forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja OČI I TAMA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 12/12/2017 : 12:26:13



Oči i tama, novo izdanje edicije Riznica Bonelli, je uzbudljiva gotička priča u detektivskom “sosu” i na tragu priča Edgara Alana Poa i Iz pakla Alana Mura.

Milano, 1908. Dok slikar Alesandro Simoneti pokušava da prenese svoje demone na platno, u gradu se događa niz svirepih zločina koji podstiču maštu jednog novinara. Rađa se Pub Herc, neuhvatljivi, nemilosrdni junak crne hronike. Komesar Mateo de Vitalis, zapovednik prve jedinice Naučne policije u gradu, kreće u potragu za ubicom…

Autor: Simeoni, Điđi / Format: 14,5x20,5 /Br. str: 304 / Leteći start (13-16.12) 870 RSD. Cena u klubovima, striparnicama i na sajtu posle Letećeg starta 1.000 RSD a u knjižarama: 1.299,00 RSD

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zlatan bihac Posted - 10/02/2018 : 23:22:41
quote:
Originally posted by sawitch

Kad se ovo ocekuje?


ako je porediti vrijeme izmedju najave i izlaska kod prve tri riznice, onda bi to trebalo biti negdje krajem ovog mjeseca...a mozda nas iznenade pa i prije izadje...
Lukeruk Posted - 10/02/2018 : 23:17:35
Ovo izdanje je najprijatnije iznenadjenje poslednjih meseci. Samo da zadrze ovaj tempo.
sawitch Posted - 10/02/2018 : 22:05:32
Kad se ovo ocekuje?
zlatan bihac Posted - 10/02/2018 : 00:23:46
bice malo teze da ck na standardan nacin objavi UT jer je puno dulji od ovih dosad romanzija od po 300-tinjak stranica..nije samo 6 brojeva vec ima i prequel koji je objavljen nakon ovih 6 brojeva i mislim da i on ima 94 stranice...to bi bilo najbolje objaviti na nacin koji je darkwood objavio helnoar.
Jocko Posted - 09/02/2018 : 23:41:06
Da, da... Kad bi neko tako izdao UT, sudeći po wikipediji on je u 6 svezaka. Helnoar i Vešticu sam se dvoumio dal da uzmem, možda nekad. Ali Roijev crtež se neće propustiti.
going going Posted - 09/02/2018 : 23:25:01
Helnoar je izdao Darkvud u 4 pojedinacne sveske isto kao u Italiji.
Jocko Posted - 09/02/2018 : 23:02:31
Baš sam sad proguglao neke od tih romanzi a fumetti,

UT mi je najveći favorit, ako to neko izda kupujem odmah.

Ostali simpatični su
Cheyenne,
Veštica,
Hellnoar,
Tropical Blues,
Oči i tama...

Nadam se da će neko da objavi UT sa fantastičnim Roijevim crtežom.
zlatan bihac Posted - 09/02/2018 : 22:51:52
svaka cast za tempo...evo nam i cetvrtog broja u 5-6 mjeseci...bolji tempo nego ova nova zlatna serija od vc...
Tornadomaster Posted - 09/02/2018 : 22:03:55
Novi Riznica Boneli u najavi

Golim rukama
Barbato, Paola

Riznica Bonelli br. 4

http://www.carobnaknjiga.rs/golim-rukama


cerichus Posted - 21/12/2017 : 15:42:56
quote:
Originally posted by velka031

Strip koji se pamti nakon čitanja!


Ja sam ga pročitao, nisam zapamtio sadržaj. Sjećam se samo da sam bio zadovoljan poslije čitanja
Valjda je to dovoljno da ga smatram dobrim stripom.
velka031 Posted - 21/12/2017 : 13:30:50
Strip koji se pamti nakon čitanja!
zlatan bihac Posted - 17/12/2017 : 11:18:24
quote:
Originally posted by johnhartson

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Ja nastavljam sa ovim. Tvrdokoriceni po lepoj ceni, lepo odradjeni, kompletirace se.. Zamenio sam PP-ova izdanja i sada sibam ovo..


e pa malo si se zajebao - neće reprintovati PP izdanja - barem nije u planu - proverena informacija.



E, jbg. Steta zbog ovoga. Bilo bi sjajno kad bi pokrili celu ediciju (makar samo romane, bez miniserija). Imas li mozda podatke o prodaji (za jako brzo vreme su izdali 3 komada)?




bolje bi bilo da prvo objave ono što je neobjavljeno kod nas, ne samo romanzi a fumeti, već i slične edicije, tipa la miniserie, one shot, pa tek onda, ako misle da im je isplativo, da izdaju ove šta su već izdali PP, VČ..
MisterYES Posted - 16/12/2017 : 23:50:02
Odličan strip!
lifesence Posted - 16/12/2017 : 23:21:03
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by lifesence

Najlogičniji potez bi bio da sledeći izađu Darvin i Bestia, pa tek posle ono što je izdao Phoenix...



nemoj da se naljute ovi koji cekaju Ceyene...pa gdje jos mani nude, tropical bluese...


