forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
nagor Posted - 12/11/2014 : 15:27:23
Ajmo imat jedan zajebantski topic sa čudnim/zanimljivim/komičnim situacijama i peripetijama iz svakodnevnog života.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 23/03/2019 : 20:19:12
quote:
Originally posted by Manabo

Grupa Whitesnake predvođena velikim Davidom Coverdaleom dolazi na zagrebački stadion Šalata 3. srpnja 2019. godine u sklopu svjetske turneje “The Flesh And Blood”.

Neka svatko zakljuca svoju bakicu iza dve brave doma. Nijedna nije bezbjedna pred Davidom "Bijelim pitonom" Coverdaleom!

vukozec Posted - 23/03/2019 : 16:52:04
Toplo () preporučam odlazak na ljetni koncert na Šalati. Meni po pitanju atmosfere najdraži prostor tih dimenzija. Uvijek je sjajna jer smo na zraku, jer miriše toplo ljeto i jer je prostor taman tolikih dimenzija, ni prevelikih, ni premalih, da smo svi, i tribine i parter na okupu, a nesnosne gužve nema, lako se prolazi do strateški važnih mjesta. Svake godine bude par jedan veći koncert u lipnju/srpnju i uglavnom odem. Možda zbog atmosfere odem i na ovaj, premda me Whitesnake baš i ne zanima :)
Just_Charlie Posted - 23/03/2019 : 15:03:45
quote:
Originally posted by vukozec

Ljetni koncerti su obično na otvorenoj Šalati, to je idealna pozornica za to doba godine.

Nisam tako razmišljala. Šalata me uglavnom asocira na klizanje i zimske sportove, nisam nikad bila na koncertu tamo, u toplije doba godine.
vukozec Posted - 23/03/2019 : 14:41:22
Ljetni koncerti su obično na otvorenoj Šalati, to je idealna pozornica za to doba godine.
Just_Charlie Posted - 23/03/2019 : 14:33:34
quote:
Originally posted by Manabo

Grupa Whitesnake predvođena velikim Davidom Coverdaleom dolazi na zagrebački stadion Šalata 3. srpnja 2019. godine u sklopu svjetske turneje “The Flesh And Blood”.

Vidjela sam sinoć kad sam potražila informacije, hvala. :)
Bila sam u Domu sportova i bilo je savršeno.

Zašto sada Šalata? Koja je razlika? U čemu je razlika? Veličina dvorane..?
Manabo Posted - 23/03/2019 : 13:27:17
Just_Charlie Posted - 22/03/2019 : 22:32:14
Dabome da jesam
lwood Posted - 22/03/2019 : 22:18:50
Jesi li živa?
Just_Charlie Posted - 22/03/2019 : 22:01:31
Večer ekipica. Ja malo navratila, nekoliko tema pročitala, pa da se i pisano javim. Stiže proljeće, šupile me u glavu neke divne emocije. Danas slušam Whitesnake. Mišljenja sam da moram potražiti gdje i kada će biti njihov koncert, oni su malo-malo tuda okolo.

nagor Posted - 21/02/2019 : 21:59:55

Vjerojatno ispao kakav šaraf iz palete prilikom prijevoza iste i ja direkt naletio. Još prasica sporo ispuštala. Mislio sam da je nešto s ventilom dok nisam ugledao ovo koplje usred gume.

Upozorenje kolegama šoferima. Provjeravat gume prije svakog dužeg puta.

Ajde, barem sam ispao džek pred gospođicom nagor. Oduševila ju je moja brzina i spretnost mijenjanja gume. :)
lwood Posted - 01/02/2019 : 09:55:16
to je izraz koji se ne koristi samo za masturbaciju napaljeni tinejđeru
nagor Posted - 01/02/2019 : 09:53:29
Drkanje preko smartphona? Dobro da nisi oslijepio. :D
lwood Posted - 01/02/2019 : 09:48:58
konačno se dokopa kompa nakon par dana drkeljanja priko smartphona.
WOLF-HUNTER Posted - 18/01/2019 : 19:42:06
Ev i ja malo da se javim na topicu. Jučer sam se, nakon rekordnog izbjegavnja pada na led, pošteno srušio pored tržnog... Ne znam šta mi je bilo gore, to što sam dobio fin udarac po zadnjici ili što me je gledalo 30-ak ljudi kao nekog freaky... Nego, kako se vi inaće držite sa ovakvim blamovima u javnosti?
Just_Charlie Posted - 17/01/2019 : 13:10:06
Vidim da se na forumu piše o problemu, od sinoć nema pristupa dovoljno da išta pročitam ili napišem. Braćo moja mila, ne dajte da nas rastave
Do rješenja server problema, toliko od mene
nagor Posted - 15/01/2019 : 13:45:14
Nakon obavljenog "straga" ostao u transu. ;)
Peyo Posted - 15/01/2019 : 13:40:52
quote:
Originally posted by Spiderman

Danas nazovem firmu StragaTrans i javi mi se tajnica i ostanem u čudu... Javila se: Izvolite molim Straga

Ostavila te u Transu?
Dukidule Posted - 15/01/2019 : 10:09:29
quote:
Originally posted by Spiderman

Danas nazovem firmu StragaTrans i javi mi se tajnica i ostanem u čudu... Javila se: Izvolite molim Straga

E pa nadam se onda da si i ti svoje javljanje započeo bar ovako nekako:
“Recite mi gospođo, je l’ bih mogao tu kod Vas u Lipiku......(pauza od min. 5 sekundi)?”
Spiderman Posted - 15/01/2019 : 07:56:31
ivi skoj Posted - 14/01/2019 : 22:06:46
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by ivi skoj

Kaj se profi baviš slikarstvom ili je to samo faza?

Nije to faza, to je uzemljenje

dobar
Poli Posted - 14/01/2019 : 08:01:15

Uf, imao sam cudne snove. Pricao sam sa clanovima foruma, ali uzivo. Ne znam vise tacno gdje je to bilo, ali bili smo u gradu, pa u nekoj prostoriji, mislim da i na pokrivenom bazenu. Znao sam s kim pricam iako im se nije vidjela faca.
Iako sam upoznao dosta ljudi i realno, uzivo, ovdje su bili i svi oni koje znam samo po njihovim postovima ovdje.
Jedino cega se vise ne sjecam je... tko je bio derpe.

Kako rekoh, cudni su to bili snovi. Ali sjecam se da su bili Kras, lwood, mislim da i Nesvrstani...

Just_Charlie Posted - 14/01/2019 : 01:00:43
quote:

Nije to faza, to je uzemljenje
ivi skoj Posted - 13/01/2019 : 21:58:10
Just_Charlie Posted - 13/01/2019 : 20:37:30
quote:

Ma tu limunadu sluša moja žena (mislim da ide novi album dotičnog u drugom mjesecu), mi muškarci samo gange i muziku bez instrumenata preferiramo.
Da i Švec sa Yamata ga forsira.

Hej, hej..nemoj tako. Jako je dobra glazba, premda tebi , dok meni i glas
ivi skoj Posted - 13/01/2019 : 20:17:44
Ma tu limunadu sluša moja žena (mislim da ide novi album dotičnog u drugom mjesecu), mi muškarci samo gange i muziku bez instrumenata preferiramo.
Da i Švec sa Yamata ga forsira.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000