forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 DC

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Mr. Bushido Posted - 31/05/2011 : 23:43:14
Ovisno o točki gledišta, ovo može biti JAKO dobra ili JAKO loša vijest.

http://www.comicbookresources.com/?page=article&id=32563

Ukratko, oko 50 naslova će biti renumerirano sa novim brojem 1. Kostimi će biti redizajnirani, a likovi će biti pomlađeni, doslovce.

Ovako na prvu loptu izgleda kao da će sve restartati.

Ne znam što da mislim o ovome. Uvijek sam govorio da su mi bitni dobri stripovi. Za kontinuitet me nije toliko briga. Vidjet ćemo.

Samo me zanima što ovo znači za Morrisonov Batman Incorporated?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivke80 Posted - 13/01/2018 : 09:54:47
Slažem se za snydera, svaki strip mu završava super zanimljivo, vuče te da čitaš dalje a onda u sljedećem nastavku dječije rješenje situacije, dosta nelogičnosti ima ta priča. King je ipak bolji, priča mu vise drži vodu. Specijal sa Elmerom mi je vrh, tako mi je zao da se to ne može kupiti kod nas. Vision sam samo prvu epizodu pogledao i dojam je zbilja odličan, to me najviše zaintrigiralo za nabaviti.
Vlaadisha Posted - 13/01/2018 : 04:24:43
ja cu izigravati djavoljeg advokata i reci da ne valja ni jedan (ono, valjaju obojica ali nisu za papir)

postoji neki konsenzus na onom drugom forumu da snyder uvek razocara na kraju

dok je king na batmanu (za razliku od visiona) tek prosecan
doduse annual #2 sa catwoman, double date sa supermanom i lois (#36-37) te specijal sa elmerom su obavezna lektira

drugim recima, kupi morrisonov run
ivke80 Posted - 13/01/2018 : 01:40:25
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by ivke80

@ Mr. Bushido, hvala, bas to sam tražio. Ovo od snydera imam na wish listu na Amazonu a jučer sam gledao nešto od Kinga. Jesu vezane price, moram li prvo snydera citati ili je svejedno.

Mislim da redoslijed nije pretjerano važan, možeš i Snydera i Kinga čitati zasebno.

Hvala, bacio sam malo oko i na jedno i na drugo i King mi nekako vise pase, logičniju priču ima iako je i snyder jak u gradjenu atmosfere, razmišljam o kupnji vol 1 od Kinga. Malo sam prokopao i taj King ima super zanimljivih stvari, Vision za Marvel mi izgleda odličan, sheriff of babylon isto, oba su jaki kandidati na nabaviti.
Mr. Bushido Posted - 12/01/2018 : 21:38:58
quote:

@ Mr. Bushido, hvala, bas to sam tražio. Ovo od snydera imam na wish listu na Amazonu a jučer sam gledao nešto od Kinga. Jesu vezane price, moram li prvo snydera citati ili je svejedno.

Mislim da redoslijed nije pretjerano važan, možeš i Snydera i Kinga čitati zasebno.
ivke80 Posted - 31/12/2017 : 15:41:07
@ swamp thing, hvala, pogledat ću i taj topic, ovo mi je bilo brže
swamp thing Posted - 31/12/2017 : 15:32:00
Eno ispod tema "Betmen", malo prelistaš i vidjećeš šta forumaši najviše vole.
Mr. Bushido Posted - 31/12/2017 : 15:03:58
quote:

Može pomoć, vidio sam prije par mjeseci na forumu u nekoj od tema raspravu o tome koji Batmanovi stripovi su ok za pročitati a ne sjećam se vise gdje. Kako mi se Batman sve vise svidja šta ga vise čitam molio bih link na temu da pogledam opet sto se pisalo.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48913
ivke80 Posted - 31/12/2017 : 14:02:49
Može pomoć, vidio sam prije par mjeseci na forumu u nekoj od tema raspravu o tome koji Batmanovi stripovi su ok za pročitati a ne sjećam se vise gdje. Kako mi se Batman sve vise svidja šta ga vise čitam molio bih link na temu da pogledam opet sto se pisalo.
doom Posted - 31/12/2017 : 11:47:00
Novine iz DC-a:

http://www.stripovi.com/recenzije/batman-bt-dc-5-batman-the-murder-machine/2096/

doom Posted - 25/11/2017 : 19:13:55
Aquaman se ceka!

Mr. Bushido Posted - 17/08/2017 : 21:57:30
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Poli

DC Comics is turning an old superhero from the 1970's into the first "Muslim Superhero" to spite Trump.
Her name? Isis.

First "Muslim Superhero"?

Right...

Ne znam da li je to Polijev komentar, ili je citirao nekoga. Uglavnom, to ne piše u tekstu.

