forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra - rasprodano/reprinti

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Korg Posted - 15/11/2017 : 11:11:05
Postoji veliki broj rasprodanih izdanja Fibre. Mnoga izdanja su reprintirana, a neka će tek biti, ili bi barem trebala. Ova anketa bi trebala pokazati koje reprinte čitatelji najviše priželjkuju. Pošto postoji mnogo rasprodanih izdanja, a samo 15 mjesta u anketi, stavio sam opciju "Nešto drugo", pa oni koji žele vidjeti reprint knjige koje nema u anketi mogu u komentar upisati želje.

Popis rasprodanih naslova kojih nema u anketi: Bosanske basne, Ljubav i rakete 1, Ivan Piire, El Nino 1, Che, Evropa, Tri sjene, Ofucani holivudski film, Crna rupa, Ženski strip na Balkanu, Ponos vragova, Papak, Broj 73304-23-4153-6-96-8, Gluhe laste 1, Kolekcionar, Kapetan Amerika - Ples smrti, Zvijezde, Lajka, Ipak i ovdje, Zlatka, Chaboute omnibus, Habibi, Alac Sinner - Doba nevinosti, Šetač, Pyongyang, Bilo jednom u Francuskoj, Neznalice, Poslije Inkala, Portugal...

Nadam se da nisam zaboravio neki bitan naslov. Daleko susjedstvo i Metabaruni nisu na popisu jer je Markos rekao da Daleko ide 100%, a Metabaruni ne.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
magirus Posted - 31/08/2021 : 13:42:21
Nao Brown, Colt Frontier, rekao bih, možda još nešto
don_draper Posted - 31/08/2021 : 13:39:08
Colt Frontier vjerojatno
udarnik007 Posted - 31/08/2021 : 13:06:43
Nešto se pomaknulo u rasprodanim naslovima ali,
pošto mi to ne fali, teško mi je odgonetnuti što...
Edi B Posted - 27/08/2021 : 17:04:06
quote:
Originally posted by jaki

Pošalji i meni🙂


Poslano, aj ti sad lipo odradi čistku i usrici me.
Poli Posted - 27/08/2021 : 13:12:54
quote:
Originally posted by Peyo

Za dilanje Fibri se ne ide u pržun.


Ne jos. Eto, ispravio.


Peyo Posted - 27/08/2021 : 12:05:04
Za dilanje Fibri se ne ide u pržun.
jaki Posted - 27/08/2021 : 11:55:10
Bolje nego da je diler djece da bi moga kupiti fibre😇
Peyo Posted - 27/08/2021 : 11:27:31
Ako sam sve ovo razumio, Anto je postao diler (Fibri) da prehrani djecu.
Poli Posted - 27/08/2021 : 11:20:26
quote:
Originally posted by anto

bio sam dok nisam upoznao Boga i dok nisam dobio četvrto dete.



Respect!


anto Posted - 27/08/2021 : 11:16:34
quote:
Originally posted by petarStripovi10

quote:
Originally posted by borg

Imaju takvi izveštaji, šta je pri kraju da se rasproda i šta se planira u budućnosti da se reprintuje ili koja su izdanja u pripremi...
Ali, su mnogo skupi. Ne znam koliko se tebi isplati kupovati te informacije. Ja kada sam pitao Anta da mi da taj izveštaj, rekao mi da ga je to koštalo skoro 1000e... Ali, on se bavi preprodajom Fibri na veliko, pa mu se isplati.

Ja nisam bio spreman da dam tolike pare, pa čekam da Marko zvanično nešto objavi, pa saznam kad i svi.

Ako ipak hoćeš da znaš Fibrin plan unapred, obratiš se ili Markosu (al taj je tvrd na informacijama) Ili Antu (al, taj je skup).


Ma nemoguće.
A i za Antona sam mislio da je samo pošten momak i veliki fan Tvrđe.


bio sam dok nisam upoznao Borga i dok nisam dobio četvrto dete.
Paka01 Posted - 27/08/2021 : 10:37:59
Zagreb, bivši Algoritam blizu Jelačića, imaju nešto rasprodanih Fibri... Danas je posljednji dan, Zabranjena luka, prvi Paul, Zašto sam ubio Pierrea, Plave pilule, U potrazi za Petrom Panom, Dani što nestaju...
vukozec Posted - 27/08/2021 : 10:19:50
Mislim da ti Jaki i je više jaki za biznis takve vrste od Shanera ;)
jaki Posted - 27/08/2021 : 10:17:42
Pa mozda imam neki kojeg bi se tija riješit u čistki.
Edi B Posted - 27/08/2021 : 09:47:07
quote:
Originally posted by jaki

Pošalji i meni🙂


Jel zajebavaš ili?😀
Ne virujen da Shaner pita iz znatiželje, meni izgleda ka da želi sklopit biznis
jaki Posted - 27/08/2021 : 08:58:15
Pošalji i meni🙂
Edi B Posted - 27/08/2021 : 04:58:53
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Edi B

Ima li kakvih saznanja o mogucim reprintima rasprodanih kolorki?
A ako neko zna da neke sigurno nece biti reprintane, isto bi bio jako zahvalan da napiše koje ce bit a koje nece.