A čudi me da niko do sada nije već izbacio ovog Darvina (Libellus, Phoenix), da nikome od izdavača to nije bio zicer, obzirom da ga potpisuje Paola, a pre više od 5 godina je izašao...jedino ako je zbog Pikatovog crteža , nisam nešto ispratio kritike tog izdanja...
anto Posted - 16/12/2017 : 14:06:39
na nemam podatke - hteo sam da malo dignem pritisak Saviću,ali on je ostao 'ladan ko špricer.
ali logično je da se ČK neće preklapati sa Feniksovim izdanjima,barem dok ne objave ostale naslove.
johnhartson Posted - 16/12/2017 : 13:15:33
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Ja nastavljam sa ovim. Tvrdokoriceni po lepoj ceni, lepo odradjeni, kompletirace se.. Zamenio sam PP-ova izdanja i sada sibam ovo..


e pa malo si se zajebao - neće reprintovati PP izdanja - barem nije u planu - proverena informacija.



E, jbg. Steta zbog ovoga. Bilo bi sjajno kad bi pokrili celu ediciju (makar samo romane, bez miniserija). Imas li mozda podatke o prodaji (za jako brzo vreme su izdali 3 komada)?
zlatan bihac Posted - 16/12/2017 : 06:43:12
quote:
Originally posted by lifesence

Najlogičniji potez bi bio da sledeći izađu Darvin i Bestia, pa tek posle ono što je izdao Phoenix...



nemoj da se naljute ovi koji cekaju Ceyene...pa gdje jos mani nude, tropical bluese...
zlatan bihac Posted - 16/12/2017 : 06:36:05
pa dobro, ovisi isto i kakva prodaje bude ovih izdanja...mozda su im oci i tama svojevrsni test, jer je izasao u hr i bih, mada ni ne mora znaciti previse.. jer logicnije je da ce se bolje prodavati oci i tama nego neka izdanja PP jer koliko sam vidio po standovima PP, ima dosta ovih novijih brojeva: belzoni, coney island, sigma, vjestica...nisam vidio samo dva disova krvna linija i mohikanca.. CK ima dva aduta da nagovori kupce da uzmu njihovo izdanje, bez obzira na vec postojece, a to su numeracija na hrbatu i HC ...
sawitch Posted - 16/12/2017 : 04:35:25
Nije ni bitno. A te proverene informacije u 99% slucajeva ispadnu drugacije. Ne sekiram se.. Kad dodju do kraja biblioteke sigurno je nece ostaviti nezavrsenom
anto Posted - 15/12/2017 : 23:16:28
quote:
Originally posted by sawitch

Ja nastavljam sa ovim. Tvrdokoriceni po lepoj ceni, lepo odradjeni, kompletirace se.. Zamenio sam PP-ova izdanja i sada sibam ovo..


e pa malo si se zajebao - neće reprintovati PP izdanja - barem nije u planu - proverena informacija.
lifesence Posted - 15/12/2017 : 21:07:37
Najlogičniji potez bi bio da sledeći izađu Darvin i Bestia, pa tek posle ono što je izdao Phoenix...
kasper Posted - 15/12/2017 : 20:10:52
quote:
Originally posted by sawitch

Ja nastavljam sa ovim. Tvrdokoriceni po lepoj ceni, lepo odradjeni, kompletirace se.. Zamenio sam PP-ova izdanja i sada sibam ovo..



gde zuris, sta cea ako ne izdaju pp izdanja?
sawitch Posted - 15/12/2017 : 20:04:35
Nemam stvarno info. Pretpostavljam da ce resetati ovu biblioteku.. Oci i tama su izdati u dva izdanja vec na tlu ex Yu pa evo ih, tako da mislim da ih ne tangira puno sto je neko vec izdao nesto.
zlatan bihac Posted - 15/12/2017 : 10:55:06
quote:
Originally posted by sawitch

Ja nastavljam sa ovim. Tvrdokoriceni po lepoj ceni, lepo odradjeni, kompletirace se.. Zamenio sam PP-ova izdanja i sada sibam ovo..


imaš neki info da će izdavati i izdanja koja je izdao PP?

jer ima puno toga šta nije niko još izdao pa mi pomalo bezveze da sad idu izdavati nešto što se kod PP već godinama ne može prodati i stoje im u skladištu...
znači barem još 10-ak stripova mogu premijerno izdati, a da ne izdaju onih 8 brojeva šta su već izdani od strana izdavača iz srbije, a uz sve to, u italiji svaka 3 mjeseca izađe novi broj, tako da...
sawitch Posted - 14/12/2017 : 21:22:46
Ja nastavljam sa ovim. Tvrdokoriceni po lepoj ceni, lepo odradjeni, kompletirace se.. Zamenio sam PP-ova izdanja i sada sibam ovo..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000