forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
nagor Posted - 12/11/2014 : 15:27:23
Ajmo imat jedan zajebantski topic sa čudnim/zanimljivim/komičnim situacijama i peripetijama iz svakodnevnog života.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
lwood Posted - 19/06/2019 : 17:11:52
Mislin uredno san bija naručen i nakon 2 ure san napa one na šalteru pa san tek nakon gubljenja živaca i neugodnih scena napravija pregled .
Ovo danas je pokazalo da se sve može ako je organizacija dobra.
lwood Posted - 19/06/2019 : 17:09:24
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by lwood

Bija jutros na pregledu u KBC. Moram priznat da me odjel ugn ugodno iznenadija. Praktički san uša prije zakazanog termina. Rješia sve u manje od 5 minuta. Bar neka svitla točka u našem zdravstvu.

Šta bi oni tebe duže pregledavali, čim su te vidjeli odmah im je bilo sve jasno

Šalu na stranu, nadam se da nije nešto ozbiljno

ma ne ,sve super. nego me iznenadilo,jerbo san bija naručen u 9.50 a uša san prije toga. Do 9.50 san već pija sokić izvan bolnice. zadnji put mi je malo falilo da zapalin jedan drugi odjel u kojem nisan doša na red nakon 2 ure čekanja i svađe.
tihomirduras Posted - 19/06/2019 : 15:46:24
quote:
Originally posted by lwood

Bija jutros na pregledu u KBC. Moram priznat da me odjel ugn ugodno iznenadija. Praktički san uša prije zakazanog termina. Rješia sve u manje od 5 minuta. Bar neka svitla točka u našem zdravstvu.

Šta bi oni tebe duže pregledavali, čim su te vidjeli odmah im je bilo sve jasno

Šalu na stranu, nadam se da nije nešto ozbiljno
lwood Posted - 19/06/2019 : 15:22:49
vice Posted - 17/06/2019 : 23:46:39
I ja san ovisnik o ljutome, ali sve ima svoje granice. :) To je pak oko 100 000 Scovela.
Poli Posted - 17/06/2019 : 22:31:18

Hebiga kad nisi zalio tekilom. Klin se klinom...

nagor Posted - 17/06/2019 : 22:27:08
Popio si brutalni škorpionski otrov i sad se čudiš. Dobro je da si još živ. :D
Oki Posted - 17/06/2019 : 22:24:29
Meni se danas dogodilo sljedeće...
Pošto dosta mojih prijatelja zna da volim ljuto, prošle godine sam na poklon dobio neki kompletić od desetak ljutih umaka, a tek danas načeo drugu bočicu i spoznao bolnu činjenicu da je u kompletiću bilo više nijansi ljutog.
U grkljanu bočice pri vrhu je od podužeg stajanja bila gušča nakupina suhljeg umaka pa mi je to ispalo u komadu na jelo koje sam začinio i naravno, progutao sve to u jednom zalogaju....5 minuta sam bez prestanka štucao i becao i jedva to sve zaustavio ispijanjem mlijeka.
A slika na televiziji na kojoj sam pustio program cmc da pjevuše domaći izvođaći mi je odjednom u sljedećih desetak minuta bila u savršenom 3D-u, iako mi televizija nije 3D:)