To zna samo Marko, a nama preostaje da se igramo pogađanja.

Jedino što je potvrđeno (pod pretpostavkom da se gazda nije u međuvremenu predomislio) je reprint Jastreba kad bude išao drugi ciklus. Ja bih rekao da će istu sudbinu doživjeti Sami kad bude išla treća knjiga, a pošto je već izašao reprint Aldebarana ne bi me čudilo da se reprintaju i nastavci. Od one-shotova mi djeluju sigurni samo Dani što nestaju i Nikopol. Sve ostalo mi se čini malo vjerojatno, ali opet, s Markom se nikad ne zna.

Btw, što ti fali od rasprodanih Kolorki?




Poslano u inbox
petarStripovi10 Posted - 26/08/2021 : 10:52:11
quote:
Originally posted by borg

Imaju takvi izveštaji, šta je pri kraju da se rasproda i šta se planira u budućnosti da se reprintuje ili koja su izdanja u pripremi...
Ali, su mnogo skupi. Ne znam koliko se tebi isplati kupovati te informacije. Ja kada sam pitao Anta da mi da taj izveštaj, rekao mi da ga je to koštalo skoro 1000e... Ali, on se bavi preprodajom Fibri na veliko, pa mu se isplati.

Ja nisam bio spreman da dam tolike pare, pa čekam da Marko zvanično nešto objavi, pa saznam kad i svi.

Ako ipak hoćeš da znaš Fibrin plan unapred, obratiš se ili Markosu (al taj je tvrd na informacijama) Ili Antu (al, taj je skup).


Ma nemoguće.
A i za Antona sam mislio da je samo pošten momak i veliki fan Tvrđe.
going going Posted - 26/08/2021 : 00:44:08
quote:
Originally posted by borg

Imaju takvi izveštaji, šta je pri kraju da se rasproda i šta se planira u budućnosti da se reprintuje ili koja su izdanja u pripremi...
Ali, su mnogo skupi. Ne znam koliko se tebi isplati kupovati te informacije. Ja kada sam pitao Anta da mi da taj izveštaj, rekao mi da ga je to koštalo skoro 1000e... Ali, on se bavi preprodajom Fibri na veliko, pa mu se isplati.

Ja nisam bio spreman da dam tolike pare, pa čekam da Marko zvanično nešto objavi, pa saznam kad i svi.

Ako ipak hoćeš da znaš Fibrin plan unapred, obratiš se ili Markosu (al taj je tvrd na informacijama) Ili Antu (al, taj je skup).



Shaner Posted - 26/08/2021 : 00:16:23
quote:
Originally posted by Edi B

Ima li kakvih saznanja o mogucim reprintima rasprodanih kolorki?
A ako neko zna da neke sigurno nece biti reprintane, isto bi bio jako zahvalan da napiše koje ce bit a koje nece.


To zna samo Marko, a nama preostaje da se igramo pogađanja.

Jedino što je potvrđeno (pod pretpostavkom da se gazda nije u međuvremenu predomislio) je reprint Jastreba kad bude išao drugi ciklus. Ja bih rekao da će istu sudbinu doživjeti Sami kad bude išla treća knjiga, a pošto je već izašao reprint Aldebarana ne bi me čudilo da se reprintaju i nastavci. Od one-shotova mi djeluju sigurni samo Dani što nestaju i Nikopol. Sve ostalo mi se čini malo vjerojatno, ali opet, s Markom se nikad ne zna.

Btw, što ti fali od rasprodanih Kolorki?

Edi B Posted - 25/08/2021 : 22:53:37
Pa recimo da za te pare mogu nabavit sve rasrodane kolorke koje mi fale, tako da mi je bolje čekat.
borg Posted - 25/08/2021 : 22:39:41
Imaju takvi izveštaji, šta je pri kraju da se rasproda i šta se planira u budućnosti da se reprintuje ili koja su izdanja u pripremi...
Ali, su mnogo skupi. Ne znam koliko se tebi isplati kupovati te informacije. Ja kada sam pitao Anta da mi da taj izveštaj, rekao mi da ga je to koštalo skoro 1000e... Ali, on se bavi preprodajom Fibri na veliko, pa mu se isplati.

Ja nisam bio spreman da dam tolike pare, pa čekam da Marko zvanično nešto objavi, pa saznam kad i svi.

Ako ipak hoćeš da znaš Fibrin plan unapred, obratiš se ili Markosu (al taj je tvrd na informacijama) Ili Antu (al, taj je skup).
Edi B Posted - 25/08/2021 : 22:23:29
Ima li kakvih saznanja o mogucim reprintima rasprodanih kolorki?
A ako neko zna da neke sigurno nece biti reprintane, isto bi bio jako zahvalan da napiše koje ce bit a koje nece.
Edi B Posted - 30/04/2021 : 07:51:47
Hvala. Naletio sam bio na aukciju Jastreba, kaže prvo izdanje, pa zato pitam.
Shaner Posted - 30/04/2021 : 06:36:44
Naša majka rat i Jastreb nisu reprintani (za sada). Ako sam dobro zapamtio, Marko je negdje napisao da će raditi reprint Jastreba kad bude radio nastavak.

Edi B Posted - 30/04/2021 : 02:53:30
A jastreb?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000