forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra - rasprodano/reprinti

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Korg Posted - 15/11/2017 : 11:11:05
Postoji veliki broj rasprodanih izdanja Fibre. Mnoga izdanja su reprintirana, a neka će tek biti, ili bi barem trebala. Ova anketa bi trebala pokazati koje reprinte čitatelji najviše priželjkuju. Pošto postoji mnogo rasprodanih izdanja, a samo 15 mjesta u anketi, stavio sam opciju "Nešto drugo", pa oni koji žele vidjeti reprint knjige koje nema u anketi mogu u komentar upisati želje.

Popis rasprodanih naslova kojih nema u anketi: Bosanske basne, Ljubav i rakete 1, Ivan Piire, El Nino 1, Che, Evropa, Tri sjene, Ofucani holivudski film, Crna rupa, Ženski strip na Balkanu, Ponos vragova, Papak, Broj 73304-23-4153-6-96-8, Gluhe laste 1, Kolekcionar, Kapetan Amerika - Ples smrti, Zvijezde, Lajka, Ipak i ovdje, Zlatka, Chaboute omnibus, Habibi, Alac Sinner - Doba nevinosti, Šetač, Pyongyang, Bilo jednom u Francuskoj, Neznalice, Poslije Inkala, Portugal...

Nadam se da nisam zaboravio neki bitan naslov. Daleko susjedstvo i Metabaruni nisu na popisu jer je Markos rekao da Daleko ide 100%, a Metabaruni ne.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 16/12/2017 : 04:37:01
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by teller

Ma kvragu..propustio sam sva do sada izdata izdanja...nadam se reprintu cijelog opusa fibre...

Prijatelju ako budeš kupova i Fibru po 3 primjerka naći ćeš se u velikim problemima di ćeš to sve skladištit, moram ćeš kupit Todorićev dvorac.

nisam bogatun..ali toliko imam...
To sad prodaju za....Cijena?...Sitnica!
RAKOSI4 Posted - 15/12/2017 : 22:43:19
quote:
Originally posted by teller

Ma kvragu..propustio sam sva do sada izdata izdanja...nadam se reprintu cijelog opusa fibre...

Prijatelju ako budeš kupova i Fibru po 3 primjerka naći ćeš se u velikim problemima di ćeš to sve skladištit, moram ćeš kupit Todorićev dvorac.
teller Posted - 15/12/2017 : 22:29:49
Markos Posted - 15/12/2017 : 22:19:55
Za sada ne.
Hajo Posted - 15/12/2017 : 20:58:57
Jel se planira reprint Sedam života kopca?
anto Posted - 15/12/2017 : 18:33:42
cena za kupovinu bez licitacije sitnica -54654654 kuna iliti 7 miliona i par stotina hiljada evra.
Poli Posted - 15/12/2017 : 18:32:12

Ova cijena za KUPI ODMAH me je .

ŠAŠ Posted - 15/12/2017 : 18:02:42
http://www.stripovi.com/aukcije/aldebaran-fibra/14084584/

evo pa ak nekom treba...

sutra cu stavit slike kad budem slikao po danu
sumohrvat Posted - 15/12/2017 : 14:53:55
Naravno da nije Aldebaran jedini strip koji mi nedostaje, a da bi ga volio imati. Nedostaje mi i Mau Mau. Da se ne lažemo, da imam i deset puta veću kolekciju nego što imam sad našlo bi se nešto što bi mislio da mi fali. Ali recimo da su mi ova dva trenutno na listi prioriteta. Ako ne spominjemo talijanske originale, zagora na albanskom ili originalne table svih crtača zagora.
Garfield_Mo Posted - 15/12/2017 : 14:20:46
Doci ce drugo izdanje koje isto zelim procitati i imati u svojoj kolekciji i to je to. Kolko postoji stripova na svijetu i da te zanima samo 1% ne mozes to za zivota procitati, tako da ...
Druga stvar ako ima neko izdanje koje te bas interesuje a rasprodalo se, malo vise otvoris novcanik i kupis ga. Sigurno ce se s vremenom pojaviti na aukciji.
Ima i te kakve veze. Bas to sto spominjes. Ljudi nemaju dovoljno para i odvoji se 500 kuna za stripove, i ako ne kupi u tvom slucaju Aldebaran kupit ce nesto drugo sto ga interesuje. Nije valjda da je to jedini strip koji je izasao da te interesuje a da ga nemas ?