Tko voli, neka proba:
Oki Posted - 17/06/2019 : 22:11:34
@DiSkAcH
Ako me ikada put nanese u taj kraj Italije...jel možda znaš dali postoji težinska granica za vožnju u I-speedu?
DiSkAcH Posted - 21/05/2019 : 20:08:05
Evo prošli tjedan između ostalog bio u Mirabilandiji, a par godina prije i u Gardalandu, moram priznat da me I-Speed oborio s nogu.
Provozao se jedno 10-ak puta jer usred tjedna i u predsezoni nema baš ljudi pa se isplati. Hebemti kako to čudo ide, nešto nevjerojatno, riječ o tzv launch roller coasteru, tj pokreće ga magnetska indukcija. Starta u stilu formule 1 i ide 120km/h, a do te brzine dolazi za 2,2 sec i penje se na visinu od 44m od kude ponire i piči dalje. Prije ovoga mi je Oblivion iz Gardalanda bio vrh, ovo ga šije samo tako, taj filing kad te doslovno zabije u stolicu je baš premoćan.
Probao sam sve što je bilo samo je Ducati World ostao polufunckionalan premda se već otvorio, tu imaju Desmo Race coaster koji ne radi i par nekih opako izgledajućih simulatora ali 5-10€ za đir (za doslovno igrat igricu, ali sjediš na Ducatiju u nekoj kugli koja se okreće) od 2min nedam, provozali se samo na mini monsterima (nekakav fora ringišpil sa malim Ducati Monsterima :D ).
Katun je najduži inverted coaster u EU i isto je odličan, kao i kratki Divertical koji je najviši water coaster na svijetu (mislim da spust kreće sa 50ak metara), imao sam valjda sreću jer su komentari po netu da je to čudo vječito u kvaru. Čak jedna od žešćih stvari je što se Divertical na tu visinu penje nekim svojim liftom koji piči dosta brzo gore pa je i to doživljaj.

Imaju i Oil Towers, dva tornja koja za slobodan pad, tj jedan te fino odveze gore i onda samo pusti, a drugi te lansira prema gore...oba se pri spuštanju lagano odbijaju kao lopta od poda, isto fora, samo stvarno kratko traje.

Sve u svemu bio sam sretan ko malo dijete, park je fora kao i razvikani Gardaland. Za Mirabilandiu inače znam jer sam kao mulac bio tamo '92-'93 i to mi je bio jedan od top događaja kao mulcu, a i dalje mi je vrh :)

Evo snimka sa YT gorespomenutog I-Speeda, samo moram priznat da snimka nije ni blizu prave stvari:

EDIT: Draga išla samnom jednom na I-Speed i rekla nikad više
Tutta Posted - 21/05/2019 : 09:39:23
Charlita, ponuda još vrijedi!

A stanje na terenu je sljedeće -

- Podravka se taktički povukla, (još) nije pala. Nema zime, znam ja nju.

u međuvremenu...

- Hajro na terenu u istočnoj Njemačkoj, Melek (anđeo, ja je tako zovem), ga samnom čeka... 3,4 puta dosad.

Sad za dolazeći vikend, nema vremena za mene. Dogovorila se sa jednim bivšim. Znam ga, Srbin, oženjen.

- Selam i Nešua, Eritreja. (Duga duga priča)

- Top Secret!!! (Bosanka)

Charlita, imam snimak, ako te zanima...

DiSkAcH Posted - 20/05/2019 : 16:30:16
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

Sokol nanišanio jednu Podravku (blizu Đurđevca). Upravo, ona mene već par godina peca.

178cm, 62 kg, Baujahr 1977. Jučer bili na piću, 90% ona pričala, ja uspio ponekad nešto ko patka beknuti, malo pipo itd. Ostalo mi je u sjećanju da je nešto o suprugu i vibratoru pričala...

I što ćemo sad s tobom ovdje, od kad si valjda slobodan/razveden?
ono - nisi jeb`o ako nisi na internet napis`o?
I - nema žene kojoj ponudu nisam napis`o

Eeee

Just_Charlie Posted - 20/05/2019 : 16:09:01
quote:

Sokol nanišanio jednu Podravku (blizu Đurđevca). Upravo, ona mene već par godina peca.

178cm, 62 kg, Baujahr 1977. Jučer bili na piću, 90% ona pričala, ja uspio ponekad nešto ko patka beknuti, malo pipo itd. Ostalo mi je u sjećanju da je nešto o suprugu i vibratoru pričala...

