forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister no-Sticky

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 22/01/2018 : 22:03:11
Pitao sam moderatora dobio sam negativan odgovor, ja mislim da bi bilo potrebno, e sada, novi topic ili postojeći?
Što misle cijenjeni forumaši?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 11/09/2019 : 23:17:16
Da, na kraju krajeva samo ju trebamo podizati komentarima i stvar riješena.
Priznajem, ima logike u previše stickya.
Eventualno da se otvori glasanje koji junak treba biti u tih pet, tj. koji junaci.
ReemCP Posted - 11/09/2019 : 22:52:24
Ma samo trebamo redovito pisat u njoj, bit će ona onda uvijek tu na prvoj ili drugoj stranici vidio sam to danas kad je tema bila gore i iako bi volio da je Mister No gore, ali baš je nekako izgledalo previše tako tema zaljepljeno. Jednu bi valjalo onda izbacit. 5 je baš nekako taman.
velka031 Posted - 11/09/2019 : 22:50:56
Nemaš brige, ionako je stalno gore.
Tonka24 Posted - 11/09/2019 : 22:46:05
Nisam vidio, ja bi isto volio da je na vrhu, što je tu je, možda jednom.
ReemCP Posted - 11/09/2019 : 22:20:42
Bila je danas Mister No tema zaljepljena oko podneva gore na vrhu, možda nekih 20 minuta. I onda je "misteriozno" maknuta.
Tonka24 Posted - 11/09/2019 : 22:19:00
quote:
Originally posted by ReemCP

Jel nam ipak prosao ovaj prijedlog?! Ustipnite me da znam da ne sanjam


Prošao je ali je demokracija ugušena.
morski Posted - 11/09/2019 : 13:24:43
ja citam: mister no-stinky
Stark Posted - 11/09/2019 : 13:02:01
Meni sticky topici i nemaju nekog smisla... Interesovanje na temama održavaju oni koji žele da pišu na njima a ne zbog toga što se po defaultu nalaze na vrhu podforuma.
manhunter Posted - 11/09/2019 : 12:47:23
Greška u Matrix-u. :D
ReemCP Posted - 11/09/2019 : 12:45:46
Ipak sam sanjao :( vidim da vise nije sticky. A nis', bilo ga je bar lijepo vidjet na tih 20 minuta ili koliko je vec bio, zaljepljenog na vrhu.
ReemCP Posted - 11/09/2019 : 11:48:39
Jel nam ipak prosao ovaj prijedlog?! Ustipnite me da znam da ne sanjam
solar Posted - 25/01/2018 : 13:16:20
Ništa se neće mijenjati.
tinton Posted - 25/01/2018 : 07:59:34
quote:
Originally posted by Tonka24

Za sada su glasovi na strani pilota, pa napravite ovo što je predložio
ReemCP,skinite zamrlog MM i stavite MN.
U vezi tih stickya, mislim da bi trebalo staviti one junake o kojima se najviše piše,tako nekako je pravedno.
Sada, odluka je na vama.


Ti, o kojima se najviše piše, će ionako biti na vrhu, tako da to nema smisla.
Dwayne_Looney Posted - 25/01/2018 : 07:33:34
quote:
Originally posted by Tonka24

Za sada su glasovi na strani pilota, pa napravite ovo što je predložio
ReemCP,skinite zamrlog MM i stavite MN.
U vezi tih stickya, mislim da bi trebalo staviti one junake o kojima se najviše piše,tako nekako je pravedno.
Sada, odluka je na vama.



Zašto bi trebalo skidati MM-a da bi Mr. No bio sticky? Nisam čitao postove, je li to ograničen broj topica koji ga mogu dobiti?
Ako nije ne treba stvarati famu, jedan više i ništa neće eksplodirati. Iako sam glasao za "Da" ako bi Mr. No značio odljepljivanje Martyja onda sam protiv.
Tonka24 Posted - 25/01/2018 : 00:51:49
Za sada su glasovi na strani pilota, pa napravite ovo što je predložio
ReemCP,skinite zamrlog MM i stavite MN.
U vezi tih stickya, mislim da bi trebalo staviti one junake o kojima se najviše piše,tako nekako je pravedno.
Sada, odluka je na vama.
Tonka24 Posted - 25/01/2018 : 00:45:45
quote:
Originally posted by manhunter

Nisi pitao moderatora kojem je MN omiljeni junak, sam si kriv.


