forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE - 2018

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 01/02/2018 : 19:44:12
Još tjedan dana do Olimpijskih igara. Eto topik, da možemo da slavimo medalje.
Na prošlim Olimpijskim igrama, Slovenija je uzela 8 medalja!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=hI0E4a4x8qo

Slovenija:

Zbroj Medalja, OI 2018:

-biatlon na 20 km - SREBRNA MEDALJA (Jakov Fak)

-paralelni veleslalom u daskanju na snijegu - BRONCA (Žan Košir)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tex2 Posted - 17/03/2018 : 15:23:07
http://www.index.hr/sport/clanak/lijepa-nasa-za-olimpijskog-junaka-zlato-i-himna-u-cast-dina/1032834.aspx
Caleb Posted - 27/02/2018 : 20:58:44
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Caleb

Kada je krenuo Finac da se odvaja od Rusa, pred kraj trke, pomislio sam da nema sanse da izdrzi. Kakav sprint Izjavio je da je krenuo ranije, jer je znao da nema sanse protiv RUsa u finisu, te da mu je izgledao kao Roki Balboa.
Slazem se za nizbrdice, pogotovo ako su u krivini, opasno skroz. Zato je i tesko reci sta je teze.




Za maratonce je problem vručina, za trčanje na skijama mraz.

Ali postoji još nešto što si zaboravio spomenuti: maratonci upotrebljavaju samo ruke, dok trkači na skijama upotrebljavaju i ruke i noge.



Verovatno, ovako nesto :D




Slazem sa ovim sto si napisao. Veca grupa misica se upotrebljava pri skijaskom trcanju.
Mada, kada u maratonu otkazu noge ili krenu grcevi, to je to. U skijanju ne mora da bude tako, jer su tu ruke da te gruraju. :D
1Euro Posted - 27/02/2018 : 16:22:16
quote:
Originally posted by panzer

Moja greška. Noge, a ne ruke.





panzer Posted - 27/02/2018 : 14:29:18
Moja greška. Noge, a ne ruke.

1Euro Posted - 27/02/2018 : 13:44:37
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Caleb

Kada je krenuo Finac da se odvaja od Rusa, pred kraj trke, pomislio sam da nema sanse da izdrzi. Kakav sprint Izjavio je da je krenuo ranije, jer je znao da nema sanse protiv RUsa u finisu, te da mu je izgledao kao Roki Balboa.
Slazem se za nizbrdice, pogotovo ako su u krivini, opasno skroz. Zato je i tesko reci sta je teze.




Za maratonce je problem vručina, za trčanje na skijama mraz.

Ali postoji još nešto što si zaboravio spomenuti: maratonci upotrebljavaju samo ruke, dok trkači na skijama upotrebljavaju i ruke i noge.



kakav maraton ti pratiš?
panzer Posted - 27/02/2018 : 13:18:00
quote:
Originally posted by Caleb

Kada je krenuo Finac da se odvaja od Rusa, pred kraj trke, pomislio sam da nema sanse da izdrzi. Kakav sprint Izjavio je da je krenuo ranije, jer je znao da nema sanse protiv RUsa u finisu, te da mu je izgledao kao Roki Balboa.
Slazem se za nizbrdice, pogotovo ako su u krivini, opasno skroz. Zato je i tesko reci sta je teze.




Za maratonce je problem vručina, za trčanje na skijama mraz.

Ali postoji još nešto što si zaboravio spomenuti: maratonci upotrebljavaju samo ruke, dok trkači na skijama upotrebljavaju i ruke i noge.
panzer Posted - 27/02/2018 : 13:14:52
quote:
Originally posted by tex2

još mu tip koji dodaje bocu s vodom nešto fulao, pa ostao bez pića.



Ivo je bio več izmoren i njegova koordinacija ruku nije bila tako dobra kao na početku utrke, zato mu je i boca ispala ...
1Euro Posted - 25/02/2018 : 18:51:57
baš me zanima da li če kod nas pripremiti neki doček za ove Olimpijce....mislim da neče puno ljudi doči na doček ako ga bude bilo zbog najmanje dvije stvari:

-mraz, temperature oko -10

-dvije medalje (nijedna zlatna...) baš i nije nešto

DODSFERD Posted - 25/02/2018 : 17:43:00
quote:
Originally posted by 1Euro

Još tjedan dana do Olimpijskih igara. Eto topik, da možemo da slavimo medalje.


