forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2017.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dwayne_Looney Posted - 14/10/2017 : 08:45:01
Mislim da je vrijeme da se pokrene tema jubilarnog 40. Interlibera.



Objava s FB stranice:

INTERLIBER, međunarodni sajam knjiga i učila, okuplja svijet izdavačkog i edukativnog stvaralaštva s najvećom ponudom knjiga i učila na jednom mjestu promovirajući knjigu, znanje i znanost.
Po svom značenju Interliber nadilazi nacionalne okvire i dobiva sve veći međunarodni značaj što potvrđuje povećanje broja inozemnih izlagača.
Svi najznačajniji domaći nakladnici predstavljaju na Interliberu bogat program svojih novih izdanja i najbolje naslove domaće i svjetske književnosti, dokazujući da nakladništvo u Hrvatskoj zna i pronalazi put do ljubitelja knjige.
Uz inače bogat i raznolik prateći program, stotinjak gostiju, pregršt zabavnih i edukativnih sadržaja, te još bolji i veći Znanstveni kvart, ove godine pripremamo i poseban program za jubilarni 40. Interliber.


E sad me prvo zanima zna li itko naći popis izlagača, ono koji su u kojem paviljonu? Ne znam da li se to i u kojem omjeru mijenja godinu za godinom jer će ovo biti prvi put da ću spojiti posjete Interliberu. Uglavnom, mislim da je to najbolje da imamo već ovdje na prvoj stranici.

Dalje, naravno, pričamo o planovima i vlastitim računicama. Otkad ste počeli misliti na Interliber i izdvajati za njega, koliki trošak planirate/očekujete i, svakako, kad sajam počne dosta slika i informacija s mjesta događaja.

Naravno, valjalo bi prenijeti i cjenike onih izdavača koji su ih izbacili. Markos mi je odgovorio da će popusti biti isto kao na cjeniku iz prošle godine a Libellus je izbacio cjenik za svoja oštećena izdanja koja se već mogu rezervirati.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 21/11/2017 : 22:11:11
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ivanl

Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...


nema veceg gusta,,.jebes komp.tv.nogomet, u birtiji,klince,zenu...
Uronis u onaj drugi ljepsi svet crtanih slicica..i uzivas....
Smile mi se danas klinci koji ne citaju nista na papiru...i corave na elekt.napravama.



Svaka ti je zlatna
ivanl Posted - 21/11/2017 : 18:32:14
Diskac, zna se sta se nosi na more... istini za volju, kurac smo znali da LMS i ZS, koje smo nosili smotane u zadnjem dzepu rebatinki, skracenih do bedara ili koljena,(kako ko),(jer koce dati bermuda tada),da ce danas vrijediti tisuce kuna... kako se sve promjeni, upsidedown, u 30 godina... mozda i ovi iz remitende, (Texovi sto sam ih citao na sugamanu u Postirama), budu vrijedili mojim sinovima isto tako... cisto sumnjam. Zna se gdje se cita album a gdje roto stampa/stripovi. Ili mozda ne? Sudeci po cijenama stripova danas, koje sam onomad placao par dinara. Eh da sam prorok bio, sad bi se obogatio...
DiSkAcH Posted - 21/11/2017 : 14:08:41
A pa meni je i specijalan gust citat na moru.
Samo na more ipak ne nosim nesto od fensi-smensi HC stripova, ali kiosk izdanja su stvorena za to, pogotovo kad se fino od topline rastopi lijepilo i pocnu otpadat stranice :D :P
ivanl Posted - 21/11/2017 : 12:31:08
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ivanl

Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...


nema veceg gusta,,.jebes komp.tv.nogomet, u birtiji,klince,zenu...
Uronis u onaj drugi ljepsi svet crtanih slicica..i uzivas....
Smile mi se danas klinci koji ne citaju nista na papiru...i corave na elekt.napravama.


Sad ti druze rendzeru, moram dati bezrezervno pravo...
teller Posted - 21/11/2017 : 06:10:56
quote:
Originally posted by ivanl

Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...


nema veceg gusta,,.jebes komp.tv.nogomet, u birtiji,klince,zenu...
Uronis u onaj drugi ljepsi svet crtanih slicica..i uzivas....
Smile mi se danas klinci koji ne citaju nista na papiru...i corave na elekt.napravama.
1Euro Posted - 20/11/2017 : 23:25:19
quote:
Originally posted by ivanl

Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...



+1
ivanl Posted - 20/11/2017 : 20:32:21
Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...
DiSkAcH Posted - 20/11/2017 : 14:50:29
A sto se toga tice, meni nikad dosta, procitam ovo sto imam doma, pa se opet bacam na knjiznicu :D
Poli Posted - 20/11/2017 : 13:36:00

Mislim ... ako se do kraja 2018. ne izda ijedan jedini novi strip, mislim da sam preskrbljen sa citanjem. :D

Aha, i na aukcijama ovih dana sam ulovio ovaj "Otok BOURBON 1730", posto ga na IL nisam uzeo. Jeste ovaj put ispao 29 kn, ali mislim da je to i dalje sica. :D


DiSkAcH Posted - 20/11/2017 : 12:56:48
Meni je jedino zao sto nisam uzeo malo vise toga zbog ekstra popusta na kolicinu kod fibre, ali dobro. Nema sada veze :)
Manabo Posted - 20/11/2017 : 11:21:54
quote:
Originally posted by Poli


Khm, tema je Interliber 2017.



