forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Mobilni telefoni

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
nemanja93 Posted - 03/04/2014 : 22:10:36
Hocu da promenim telefon posle vise od5 godina, posto mi je ovaj jos malo pa totalno razjeban
Dugo vremena nisam pratio sta se desava na sceni pa nisam bas upucen sta valja, a sta ne valja. Svaki savet bi mi dobro dosao.
Hocu da uzmem nesto sto ce ma bar sluziti narednih cetiri, pet godina.
Evo sta sam ja gledao i sta mi je zapalo za oko:
http://www.winwin.rs/mobilni-i-fiksni-telefoni/mobilni-telefoni/smart-mobilni-telefoni/mobilni-telefon-samsung-g3500-galaxy-core-plus-white-1187585.html

http://www.tehnomanija.rs/mobilni-telefoni/lg-mobilni-telefon-optimus-l7-ii-p710-tbk.html#

http://www.winwin.rs/mobilni-i-fiksni-telefoni/mobilni-telefoni/smart-mobilni-telefoni/mobilni-telefon-samsung-i9070-galaxy-s-advance-8gb-black-1159750.html

http://www.tehnomanija.rs/mobilni-telefoni/nokia-telefon-mobilni-lumia-720-bk.html

http://www.tehnomanija.rs/mobilni-telefoni/lg-mobilni-telefon-l7-ii-p710-wh.html#
Moze slobodno i neka vasa preporuka, cena bi bila oko 200 evra koji evro gore dole nije bitno.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 13/02/2024 : 21:09:14


Sad sam izguglao, izgleda da je to neka dobra stvar: https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/volte

Bili su me ovih dana zvali ti iz t.coma, vidim da imam par njihovih propuštenih poziva, vjerojatno su možda zbog ovog zvali ili zbog nekih novih usluga, ali uvijek zovu čim platim neki njihov račun.
manhunter Posted - 13/02/2024 : 20:50:39
Rusi su ti hakirali mobitel.
ReemCP Posted - 13/02/2024 : 20:22:53
Neću da otvaram novi topic u vezi ovoga, pa ako slučajno ko vidi-vidi..

Danas tijekom dana mi se neki vrag uključio na zaslonu moba, tamo gore desno u ćošku gdje je prikazan postotak baterije i signal, sad piše pored i nešto VoLTE1. Koji je to vrag?
tihomirduras Posted - 15/02/2022 : 16:54:17
Htio bih uzeti mob do nekih 1500 kn čini mi se ovaj realme 7 ili 8 kao dobar izbor ima li tko kakvih iskustava sa istima?
panzer Posted - 18/07/2021 : 11:18:24
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čovječe, kakva je to stara krama da se na ekranu ništa ne razaznaje, bolje da ga ne vadiš među nepoznatim ljudima jer bi te mogli čudno gledati.
Ne vjerujem da taj proizvod potječe iz ovoga stoljeća, a ime modela je tek prava misterija jer guglanje slike ništa ne pomaže.



Imam nešto vrlo slično ovomu - Nokiu C1-01. Da mu se nije uništio kabel, još uvijek bi je upotrebljavao. Radio bez problema više od 10 godina.
Oki Posted - 12/07/2021 : 19:57:00
Od kada je telemach preuzeo tele2 u Hrvatskoj, više u večernjim satima ne mogu gledati niti youtube koliko im je internet spor.
Najgore od svega-u veljači sam na produženje ugovora išao ovoj mlađoj kčerki od 7 godina uzeti mobitel da se može javiti kada ponekad ostane sama kod kuće u jutarnjim satima. Uzeo jedan od najjeftinijih uređaja i gamad mi bez moga znanja uvali osiguranje zaslona koje bih mjesečno trebao plaćati dodatnih 19 kn…t.j ne trebao, već mi ga mjesecima uredno i naplaćuju iako sam ga išao otkazati odmah idući dan kada sam slučajno išao čitati printani ugovor, pa ni to nije vrijedilo jer ga ja osobno moram otkazati kod osiguranja, tako da sam mjesec i pola kasnije učinio i to na neki njihov broj, ali jbg, ni to nije vrijedilo jer mi telemach u sljedećih tri mjeseca uredno naplaćuje otkazano i eto danas su se nakon skoro desetak mailova mojih prigovora udostojili javiti kako bi mi priopćili da im je za deaktivaciju naplate potrebna digitalna potvrda od osiguravateljske kuće za prekid osiguranja tako da nakon samo pet mjeseci izgleda da je ovaj “ogromni” problem riješen.
Poslao sam im sliku potvrde:
[url=https://postimg.cc/ftn2bgv3][/url]

