forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Darko Macan & Vuja Radovanović - SlomSvem 2(cb)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Lavirinat! Posted - 23/12/2014 : 10:39:53
"Ko u Sim-bolu štampa ni Pakao mu neće teško pasti!"
S tim mudrim rečima, i zvanično objava da je SlomSvem 2(cb iliti ///šmekerska/// verzija) napokon uspeo da se delimično izvuče iz živog blata štamparskog Limba te je od danas nadalje u prodaji u(najboljem strip šopu svih vremena) Dekarinoj Gajbi(750 dinara), poštanskom narudžbom(850 dindži - šibni PM za detalje) te na nekom(svim?) od nastupajućih(srBskih) strip Sajmova, Susreta, Sujeta, Vikenda, Buvljaka, Konferencija, Sletova i ostalih Manifestacija na kojima stripadžije zombijaju i traže izgovor zašto neko novo(a vala i staro) izdanje NEĆE kupiti(za 800 dinusa, svakako).
Svi znamo da ga Jaki neće pazariti zbog sporadi sjajnog papira ali, dok čeka/mo(kako stvari stoje) proleće i objavljivanje kolor-verzije, možda ostalima bude motiv to što je sad format malo veći negoli uobičajeno(330x232mm)?
Kakogodbilo - eve fotki pa vi vagajte.





Prvi album takođe ponovo odrađen ne bi li se uklopio u novozadati XXL format serije. Onih par koji su se zajebali pa pazarili prethodno(XL) izdanje mogu zameniti svoje primerke(PM naše ljubesno osoblje za detalje).



"Lavirint - komplikuje život sebi i drugima već punih 18 godina(i kusur)!"

zavir:
http://issuu.com/lavirintanje/docs/slomsvem002cb_zavir/0


[edit]
uffff! Zamalo da zaboravim na Delboja!

16   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Manny Posted - 26/09/2019 : 11:07:45
quote:
Originally posted by Manny
molim autore i izdavača da objave još nekoliko albuma pod hitno!



Da li će se ova molba ikada uslišiti? Od planirane 192 strane, mi smo još uvek tek na polovini.
Manny Posted - 24/11/2017 : 17:49:55
quote:
Originally posted by Deers
2. Drugi dio je izašao kao HC album u C/B i meko koričeni album u boji.



Hvala na prethodnom odgovoru. Inače, ima i HC u boji, upravo sam ga kupio i konačno pročitao.
Nakon prvog čitanja, Slomljeni Svemir mi se čini kao IZVRSTAN strip, prosto ne verujem da sada treba da čekamo ne znam koje vreme do izlaska novih albuma!?
Tema je odlična, likovi veoma upečatljivi i dobro izdiferencirani, magije & nedorečenosti na svakome koraku, molim autore i izdavača da objave još nekoliko albuma pod hitno!
Deers Posted - 03/08/2017 : 08:19:59
1.Poglavlja iz prvog albuma Slomljenog svemira, nazvanih Ratovi vrsta, su objavljivani kao zasebni serijal u magazinu Sergej strip. Osim činjenice da u oba stripa i životinje govore i da je siti scenarist nema druge povezanosti sa serijalom Sergej. Barem nam scenarist to do sada nije dao do znanja.

Ne treba nabavljati i sveščice premda bi to Izdavača veselilo. Dovoljno su ti ova dva albuma.

2. Drugi dio je izašao kao HC album u C/B i meko koričeni album u boji.
Manny Posted - 02/08/2017 : 16:45:36
Može neko ukupućen da mi objasni dve stvari.

