forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
SPQRoma Posted - 01/02/2018 : 17:49:28
Na desetu obljetnicu svog postojanja izdavačka kuća Veseli Četvrtak pokrenula je novu Zlatnu seriju, ediciju koja se koncepcijski ali i vizualno nadovezuje na legendarnu originalnu Zlatnu seriju koja je izlazila u bivšoj Jugoslaviji.

Svaki broj ima (barem) dvije naslovnice, jedna je identična originalnom talijanskom izdanju, a druga je "retro" verzija potpisana od strane domaćih autora.
Autor retro naslovnice prvog broja nove Zlatne serije je legendari Bane Kerac!

Veseli Četvrtak - Instagram

Veseli Četvrtak - Facebook

Veseli Četvrtak - Twitter

Veseli Četvrtak - Youtube

Evo, procurila je i prva fotka, valjda bi to trebalo biti to. Pa da ne zatvrpavamo onu temo od VČ.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
roby05 Posted - 07/08/2020 : 21:24:23
Zimska zmija je samo jedna!Sve drugo su blide kopije!
teller Posted - 07/08/2020 : 18:39:38
Crtez spasava strip.. prekratko za nesto bolje i ozbiljnije..mislim na Zimsku Zmiju..
Altairfan Posted - 07/08/2020 : 18:31:45
U SNK-u su došli brojevi 21 i 22 .
Ferri Posted - 06/08/2020 : 01:12:58
Ja sam 2 puta zaspao tokom citanja nove Zimske zmije...nikakav dojam. I to drugi put zimskim snom.
Deers Posted - 05/08/2020 : 18:01:39
ZS 20: Povratak Zimske zmije

Mlako, crtežom i pričom. I kao takav bolji od očekivanoga. Ima nešto i misterije više nego kod Bureta ali ima i klasičnoga superpametnog Zagora. Nuccio se izgleda malo više potrudio.
Anto_123 Posted - 19/07/2020 : 21:22:14
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Anto_123

Više bi mi se svidjelo da su Sudca Bina dali u jednom zasebnom broju NZS a da su smanjili broj ovih nepotrebnih ponavljanja Zagora ma koliko mi on oduvijek bio broj 1. Ubrzati svakako priče iz baze drugdje i D.Dika,razne almanahe ono što ima samo u skupim luksuznim izdanjima

Vjerovatno kontaju da se to ne isplati. Ovako će opet prodati više Zagora, čak i takvih epizoda.

:
A ko će ga više znati šta im se isplati, kad pogledamo u HR odustali od Martija i Mister noa a u Srbiji to ide mislim na redovne epizode dok one starije, bolje ne nastavljaju u debeljucama a kupci su manje više isti na oba tržišta.Sad je sve dostupno
zeljko Posted - 19/07/2020 : 15:12:12
Gomile po knjizarama nerasprodatih
Mno price ...pa i dilan dog
delboj Posted - 19/07/2020 : 13:50:34
quote:

Više bi mi se svidjelo da su Sudca Bina dali u jednom zasebnom broju NZS a da su smanjili broj ovih nepotrebnih ponavljanja Zagora ma koliko mi on oduvijek bio broj 1. Ubrzati svakako priče iz baze drugdje i D.Dika,razne almanahe ono što ima samo u skupim luksuznim izdanjima

Vjerovatno kontaju da se to ne isplati. Ovako će opet prodati više Zagora, čak i takvih epizoda.
Anto_123 Posted - 19/07/2020 : 13:39:12
zlatan bihac Posted - 18/07/2020 : 22:49:53
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by misterx381

Ove Dampir kratke priče u ZS 22 i nisu nešto posebno. Čisto da se popuni prostor.

Apsolutno.

@zlatan bihac, nadam se da ce opet biti Sudija Bin (koliko je jos epizoda sudije ostalo?). Mozda ce opet da podele Bina na dva dela, kao i ranije, pola u ovom Zagor alamanahu a verovatno ce sledeci broj biti Mister NO almanah i tu ostatak price.

jos su dvije epizode ostale...da ide bean, pisalo bi na A naslovnici ime epizode..ali ne pise...samo ime zagorove epizode...
jaki Posted - 18/07/2020 : 18:08:07
quote:
Originally posted by ZoranC

Eh, oni dodaci u staroj ZS i LMS su mi onda u ona stara dobra vremena postali omiljeniji od glavnog stripa. Bas po mjeri za pred spavanje.
Nepoznatog konjanika sam sjekao iz ZS i skupljao zasebno, a drugu polovicu stripa s Markom manje-vise bacao. Danas bi to sjecenje bilo nepojmljivo, al tad je sve prolazilo.

Ko nije sjeckao svoje stripove(iz raznih razloga)taj nije pravi stripaš:)
going going Posted - 18/07/2020 : 17:21:05
quote:
Originally posted by misterx381

Ove Dampir kratke priče u ZS 22 i nisu nešto posebno. Čisto da se popuni prostor.

Apsolutno.