I što ćemo sad s tobom ovdje, od kad si valjda slobodan/razveden?
ono - nisi jeb`o ako nisi na internet napis`o?
I - nema žene kojoj ponudu nisam napis`o

Eeee
tihomirduras Posted - 08/05/2019 : 21:17:08
quote:

Čuvaj se Tutta, da ne bi na kraju ti bio j.b.n
Tutta Posted - 08/05/2019 : 16:42:16

nagor Posted - 23/04/2019 : 12:20:11
Priznaj, ma ti bi samo F. :D
Tutta Posted - 23/04/2019 : 11:16:12
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:

Daj bona, pa to se podrazumijeva! Naravno i sve što srce poželi. A solarijum, mukte (na balkonu).

Slatko od tebe, nestašni tutta.
U životu se niti ne šalim s tim kad je riječ o oženjenim ili zauzetim muškarcima.

+1. (nisam A, djelomično B, a nema tu frke, nešto sasvim labavo, definitivno sam C (na tržištu))
Dala mi nogu, vratio se Hajrudin sa Sandžaka.
Just_Charlie Posted - 22/04/2019 : 23:01:24
quote:

Daj bona, pa to se podrazumijeva! Naravno i sve što srce poželi. A solarijum, mukte (na balkonu).

Slatko od tebe, nestašni tutta.
U životu se niti ne šalim s tim kad je riječ o oženjenim ili zauzetim muškarcima.
Tutta Posted - 22/04/2019 : 16:21:15
Just_Charlie Posted - 22/04/2019 : 14:37:03
quote:

Charlita,

gdje si i šta ima, nema te baš nešto na forumu... Jesi li bila ikad u Frankfurtu?
Prenoćište, naravno besplatno, ti je garantirano.

Ništa od toga. Nisi u ponudu uključio večeru i kino.
Tutta Posted - 22/04/2019 : 07:01:16
Charlita,

gdje si i šta ima, nema te baš nešto na forumu... Jesi li bila ikad u Frankfurtu?
Prenoćište, naravno besplatno, ti je garantirano.
Just_Charlie Posted - 22/04/2019 : 01:05:23
Imam interesantnu prijateljicu koja kad popije malo više svih voli.
Osim što i mene tad ekstra voli, nazvala me da idemo van jer se njoj ide. Ja sam danas na limunadi, ali i da nisam bila, ne bi mi se išlo i zato sam s njom ostala u dugom razgovoru, dok ona pije, da ne pije sama, a i da ju zadržim dalje od tipkovnice i mogućih sranja jer znate valjda ono, većini svojstveno, da pod alkoholom pišeš bivšima i obećavaš svašta ostalima.. Ona je jako sklona tome ali je tada i puno zabavna. Žao mi je što sam ju zadržavala od gluposti. Lijepo je biti pijan i bezbrižan.
Ako će nekome pomoći, dala sam joj savjet - što pijana misliš, probaj trijezna raditi. Ona sad spava.

Znate što ću sad. Otvorila sam pivo dok sam ovo pisala. Sad ću si još jedno otvoriti i ..pa ćemo vidjeti. Moram se malo opustiti.
Idem čitati forum i malo solirati. Odavno nisam pila, no ono što znam o sebi, ja i pijana i viseći na glavačke, mogu dobro pisati.

Idem sad naći glazbu i zabaviti se k˙o seljanka. Preskočit ću odmah rock i skrenuti na nešto na čemu sve završi, prije ili poslije

https://www.youtube.com/watch?v=iUuBieYxHMI
Tutta Posted - 20/04/2019 : 22:45:51
quote:
Originally posted by Poli

A zena zna?

Ne zna, a i da zna, nije više kao prije... ipak, ne bi volio da zna... komplicirano.

Tutta Posted - 20/04/2019 : 22:41:22
Bog mi pomogao, opet je tu, planira par dana ostati (djeca su joj kod bivšega). Ali, meni uopće nije do toga. Ja sam za ono, poj..... se i zdravi đaci.
Poli Posted - 20/04/2019 : 20:48:37

A zena zna?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000