Inače, ni Kamala Khan nije prva muslimanska superjunakinja.
Windwalker Posted - 14/08/2017 : 22:57:48
quote:
Originally posted by Poli

DC Comics is turning an old superhero from the 1970's into the first "Muslim Superhero" to spite Trump.
Her name? Isis.

First "Muslim Superhero"?

Right...

doom Posted - 14/08/2017 : 19:06:47
The Omac Project

Jos kedna stvar koja ovisi o tome jeste li procitali ono sto joj prethodi. Ameri imaju ogromno more stripova u kojimu nema apsolutno nikakvog reda. Hrpa stripova, hrpa edicija i universa okrecu na nervozu tokom citanja jer ustvari nemas pojma sto se desava.

Omac bi bio jako dobra stvar da sefovi u americi daju priliku vlastitim stripovima da prodisu. Ovako je sve prenatrpano, nasilu ugurano, a bogami i u dobroj mjeri neinspirativno izvedeno bez ikakve ambicije da prica tece nesvakidanjim tokom, a ne da se ionako vec klisejizirane situacije i problemi rjesavaju jos jeftinijim scenaristickim rjesenjima.

Kvantitet naspram kvaliteta je ogroman.
Poli Posted - 04/08/2017 : 09:23:18

Her name? Isis.

https://comicvine.gamespot.com/isis/4005-10915/

IGMAN2 Posted - 29/12/2015 : 16:42:25
quote:
Originally posted by danilo9899

Nisam znao gde da postavim pitanje,pa eto ovde.Jel su prva tri trejda Green Lantern Corpsa Geoff Johnesa raspordata? Jel su mnogo bitni za pricu? Da li da ih jurim ili da ih preskocim?

Geoff Johns je (zajedno s Dave Gibbonsom) napisao samo mini serijal (GL Corps- Recharged) koji predhodi redovnom GLC serijalu. Nije baš jako nužno da imaš to da bi mogao pratiti daljnje priče, ali i nije loše za pročitat- ponovo formiranje Corpsa, upoznavanje s starim, a i nekim novim likovima...
Mr. Bushido Posted - 29/12/2015 : 00:34:16
quote:
Originally posted by danilo9899

Nisam znao gde da postavim pitanje,pa eto ovde.Jel su prva tri trejda Green Lantern Corpsa Geoff Johnesa raspordata? Jel su mnogo bitni za pricu? Da li da ih jurim ili da ih preskocim?

O koja tri trejda je riječ?
danilo9899 Posted - 16/12/2015 : 13:21:31
paro Posted - 26/11/2015 : 20:11:17
hehe, upravo naletih na ovo

mogorovic Posted - 19/11/2015 : 22:21:45
Večeras, ispričavam se, noćas!! Ni manje ni više, nego u jednom krasnom, pametnom terminu, s početkom u 1.55 sati, na Novoj TV, emisija o Povijesti DC Comics-a, traje sat i pol, do 3.30 sati! Tko je noćni čuvar, ili radi u noćnoj smjeni, a šef mu ne gleda što radi, ima krasnu priliku. Mi ostali radni ljudi, ili snimiti ili prespavati!
Deers Posted - 03/05/2015 : 21:21:00
http://www.bookdepository.com/Top-10-Alan-Moore/9781401254933

Wow, izgleda da su nakon Terre Obscure odlučili reprintat i Top 10 seriju u jedinstvenom TPBu
Ignus Posted - 08/04/2015 : 11:40:30
quote:
Originally posted by Smomo8

da je barem tako. naplaćuju 25% vrijednosti plus još troškove otpakiravanja i pregleda (50-60 kn ako se ne varam).

nisu naplatili carinu ovo je PDV i fiksni trošak carinjenja,
Postoji drfinicija knjige i ovisi kako ko tumači tu definiciju, pa nekad stripovi prođu pod knjige a nekad ne.
Smomo8 Posted - 07/04/2015 : 21:40:29
da je barem tako. naplaćuju 25% vrijednosti plus još troškove otpakiravanja i pregleda (50-60 kn ako se ne varam).
Josip2000 Posted - 07/04/2015 : 20:02:28
quote:
Originally posted by Smomo8

quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by Raven84

quote:

... Inače, na knjige i stripove se ne plaća carina jelte?

Plaća se carina na stripove!

Jesi siguran u to?

da,kako ne ? i to ga deru dosta.

Vjerovato sam da pošto na knjige nema nikakve carine, da isto vrijedi i za stripove, ipak je to uz malo generaliziranje, isti vrag, tj stripovi spadaju pod knjige.
Smomo8 Posted - 07/04/2015 : 19:53:38
quote:

quote:

quote:

Jesi siguran u to?

da,kako ne ? i to ga deru dosta.
Josip2000 Posted - 07/04/2015 : 18:44:38
quote:

quote:

Jesi siguran u to?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000