forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Alert: Clan Marko Antunovic

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 18/11/2017 : 14:14:16
Narucio od mene stripove, narucio i kupovinu iz Darkwooda sa moje strane, koju sam platio. I onda me blokirao na FB-u. Na mail nije odgovorio. Definicija prevare i bezobrazluka! Ukoliko se desi neko cudo, pa se ovo ispravi javicu!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 20/11/2017 : 17:54:30
quote:
Originally posted by sawitch

Kada zaboravim maternji jezik onda mozes nesto da mi spocitnes. U suprotnom....


Kakvo brutalno spuštanje,masakr pravi,podsjeća me na moje mlađe dane
manhunter Posted - 20/11/2017 : 17:44:41
????
Ko ti šta spočitava?
sawitch Posted - 20/11/2017 : 16:20:56
Kada zaboravim maternji jezik onda mozes nesto da mi spocitnes. U suprotnom....
manhunter Posted - 20/11/2017 : 09:38:09
Sawitchu, jetzt hast du die einmalige Gelegenheit, deine Deutschkenntnisse zu zeigen!
Wird wahrscheinlich besser gehen als auf SH. ;)
sawitch Posted - 20/11/2017 : 04:39:01
A sto brise i postavlja nove postove. :) Je l’ ti neko pomagao da napises ovaj poslednji? :)
troja Posted - 19/11/2017 : 21:28:03
evo vako sawitch

ako ti je toliko zadovoljstvo pisi dalje o meni ovde i na face
dogovor je bio, nije se dovrsio do kraja!novac neces za nabavite Stripove!!

hvala

lp ti od gastarbeitera !!

sawitch Posted - 19/11/2017 : 21:22:37
Jadan si ako mislis da mi je zadovoljstvo kaciti negativna iskustva.
Oki Posted - 19/11/2017 : 21:03:51
Sve u svemu, na kraju je žalosno to što ste vas dvojica ušli u sukob zbog ovako glupe situacije jer evo, da mene netko pita i za troju i za sawitcha, mogao bih reći da su to dva čovjeka sa kojima možeš trgovati i dogovarati što god hočeš bez straha da češ biti zajeban, i to ne kažem bezveze jer pamtim na desetke suradnji sa trojom, kao i jednu sa sawitchom iako se radilo o osvajanju mojih aukcija za jednog bolesnog prijatelja.
Sawitchu, ovo što kažeš, dječji izgovori, jebiga, dogodi se svašta sa djecom...evo ja nedavno išao založiti peć u kotlovnicu, ostavio stariju kčerku da igra playstation, a ova manja što ima tri godine se zabavljala sa nekim lutkicama, no dok sam se ja vratio, starijoj dosadilo igranje, pa ostavila joystick kojeg je odmah uzela mlađa i nasumičnim pritiskanjem je uspjela izaći iz igre direktno u ps store, te tamo kupiti jednu igru koju ja nažalost već imam na disku bez da sam ga ikad uspio staviti u playstation. Kada spojiš karticu na taj ps store, uopće te ne pita za nikakve pinove, samo istog trena skine sa tekućeg računa...jedina sreća u svemu tome je to da je igra bila na na popustu, pa nije prevelika šteta....
sawitch Posted - 19/11/2017 : 20:56:15
Sreca pa ne zna. :) Zamisli da sam joj rekao da me izlevatio neki gastarbeiter.. :) Ubila bi me.. I jos da sam sam ponudio da mu uzmem.. Razvod :)
zeljko Posted - 19/11/2017 : 20:47:20
ali samo te promatram
i dwlje gubis vrijeme i zivce

znw li ti supruga da nepoznatim ljudima kupujes i saljes stripove
sawitch Posted - 19/11/2017 : 20:33:38
Nazalost, od dogovora nista. Pokusao sam jos jednom ali ovakvu bahatost stvarno ne mogu svariti. Sto se mene tice ovo je osoba koje se treba kloniti. Vi ostali, kako hocete. Covek koji jednom ne ispostuje dogovor verovatno nece jos po koji put, u zavisnosti kako mu bude odgovaralo.. Da mu ne bude toliko neprijatno za one decje lazi pokusao sam i da se napravim lud pa da ih svarim ali dzabe.

Sto se mene tice, diskusija je zavrsena. Zakljucke izvucite sami.
sawitch Posted - 19/11/2017 : 20:02:23
Momci, ja sam obavio preko 20.000 transakcija, znate koliko sam puta nesto “prevideo”? Ni jednom!
Cage Posted - 19/11/2017 : 19:50:50
Na ovu temu mogu samo reći da je Marko izvanredan i više nego korektan kupac sa kojim sam obavio 100 pozitivnih transakcija bez ikakvog problema i nema apsolutno nikakvog razloga za paniku svakome od nas to i tamo se slucajno desi da nesto previdimo tako da mislim da je ovo situacija koja sa da riješiti bez ikakvih povišenih tonova.
osmo Posted - 19/11/2017 : 18:11:58
Eto nazire se rješenje :)
Samo polako i sve će biti srđeno :)
troja Posted - 19/11/2017 : 17:15:28
vako jos jednom gospodin sawitch
1.gramatika mi taka kaka je ja nisam odrastao dole
2.zivaca i vremena to je vas bio izvjestaj
3.podatke za uplatu imam jos,ali sam ljepo napisao da mi iznos napisete da uplatim

hvala na razum
Tonka24 Posted - 19/11/2017 : 14:19:07
quote:
Originally posted by troja

Ljudi ,evo ja sam taj ljevak i prevarant kako pise o meni!!
1.ja te nisam blokiro!!!vec kako ti dule odgovorio,sin mi bio na laptop i igro se bio i na facebook ,blokiro mi oko 30 ljudi i izbrisao!
2.ja sam dosada kupovo kod svakoga vec,platio 100 % novac nije upitanje
3. privatni mail nisam dobio,sorry

Ali ovo sad stvarno djeciji vrtic zbog jedno 100 evra ukupno.




