forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Maxi Mister No 3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 16/09/2017 : 23:57:35
Scenarij: Guido Nolitta
Crtež: Stefano Di Vitto & Domenico Di Vitto/Roberto Diso
Naslovnica: Roberto Diso


(originalne epizode 376-379)

20.09.17. u snk
21.09.17. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Risar_69 Posted - 17/10/2017 : 09:42:35
Kod nas je još na kioscima, a u večim trgovinama ih ima malo više, ja kod nas kiosk brojeve uzimam u Leclercu, jer možeš lepo da vidiš koji je broj glanc. Ovaj broj Mister no-a i novi DYD uzeo sam baš jučer.
Poli Posted - 16/10/2017 : 11:10:40

Sada bi bilo dobro zavrsiti i onih nekoliko jos neizdatih specijalaca, pa da vidimo i tih par epizoda poslije regularaca. Nije da ocekujem(o) mnogo, ali bilo bi ljepo ... :)


tex2 Posted - 16/10/2017 : 10:44:53
Što reći na kraju, očekivano/neočekivani završetak, u svakom slučaju Mister No kakvog smo navikli čitati u početnim pričama, baš je Nolitta to dobro osmislio!
ivanl Posted - 11/10/2017 : 09:05:30
Cak i kod HC-a izdanja sa preko 500-600 stranica veliki je problem citanja/rukovanja. Strip/knjiga se prelama na dvije strane i hrbat moze otic do vraga, a stranice poispadat...
DODSFERD Posted - 10/10/2017 : 17:07:42
600 stranica može proći samo kada ide u HC, u suprotnom postoji velika vjerojatnost raspadanja.
Mogu potvrditi da je u prvih 100 brojeva serijal jako dobar, gotovo da nema slabe priče osim Izgubljene utvrde koja je jedina od svih totalna glupost.
RAKOSI4 Posted - 10/10/2017 : 14:57:32
quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Iznenadit ćete se za 1 do 2 godine Mister No je na kioscima .
Kad malo bolje pogledate Bernard izdaje veči dio If Edizione .Komadant Mark je sta (valjda privremeno),PSDZ će biti izdane do kraja 2018,Miki još 20 epizoda.
Izdanje će biti ka ala MR , kao i s cijenom od 40 kuna neminovno.
Nać će svoje kupce sigurno .


To izdanje Mister Noa bih definitivno kupovao iako imam one VČ knjižurine.



Ma i meni smeta to kod stripa da ima 600/700 stranica i više .Sistem Odabranih priča je kudikamo prikladniji .
Ovo kako ga je odradio If Edizione po dvi priče je skroz dobro.
Išlo bi to na kioske , u prilog ide to da je prvi dio serijala najkvalitetniji ,ima ona uzrečica ko voli Zagora voli i Mister Noa.
tutto maxim Posted - 10/10/2017 : 12:59:39
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Iznenadit ćete se za 1 do 2 godine Mister No je na kioscima .
Kad malo bolje pogledate Bernard izdaje veči dio If Edizione .Komadant Mark je sta (valjda privremeno),PSDZ će biti izdane do kraja 2018,Miki još 20 epizoda.
Izdanje će biti ka ala MR , kao i s cijenom od 40 kuna neminovno.
Nać će svoje kupce sigurno .


To izdanje Mister Noa bih definitivno kupovao iako imam one VČ knjižurine.
ivanl Posted - 10/10/2017 : 08:55:55
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Iznenadit ćete se za 1 do 2 godine Mister No je na kioscima .
Kad malo bolje pogledate Bernard izdaje veči dio If Edizione .Komadant Mark je sta (valjda privremeno),PSDZ će biti izdane do kraja 2018,Miki još 20 epizoda.
Izdanje će biti ka ala MR , kao i s cijenom od 40 kuna neminovno.
Nać će svoje kupce sigurno .


Nazalost nema od Marka nista...
teller Posted - 09/10/2017 : 22:38:08
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Iznenadit ćete se za 1 do 2 godine Mister No je na kioscima .
Kad malo bolje pogledate Bernard izdaje veči dio If Edizione .Komadant Mark je sta (valjda privremeno),PSDZ će biti izdane do kraja 2018,Miki još 20 epizoda.
Izdanje će biti ka ala MR , kao i s cijenom od 40 kuna neminovno.
Nać će svoje kupce sigurno .


