forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kapetan Miki 34 - Miki i izazov u Tampax Cityju

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 13/12/2017 : 10:38:54



20.12.17. u snk
21.12.17. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mogorovic Posted - 23/12/2017 : 19:44:45
Radujte se dječice Božiću! Nova epizoda Kapetana Mikija je na kioscima! Tipfelere i zamijenjene dijaloške oblačiće sumirati ćemo iza blagdana!
zlatan bihac Posted - 21/12/2017 : 20:03:32
quote:
Originally posted by teller

Evo ga u SnK...ima sigurno tipfelera..ali kakvog smo Mikija citali u Dnevniku..ovo je vrhunsko izdanje...jos sad kad skoro pregrmeli MSTuonea na naslovnicama..sta ces bolje...za ove novce..ali je nepravda velika sto nemamo Marka!




paradoks je da je u odnosu dnevnikovih mikija i bleka, ludens, odnosno if edizioni taj koji je iz svojih izdanja izbacivao po stranicu, dvije tri...
roby05 Posted - 21/12/2017 : 12:10:46
Je li stiga u trafike?
RAKOSI4 Posted - 21/12/2017 : 09:13:26
Stalo mi je do love , ko zna šta sve traže
DODSFERD Posted - 21/12/2017 : 09:12:13
Svakako je nepravda da najbolji EsseGesse serijal ostane na ledu (a vjerojatno i pod njim) zbog gluposti sa unucima kojima nije ni stalo do tog stripa.
teller Posted - 21/12/2017 : 05:48:40
Evo ga u SnK...ima sigurno tipfelera..ali kakvog smo Mikija citali u Dnevniku..ovo je vrhunsko izdanje...jos sad kad skoro pregrmeli MSTuonea na naslovnicama..sta ces bolje...za ove novce..ali je nepravda velika sto nemamo Marka!
zeljko Posted - 21/12/2017 : 00:22:07
kad ih bas briga i za poso i za ljude
prekokurca kad se radi
DODSFERD Posted - 20/12/2017 : 23:41:01
Mofže se vse kad se hofće.
zeljko Posted - 20/12/2017 : 23:36:19
nije mi jasno kako mofgu te greske praviti
mogorovic Posted - 20/12/2017 : 23:01:05
Valjda neće biti, kao u prošlom broju, more zamijenjenih dijaloških oblačića!
teller Posted - 20/12/2017 : 20:06:59
Sutra na kioscima a?..u SNK ga jos nema...hvata me histerija na Satnika mlekopiju..ovisan samno njemu.
El Morisco Posted - 15/12/2017 : 14:27:41
Kakve tu griješne misli čovjek može pročitati o Kapetanu Mikiju? Ako netko još nije shvatio, uopće on nije bitan nego Smuk i Sallaso!!!! Već sam nekoliko puta istaknuo kako svi mlađi forumaši koji još nisu u braku niti imaju podmladak, mogu puno naučiti (kao što i Miki uči) o ljekovitom učinku alkohola na ljudsko zdravlje...Kome normalnome može biti uzor u životu Kapetan Miki!!
DODSFERD Posted - 13/12/2017 : 23:55:17
Imam ih sve, ali sam stao sa čitanjem na broju 14, sigurno će jednoga dana doći na red kada se zaželim ovako opuštajuće zajebancije.
zeljko Posted - 13/12/2017 : 22:45:42
zar tako malo epizoda ima
ja sam tek na sestom broju
meni je ok

zlatan bihac Posted - 13/12/2017 : 21:56:27
jos 19 brojeva i gotov serijal, ovim tempom za nesto malo vise od 3 godine..
Curunir Posted - 13/12/2017 : 18:56:21
quote:
Originally posted by solar

Tampax (city)






jedini RAZUMAN komentar
ivanl Posted - 13/12/2017 : 15:33:43
quote:
Originally posted by 1Euro

Kapetana Mikija sam definitivno prerastao....kupio sam jednog na ljeto, i mučio se sa njime mislim da tjedan dana,....ne ide više, dosadno, dosadno, dosadno.....


Malo je reci...
Hercule Poirot Posted - 13/12/2017 : 13:13:34
Teller je stvarno glas razuma na ovom forumu...Svi na kioske, a posebno Marti, Mister No i Nathan Never.... Još da se nađe tu mjesta za Dragonera i Riznicu Bonelli...želje puste...
teller Posted - 13/12/2017 : 13:05:43
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Drago mi je da svaki strip opstaje na tržištu, Kapetana Mikija uzimam i čitam, ali nije dio kolekcije na koju se ponosim...Ali spominjati kvalitetu i Mikija je šaljivo, a ja volim šale :) Kako bilo, o ukusima ne raspravlja, iako bih volio ponovo vidjeti Martija Misteriju na kioscima...


ja mislim da s prava za ugasle junake puno jeftinija od još aktivnih...možda je u tome keč da imamo Mikija a nemamo Martija.. to sigurno, volim i ja Martina,uzimao bi ga sigurno..malo je razvodneo ko dugi serijal....ali da je pravde Marti, Nathan i Mister No morali bi na kioske...bilo kako, ali MORAJU!
Hercule Poirot Posted - 13/12/2017 : 12:34:55
Drago mi je da svaki strip opstaje na tržištu, Kapetana Mikija uzimam i čitam, ali nije dio kolekcije na koju se ponosim...Ali spominjati kvalitetu i Mikija je šaljivo, a ja volim šale :) Kako bilo, o ukusima ne raspravlja, iako bih volio ponovo vidjeti Martija Misteriju na kioscima...
teller Posted - 13/12/2017 : 12:30:42
quote:
Originally posted by roby05

Miki je zakon!!!


moj čovjek!
teller Posted - 13/12/2017 : 12:26:40
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ludens i dalje stoji iza Mikija... Nije mi jasno kako Kapetan Miki ima bolji financijski učinak prodaje, nego recimo svojedobno Marti Misterija???


kako ti nije jasno što se vidi iz aviona?
jer je Miki bolji strip!
jest naivan,ponekad dosadan...ali nije smor teški ko dosadni profesor neženja...ko jos voli ili je ikad voleo profesore...
naravno profesori inz i oni pravi na forumu su izuzeti...
Miki ima najbolji crtež od svih stripova trenutno na kioscima..osim Malog Rendžera naravno!
Ljudi vole Mikija, naviknite se več nato ili se pridružite našem društvu..
a ti Euriču moj...vrjeme koje provedeš za bizarne ideje bolje da potrošiš na Mikija pa koliko ga dugo čitao...
Naravno dasvi što kupe ne pročitaj, ne pročitaju svi ni Zagora...
ali da je najbolje objavljen Miki ikad na našim prostorima..i to nešto vredi..25 kna sigurno.
Dwayne_Looney Posted - 13/12/2017 : 12:20:42
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ludens i dalje stoji iza Mikija... Nije mi jasno kako Kapetan Miki ima bolji financijski učinak prodaje, nego recimo svojedobno Marti Misterija???



Zato jer tko je kupovao Martyja on ga je kupio s namjerom da čita i čitao ali vremenom je kvaliteta epizoda opala pa se i broj sigurno smanjio.
A Mikija puno onih koji kupuju i ne čita tako da je pad prodaje ovisan samo o pitanju kad će im dosaditi kupovati i odlagati.
roby05 Posted - 13/12/2017 : 12:15:52
Miki je zakon!!!
Hercule Poirot Posted - 13/12/2017 : 12:12:38
Ludens i dalje stoji iza Mikija... Nije mi jasno kako Kapetan Miki ima bolji financijski učinak prodaje, nego recimo svojedobno Marti Misterija???

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000