Opet mala škola da nisu stvari kakve se čine na prvu,treba malo pričekati prije nego se odluči nešto i sprovede.
100e je u hrv dosta novaca,dosta ljudi radi za taj novac 7 radnih dana,da ne spominjem kakva je situacija u bih,srb i mkd,dakle još gore.
Ja živim u njem pa znam kako je to.
Dođeš " dole " 100 e-pih sitnica...kad sam bio dole 50e mi je bio velik novac.
Tonka24 Posted - 19/11/2017 : 14:10:19
quote:
Originally posted by wolf

Jesi li ti njemu i poslao sve to prije nego te blokirao? Ako jesi, svaka čast na naivnosti.


Čemu ovo?
Meni je dosta ljudi poslalo prije nego sam uplatio.
sawitch Posted - 19/11/2017 : 13:58:58
Kako Obi? Vidis da je on jos uvredjen.. Pa i odustao od onog sto je bukirao..
Obi-wan Posted - 19/11/2017 : 13:30:10
Ljudi svađom nećete postići ništa. Završite raspravu, obavite ono što ste prvobitno dogovorili i nemajte poslije toga više posla međusobno.
Iz iskustva znam da vam je to najbolje.
sawitch Posted - 19/11/2017 : 12:29:55
1. Sin mi blokirao kontakte na FB-u
2. Nisam se setio da se javim nekom sa kim imam dogovor dok me ljudi nisu kontaktirali.
3. Mail otisao u spam
4. Nisam se javio nakon svega jer je napisano da se nema vremena ni zivaca
5. Trazim podatke za uplatu koje imam ali izgleda se i to obrisalo

Pas mi pojeo domaci izgovori. Ne trebas nista da placas jer ja sigurno necu uzeti pare a zadrzati stripove. Samo ovako da se blamiras pred ljudima, a ne zbog gramatike, nije mi jasno zasto..
troja Posted - 19/11/2017 : 11:59:26
vako gospodine sawitch kako ste pisali nemam vremena i zivaca majke mu...
nebi vako ni ispalo de ne odmah neku uzbunu i paniku u sajtovima na face napravili.
ispicavam se dobio sam mail (bilo je u spam)
i izpravljam 100 evra nije vrjednost sta ste mi narucili mozda 10 - 15 evra ,sljedece je bilo privatni odkup i posiljka postom
za nabavku napisite mi iznos platicu odmah,netreba te slati nista
nemam ni volje vise bilo kaki poslova da imamo.
Hvala
sawitch Posted - 19/11/2017 : 11:31:09
quote:
Originally posted by troja

Ljudi ,evo ja sam taj ljevak i prevarant kako pise o meni!!
1.ja te nisam blokiro!!!vec kako ti dule odgovorio,sin mi bio na laptop i igro se bio i na facebook ,blokiro mi oko 30 ljudi i izbrisao!
2.ja sam dosada kupovo kod svakoga vec,platio 100 % novac nije upitanje
3. privatni mail nisam dobio,sorry

Ali ovo sad stvarno djeciji vrtic zbog jedno 100 evra ukupno.





1. OK, nisi me ti blokirao, slucajno se desilo da bas mene blokiras. Ja da trebam nekog blokirati sad, morao bih da se potrudim. Druga stvar u vezi ovoga, znas da sam ti trebao poslati stripove pa ti je valjda trebalo pasti na pamet da pitas dokle se stiglo? Ili ja gresim?
2. To sto si ti vecini platio meni ne znaci nista jer meni nisi a ja sam iz ljudskosti platio striparnici za par stripova koji mi ne trebaju da bih tebi ucinio a nikad te nisam ni cuo ni video pre ovog.
3. Sad proverih i mail je otisao, tako da i tu nesto postaje slucaj za Moldera i Skali.

Takodje, nije ti palo na pamet da se javis prvo meni, izvinis pa da ispeglamo ovo nego “sto evra, oko cega se pravi problem”.
Obi-wan Posted - 19/11/2017 : 10:56:04
quote:
Originally posted by troja

Ljudi ,evo ja sam taj ljevak i prevarant kako pise o meni!!
1.ja te nisam blokiro!!!vec kako ti dule odgovorio,sin mi bio na laptop i igro se bio i na facebook ,blokiro mi oko 30 ljudi i izbrisao!
2.ja sam dosada kupovo kod svakoga vec,platio 100 % novac nije upitanje
3. privatni mail nisam dobio,sorry

Ali ovo sad stvarno djeciji vrtic zbog jedno 100 evra ukupno.




Za 100 evra se kod nas radi tjedan dana tako da nije za šalu...
joeprdekana Posted - 19/11/2017 : 10:33:30
eto, svi sretni i zadovoljni...osim možda marka...al kažu da je i loša reklama bolja od nikakve
ps.
long john silver kreće put švabije u ponedjeljak
troja Posted - 19/11/2017 : 09:43:42
Ljudi ,evo ja sam taj ljevak i prevarant kako pise o meni!!
1.ja te nisam blokiro!!!vec kako ti dule odgovorio,sin mi bio na laptop i igro se bio i na facebook ,blokiro mi oko 30 ljudi i izbrisao!
2.ja sam dosada kupovo kod svakoga vec,platio 100 % novac nije upitanje
3. privatni mail nisam dobio,sorry

Ali ovo sad stvarno djeciji vrtic zbog jedno 100 evra ukupno.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000