forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
darkwoodski kralj Posted - 19/09/2005 : 06:44:29

Ovaj topic prvenstveno je predviđen za razne ilustracije, slike i crteže.

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Znan, znan, znan...100475. topic o nasem junaku Zagoru. Ali ovo je preslo svaku mjeru, naime velik broj clanova dolazi samo u svastaru da se iseru po drugima (bez oslovljavanja) drugi pak clanovi (eh ovog moram napomenuti) kao PANZER postivaju 20 postova uzastopno u wiz vs seinfeld topic...Mislim stvarno, ok recimo da imas 2-3 prva liga posta ali boze mili sto je previse je previse, otvorim i ono samo post za postom, pa covice ti ka da sam sa sobon pricas...
Kad otvorim ovu stranicu kaze:
stripovi.com riznica slikovnih prica

I zbog toga san ja odi i dosa....Ne znan koliko se vas sica kad sam se vratio na sajt koliko sam pitanja postavio o Zagoru i koliko je membera doslo u pomoc...
Svrha svega ovoga je, da ne odugovlacin s mojim pripovjedanjen, otvoriti jedan jedini topik o zagoru di ce svi fanovi moci doci i reci sto zele, i nije me briga ako se isto otvori za ostale tipa Dylan i No....
Jer nije meni svrha doci odi u svastaru (iako u zadnje vrime samo to i radim) vec doci da znan di pripadan.
Zato san odlucija, pa makar ispao i budala (bolje ispasti budala nego iz aviona) pokrenuti ovo di cemo moci i uzivati, postavljati pitanja, raditi ljestvice naj sserija, pisati cikove baline i sam Bog zna sto vec...
Eto nadan se da ce nekog interesirati
P.s. ajmo sada vi koji sprdate
Ahjakkkkkkk

Only God will judge me!
______________________________________________(posted by darkwoodski kralj)______________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________

Kralju, ako ova promena imena topika ne bude uticala na tebe da se vratiš na forum onda...
Čekamo te
______________________________________________(posted by Ultras)_______________________________________________________________________
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
igor 12 Posted - 16/10/2018 : 19:14:35
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by nagor

Da, Nollita je pri Zagoru crpio dosta toga iz "šund" literature svoje mladosti. Dotaknuo sam se toga u recenzije Antartike, koja bi, nadam se, trebala biti objavljena uskoro.

Ja na objavu svoje čekam od 4. kolovoza. Doduše, u pitanju je američki, u nas neobjavljeni strip, a ne znam jel se recenzije objavljuju prema vremenu slanja ili prioritetima popularnosti.

ma nema frke dečki,sad će recke. u prosjeku se čeka na objavu recki između 60-75 dana, bar po mome iskustvu. prošle godine je dee bio ažurniji što se tiče objava 35-45 dana od slanja recke su bile objavljene, a ove godine je malo usporio tempo.
vice Posted - 16/10/2018 : 17:12:13
quote:

Da, Nollita je pri Zagoru crpio dosta toga iz "šund" literature svoje mladosti. Dotaknuo sam se toga u recenzije Antartike, koja bi, nadam se, trebala biti objavljena uskoro.

Ja na objavu svoje čekam od 4. kolovoza. Doduše, u pitanju je američki, u nas neobjavljeni strip, a ne znam jel se recenzije objavljuju prema vremenu slanja ili prioritetima popularnosti.
Tonka24 Posted - 16/10/2018 : 17:01:15
quote:

Gdje je ta recenzija?
nagor Posted - 16/10/2018 : 15:47:17
solar Posted - 16/10/2018 : 15:05:07
inspiracija
solar Posted - 11/10/2018 : 20:08:48
emirem Posted - 08/09/2018 : 22:35:45
Ovo sa Mikeom bi bila prva naslovnica bez Zagora. Efektna je, samo majica kao trofej.
solar Posted - 08/09/2018 : 21:41:54
Evo vam ovdje hrpa alternativnih ideja za Piccinellijeve naslovnice:

https://zagorealtro.blogspot.com/2018/08/alessandro-piccinelli-il-copertinista.html
DODSFERD Posted - 08/09/2018 : 13:55:08
quote:
Originally posted by grofica Varga

Brad je jedan od junaka kojem sam dala popriličnu pažnju. (Napisala sam pola njegovih recenzija na ovom sajtu.) Drag mi je.
Ni u peti mi nije bilo da bi on mogao imati epizodu sa najvećom ljubavi -Zagorom. Tko bi lud išao njih spajati? I na koju foru, pobogu?
Baš sam sretna.
Jedva čekam ovo imati. Jel to već izašlo?