RAKOSI4 Posted - 09/10/2017 : 22:25:52
Iznenadit ćete se za 1 do 2 godine Mister No je na kioscima .
Kad malo bolje pogledate Bernard izdaje veči dio If Edizione .Komadant Mark je sta (valjda privremeno),PSDZ će biti izdane do kraja 2018,Miki još 20 epizoda.
Izdanje će biti ka ala MR , kao i s cijenom od 40 kuna neminovno.
Nać će svoje kupce sigurno .
wolf Posted - 09/10/2017 : 20:20:21
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne bi trebali biti popularniji od serijala koji u svojih prvih 200 brojeva može proći kao najbolji Bonelli.
Nisam siguran kada je točno krenulo If edizioni izdanje, ali me opet čudi da Ludens nije krenuo to objavljivati sa nekim vremenskim odmakom od Libellusa (5-6 godina).
Vjerojatno ne bi kupovali oni koji su na vrijeme krenuli sa Libellusom, a što se tiče VČ-a njihovo izdanje je nepraktično (kupio jednu knjigu pa odustao) a ritam očajan.
Ako Kit Teller ima oko 650 prodanih primjeraka vjerujem da bi i Mister No kod Ludensa došao do slične brojke, samo je pitanje bi li ona zadovoljila izdavača.



Kad vidim kako ide Diabolik (već 4. broj) ja ovo pomislim ne samo za pilota, nego i Martina, Lazarusa Ledda i Nathana Nevera.
wolf Posted - 09/10/2017 : 20:19:03
Tad nije bilo drugih oblika zabave kao danas. Mi što kupujemo i čitamo stripove smo sad obično etiketirani kao 'čudaci koji čitaju slikovnice umjesto da nešto poj..u, ili to nisu sposobni'
ivanl Posted - 09/10/2017 : 19:20:05
Sto god se proda do magicne brojke od 500 komada je dobro. Eto do kud smo dosli. A prije 25 godina, svaki junak u par tisuca primjeraka minimalno.
DODSFERD Posted - 09/10/2017 : 18:45:55
Ne bi trebali biti popularniji od serijala koji u svojih prvih 200 brojeva može proći kao najbolji Bonelli.
Nisam siguran kada je točno krenulo If edizioni izdanje, ali me opet čudi da Ludens nije krenuo to objavljivati sa nekim vremenskim odmakom od Libellusa (5-6 godina).
Vjerojatno ne bi kupovali oni koji su na vrijeme krenuli sa Libellusom, a što se tiče VČ-a njihovo izdanje je nepraktično (kupio jednu knjigu pa odustao) a ritam očajan.
Ako Kit Teller ima oko 650 prodanih primjeraka vjerujem da bi i Mister No kod Ludensa došao do slične brojke, samo je pitanje bi li ona zadovoljila izdavača.
Cromwell Posted - 09/10/2017 : 18:00:34
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ali Libellus je pokrenuo Mister Noa tek 2007., Ludens postoji od 2002. i imao je fore cijelo čudo vremena da to napravi prije Libellusa pa nije.

U tom razdoblju je imao fore da napravi i Mikija i Malog rendžera i Čika kolor pa nije. A počeo ih je izdavati kasnije i to tek kad su u italiji počeli izlaziti If edizioni reprintevi -> http://www.ifedizioni.it/if/index.php/it/ Vjerojatno je tako lakše zbog prava, manje posla oko obrade starih naslovnica za koje ne postoje digitalni materijali i ostalo.
Ne treba sumnjati da bi tako i Mister No zasigurno došao na red da ga nije preuzeo Libellus a kasnije i VČ.
Ili možda misliš da su za Ludens/SA Miki, Mali rendžer, Čiko, Bella i Bronco i Psdz popularniji i isplativiji od Mister Noa.
DODSFERD Posted - 09/10/2017 : 16:43:32
Ali Libellus je pokrenuo Mister Noa tek 2007., Ludens postoji od 2002. i imao je fore cijelo čudo vremena da to napravi prije Libellusa pa nije.
Naravno da kasnije više nije imalo smisla kretati od broja 1, koliko zbog konkurencije toliko zbog velike količine epizoda, što bi se u kombinaciji sa dvomjesečnim tempom (pretpostavljam) razvuklo na ''100 godina''.
Blek i Mark su krenuli 2005., a Miki nema toliko epizoda pa se unatoč kasnijem pokretanju stigne sve objaviti u normalnom roku.
Jedino mi nije jasno što su toliko čekali sa Kit Tellerom, ali s obzirom da im tu ne smeta konkurencija ne vidim zašto bi im smetala kod Mister Noa.
zlatan bihac Posted - 09/10/2017 : 15:59:30
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sve to stoji za kiosk izdanja, ali vjerojatno nikada ne bi dobili stare epizode Mister Noa da nema Libellusa, onaj kupus od Dnevnika ne računam kao ozbiljno izdanje.



ako smo mogli dobiti mikija,bleka, marka, PSDZ, kit telera stare epizode, i više sam siguran da bi i mister noa dobili stare epizode, i to kiosk izdanje da nije bilo libelusa, 192 stranice za 25 kuna..