Sličan amaterizam i neprofesionalnost sam pred par godina doživio kada je a1 preuzeo vip…muljanja i podmetanja oko cijena mobitela i pretplata su me otjerala iz vip-a t.j iz a1.
Sada jedva čekam da mi isteknu ugovori, te da se maknem i iz ovog telemacha jer su neozbiljni 100%
Preostaje mi samo t-com koji su oduvijek bili najskuplji(a možda to više i nisu), ali se barem nadam nekom prosječnom stupnju profesionalnosti kod poslovanja.
emirem Posted - 18/10/2019 : 18:01:30
To je Apple i njih ne kaci novi zakon EU o zabrani programiranja kvara na elektro uredjajima,ali nisam siguran da vrijedi i za mobitele.
Bilo i prosli tjedan na nekim portalima ta informacija.
Tako je sa jabukama,jedna u gajbi pokvarena,kvare se sve..dobro,varira ta brojka...
U zadnje vrijeme ima trojanaca na google tastaturama i onim emoji besplatnim appsima,a danas nasao i na google play .
Skinuo Virus total app,to je ona ikona grckog slova eta.Ocistio i deinstao problematicni app i sve stima.
DiSkAcH Posted - 17/10/2019 : 20:33:21
quote:
Originally posted by Oki

Ja imam iPhone 7 plus, gotovo od prvog dana njegovog izlaska i prezadovoljan sam mobitelom ovih par godina, ali ažuriranje softvera na ios 13 je bio totalni promašaj.
Odjednom mi je mobitel postao sporiji no ikad, pogotovo u otvaranju aplikacija.
Počeo se grijati prilikom korištenja interneta,a zdravlje baterije mi je palo sa 86% na 77% u par dana kako radim ova ažuriranja. Od kada je ios 13 nikako ne mogu osposobiti Hot spot.
Ovdje na forumu me živcira kada stisnem temu na jednom topicu, otvara mi temu koja je tri četiri reda iznad teme koju sam izabrao.
Uglavnom, mobitel mi odjednom kašljuca i šteka na sve strane, a mislim da to ne i bilo tako da sam ga ostavio na starom ios-u.
Čini mi se kao da me Apple tjera na kupovinu najnovijeg modela..




Tebe nešto gadno posralo.
Napravi backup pa restoraj mobitel, preko itunesa.
Pa hebemu ja 6s prosljedio curi, mob ima 4 godine, baterija originalna trenutno na 82% i radi identično brzo kao XR, baš sam ih probavao jedan kraj drugog i sve je isto.
To što ti je baterija pala ispod 80% znači da je mob počeo trotlat, ali to se navodno može isključit pa proguglaj malo.
Ugl. mob spušta taktove proca i grafičke (smanjuje brzinu) da baterija traje duže.
Ne može 6s radit bolje od 7 nikako.
Ili ga odnesi u servis da ti zamjene bateriju, ali ja bi prvo probao restorat.

