forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 150 - Kiša

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 13/12/2017 : 10:38:07
Scenarij: Claudio Nizzi
Crtež: Raul i Gianluca Cestaro
Naslovnica: Claudio Villa

Original #518

29.12.17. u snk
30.12.17. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 11/01/2018 : 13:40:25
Konacno Kisa i kod nas...majko mila,kako dobar crtez,covjek bi pomislio da crta Villa...
Nizzi mi je u 80% slucajeva jako drag, tu briljira..
Citao sam vec VC ali tu je otisak puno bolji....
Combatrock Posted - 06/01/2018 : 14:37:27
Pravi psiholoski triler. Sve nabijeno emocijama, zivci kao strune, dok napolju lisce susti izgleda da gadno pljusti. Beng.
Sarghan Posted - 06/01/2018 : 12:49:52
Jako dobar čistokrvni western u skroz solidnoj Nizzijevoj izvedbi (naravno, uz nezaobilazni Nizzjev trademark u vidu dobrog starog prisluškivanja iza vrata/ispod otvorenog prozora kao mehanizam razvoja radnje. Koliko god bio izlizan, uvijek mi izmami osmjeh kad vidim da ga Nizzi i dalje koristi u tolikoj mjeri u svojim pričama da sam ga čak i počeo promatrati kao neki njegov running gag kod Texa). Kraj je malo naivan, ali ne ruši toliko konačni dojam. Mada, kao i većina, više mislim kako je za pozitivan dojam najviše zaslužan stvarno odličan crtež i atmosfera koju su braća Cestaro u ovoj priči uspjeli savršeno dočarati. Definitivno preporuka za ljubitelje klasičnog westerna.
MisterYES Posted - 05/01/2018 : 15:16:00
quote:
Originally posted by tex2

Onako solidno, kraj dosta naivan!


To vazi za bar 70% epizoda svakako. Ova je bar i kompaktna
teller Posted - 04/01/2018 : 10:04:12
Nije jos stigla Kisa do nas..
Zena se mora zadovoljit domacim rendzerom...
Duke Zill Posted - 04/01/2018 : 08:25:38
Lijepa, kratka pričica. Jedino bi napravio preokret na kraju da se rendžerov sin ne okrene dobru ili da slučajno pokupi metak i pogine.
To bi nekako imalo upečatljiviji kraj i ostala bi mogućnost nastavka u kojem rendžer sam kuje osvetu protiv Texa zbog pogibije sina.
DODSFERD Posted - 02/01/2018 : 15:03:26
quote:
Originally posted by teller

Kod nas jos neradni dan..ipak smo narod na 2 mjestu po popijenom alkoholu..narod pijandura-blago receno...trebamo bar 2 dana za trijeznjenje...bruka

Ni kod nas nije ništa bolje, u firmu trebala doći drva za grijanje još prije Božića a do danas ih još nema. Prijevoznik jednostavno spojio sve moguće praznike pa vjerojatno ništa od toga do 08.01., sreća što nije ona prava zima jer bi najebali uz ove jadne el. grijalice.
quote:
Nadam se sutra stize Kisa,ovo ce procitat i zena...
Jedini uslov je da strip preluftam da izgubi bar malo miris crnila....
Voli ona Texa,ne vise od mene..ali na texa i nebi bio ljubomoran...zena ima ukus.


Svaka čast za ženu, očekivao bih da čita recimo Dylana, ali Tex je baš muški strip.
teller Posted - 02/01/2018 : 11:24:45
Kod nas jos neradni dan..ipak smo narod na 2 mjestu po popijenom alkoholu..narod pijandura-blago receno...trebamo bar 2 dana za trijeznjenje...bruka
Nadam se sutra stize Kisa,ovo ce procitat i zena...
Jedini uslov je da strip preluftam da izgubi bar malo miris crnila....
Voli ona Texa,ne vise od mene..ali na texa i nebi bio ljubomoran...zena ima ukus.
tex2 Posted - 02/01/2018 : 08:24:09
Onako solidno, kraj dosta naivan!
MisterYES Posted - 30/12/2017 : 20:17:28
Ovo vrijedi imati. Inace sam fan Texovih (a tako rijetkih) single epizoda tipa Crne Smrti ... u jednoj svesci.
teller Posted - 30/12/2017 : 20:06:45
Kisa stigla na kioske a?
Ko slag na tortu odlicne Texove godine..
Kod nas se vucara ali u Italiji i dalje kraljuje..opravdano...
A Crveni vukovi su isto odlicna prica...
velka031 Posted - 15/12/2017 : 22:01:39
Ubrzo će i briljantni "Crveni Vukovi", Boselli/Font, rasturačina od stripa.
cronos six Posted - 15/12/2017 : 19:34:45
Lepa prica.
Duke Zill Posted - 15/12/2017 : 16:44:05
Ovo je jedna od onih priča koje sam davno pročitao od VCa, no ne sjećam je se baš, tako da će biti kao prvo čitanje. Drago mi je da su pozitivni komentari na priču.
Samo nek' se nama makne kiša s prozora, a što prije dođe na kioske
Poli Posted - 14/12/2017 : 12:01:30
quote:
Originally posted by supermark