štaviše, libelus je i kriv što nemamo baš mister noa if edizioni fazon, jer su oni na startu ugrabili 500 mušterija, kasnije je VČ sa svojim knjigama uzeo još 500 kupaca, pa bi se ludens u startu suočio sa manjkom od 1000 kupaca( dobro, vjerujem da bi neki od ovih šta imaju libelus, odnosno VČ i uzeli kiosk izdanje ali ne previše) a gledajući prodaju starih junaka,(1600-1800 komada) i više je nego jasno šta bi bilo i kako bi završio kiosk mister no..
markotamara Posted - 09/10/2017 : 15:11:24
Libellus je preodobar zato je i skup(mali tirazi......),mogu reci da je ipak moja najdraza kolekcija Zagor Extra kiosk izdanje iako imam i Libellus koji mi je jako drag i cisto sumnjam da cu ga ikada prodati(nedaj bože bolesti),ali jos uvik me raduje kao i prije 25godina kupovina na trafici
ivanl Posted - 09/10/2017 : 14:26:20
Ma ne sam za pilota, već i za ostale Bonellijevce, Libellus je išao na sistematsko, kronološko objavljivanje, u formi kojoj pristupaju vrlo ozbiljno, a ko neče, ili ne može jebiga...
DODSFERD Posted - 09/10/2017 : 13:57:29
Sve to stoji za kiosk izdanja, ali vjerojatno nikada ne bi dobili stare epizode Mister Noa da nema Libellusa, onaj kupus od Dnevnika ne računam kao ozbiljno izdanje.
ivanl Posted - 09/10/2017 : 13:26:53
Ako se mene pita, entuzijazam ti niko ne moze poreci Telleru. Pravi si pravobranitelj kiosk izdanja, nema sta. Ova spomenuta tvrdoukoricena izdanja od Libellusa, se nazivaju kolekcionarskim i valjda i nisu za svakoga... nekome zato sto nisu jeftina, a bice nekome, sto su fensi-smensi i nemaju dusu kioska/trafike... sve je to razumljivo i vec sto puta prokomentirano. Ja samo mogu reci, da kad bacim pogled na "tvrde" Dylane, Nevere, Martije, (narocito sad kad se skupila jedna ljepa kolicina brojeva), nema nista ljepse... a kad bolje pogledam nazad u proslost, kao klinac sam bas ovako prezentirane, zamisljao svoje junake. U albumskoj formi. Jos onda davno kad je albuma bilo na prste jedne rike, malo Marketprinta, Decjih novina i par Safira...
teller Posted - 08/10/2017 : 12:09:22
49 kuna za 384 stranice..ili
240 kuna za 314 stranica Tuareza Libellus knjiga 82!
razlika od 200 kuna odvaga tvrdi uvez, manju nakladu, bolji papir kod LL i 3 kolor naslovnice unutra...
da se mene pita i Libellus izdanja mogu izgledat ko ovo Ludensa...
ako ovo usporedimo taj lažni maxi je naizplativije izdanje Ludensa na kioscima ikad...
kupimo ovo pa možda dobijemo i nove lažne maxije jer sve ostalo je možda bolje ali ne toliko da bi bilo 4-5 puta skuplje...
ovaj broj mora iz kioska izćeznut i tako naterati Bernarda da nastavi taj krasni serijal....
ja sam kupio u tri primjeraka, možda pomogne...
teller Posted - 04/10/2017 : 18:52:31
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Dr.GonZo

Jednostavno ne mogu vjerovati da ovaj Mister No nije došao uopće u Šibenik. A bio sam u svim vražijim trafikama...




ni ja ga nisam uspio nabaviti.....tražio sam ga u trafici u Hrvatskoj "Hum na Sutli" trafika Tisak i ona prodavačica mi kaže kako oni nikada nisu imali Mister Noa (!???) tako da ga nemam, a teško ču ga i u Sloveniji nabaviti. Namučio sam se da sam kupio broj 1, onda 2 sam kupio u Hrvatskoj na moru, a 3, tko če ga znati.....


U Sloveniji je vec par dana na kiocima...valjda je ostao jos broj za tebe...
1Euro Posted - 04/10/2017 : 14:13:50
quote:
Originally posted by Dr.GonZo

Jednostavno ne mogu vjerovati da ovaj Mister No nije došao uopće u Šibenik. A bio sam u svim vražijim trafikama...




ni ja ga nisam uspio nabaviti.....tražio sam ga u trafici u Hrvatskoj "Hum na Sutli" trafika Tisak i ona prodavačica mi kaže kako oni nikada nisu imali Mister Noa (!???) tako da ga nemam, a teško ču ga i u Sloveniji nabaviti. Namučio sam se da sam kupio broj 1, onda 2 sam kupio u Hrvatskoj na moru, a 3, tko če ga znati.....
DODSFERD Posted - 04/10/2017 : 11:04:59
Mislim da je prošla baba s kolačima što se toga tiče.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000