forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 humor? serije?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mamlaz Posted - 23/01/2018 : 16:52:46
zanima me misljenje forumasa sta je smijesno. npr. nabrojite par serija koje su Vam dobre
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tinton Posted - 27/01/2018 : 13:32:01
I ovo mi je bilo zabavno:
http://www.imdb.com/title/tt4384086/?ref_=nv_sr_2
Risar_69 Posted - 27/01/2018 : 08:26:31
Northern Exposure
vice Posted - 27/01/2018 : 00:23:16
quote:
Originally posted by Andrey



to zbog johna wicka?

ugl, on je redatelj 18/24 epizoda, a scenarist njih 5 (sve u drugoj polovici), pa vidi ak želiš



Zbog načina na koji se ponaša prema ljudima. Volija bi da mi to ponovi uživo. Jednom možda i dobije priliku.
Andrey Posted - 26/01/2018 : 21:18:35
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by Andrey

Od domaćih, hrvatskih, serija, 10 godina stara Zakon! je daleko iznad svega ostaloga i domaćeg a i dosta toga stranog razvikanog (britanskog i francuskog i američkog). Moderna, potrebna, nadrealna, puna pop referenci, izvrstan worldbuilding stvaranja hrvatske verzije americane. Mitologija pseudomitologija i to.

Hiperproduktivne polsusate 24 epizode nezamislive u britanij. Rerference na domaće 90e. Više vrsta humora. Fenomenalna gluma i inventivna režija. Ima je ovdje a ako vam se svidi možete i potražiti epizode druge domaće humor serije bitange i princeze koje su radili isti scenaristi i isti redatelj/Scenarist (ivan goran-vitez), koje isto imate na hrti.

https://hrti.hrt.hr/search/term/Zakon!





Mi virujes da san i ja tija dodat Zakon! Serija je daleko iznas naseg standarda, strasan humor. Stojan rastura. Dokaz da nije hrvatska klasika je da im je dopustilo snimanje samo jedne sezone. Iskljucite (zasluzene) predrasude prema hr sceni i pogledajte koju epizodu.



Neću je pogledat samo jer je ona kretenčina Ivan Goran Vitez radila na njoj. Ako je serija humoristična barem upola koliko je taj lik odvratan i šake vrijedan, onda vjerujem da je dobra.





to zbog johna wicka?

ugl, on je redatelj 18/24 epizoda, a scenarist njih 5 (sve u drugoj polovici), pa vidi ak želiš
panzer Posted - 25/01/2018 : 09:35:38
Coupling
Poli Posted - 25/01/2018 : 09:01:27

The Last Man on Earth

I ja odustao nakon prve sezone. Neste me nerviralo za vrijeme gledanja pa se nisam mucio dalje. :D


andjusticeforall Posted - 24/01/2018 : 23:32:50
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Više volim engleski humor.
Crna guja mi je najbolja. Tu su još i Zvonili ste milorde, Političar novog kova, Da ministre,...
Monty Phyton je van konkurencije.

Od američkih serija, na pamet mi prvo padaju Cheers i Big Bang Theory. Može se dodati i Sledge Hammer.



U zvonili ste milorde ima himna Dalmacije
andjusticeforall Posted - 24/01/2018 : 23:31:13
Ide u zadnje vrijeme M.A.S.H. na rtl kockici, a pored gore navedenih bi još samo dodao Državnika novog kova i Život na Sjeveru.
Caleb Posted - 24/01/2018 : 23:10:53
Pa, da.. fora je bila dok je bio sam. Ludilo sta je sve radio i sta mu je padalo na pamet... nakon toga, mnogo lose, tupavo, najvise zbog one glumice... antipaticna skroz.
wesskowaz Posted - 24/01/2018 : 23:07:38
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by wesskowaz

http://www.imdb.com/title/tt3230454/?ref_=nv_sr_1

Meni bila ok.
Doduse, odlgledao sam samo prvu sezonu, ali planiram da nastavim.


Meni gledljiva, dok se nije pojavio drugi covek na zemlji. :D Prekinuo sam posle prve sezone...

Sa druge strane My name is Earl mi je jedna od omiljenih americkih serija... to je vec smesno :)





Generalno i nisam neki ljubitelj humoristickih serija (kultne, naravno, ne racunam kad ovo kazem), ne pratim sta je novo izlazilo i tako to, ali ova mi je bila ok jer sam na osnovu prvih epizoda zamislio sebe u situaciji u kojoj se nasao junak serije. Tacno bih se i ja onako zapustio. :)

Sve receno iz prilozenog.

tinton Posted - 24/01/2018 : 22:58:28
Meni je solidna, ali nisam kontinuirano pratio.

Uz to i ove:
http://www.imdb.com/title/tt1828327/?ref_=nv_sr_2
http://www.imdb.com/title/tt2400736/?ref_=nv_sr_1
http://www.imdb.com/title/tt1826940/?ref_=nv_sr_1

Mogu i Moderna obitelj, Kako sam upoznao vašu majku i Kontrola bijesa biti ok, te neke sezone navedenih Teorije velikog praska/Dva i pol muškarca.
Caleb Posted - 24/01/2018 : 22:41:57
quote:
Originally posted by wesskowaz

http://www.imdb.com/title/tt3230454/?ref_=nv_sr_1

Meni bila ok.
Doduse, odlgledao sam samo prvu sezonu, ali planiram da nastavim.