I ... svi zadovoljni sa kupovinom? :D






Ja mogu reći da sam zadovoljan.
Našao sam neke stvari kojima se nisam nadao. Ukupan zbroj iznosi 82 strip izdanja. Najviše od toga stiglo s Mentorovog štanda - 27 komada.
Drago mi je da sam sreo ekipu iz Slovenije i još neke forumaše te porazgovarao s više cijenjenih strip autora.
Poli Posted - 20/11/2017 : 11:03:42

Khm, tema je Interliber 2017.



I ... svi zadovoljni sa kupovinom? :D


DiSkAcH Posted - 20/11/2017 : 06:35:43
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Korg

Ja bih najviše volio Dragonera na kioscima...



To bi bio zakon. Kakav sjajan serijal... avantura, zabava,fantasy, crtacki savrsen. Sve ono sto cini pravi strip za kioske/trafike... ovi od veselog idu na "kapaljku", ajde vise otvorite tu spinu/pipu/slavinu, nek potece...



A ocito da to niko vise ne pije.
ivanl Posted - 19/11/2017 : 21:19:12
quote:
Originally posted by Korg

Ja bih najviše volio Dragonera na kioscima...



To bi bio zakon. Kakav sjajan serijal... avantura, zabava,fantasy, crtacki savrsen. Sve ono sto cini pravi strip za kioske/trafike... ovi od veselog idu na "kapaljku", ajde vise otvorite tu spinu/pipu/slavinu, nek potece...
ivanl Posted - 19/11/2017 : 21:14:22
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by globinjo

Ma nema nista od navedenoga
Nema ničeg u dogledno vrime



nažalost..očito kiosk izadanja umiru prva


Da. Nevjerovatno je da se i Alan Ford extra smoro ukida. To nisam mogao zamisliti. Ajde Berni, ne posustaj...pocuj vapaj naroda. Pa kud takvo sto, nakon 45 godina tradicije...
ivanl Posted - 19/11/2017 : 21:11:08
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma kakav crni Nathan, ne bi se prodalo ni 500 primjeraka što je nekakva najniža granica isplativosti za kiosk izdanje.
Koga je zanimao taj strip vjerojatno ima Libellus izdanje, onoga koga ne zanima ne bi uzimao ni besplatno.



Evo ja bih uzimao Nathana na kiosku i to sa zadovoljstvom, a za Libellus mi ne pada na pamet davat novce. Sad, koliko ima takvih kao ja to je već druga priča.




Na kioscima jednom bio,(Slobodna, Ludens), sad se spominjao. Hvalim te Lielluse, sto mogu pratiti ovaj fantastican serijal, u punom sjaju. Daj te, Dade, samo jos malo gasa, da ne klipsamo za Italijom, 10 godina.
teller Posted - 18/11/2017 : 22:20:33
quote:
Originally posted by globinjo

Ma nema nista od navedenoga
Nema ničeg u dogledno vrime



ali možda i bolje...
tako če MALI RENDŽER dobiti prije mjesečni tempo!
bezveze da KIT TELLER trpi zbog tamo nekih "gubitaša"...
Korg Posted - 18/11/2017 : 22:16:27
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Nathan Never i sve njegove izvedenice - Morgan Lost, Dragonero, Lukas, Brendon itd. - nemaju šansi na kiosku.


mudro zboriš DL!
ali bi zato TIM I DASTI, KARABINA SLIM, DJUDAS razvalili!...
ne potcenjujte staru gardu, danas se prodaje ono poznato, novotarije nemaju šanse!


Te Judase i Karabine je vrijeme pregazilo

Dwayne_Looney Posted - 18/11/2017 : 21:32:38
Koji vrag je pokušao sa Diabolikom njje mi jasno
risbozg Posted - 18/11/2017 : 21:08:04
quote:
Originally posted by globinjo

Ma nema nista od navedenoga
Nema ničeg u dogledno vrime



nažalost..očito kiosk izadanja umiru prva
globinjo Posted - 18/11/2017 : 20:57:25
Ma nema nista od navedenoga
Nema ničeg u dogledno vrime
teller Posted - 18/11/2017 : 20:31:47
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Nathan Never i sve njegove izvedenice - Morgan Lost, Dragonero, Lukas, Brendon itd. - nemaju šansi na kiosku.


mudro zboriš DL!
ali bi zato TIM I DASTI, KARABINA SLIM, DJUDAS razvalili!...
ne potcenjujte staru gardu, danas se prodaje ono poznato, novotarije nemaju šanse!
Dwayne_Looney Posted - 18/11/2017 : 19:15:37
Nathan Never i sve njegove izvedenice - Morgan Lost, Dragonero, Lukas, Brendon itd. - nemaju šansi na kiosku.
zeljko Posted - 18/11/2017 : 19:05:41
treba nam druzina od vjesala
Korg Posted - 18/11/2017 : 19:03:06
Ja bih najviše volio Dragonera na kioscima...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000