BTW, evo ja sam već 10 godina na iosu i mjenjam ih cca svakih 3 godine, a onda prosljiedim curi. Tako je ip5 izgurao 7 godina (dvaput mijenjana baterija). Tako da što se mene tiče, meni se ta preskupa govna isplate.
manhunter Posted - 17/10/2019 : 17:49:40
quote:
Originally posted by Oki

Ja imam iPhone 7 plus, gotovo od prvog dana njegovog izlaska i prezadovoljan sam mobitelom ovih par godina, ali ažuriranje softvera na ios 13 je bio totalni promašaj.
Odjednom mi je mobitel postao sporiji no ikad, pogotovo u otvaranju aplikacija.
Počeo se grijati prilikom korištenja interneta,a zdravlje baterije mi je palo sa 86% na 77% u par dana kako radim ova ažuriranja. Od kada je ios 13 nikako ne mogu osposobiti Hot spot.
Ovdje na forumu me živcira kada stisnem temu na jednom topicu, otvara mi temu koja je tri četiri reda iznad teme koju sam izabrao.
Uglavnom, mobitel mi odjednom kašljuca i šteka na sve strane, a mislim da to ne i bilo tako da sam ga ostavio na starom ios-u.
Čini mi se kao da me Apple tjera na kupovinu najnovijeg modela..




Ma daaaj ! Misliš ?
Oki Posted - 17/10/2019 : 17:08:03
Ja imam iPhone 7 plus, gotovo od prvog dana njegovog izlaska i prezadovoljan sam mobitelom ovih par godina, ali ažuriranje softvera na ios 13 je bio totalni promašaj.
Odjednom mi je mobitel postao sporiji no ikad, pogotovo u otvaranju aplikacija.
Počeo se grijati prilikom korištenja interneta,a zdravlje baterije mi je palo sa 86% na 77% u par dana kako radim ova ažuriranja. Od kada je ios 13 nikako ne mogu osposobiti Hot spot.
Ovdje na forumu me živcira kada stisnem temu na jednom topicu, otvara mi temu koja je tri četiri reda iznad teme koju sam izabrao.
Uglavnom, mobitel mi odjednom kašljuca i šteka na sve strane, a mislim da to ne i bilo tako da sam ga ostavio na starom ios-u.
Čini mi se kao da me Apple tjera na kupovinu najnovijeg modela..
DiSkAcH Posted - 17/10/2019 : 13:37:47
I evo nas već na ios 13.1.3, nego koji iphone imaš?
Kod mene i kod cure sve radi savrešeno na ios 13 (6S i XR).
Oki Posted - 26/09/2019 : 10:42:00
Ha, ha...nije prošao niti jedan cijeli dan i sustav mi već nudi ios 13.1 sa ispravkama za stotinu problema😂
Oki Posted - 26/09/2019 : 09:25:44
Ažurirao sam si iphone na ios 13.0
Koja je to greška bila....😭
Aukcije na stripovi.com ne mogu pogledati bez da se prijavim na s.com jer mi na pola ekrana nudi prijavu na stranicu.
Pojavili su se problemi sa prilagođavanjem videa preko cijelog ekrana prvi puta uopće.
Reklame i kolačići iskaču kao nikad prije.
Slučajno držanje prsta duže vremena automatski otvara nove duple prozorčiće...
Nema govora o napretku...ovo je korak u natrag.
U biti jedina razlika je mogućnost korištenja crnog ekrana umjesto bijelog.
DODSFERD Posted - 15/01/2019 : 23:50:29
Na 3 godine starom mobitelu ekrana veličine 6,8" baterija može izdržati 6 dana uz minimalno korištenje.

velka031 Posted - 18/10/2018 : 17:07:34
Huawei P8 lite, nabavio u 8/2016, još radi besprijekorno, preporuka svima opet... Malo love, dobiješ sasvim dosta.
DODSFERD Posted - 30/08/2018 : 20:45:26
I na prvoj slici se nazire sat (ili mi se čini) na dnu ekrana, ali je to toliko slabo valjda zato jer je ekran oštećen/izgreban.
Kada se skroz izgrebe za godinu-dvije onda više nećeš imati izbora nego nabaviti novi i po mogućnosti neki moderniji.
Poli Posted - 30/08/2018 : 14:24:24
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čovječe, kakva je to stara krama da se na ekranu ništa ne razaznaje, bolje da ga ne vadiš među nepoznatim ljudima jer bi te mogli čudno gledati.
Ne vjerujem da taj proizvod potječe iz ovoga stoljeća, a ime modela je tek prava misterija jer guglanje slike ništa ne pomaže.


