forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 268 - Planine od leda

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
hua Posted - 06/12/2017 : 13:12:23

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
adriano Posted - 27/12/2017 : 09:17:57
za sada dobra epizoda što se tiče radnje i napetosti, iako se nazire u kojem smjeru sve ide. pretpostavljam da će bozeli u ključu spoznaje na suptilan način za uništenje atlantide okriviti napredak znanosti. Buratini se pak kao napredni scenarist u Čileu svrstao na stranu Darvina i evolucije. bojim se da će bozeli u ključu spoznaje opet inzistirati i na Zagorovom božanskom porijeklu, tj. da će nastaviti sa sustavnom razgradnjom Zagora. Ovo neće izać na dobro.
Tonka24 Posted - 13/12/2017 : 01:42:18
quote:
Originally posted by velka031

Pročitano, iako nisam fan "atlantida" u Zagoru, stvarno odlična amtmosfera zahvaljujući sjajnom Della Monici, jako mi se sviđa to što iz posvete maestru Zagorovo lice crta dosta slično njemu, a u isto vrijeme zadržava svoj prepoznatljivi stil. Sjajan crtač i dobro da ga imamo!


Hvala na pozitivi,bar netko
teller Posted - 10/12/2017 : 17:36:39
quote:
Originally posted by kasper

ljudi, aki hocete da poslusate kaspera bilo bi dobro... nemojte citati nastavak


e..da znaš da hočemo..baš za inat!
i svi čemo KLJUČ SPOZNAJE nahvalit na sva usta...pa bilo sranje na kvadrat..
kasper Posted - 10/12/2017 : 15:54:23
ljudi, aki hocete da poslusate kaspera bilo bi dobro... nemojte citati nastavak
goghy Posted - 10/12/2017 : 15:38:48
Već dugo nisam pročitao boljeg Zagora,...
teller Posted - 10/12/2017 : 15:02:02
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by nagor

Telleru, tebi je sve odlično... pizza, meso, drvo, čavli, jagode, salata, staklo... Daj probaj malo to sortirat. Nije sve odlično. ;)
Ako je sve odlično, onda ti komentar gubi na vrijednosti. ;)


onda ne čitaš sve moje komentare...znam popljuvat ponekog Zagora a pogotovo neka izdanja "samo dobrih stripova"...
baš me briga vjeruje mi netko, ako mi je nešto dobro to i kažem, valjda su razloga dva...volim stripove ko nekad i nisam vječito gunđalo ko neki...
znam za doba kad nije bilo stripova (91-94) i valjda se mi u podsvjest zavuko strah da bi jih opet izgubili...
valjda sam lud kad duplira,utzimam trostruko a MALOG RENDŽERA i pet primjerako po stripu..takav sam-ubijte me


Nitko nije lud da to napravi pa da Bernie izgubi 10 % profita od prodaje rendžera.


DODSFERD Posted - 10/12/2017 : 12:29:50
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by nagor

Telleru, tebi je sve odlično... pizza, meso, drvo, čavli, jagode, salata, staklo... Daj probaj malo to sortirat. Nije sve odlično. ;)
Ako je sve odlično, onda ti komentar gubi na vrijednosti. ;)


onda ne čitaš sve moje komentare...znam popljuvat ponekog Zagora a pogotovo neka izdanja "samo dobrih stripova"...
baš me briga vjeruje mi netko, ako mi je nešto dobro to i kažem, valjda su razloga dva...volim stripove ko nekad i nisam vječito gunđalo ko neki...
znam za doba kad nije bilo stripova (91-94) i valjda se mi u podsvjest zavuko strah da bi jih opet izgubili...
valjda sam lud kad duplira,utzimam trostruko a MALOG RENDŽERA i pet primjerako po stripu..takav sam-ubijte me


Nitko nije lud da to napravi pa da Bernie izgubi 10 % profita od prodaje rendžera.
teller Posted - 10/12/2017 : 11:40:58
quote:
Originally posted by nagor

Znam da si fan Šetača. To znam.


I da, imaju "Planine od leda" svojih odličnih trenutaka. Dobra je to priča, po ugođaju vrhunska, ali na kraju... je trebalo biti bolje.


i ne samo njega...COME PRIMA, kolorka 92..zapamtite taj naslov...
vrhunstvo jedno...dva brata se susreću i idu zajedno na pokop svoga oca...to je sve što se događa ali je...vrhunsko,jedinstveno,spektakularno,tako nestvarno...sve što krasi "samo dobar bla bla strip.
a crtež?..taj tek odgovara prići...uvjerite se sami na Izdavačkom izlogu..200 stranica za 200 kuna...
prvih 20 stranica Fabio i Giovani se samo gledaju,gledaju i progovore pet rijeći..jebeš Texa i Karsona brbljavca dva i smora najveća...
na cijeni se vidi vrednost stripa, jebeš kiosk strip šund za 18 kuna...
ma jeb*eš neke Divove, Morske more, Izstraživaće nestale, Zmije Zimske..COME PRIMA!..to je ono što treba čitat svaki stripfan koji je preraso Zagora!
ps..očekujem od Velikog Marcosa da me unapredi u moderatora ili bar pošalje 1% od prodaje COME PRIME-ea..ako nije več razprodan...što i nebi bilo čudno..!
velka031 Posted - 10/12/2017 : 11:37:32
Pročitano, iako nisam fan "atlantida" u Zagoru, stvarno odlična amtmosfera zahvaljujući sjajnom Della Monici, jako mi se sviđa to što iz posvete maestru Zagorovo lice crta dosta slično njemu, a u isto vrijeme zadržava svoj prepoznatljivi stil. Sjajan crtač i dobro da ga imamo!
nagor Posted - 10/12/2017 : 11:08:26
Znam da si fan Šetača. To znam.


