja:

1. Cages
2. Lost girls
3. nešto od Chester Browna
4. nešto od Poul Popea
5. nešto od Adrian Tominea
6. Bloodstar (kolor)
7. Mooncop (nije amer ali bi ga svejedno jako rado vidio u fibrinom izdanju:)
8. Southern Bastards
9. još Charlesa Burnsa
10.The private eye
DiSkAcH Posted - 06/10/2017 : 15:31:17
Ja bas i nisam u toku sa americanima, ali nebi se bunio na npr Southern Bastards :)
ivanl Posted - 06/10/2017 : 15:11:17
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivanl

Bogati... nisam u toku. Nisam se zajebavao vec omasio ceo fudbal. Super za te najave i uzimam obavezno.


zezaš da nisi znao za Helboja i Pričera?


Evo skoknuo na Fibrine stranice...
Da tek sad vidim najavu. Jbg. pravo da ti kazem nemam ni sebi opravdanja, zanemario sam Fibru zadnje vrijeme... neoprostivo.
Shtef Posted - 06/10/2017 : 15:07:49
Ja bih volio vidjeti knightfall sagu u fibrinom izdanju.
anto Posted - 06/10/2017 : 15:01:51
quote:
Originally posted by ivanl

Bogati... nisam u toku. Nisam se zajebavao vec omasio ceo fudbal. Super za te najave i uzimam obavezno.


zezaš da nisi znao za Helboja i Pričera?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000