forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
darkwoodski kralj Posted - 19/09/2005 : 06:44:29

Ovaj topic prvenstveno je predviđen za razne ilustracije, slike i crteže.

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Znan, znan, znan...100475. topic o nasem junaku Zagoru. Ali ovo je preslo svaku mjeru, naime velik broj clanova dolazi samo u svastaru da se iseru po drugima (bez oslovljavanja) drugi pak clanovi (eh ovog moram napomenuti) kao PANZER postivaju 20 postova uzastopno u wiz vs seinfeld topic...Mislim stvarno, ok recimo da imas 2-3 prva liga posta ali boze mili sto je previse je previse, otvorim i ono samo post za postom, pa covice ti ka da sam sa sobon pricas...
Kad otvorim ovu stranicu kaze:
stripovi.com riznica slikovnih prica

I zbog toga san ja odi i dosa....Ne znan koliko se vas sica kad sam se vratio na sajt koliko sam pitanja postavio o Zagoru i koliko je membera doslo u pomoc...
Svrha svega ovoga je, da ne odugovlacin s mojim pripovjedanjen, otvoriti jedan jedini topik o zagoru di ce svi fanovi moci doci i reci sto zele, i nije me briga ako se isto otvori za ostale tipa Dylan i No....
Jer nije meni svrha doci odi u svastaru (iako u zadnje vrime samo to i radim) vec doci da znan di pripadan.
Zato san odlucija, pa makar ispao i budala (bolje ispasti budala nego iz aviona) pokrenuti ovo di cemo moci i uzivati, postavljati pitanja, raditi ljestvice naj sserija, pisati cikove baline i sam Bog zna sto vec...
Eto nadan se da ce nekog interesirati
P.s. ajmo sada vi koji sprdate
Ahjakkkkkkk

Only God will judge me!
______________________________________________(posted by darkwoodski kralj)______________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________

Kralju, ako ova promena imena topika ne bude uticala na tebe da se vratiš na forum onda...
Čekamo te
______________________________________________(posted by Ultras)_______________________________________________________________________
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:41:46
Giuseppe Montanari

wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:40:33
Alessandro Nespolino

wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:39:33
Lucio Parrillo

wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:38:39
Carlo Rispoli
wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:37:39
Giovanni Talami
wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:36:34
Sergio Tisselli

wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:35:40
Val Romeo
wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:34:46
Michele Benevento

wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:33:37
Marco Bianchini

wesskowaz Posted - 23/05/2019 : 00:32:38
Stefano Biglia

Kontrast 2 Posted - 18/05/2019 : 00:57:37
quote:
Originally posted by mogorovic

Samo što Ismet Erdić nije početnik! Ni blizu početnika. E, sad - zašto je ovo nacrtao kriminalno loše, te zašto mu Zagor više sliči na rudara iz, recimo Kaknja, koji po kazni radi u trećoj smjeni - to ni meni nije jasno. Vjerujem da je ovo neka Erdina brzinska zezancija, jer njegov crtački opus govori o njemu nešto sasvim drugo!

Nisam znao za Ismeta...
Onda je verovatno crtao brzinski, ali je svejedno - trebao malo da uvaži perspektivu.
Plus, ako je fan Zagora, onda bi morao da zna da je koliba uvek predstavljana tako - da je udaljena 10-15 metara od vode močvare.
Na zadnjoj slici je to prilično dobro, a na ovoj izgleda kao da Zagoru treba još jedan korak do kopna - što kolibu postavlja u veličinu kolibičičice.
mogorovic Posted - 17/05/2019 : 14:53:26
quote:
Originally posted by Kontrast 2

Za početnika nije loše.
Nadam se, da se crtač neće naljutiti zbog pitanja:
ona kućičičica u prvom kadru, je:
- udaljena 500 metara
- kućica za lutke?
Morate malo voditi računa o perspektivi...

Samo što Ismet Erdić nije početnik! Ni blizu početnika. E, sad - zašto je ovo nacrtao kriminalno loše, te zašto mu Zagor više sliči na rudara iz, recimo Kaknja, koji po kazni radi u trećoj smjeni - to ni meni nije jasno. Vjerujem da je ovo neka Erdina brzinska zezancija, jer njegov crtački opus govori o njemu nešto sasvim drugo!
solar Posted - 17/05/2019 : 14:37:53
Za razliku od većine fanovskih mini-priča ova nije neka blesava šprdačina nego je baš pravi omaž.
solar Posted - 17/05/2019 : 14:31:25
Meni je ovo odlično!
Kontrast 2 Posted - 17/05/2019 : 14:23:15
Za početnika nije loše.
Nadam se, da se crtač neće naljutiti zbog pitanja:
ona kućičičica u prvom kadru, je:
- udaljena 500 metara
- kućica za lutke?
Morate malo voditi računa o perspektivi...

ddeki Posted - 16/05/2019 : 20:23:49
Evo, kratka prica Zagora.

Crtež: Ismet Erdić-Erda
Color: Deki

solar Posted - 15/05/2019 : 21:56:40
quote:
Originally posted by wesskowaz

Walter Venturi

solar Posted - 22/04/2019 : 17:20:55
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by solar

Eh da, ovo je inače kopija Ferrijevog crteža za CRŠ mislim iz 2009. godine.

mislim da je ipak iz 2007 kad su bili gosti on, bure, laurenti, verni, nucio i sedioli..

Da, tako je.
solar Posted - 22/04/2019 : 17:18:34
Ferrijev sin
solar Posted - 22/04/2019 : 17:18:04
nikotin Posted - 21/04/2019 : 18:08:55
Sretan Uskrs.

zlatan bihac Posted - 19/04/2019 : 02:18:08
quote:
Originally posted by solar

Eh da, ovo je inače kopija Ferrijevog crteža za CRŠ mislim iz 2009. godine.

mislim da je ipak iz 2007 kad su bili gosti on, bure, laurenti, verni, nucio i sedioli..
DODSFERD Posted - 18/04/2019 : 23:36:30
A napravio mu podbradak za dvojicu, to više ni liposukcija ne može popraviti.
Vlladimir Posted - 18/04/2019 : 17:59:48
Deluje kao da je Picci u pogledu arhitekture imao i uncredited asistenciju Grande Sediolija.

Šalu na stranu, nije to jedina bedastoća. Zagorove ruke, jedna zakržljala, druga razvijena, a i leva noga je generalno propast.
A Ćiko, šlank, stomaka nigde. Jedino što ima dupište da mu pozavidi i Niki Minjaž.
nagor Posted - 18/04/2019 : 16:02:06
Da, stvarno. Azijska arhitektura unutar Dubrovnika. Ccc

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000