S druge strane mozda si upravu. Posto ja samo slazem stripove i bitni su mi hrbati, tako da i nisam neko mjerilo :)

Ok je to. Mora se malo polemisati i raspravljati :)
sumohrvat Posted - 15/12/2017 : 13:18:24
I ne, ne odgovaram ti zato jer sam nešto posebno nabrijan na tebe nego stvarno realno komentiram šta si napisao kao što bi ovo komentirao da je bilo tko napisao.
sumohrvat Posted - 15/12/2017 : 13:16:44
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Propustio sam neka izdanja, ako se radio reprint uzet cu ih, a ako ne onda ce izaci neka nova izdanja koje cu isto uzeti, tako da mi dodje na isto :)

Kako ti dođe na isto ako si propustio izdanje koje baš želiš pročitati i imati u svojoj kolekciji ?????? Eventualno Marku dođe na isto jer si mu ubacio u kasicu novca koliko si planirao, ali kako tebi može doći na isto ????Pa ne kupujemo stripove na metar, po boji da mi pašu uz namještaj nego da imamo ono što nam je interesantno. Mene konkretno zanima Aldebaran. I probat ću ga nabaviti ili na aukcijama ili ako se pojavi reprint. Kakve veze ima sad kupnja bilo kojeg drugog Fibrinog stripa sa time šta meni fali Aldebaran ? Ili konkretno sam ostao bez svojeg primjerka Libellusovog Mister Noa "Mau Mau" iako sam uredno imao svoj primjerak rezerviran u striparnici Babilon. Spušio ni kriv ni dužan što bi se reklo. I sad bi meni trebalo bit svejedno jer sam za tih 200 kn što mi je ostalo kupio, bubam 2 broja Skrivenog Lica ?????Ovo ispada kao da imam ovaj mjesec budžet od 500 kn za stripove pa ću kupiti bilo što, makar me i ne zanimalo jer sam odlučio potrošiti 500 kn.
Garfield_Mo Posted - 14/12/2017 : 19:21:02
Propustio sam neka izdanja, ako se radio reprint uzet cu ih, a ako ne onda ce izaci neka nova izdanja koje cu isto uzeti, tako da mi dodje na isto :)
Davor2403 Posted - 14/12/2017 : 19:06:02
+1 apsolutno! Hajde ova izdanja koja nemaju nastavaka, nema ih pa nema. Ali neki serijali koji izlaze i dalje (čitaj Aldebaran, Ubojica, Matteo), to bi po meni stvarno trebalo uzeti u obzir za reprint!
DiSkAcH Posted - 14/12/2017 : 18:59:18
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by kasper

ja nisam za reprinte, sva izdanja su se mogla kupiti na vreme. red je da sada platite onoliko koliko stoji na aukcijama

Mogla su se kupiti na vrijeme ????? Neka izdanja su rasprodana godinama. U međuvremenu su se pojavili neki novi klinci, odrasli neki koji su tada imali možda 14 godina i nisu si mogli priuštiti Fibrina izdanja

Tako je, ima nas koji smo se tek nedavno bacili u ove vode
Hajo Posted - 14/12/2017 : 18:00:24
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:

quote:
Originally posted by DzekDenijels

Bosanske basne.

+1

+1

-1
sumohrvat Posted - 14/12/2017 : 17:33:07
quote:
Originally posted by kasper

ja nisam za reprinte, sva izdanja su se mogla kupiti na vreme. red je da sada platite onoliko koliko stoji na aukcijama

Mogla su se kupiti na vrijeme ????? Neka izdanja su rasprodana godinama. U međuvremenu su se pojavili neki novi klinci, odrasli neki koji su tada imali možda 14 godina i nisu si mogli priuštiti Fibrina izdanja
kasper Posted - 14/12/2017 : 15:47:12
Korg Posted - 14/12/2017 : 15:06:38
Kada se podvuče crta vidimo da za Aldebaran i Bosanske Basne ima najviše zainteresiranih, zatim slijede Sharaz De, Vam i Blast - Debela tjelesina.
Shaner Posted - 01/12/2017 : 10:02:23
Pametnjaković!

Markos Posted - 01/12/2017 : 00:46:01
Zna!:)
Shaner Posted - 30/11/2017 : 23:01:36
quote:
Originally posted by Markos

Zadnjih dana se rasprodalo dosta starijih izdanja, a dosta njih je pred rasprodajom, pogotovo prve Kolorke, ali i Ken Parkeri koji su nam još preostali, pa ako vas nešto od toga zanima, požurite dok posve ne ponestanu.

U to ime, zna li se kad ce zimski popust?

Dr. Zistis Posted - 30/11/2017 : 21:36:03
quote:

quote:
Originally posted by DzekDenijels

Bosanske basne.

+1

+1
Markos Posted - 30/11/2017 : 14:48:18
Otkup za knjižnice.
anto Posted - 30/11/2017 : 14:47:14
ne mogu da verujem da se Neću umreti kao lovina rasprodao!!
ne kažem da je loš strip,čak naprotiv,ali toliko je drugih boljih,a da su izašli dosta pre Lovine.

quote:
Originally posted by Markos

Zadnjih dana se rasprodalo dosta starijih izdanja, a dosta njih je pred rasprodajom, pogotovo prve Kolorke, ali i Ken Parkeri koji su nam još preostali, pa ako vas nešto od toga zanima, požurite dok posve ne ponestanu.

to je odlična vest - ali se nadam da među njima nisu Bagdadski pripovedači,Lulu,O'boysi i Orao bez kandži - još ih nisam nabavio,a ne verujem ni da ću u narednih pola godine.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000