I da, imaju "Planine od leda" svojih odličnih trenutaka. Dobra je to priča, po ugođaju vrhunska, ali na kraju... je trebalo biti bolje.
teller Posted - 10/12/2017 : 10:59:23
quote:
Originally posted by nagor

Telleru, tebi je sve odlično... pizza, meso, drvo, čavli, jagode, salata, staklo... Daj probaj malo to sortirat. Nije sve odlično. ;)
Ako je sve odlično, onda ti komentar gubi na vrijednosti. ;)


onda ne čitaš sve moje komentare...znam popljuvat ponekog Zagora a pogotovo neka izdanja "samo dobrih stripova"...
baš me briga vjeruje mi netko, ako mi je nešto dobro to i kažem, valjda su razloga dva...volim stripove ko nekad i nisam vječito gunđalo ko neki...
znam za doba kad nije bilo stripova (91-94) i valjda se mi u podsvjest zavuko strah da bi jih opet izgubili...
valjda sam lud kad duplira,utzimam trostruko a MALOG RENDŽERA i pet primjerako po stripu..takav sam-ubijte me!
pogotovo me dojmila u tom Zagoru vinjeta na stranici 50 i 51 koja se proteže kroz obe stranice (planine)...nije još bilo takvog slučaja u Zagoru ili ga ja ne pamtim?...
nagor Posted - 10/12/2017 : 10:41:19
Telleru, tebi je sve odlično... pizza, meso, drvo, čavli, jagode, salata, staklo... Daj probaj malo to sortirat. Nije sve odlično. ;)
Ako je sve odlično, onda ti komentar gubi na vrijednosti. ;)
teller Posted - 10/12/2017 : 10:08:09
meni je prića ne odlična, več vrhunska..
još zimsku ugodaj kad pogledaš kroz prozor (20 cm snjega), topao čaj, dekica, goveđa juhica ....
i dobri Duh sa sjekirom u rukama...
kako se bliži kraj JA odiseje Zagor mi je sve bolji i bolji...
jedva čekam KLJUČ SPOZNAJE u početku 2018-te.
Nadam se u novoj 2018-toj bar Zagoru trotjedno!
nagor Posted - 08/12/2017 : 21:50:12
quote:
Originally posted by Tonka24

Odlična naslovnica,tematika,mjesto radnje također...zaista se nadam da ću biti iznimka od silne horde na forumu koja je doslovno popljuvala ovu epizodu.



Priča nije loša. Svi dobri elementi su tu. Avantura je tu. Problem su očekivanja. Čekaš epsku završnicu, a na kraju nismo dobili ni Dextera kako spada. :(
Bachy Posted - 08/12/2017 : 20:30:26
Ledene planine su izgleda nedostižan nivo za neke...
Tonka24 Posted - 07/12/2017 : 17:24:14
Odlična naslovnica,tematika,mjesto radnje također...zaista se nadam da ću biti iznimka od silne horde na forumu koja je doslovno popljuvala ovu epizodu.
Kad malo bolje razmislim, zadnji takav slučaj je bio sa pričom noćna mora na moru,u recenziji ima ocjenu 53% ,meni je jako dobra priča.
vice Posted - 07/12/2017 : 15:09:39
Ima nas još iz Trogira. :D
adriano Posted - 07/12/2017 : 12:10:34
5 godina je prošlo
sumohrvat Posted - 07/12/2017 : 01:15:34
Pa dobro,nije baš 7 godina da nije padao...
Ma vraga bravo. Da osjetiš buru kad krene puhat odmah bi mjenja zimu na moru :)
RAKOSI4 Posted - 06/12/2017 : 21:33:29
Trogiru.
DzekDenijels Posted - 06/12/2017 : 21:12:24
quote:
Originally posted by RAKOSI4

I ja čekam snijeg , ali nikako ga dočekat evo već od zadnjega je prošlo 7 godina .


Blago tebi.
Gde živiš?
RAKOSI4 Posted - 06/12/2017 : 20:23:28
I ja čekam snijeg , ali nikako ga dočekat evo već od zadnjega je prošlo 7 godina .
teller Posted - 06/12/2017 : 19:56:48
Kupljeno,....cekam snjieg za pravi ugodaj...brzo ce.
velka031 Posted - 06/12/2017 : 13:22:58
Kupljeno prije 5-6 dana na kiosku.
hua Posted - 06/12/2017 : 13:21:11
Jeste u stripovi.hr

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000