Ako ovo ikada izađe na ovim prostorima bit će dovoljan tiraž od 5 primjeraka; za tebe, King Warriora i još 2-3 fana koji moraju baš sve imati od Zagora.
going going Posted - 08/09/2018 : 04:56:34
Treba da izadje poslednjeg meseca ove godine.
grofica Varga Posted - 08/09/2018 : 01:31:27
Brad je jedan od junaka kojem sam dala popriličnu pažnju. (Napisala sam pola njegovih recenzija na ovom sajtu.) Drag mi je.
Ni u peti mi nije bilo da bi on mogao imati epizodu sa najvećom ljubavi -Zagorom. Tko bi lud išao njih spajati? I na koju foru, pobogu?
Baš sam sretna.
Jedva čekam ovo imati. Jel to već izašlo?
morski Posted - 07/09/2018 : 22:42:25
quote:

Tragikomično. Kamena Sjekira i atomski pištolj. Zagor je ovdje koristan koliko i onaj Robin Hood u Marvelovim filmovima koji kao strijelama pomaže Hulku, bogu Thoru i iron-manu.

sto je jos veci apsurd
going going Posted - 07/09/2018 : 19:38:48
quote:
Originally posted by supermark

quote:

Tragikomično. Sjekira i atomski pištolj. Zagor je ovdje koristan koliko i onaj Robin Hood u Marvelovim filmovima koji kao strijelama pomaže Hulku, bogu Thoru i iron-manu.

taj Green Arrow mi nikad nije bio jasan

Moguce da je fora, a da je ja nisam provalio, ali cisto da ispadnem dezurni ispravljac krivih Drina: Green Arrow je iz DCa, a Hawkeye je u Marvelu.
supermark Posted - 07/09/2018 : 18:57:03
quote:

Tragikomično. Sjekira i atomski pištolj. Zagor je ovdje koristan koliko i onaj Robin Hood u Marvelovim filmovima koji kao strijelama pomaže Hulku, bogu Thoru i iron-manu.

taj Green Arrow mi nikad nije bio jasan
nagor Posted - 07/09/2018 : 18:14:38
supermark Posted - 07/09/2018 : 18:07:57
S obzirom kako se taj kamen drži uz tu dršku to je naprednije oružje od tog Bradovog...
DODSFERD Posted - 07/09/2018 : 16:33:53
Da bi bio u korak sa tehnološkim zahtjevima ove epizode Zagor je trebao nabaviti svjetleću sjekiru, a ne ovako k'o zadnji primitivac.
ddeki Posted - 07/09/2018 : 16:05:08
DODSFERD Posted - 02/09/2018 : 12:20:43
Ferri taj dan potegnuo malo više brlje, ništa strašno.
krk23 Posted - 02/09/2018 : 12:15:03
quote:
Originally posted by teller

i jeli ta greška ikad popravljenja u reizdanjima Zagora?

U izdanju Repubblica iz 2013. godine je prepravljeno.
teller Posted - 02/09/2018 : 11:38:28
i jeli ta greška ikad popravljenja u reizdanjima Zagora?
legaz Posted - 02/09/2018 : 11:24:06
quote:
Originally posted by dzoni

a poledajte kako feri izgleda na tabli..mnogo toga se izgubi od kvaliteta tokom stampe

Nije tokom štampe, već tokom prebacivanja u bitmap.
dzoni Posted - 02/09/2018 : 11:13:32
a poledajte kako feri izgleda na tabli..mnogo toga se izgubi od kvaliteta tokom stampe
Kontrast 2 Posted - 02/09/2018 : 00:18:49
Principijelnost je odlika najvećih...

Kontrast 2 Posted - 02/09/2018 : 00:18:03
quote:
Originally posted by solar

slavna tabla

quote:
Originally posted by Deers

Svaka čast urednicima (Pepe, ako se ne varam).

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000