Meni gledljiva, dok se nije pojavio drugi covek na zemlji. :D Prekinuo sam posle prve sezone...

Sa druge strane My name is Earl mi je jedna od omiljenih americkih serija... to je vec smesno :)
WOLF-HUNTER Posted - 24/01/2018 : 22:31:33
Serije naše i strane:
Mućke, Princs of Bel Air, Everybody hates Chris, Dave Chappelle show, Lud zbunjen normalan, Naedralisti predratni i posleratni, Đekna još nije umro a kad će ne znamo, Porodično blago, Dva smo svijeta različita...
wesskowaz Posted - 24/01/2018 : 22:20:36
http://www.imdb.com/title/tt3230454/?ref_=nv_sr_1

Meni bila ok.
Doduse, odlgledao sam samo prvu sezonu, ali planiram da nastavim.
Ernie Pike Posted - 24/01/2018 : 22:12:33
Više volim engleski humor.
Crna guja mi je najbolja. Tu su još i Zvonili ste milorde, Političar novog kova, Da ministre,...
Monty Phyton je van konkurencije.

Od američkih serija, na pamet mi prvo padaju Cheers i Big Bang Theory. Može se dodati i Sledge Hammer.
Golub Posted - 24/01/2018 : 21:54:19
Vidim puno starih serija ovdje, što je razumljivo, ali evo jedna nova komedija koja je meni super - Atlanta.
manhunter Posted - 24/01/2018 : 21:50:52
quote:
Originally posted by vukozec

I dokle cete nabrajat? :)

Mozda da je topic napravljen po principu kaladonta bi imalo smisla.
Znaci sad bi trebalo nastaviti sa necim na es.. ili ić..
:)





quote:
Originally posted by mamlaz

zanima me misljenje forumasa sta je smijesno. npr. nabrojite par serija koje su Vam dobre

vice Posted - 24/01/2018 : 20:01:07
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

quote:
Originally posted by Andrey

Od domaćih, hrvatskih, serija, 10 godina stara Zakon! je daleko iznad svega ostaloga i domaćeg a i dosta toga stranog razvikanog (britanskog i francuskog i američkog). Moderna, potrebna, nadrealna, puna pop referenci, izvrstan worldbuilding stvaranja hrvatske verzije americane. Mitologija pseudomitologija i to.

Hiperproduktivne polsusate 24 epizode nezamislive u britanij. Rerference na domaće 90e. Više vrsta humora. Fenomenalna gluma i inventivna režija. Ima je ovdje a ako vam se svidi možete i potražiti epizode druge domaće humor serije bitange i princeze koje su radili isti scenaristi i isti redatelj/Scenarist (ivan goran-vitez), koje isto imate na hrti.

https://hrti.hrt.hr/search/term/Zakon!





Mi virujes da san i ja tija dodat Zakon! Serija je daleko iznas naseg standarda, strasan humor. Stojan rastura. Dokaz da nije hrvatska klasika je da im je dopustilo snimanje samo jedne sezone. Iskljucite (zasluzene) predrasude prema hr sceni i pogledajte koju epizodu.



Neću je pogledat samo jer je ona kretenčina Ivan Goran Vitez radila na njoj. Ako je serija humoristična barem upola koliko je taj lik odvratan i šake vrijedan, onda vjerujem da je dobra.

vukozec Posted - 24/01/2018 : 19:49:24
I dokle cete nabrajat? :)

Mozda da je topic napravljen po principu kaladonta bi imalo smisla.
Znaci sad bi trebalo nastaviti sa necim na es.. ili ić..
:)
xilrion Posted - 24/01/2018 : 19:20:07
a kod nas se zvala "tajni agent praščić".
Poli Posted - 24/01/2018 : 19:16:12

Khm, veljaca '78. A serija se u UK prikazivala između 90-92, ako wiki ne laze. Nisam mislio na klinca od 7 godina, vec onog malo starijeg. :D


wolf Posted - 24/01/2018 : 16:51:45
Klinjo kad je to išlo??? Jbt, ti si onda dosta mlađi nego sam mislio.
Poli Posted - 24/01/2018 : 16:15:34

Uf, Piglet Files. Ima sto godina od tada, ali kao klinjo sam to rado gledao.


wolf Posted - 24/01/2018 : 16:02:48
Sjeća li se tko serije Piglet Files? Glumi Nicholas Lyndhurst (aka Rodney iz Mućki) u ulozi tajnog agenta u MI5 (ili 6, tko će ih znati).

A vidim nitko nije spomenuo ni The Green Green Grass, spin off Mućki s Boyciejem i obitelji. Meni dobra serija.
Just_Charlie Posted - 24/01/2018 : 11:19:26
Monty
M.A.S.H.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000