1. Kakve veze ovo ima sa Sergejem? Nisam čitao Sergeja, pa ne znam da li treba prvo to da se pročita, pa onda Slomljeni Svemir, ili ne?
2. U kojim verzijama postoji drugi deo i gde je to moguće danas kupiti? Vidim da ni Darkvud ni Alan Ford to nemaju u svojim striparnicama.
jaki Posted - 16/08/2015 : 11:45:36
Sta eee?
Nema izvlacenja!
Lavirinat! Posted - 16/08/2015 : 11:18:48
quote:
Originally posted by Deers
Kod trećeg poglavlja sam primjetio da su linije na crtežu malo zubastije nego u ostatku albuma. Ne znam da li je do skena ili su takvi i originali.



Tu je Vuja, na veliku žalost dežurnog skenjerdžije, odlučio da pređe na neki akvarel/betonski hamer na kome je crtaće pero zamenio hiltijem pa su te i takve zubaste linije neizbežne.

quote:

nadam se da ćemo što skorije dočekati nastavke.



I ja.

quote:

Kako je prošlo ono nuđenje ovih albuma vani?




Loše.

quote:

Sada jedva čekam obojanu verziju jer će prema prikazanim tablama biti fenomenalna.



Eeeee, da...
Deers Posted - 15/08/2015 : 23:53:08
Pročitao SlomSvem 2

Volio bih reć da se priča lijepo nastavlja ali to nije istina. Prva dva poglavlja pridonose najviše razvoju i upoznavanju svijeta kako kroz prošle događaje tako i kao priprema terena za buduće (scene šetnje oceanom ili lov na zvjezdana su fenomenalne). Treće poglavlje je jedino koji je direktno vezan uz prvi album. Kod trećeg poglavlja sam primjetio da su linije na crtežu malo zubastije nego u ostatku albuma. Ne znam da li je do skena ili su takvi i originali.
Sve u svemu je zanimljiva gradnja priče u ova dva albuma, nadam se da ćemo što skorije dočekati nastavke. Kako je prošlo ono nuđenje ovih albuma vani?


Sada jedva čekam obojanu verziju jer će prema prikazanim tablama biti fenomenalna.
Lavirinat! Posted - 24/12/2014 : 10:45:56
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Samo jedna naslovnica?!



Kriza. :)
KuntaKinte Posted - 24/12/2014 : 08:45:13
Samo jedna naslovnica?!
jaki Posted - 23/12/2014 : 12:00:07
jaki čeka proljeće i opituranu verziju
Lavirinat! Posted - 23/12/2014 : 11:48:38
quote:
Originally posted by blueberry

Javi kad stigne u HR...



Budem!:)
Mada, verovatno tek tamo negde u drugoj polovini januara.
Lavirinat! Posted - 23/12/2014 : 11:47:12
quote:
Originally posted by Deers

Znači netko tko ima Ratove vrsta u Sergej Stripu i kolor SC i HC verziji bi sada trebao XL c/b HC zamjenit sa XXL c/b HC? Pa da mu kolekcije bude nepotpuna?



hmmmm.... možda bi trebalo razmisliti i o 3XL* izdanju?:))





*A i o XXX, kadsmovećkodtoga:)
Lavirinat! Posted - 23/12/2014 : 11:34:44
quote:
Originally posted by Cromwell

Ok.
Na proljeće SC boja također u vetjem formatu?



Jok, ostaje standardni A4 za kolor-verziju(SC, HC i sve varijante između).
CB je urednički fetiš pa se tu naknadno intervenisalo.
Bilo bi znatno lepše i(oh, ZNATNO) jeftinije da se tako od starta krenulo al štamujetumuje...
blueberry Posted - 23/12/2014 : 11:34:24
Javi kad stigne u HR...
Deers Posted - 23/12/2014 : 11:21:17
Znači netko tko ima Ratove vrsta u Sergej Stripu i kolor SC i HC verziji bi sada trebao XL c/b HC zamjenit sa XXL c/b HC? Pa da mu kolekcije bude nepotpuna?
Baš su šašavi ovi Lavirintaši
Cromwell Posted - 23/12/2014 : 11:16:06
Ok.
Na proljeće SC boja također u vetjem formatu?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000