forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2023/2024.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Caleb Posted - 14/06/2017 : 23:27:51
Nova tema za novu sezonu.
:)









Novi clanovi elitne divizije - Hadersfild, Njukasl i Brajton.

Raspored za celu sezonu:

https://www.premierleague.com/news/408956

Cekajuci avgust :))
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Darchi Posted - 16/04/2024 : 11:45:58
quote:
Originally posted by ReemCP

Malo što mi može dignut živce, ali oni su jučer uspjeli svojim ponašanjem
I još pred svojom publikom, pred cijelim svijetom, kod rezultata 4:0, ej

Drago mi je da je Palmer ostao odlučan i zadržao svoju loptu, te da je imao prisebnost nakon svega da i zabije. Ista stvar je bila i sa Sterlingom u jednoj utakmici ove sezone, isto se krenuo otimati za loptu


Sve potpisujem što si napisao...seljačine teže...btw ovaj moj Man Utd će mi uzrokovati srčani i moždani u jednom...
ReemCP Posted - 16/04/2024 : 08:57:26
Malo što mi može dignut živce, ali oni su jučer uspjeli svojim ponašanjem
I još pred svojom publikom, pred cijelim svijetom, kod rezultata 4:0, ej

Drago mi je da je Palmer ostao odlučan i zadržao svoju loptu, te da je imao prisebnost nakon svega da i zabije. Ista stvar je bila i sa Sterlingom u jednoj utakmici ove sezone, isto se krenuo otimati za loptu

tex2 Posted - 16/04/2024 : 08:30:18
Čovjek cijelu sezonu puca penale i još k tome nepogrešivo, što su mislili?

Usput, Chelsea je samo pobjedu udaljen od Uniteda.
ReemCP Posted - 16/04/2024 : 07:56:49
Gledao sinoc,Madueke i Jackson su velika sramota sa svojim ponasanjem kod izvođenja penala kad su se isli sukobit s Palmerom, bas velika sramota kao da su djeca koja se idu svadjat, ja bih ih odmah potjerao iz momčadi, seljacine jedne.
Hercule Poirot Posted - 16/04/2024 : 07:22:12
Palmer 4 komada u pobjedi Chelsea nad Evertonom sa 6-0.On i Haaland sada dijele prvo mjesto na ljestvici strijelaca s 20 golova.
prop_ovednik Posted - 15/04/2024 : 07:39:33
Prvenstvo gotovo. Kakav Tottenham, di će ti zaustaviti City. Ako i ukočiš napadače, stiže Gvardiol i njegova moćna desnica... majketi, kakva dva gola u tjednu čovik zabije nogom s kojom ga ne vidiš da dodaje...
izivko Posted - 14/04/2024 : 22:46:45
john connor Posted - 14/04/2024 : 21:53:15
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Lijepo je danas biti Građanin.

Jerry Krause Posted - 14/04/2024 : 21:05:12
Lijepo je danas biti Građanin.
Hercule Poirot Posted - 14/04/2024 : 20:24:29
City trlja ruke, sve već viđeno prije...
ReemCP Posted - 14/04/2024 : 20:24:05
quote:
Originally posted by don_draper

Na Cityjevom rasporedu jedino vidim Spurse kao eventualni kiks, ali to je sve nagadanje

Moguće, ali stvar je u tome što po uzorku ovog tjedna ja više nemam toliko povjerenja u Redse i Topnike, od tih 6 utakmica, mislim da će oni još najmanje 2x kiksati. Moguće je da će City kolo ili dva prije kraja osigurat naslov, ali bit ćemo strpljivi i sve to ispratit, današnji dan je svakako veliki kiks za Liverpool i Arsenal iako su oni tu još blizu, ali..
izivko Posted - 14/04/2024 : 20:09:22
Koji kiksevi Liverpoola i Arsenala.
sawitch Posted - 14/04/2024 : 19:59:12
Rekoh jos ranije, Siti ubacuje u petu i cao ostali. Liverpul danas los ali isto tako i Arsenal. Vila je vrhunski oecat trenera ove sezone.
don_draper Posted - 14/04/2024 : 19:33:36
City jedino titulu moze izgubiti na sudu, ovo je sad njihov period u sezoni, a mi i Liverpool smo prozivjeli tjedan iz nocne more i pitanje je tko ce se iz toga dici i kako

Na Cityjevom rasporedu jedino vidim Spurse kao eventualni kiks, ali to je sve nagadanje
ReemCP Posted - 14/04/2024 : 19:24:55
Sve su (Liverpool i Arsenal) danas poklonili Cityju.
Sad Liverpool jos vise zali s obzirom na ovaj rez Arsenala, ali povratka nema i vjerojatno nema nove sanse.
tex2 Posted - 14/04/2024 : 19:17:54
Villa šokirala Arsenal
don_draper Posted - 14/04/2024 : 19:17:52
Opet isto kao i proslo proljece, i opet u isto vrijeme
Mudrac Arteta ne mijenja sustav koji ne valja nego ubacuju like for like zamjene i eto mu na
Iz Munchena sa stitom ili na njemu, inace je sezona cisto rekreativnog karaktera
ReemCP Posted - 14/04/2024 : 19:16:16
Koji dan za City 😲😲😲
tex2 Posted - 14/04/2024 : 14:02:50
Samo je problem što ne možeš sve otjerati na ljeto, a i tko će kupiti takve zvijezde. Trošak za kvalitetne igrače bit će svakako enorman i nenormalno velik, a to je opet nemoguća misija. Bit će dobro ako se ubode koji igrač, koji će se uklopiti. Super zvijezde će o dalje zaobilaziti United. Sumnjam da i novi trener od ovog kadra može nešto napraviti, ali ako dođe Southgate, može sklepati ok ekipu. Isprobao je sve Engleze u reprezentaciji o svi su igrali ok. Bumo vidjeli, bit će zanimljivo ljeto. Bit će uspjeh ako ih opet ne ožene na transferima.
sawitch Posted - 14/04/2024 : 10:18:14
quote:
Originally posted by Tonto

To se vise ne moze gledat. Nicega, nikakve uigrane akcije. Ostavit mainooa, garnacha i hojlunda, drugi svi skupa s trenerom kurcina.



Potpisem ovu tvoju izjavu.

I jos jednom da podsetim da je Ronaldo bio problem dok je bio u Junajtedu a ne sve ostalo.
Tonto Posted - 13/04/2024 : 23:22:10
To se vise ne moze gledat. Nicega, nikakve uigrane akcije. Ostavit mainooa, garnacha i hojlunda, drugi svi skupa s trenerom kurcina.
Hercule Poirot Posted - 13/04/2024 : 20:58:33
Izgleda da je Roki u onom mitskom razgovoru za medije ispravno detektirao, između ostalog, da je Manchester unutar kluba zakržljao, a ne evoluirao posljednjih godina.
sawitch Posted - 13/04/2024 : 20:45:37
Kad ce me neko spasiti muka i oterati ovu budalu sa klupe Junajteda
Hercule Poirot Posted - 13/04/2024 : 20:36:45
Dva gola Fernandesa, interesantna zavrsnica
tex2 Posted - 13/04/2024 : 18:23:40
Bit će to mrtva trka, City ovaj dio prvenstva pred kraj rijetko kiksa i da slažem se kako će Arsenal biti im opasniji protivnik, Arsenal sve ima u svojim rukama, ali ima još utakmica, par ozljeda i sve se zakomplicira. City ipak ganja rekordni uzastopni naslov, nije da ne grizu.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000