forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI ČETVRTAK I-III 2018.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mikado Posted - 03/01/2018 : 12:44:53
I-III 2018.


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zlatan bihac Posted - 01/04/2018 : 21:09:36
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by zeljko

debeljuce trebamo hitno
4.5.6.7.8.9 i 10. knjigu
zasto biti skroman



Slazem se, mada je meni hitnije za Mister NOa.



..i texa...krenuse sa gigantima, pa romanzi texom, nakon toga magazin, a vjerujem i almanah u zs, a usporise knjige...ali iskreno, ono je i tesko i dosadno za citati..one prve epizode iz 40-ih i 50-ih...
ReemCP Posted - 01/04/2018 : 00:16:00
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by ReemCP

@going going - aha, nisam znao za taj ritam, ja sam mislio da idu svaka 2 mjeseca.



Da je barem dvomesecni ja bih bio presrecan.


Tek sam ove godine pomalo počeo otkrivati njihova izdanja i moram priznati da mi se jako dopada Šteta što im je takav ritam, možda u budućnosti ubrzaju.
going going Posted - 31/03/2018 : 23:11:56
quote:
Originally posted by ReemCP

@going going - aha, nisam znao za taj ritam, ja sam mislio da idu svaka 2 mjeseca.



Da je barem dvomesecni ja bih bio presrecan.
ReemCP Posted - 31/03/2018 : 22:55:30
@going going - aha, nisam znao za taj ritam, ja sam mislio da idu svaka 2 mjeseca.
going going Posted - 31/03/2018 : 22:33:27
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by going going
Slazem se, mada je meni hitnije za Mister NOa.


Mislim da bi morala ove godine izaći knjiga 9 vidim da su sa redovnom serijom (mislim na kiosk izdanja) blizu kraja serijala, pa kad to izguraju do kraja, možda bi mogli onda malo knjige Mister No požuriti. Da bar 2 godišnje stave, bilo bi super.



Jesu pri kraju, ali tromesecnim tempom serijal ce se zavrsiti tek za oko 5 godina.
ReemCP Posted - 31/03/2018 : 22:23:36
quote:
Originally posted by going going
Slazem se, mada je meni hitnije za Mister NOa.


Mislim da bi morala ove godine izaći knjiga 9 vidim da su sa redovnom serijom (mislim na kiosk izdanja) blizu kraja serijala, pa kad to izguraju do kraja, možda bi mogli onda malo knjige Mister No požuriti. Da bar 2 godišnje stave, bilo bi super.
going going Posted - 31/03/2018 : 19:42:53
quote:
Originally posted by zeljko

debeljuce trebamo hitno
4.5.6.7.8.9 i 10. knjigu
zasto biti skroman



Slazem se, mada je meni hitnije za Mister NOa.
zeljko Posted - 31/03/2018 : 16:22:08
debeljuce trebamo hitno
4.5.6.7.8.9 i 10. knjigu
zasto biti skroman
going going Posted - 31/03/2018 : 15:03:30
quote:
Originally posted by vronski 3

Martija četvrtu debeljucu su najavili za ovu godinu, možda već sad u maju za drugi TRAS ili za Sajam u oktobru...



Moguce za TRAS jos kad bi doveli Castellija kao sto je trebalo prosle godine ali je on otkazao, to bi bilo bas lepo.
zlatan bihac Posted - 31/03/2018 : 13:36:24
quote:
Originally posted by paranoid

Cak 21 izdanje u prva tri meseca ove godine. Odavno to nismo imali. Svaka cast za VC :)



ako cemo jos racunati i razlicite naslovnice kod zs 1,2 i patagonije, onda je to 25...
vronski 3 Posted - 31/03/2018 : 12:45:10
Martija četvrtu debeljucu su najavili za ovu godinu, možda već sad u maju za drugi TRAS ili za Sajam u oktobru...
zlatan bihac Posted - 31/03/2018 : 12:34:01
jesu krenuli ove godine, svaka cast..svaka dva-tri dana novi strip...samo, bojim se da ce im brzo nestati prostora u skladistu za neprodane stripove...a onda ce ipak morati usporiti..
Combatrock Posted - 31/03/2018 : 12:12:44
ne lipši magarče do zelene trave na rukavu jakne mister noa
zeljko Posted - 31/03/2018 : 10:03:48
kaće četvrta knjiga...


nek onda više ne eksperimentišu s novim izdanjima za širu publiku
napoleon je bio baš predivno izdanje za kioska


Hercule Poirot Posted - 31/03/2018 : 09:23:18
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Veseli je možda već nakon 4-5 brojeva znao da Napoleon nije za kioske i onda su samo čekali desetku kako bi im se posložilo da preostala 44 broja izdaju u 11 knjiga (11x4).