Pitao sam tvrdokornog zagorovca...sada znate svi o komu je riječ, u pravu si moja greška
risbozg Posted - 24/01/2018 : 13:01:46
quote:
Originally posted by manhunter

Nisi pitao moderatora kojem je MN omiljeni junak, sam si kriv.


WOLF-HUNTER Posted - 24/01/2018 : 12:00:44
Hvala Reem sad shvacam.
A sta ja znam - il da il ne, tesko je jer ne znam sad koliko ljudi na forumu je zainteresovano za ovog junaka...
King Warrior Posted - 24/01/2018 : 11:58:04
Da se mene pita nijedna tema ne bi bila sticky. Doduše, možda samo jedna, slično kao ova u svaštari:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36821
Sve je to onda stvar navike, ljudi bi s vremenom naučili da ulaze na tu temu i pritisnu na link određenog junaka. S vremenom bi se navikli, kao što sam rekao.
Jedna tema i to pod ključem, sa svim linkovima najvažnijih tema od svih SBE junaka. Što se tiče ostalih, na prvoj strani bi bile one na kojima se i piše, ostale po zasluzi, tj. po redovitosti pisanja u njima.
ReemCP Posted - 24/01/2018 : 11:48:42
Glasao za "da", iako mislim da je 5 sticky tema taman, sve dalje bi bilo previše. A to bi značilo da neki topic treba maknut, odljepiti.

Možda jedan prijedlog da budu zaljepljene one teme u kojima se najviše piše, koje imaju najviše stranica (koje su najaktivnije). Po tome "Mister No" tema ima 125 stranica u ovom trenutku te bi tako "izgurala" sticky temu "Martin Mystere" koja ima u ovom trenutku 110 stranica.

Tako ako u budućnosti MM tema u jednom trenutku prestigne Mister No temu po broju stranica, onda se ponovno može zaljepiti na vrh, a MN odljepiti.

Možda je glup prijedlog, a eto, kako hoćete. Tko želi, može si i Mister No temu staviti u bookmarkse pa je ne mora dugo tražiti.

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER
Inaće, pošto ne razumijem još kompletan sistem ovog foruma, da li bi mi ko mogao da objasni šta je to tačno sticky topic?


Sad ne znam jesi li na ovo mislio, sticky topic je u biti topic/tema koja je zaljepljena na vrhu i u biti ono što je aktualno, najpopularnije teme. Primjerice, ja na jednom dr.forumu gdje sam mod na borilačkim sportovima, uvijek zaljepim na vrh temu/borilački event koji je aktualan, a poslije kad on završi/prođe, odlijepim ga i zaljepim na vrh sljedeći koji je na redu. Sad ako si mislio na to..
going going Posted - 24/01/2018 : 01:57:12
Mister NO itekako zasluzuje sticky. Idalje mi nije jasno zasto ga nema.
WOLF-HUNTER Posted - 23/01/2018 : 20:05:10
Možda Tonka želi MN sticky topic zbog novije vijseti da se već radi na novom serijalu MN-a, pa je moguće kada izdađe novi serijal da tamo raspravljaju o epizodama, novostima i ostalim stvarima vezanim za ovog junaka.

Inaće, pošto ne razumijem još kompletan sistem ovog foruma, da li bi mi ko mogao da objasni šta je to tačno sticky topic?
tinton Posted - 23/01/2018 : 19:45:15
Interesantno se poklopilo.
manhunter Posted - 23/01/2018 : 19:10:34
quote:
Originally posted by tinton

Koliko sam ja shvatio, stickyji su tu za dugovječne serijale koji i dalje izlaze.
Mister No ne pripada u tu skupinu. Uostalom, koja bi bila svrha pretrpavanja podforuma topicima na kojima ljudi nisu aktivni?

I po čemu bi tu uopće MN išao ispred drugih stripova? Osim po tome što je nekima najbolji.



Pogrešno si shvatio. Topici su sticky zato što su pre dugo vremena modovi tako odlučili ili su forumaši tako tražili.

Što se mene tiče, ne treba nijedan biti zalepljen i gotovo.
velka031 Posted - 23/01/2018 : 18:10:47
Da!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000