@zlatan bihac, nadam se da ce opet biti Sudija Bin (koliko je jos epizoda sudije ostalo?). Mozda ce opet da podele Bina na dva dela, kao i ranije, pola u ovom Zagor alamanahu a verovatno ce sledeci broj biti Mister NO almanah i tu ostatak price.
ZoranC Posted - 18/07/2020 : 14:14:49
Eh, oni dodaci u staroj ZS i LMS su mi onda u ona stara dobra vremena postali omiljeniji od glavnog stripa. Bas po mjeri za pred spavanje.
Nepoznatog konjanika sam sjekao iz ZS i skupljao zasebno, a drugu polovicu stripa s Markom manje-vise bacao. Danas bi to sjecenje bilo nepojmljivo, al tad je sve prolazilo.
zlatan bihac Posted - 18/07/2020 : 13:21:10
sad vidim da zs 23 i zagor redovni koji ima i dodatni strip izlaze isti dan, 27.8, pa moguce da nesto tu odrade sa tom pricom...
zlatan bihac Posted - 18/07/2020 : 13:16:12
mozda sad i u zs 23 bude zagorovih kratkih prica..u prethodna dva almanaha su isli kao dodatak sudija bean, ali je na korici A pisalo ime stripa koji ide kao dodatak..sad ne pise nista osim imena zagorovog stripa, pa nas mozda i iznenade sa nekom raconti brevi tipa novi kralj darkwooda od ferija, ili vernijeve vjestice, imaju i od venturija dvije kratke price na po 15 stranica, od kojih je jedna iz albuma sa slicicama... a mozda ubace onu pricu zagor i jovanoti koja je isla kao dodatak zagoru br. 632 koji ide sad u izdanju vc za broj ili dva, i koja je na 30-ak stranica...
misterx381 Posted - 18/07/2020 : 09:44:11
Anto_123 Posted - 18/07/2020 : 08:13:50
quote:
Originally posted by tomas.hokenberi

quote:

quote:
Originally posted by teller

Dal sam jedini koji je u dodacima citao Karabina Slima, Tajanstvenog Alana, Rahana i onog kauboja od Fusca Long ** sto več bese?

Ma sve ove nabrojane sam i sam čitao ali mislio sam na one baš skroz naivne koji nisu bili serijali već zasebne priče nekih tamo autora

Misliš nešto poput ovoga?

Bilo je, medjutim, "dodataka" nepoznatih autora koji su bili na nivou onoga što je izlazilo ranije u "Crtanim romanima". Čini mi se da su neki bili delo De la Fuentesa ili nekog ko je oponašao njegov stil.

_
-Da da takav i njemu slični, stvarno ih nisam mogao svariti, sjećam se da sam pokušavao ali bilo je toliko naive i loših crteža da sam dosta puta u startu na prvi pogled odustajao.Meni je dobar uredan crtež najvažniji.Ponekad i ako mi priča nije baš nešto a crtež je izvuče, meni odgovara.
zeljko Posted - 18/07/2020 : 00:34:03
Dobra vila serena
tomas.hokenberi Posted - 17/07/2020 : 21:43:28
quote:

quote:

Dal sam jedini koji je u dodacima citao Karabina Slima, Tajanstvenog Alana, Rahana i onog kauboja od Fusca Long ** sto več bese?

Ma sve ove nabrojane sam i sam čitao ali mislio sam na one baš skroz naivne koji nisu bili serijali već zasebne priče nekih tamo autora

Misliš nešto poput ovoga?

Bilo je, medjutim, "dodataka" nepoznatih autora koji su bili na nivou onoga što je izlazilo ranije u "Crtanim romanima". Čini mi se da su neki bili delo De la Fuentesa ili nekog ko je oponašao njegov stil.
Anto_123 Posted - 17/07/2020 : 21:35:03
quote:

DRAŽEN Posted - 17/07/2020 : 21:30:05
Volio sam ih čitati i ja. Kad bi neko objavio Lone Wolfa i Nepoznatog konjanika ja bi sigurno bio jedan od kupaca.
tomas.hokenberi Posted - 17/07/2020 : 21:24:17
quote:

Lone Wolf

Nisi jedini. Lone Wolf mi je bio omiljeni "dodatak" Malog Rendžera.
Kod Komandanta Marka omiljeni "dodatak" mi je bio Nepoznati Konjanik.
teller Posted - 17/07/2020 : 20:51:22
Anto_123 Posted - 17/07/2020 : 19:51:35
Eee sad su nas malo razmazili sa silnim lijepim izdanjima, plastificirane, tvrde, ovakve/onakve zato smo sada malo više kritični ali moramo malo, a što reče kolega gore, nije bilo interneta što ne znači da nismo promrmljali poneku psovku ili šta već kad kupimo dnevnikovog npr. Zagora pa tamo 44-45 stranica a ostatak idiotarije i žvrljotine koje se uglavnom nisu ni čitale, barem ja nisam.Čast Roki Džou,Traper Keriju i još ponekom a te na silu ugurane treće nastavke uglavnom su krasile prekrasne naslovnice ne ponovile se više
teller Posted - 17/07/2020 : 14:15:12
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:

Ajmo tako ukrug o tim prsticima bar mesec dana.. a kad smo kupovali zvrljotine Dnevnikove nitko se nije bunio ni prigovarao..

Nitko nije mogao prigovarati jer nije bilo interneta, a kao klinci nismo primjećivali ikakve nedostatke kod stripova (dokaz je tvoj "Trn u oku" bez korica). 😁

Da.. Ponekad se pitam dal smo bili normalniji tada ili smo to danas?
Nagibam se onom prvom..
Da.. Trn u oku.. hvala sto si me potsjetio.. blažena doba..da mogu vrati vreme...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000