Inače dobro su započeli godinu ali toliko su se raširili da ne bi trebali zanemariti da ove godine očekujemo knjige Martyja, Texa i Mister Noa.



S obzirom na sve ove fantastične najave, čini mi se da su okrenuli mnoge stvari na bolje, barem što se tiče dinamike...
Dwayne_Looney Posted - 31/03/2018 : 00:30:28
Veseli je možda već nakon 4-5 brojeva znao da Napoleon nije za kioske i onda su samo čekali desetku kako bi im se posložilo da preostala 44 broja izdaju u 11 knjiga (11x4).

Inače dobro su započeli godinu ali toliko su se raširili da ne bi trebali zanemariti da ove godine očekujemo knjige Martyja, Texa i Mister Noa.
paranoid Posted - 31/03/2018 : 00:13:30
Cak 21 izdanje u prva tri meseca ove godine. Odavno to nismo imali. Svaka cast za VC :)
wesskowaz Posted - 29/03/2018 : 08:34:23
Naravno.
Combatrock Posted - 29/03/2018 : 08:09:39
sad ce sigurno da ide brze dampyr ili mozda mister no knjiga
legaz Posted - 29/03/2018 : 07:58:33
quote:
Originally posted by going going

Tuzna vest za Napoleona. Da su barem ovako dogurali do 20. ili 25. broja odnosno do otprilike polovine serijala pa da kazemo ajde. Ogromna steta, a bas sam se veselio svakom novom Napoleonu na kiosku.
Ako se zaista budu drzali ritma od jedne knjige godisnje sa 4 broja unutra to nam dodje na isto kao da izlazi u tromesecnom ritmu na kioscima. Ali s obzirom na cesta kasnjenja Veselog sto verujem da nije sve u njihovoj moci i rukama nacekacemo se mi narednih brojeva Napoleona.
Bas tuzna vest za kiosk i strip izdavastvo uopste u Srbiji!



Šta ćeš, nije to 78 izdnaje Zagora ili nezaboravnog Bleka. Neki dan kod na su strip klubu u Somboru došao tip eto da vidi ko smo šta smo i da vidi kakve stripove može kod nas nabvaiti i prva rečenica je imate li KM, Bleka, MM, Kit telera, znate one stare. Nije pitao i ne zna da postoji ni Napoleon ni Dampir ni Dragonero. E to ti je 80% stripša na ex-yu prostoru.
going going Posted - 29/03/2018 : 02:01:46
Tuzna vest za Napoleona. Da su barem ovako dogurali do 20. ili 25. broja odnosno do otprilike polovine serijala pa da kazemo ajde. Ogromna steta, a bas sam se veselio svakom novom Napoleonu na kiosku.
Ako se zaista budu drzali ritma od jedne knjige godisnje sa 4 broja unutra to nam dodje na isto kao da izlazi u tromesecnom ritmu na kioscima. Ali s obzirom na cesta kasnjenja Veselog sto verujem da nije sve u njihovoj moci i rukama nacekacemo se mi narednih brojeva Napoleona.
Bas tuzna vest za kiosk i strip izdavastvo uopste u Srbiji!
wesskowaz Posted - 28/03/2018 : 21:17:00
U prodaji i Dragonero.

wesskowaz Posted - 28/03/2018 : 21:12:15
wesskowaz Posted - 28/03/2018 : 21:09:39
logo111 Posted - 28/03/2018 : 20:18:09
Kod VČ je već postalo "zaštitni znak" da u pola serijala mijenjaju koncept, izgled, dizajn itd...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000