Nista se ne vidi, jer spava. Isto se i na smartphonu nista ne vidi, kad je u "sleep modu". Covjece, zar te stvarno trebam uciti osnove.
Evo (pri cemu nisam postavio visoku rezoluciju, plus sto je na staklu/skenirano pa se ne vidi "bistro"):
https://imgur.com/LDq1q0K


A rekoh, i ja nista ne nađem u vezi modela (mislim da sam samo jednom nasao jednu sliku na kojoj je bilo vise starih Nokia, ali posto je rezolucija slike bila vrlo malena, nista se nije dalo razbrati sta pise ispod slike).
A nisam jedini koji ga je imao. I majka je imala istog, samo druge boje, ali je njoj baterija dosta brzo krepala (par godina mislim).


DODSFERD Posted - 30/08/2018 : 14:13:48
Ovo će biti prava mrcina, još veći od P8max modela, jedva čekam da vidim to čudo.

https://www.bug.hr/mobiteli/poznate-znacajke-novog-honor-8x-max-smartphonea-s-712-incnim-zalsonom-5605
DODSFERD Posted - 30/08/2018 : 14:08:50
Čovječe, kakva je to stara krama da se na ekranu ništa ne razaznaje, bolje da ga ne vadiš među nepoznatim ljudima jer bi te mogli čudno gledati.
Ne vjerujem da taj proizvod potječe iz ovoga stoljeća, a ime modela je tek prava misterija jer guglanje slike ništa ne pomaže.
Poli Posted - 28/08/2018 : 19:30:20

Nije.

Postavicu sutra sliku ovdje.



Dobro, nije sutra, vec danas ali to je to:
https://imgur.com/qfNIDj4

DODSFERD Posted - 28/08/2018 : 18:01:04
quote:
Originally posted by Poli


Ja jos danas ne mogu pronaci na internetu koji model Nokie uopste imam. Postoji neki slicni modeli, ali ovog mog nigdje.
Ima vec puno preko 10 godina, ali i dalje rinta ko Svicarac, prva baterija (izdrzi i tjedan dana ako ga slabo koristim).


Ako nema fotoaparat onda je sigurno Nokia 1011, prvi model iz 1993.
emirem Posted - 27/08/2018 : 18:00:06
Sams S4 me faka vec jedno vrijeme kao nema kartice unutra, pa trazi neustart.
Gledam Moto E5+ kako ih je Lenovo kupio imaju bateriju 5000mAh.
https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/motorola_moto_e5_plus-ampp-9095.php?espv=1

Ali za jurića vise je bolji Moto G6… bolja reza

https://www.saturn.de/de/product/_motorola-moto-g6-plus-2416227.html
Poli Posted - 27/08/2018 : 14:59:27

Ja jos danas ne mogu pronaci na internetu koji model Nokie uopste imam. Postoji neki slicni modeli, ali ovog mog nigdje.
Ima vec puno preko 10 godina, ali i dalje rinta ko Svicarac, prva baterija (izdrzi i tjedan dana ako ga slabo koristim).


DODSFERD Posted - 17/08/2018 : 00:24:52
Sada se sjetio da možda negdje još uvijek imam taj mobitel, malo potražio i pronašao ga iako ne radi već godinama.

DODSFERD Posted - 17/08/2018 : 00:11:32
Nokia N70 je prvi mobitel koji sam ikada kupio, u ono vrijeme je koštao danas nezamislivih 3000 kn.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000