samo što je s tim noktima? veliki fan Napolija lakirao nokte u boje svog omiljenog kluba?


Blisk.


mpavin Posted - 14/12/2017 : 11:26:52
Prosječna epizoda, ne znan odakle tolika strka.
solar Posted - 14/12/2017 : 11:20:05
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by solar

Recenzija:

http://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-vec-18-kisa/1542/



koliko treba malo dobrog da se uradi da bi ljubitelji nicija bili presrecni


Bravo kasper, vidim u komentarima da si ti jedan od rijetkih koji je primijetio da je ovo u suštini pristojan filler sa prilično dobrom atmosferom za koju je najviše zaslužan crtež.
kasper Posted - 14/12/2017 : 10:08:14
ma i ja sam mu dao solidnu ocenu, ispada da sam i ja ljubitelj
selanne Posted - 14/12/2017 : 10:06:22
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by solar

Recenzija:

http://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-vec-18-kisa/1542/



koliko treba malo dobrog da se uradi da bi ljubitelji nicija bili presrecni


Odakle to da sam ljubitelj Nizzija?
kasper Posted - 14/12/2017 : 09:37:49
quote:
Originally posted by solar

Recenzija:

http://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-vec-18-kisa/1542/



koliko treba malo dobrog da se uradi da bi ljubitelji nicija bili presrecni
kasper Posted - 14/12/2017 : 09:35:24
quote:
Originally posted by velka031

Mala digresija, ne razumijem one koji pljuju po Nizziju, em je sam vukao serijal jako dugo vremena, em ima hrpu sjajnih priča u rangu ove ili čak bolje, napisati ovako dobru priču o junaku kao što je Tex u jednoj svesci može samo majstor.



e? sto ovo nisi pitao kad sam pljuvo po njemu. sad me zabole ona stvar za nicija, godinama nemam kontakta sa njim
supermark Posted - 14/12/2017 : 08:13:40
baš dobra naslovnica
5+ za ugođaj, pogledaš naslovnicu i imaš osjećaj kao da si tamo, u tom blatu, na toj kiši

samo što je s tim noktima? veliki fan Napolija lakirao nokte u boje svog omiljenog kluba?
teller Posted - 14/12/2017 : 05:39:44
quote:
Originally posted by velka031

Mala digresija, ne razumijem one koji pljuju po Nizziju, em je sam vukao serijal jako dugo vremena, em ima hrpu sjajnih priča u rangu ove ili čak bolje, napisati ovako dobru priču o junaku kao što je Tex u jednoj svesci može samo majstor.


ma to ti je tako...Nizzi piše sto godina..i sve ok, dođe do malog zastoja i manjka ideja,žuri se,rokovi pritišču i napiše jednu na brzaka...talijani to prihvate sa razumjevanjem....naš viskoko stručan čitalački kadar to odmah prihvati na nož...
samo još netko izvali na forumu da je Nizzi bezidejan,loš,nikakav scenarist, nađe se još jedan "stručnjak" koji bi to bolje uradio i evo ti teze...NIZZI je nikakav!
Ali ga Talijani i dalje vole...od Texa ja napravio legendu koja traje i danas!..istina ne samo on ali je njegov doprinos ogroman..
Ali Nizzi nezna za nas puk...
Napiše KIŠU,... ali je prekratka, odlična ali prekratka.
a da je to razvuko...dva matorca laprdaju bezveze,Carson je smor,previše objašnjavanja blablabla
Teško je sa našim ljudima...jer svi sve znaju.
velka031 Posted - 13/12/2017 : 22:38:03
Mala digresija, ne razumijem one koji pljuju po Nizziju, em je sam vukao serijal jako dugo vremena, em ima hrpu sjajnih priča u rangu ove ili čak bolje, napisati ovako dobru priču o junaku kao što je Tex u jednoj svesci može samo majstor.
ike666 Posted - 13/12/2017 : 22:14:29
Koja naslovnica!!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000