Ubili smo se od slavlja, za svaku medalju posebno smo napravili feštu i nismo se stigli otrijezniti između osvajanja svake od njih.
DODSFERD Posted - 25/02/2018 : 17:39:23
I tebi je to smiješno, to je za plakanje kako ljudi ne poštuju olimpijsku himnu.
1Euro Posted - 25/02/2018 : 15:48:06
thank you!

Oni pjevaju Rusku himnu (šteta što se bolje ne čuje...) dok svira ova Olimpijska Himna haha
Caleb Posted - 25/02/2018 : 15:23:24
1Euro Posted - 25/02/2018 : 14:57:44
Ruski Hokijisti su pjevali Rusku Himnu na primanju zlatne medalje....tražio sam taj link na you tube ali ga nisam pronašao. Da li ga je netko drugi pronašao?
Caleb Posted - 25/02/2018 : 14:09:45
DODSFERD Posted - 25/02/2018 : 13:52:06
Šteta za Nijemce jer se ovakva prilika nudi samo jednom u životu. Da su osvojili zlato uz pobjede nad 3 najveća favorita to bi bila senzacija u rangu one Čehinje u skijanju.
Zbog ispuštenog hokejaškog zlata Njemačka nije najuspješnija država na ovim igrama, iako sam ja mislio da će njihov bob biti dovoljan za to. Stvarno, njemački bob nije zakazao i bio je najbolji, ali potpuno zaboravih na staru Marit Bjørgen koja je danas uzela zlato u skijaškom trčanju i ostavila Norvešku na vrhu poretka.
Sve čestitke za Norvešku; zemlju skijanja, rukometa i najbolje muzike na svijetu.
izivko Posted - 25/02/2018 : 13:41:12
Norvežani su ponijeli 6000 (šest tisuća) doza spreja protiv astme.
Koji će im kurac 6000 doza. Imaju svi astmu. I ništa.

Na koncu Norvežani najuspješnija nacija. U skijaškom trčanju su rasturili konkurenciju.

https://www.blick.ch/sport/olympia/pyeongchang/asthma-express-faehrt-vollgas-norweger-siegen-mit-6000-asthma-sprays-im-gepaeck-id7971815.html

https://www.focus.de/sport/olympia-2018/6000-sprays-fuer-121-sportler-olympia-2018-norweger-ueberraschen-mit-unmengen-an-asthma-mittel_id_8457228.html

https://derstandard.at/2000074735769/OlympiaAsthma-hat-man-eben
Caleb Posted - 25/02/2018 : 13:20:30
Samo ne mogu da verujem da je citava zemlja optuzena za podrzavanje dopinga, a medju sportistima kojima je dozvoljeno da ucestvuju opet ima fiksanih. TO je jos veca glupost od ovih kojih nema.



Finale je bilo vrhunski uzbudljivo. Kod iskljucenja u 3/3 sam mislio da je to to. Mislim da su i Nemci zasluzili zlato, stvarno su cvrsti bili, a verujem i da su ih svi odreda potcenili.

Kaprizov je upao naknadno u ekipu, a covek je postigao gol za zlato.
izivko Posted - 25/02/2018 : 13:09:56
To je postao cirkuz.

Samo Rusi uzimaju doping? Teško je u to povjerovati.

Na djelu je zapadna propaganda usmjerena protiv Rusije na svim poljima, od gospodarstva pa do sporta.

Ali Rusi uzeše najvrijedniju medalju na Olimpijadi. Putin je odmah poslao čestitku treneru i momčadi. Dočekat će ih ko heroje.

Nijemci su još jedanput osjetili na svojoj koži snagu ruskog medvjeda.
Više od svega su volili dobiti ovo finale ali padoše na nos.
nagor Posted - 25/02/2018 : 12:26:23
quote:
Originally posted by izivko

Zbornaja komanda dobila finale u hokeju. Čestitke!



Treba još sačekati rezultate doping kontrole.
1Euro Posted - 25/02/2018 : 11:24:53
quote:
Originally posted by izivko

Zbornaja komanda dobila finale u hokeju. Čestitke!

Čestitke i mojim Germanima na velikom srebru! Nakon 42 godine opet medalja.



+1
izivko Posted - 25/02/2018 : 09:21:57
Zbornaja komanda dobila finale u hokeju. Čestitke!

Čestitke i mojim Germanima na velikom srebru! Nakon 42 godine opet medalja.
tex2 Posted - 25/02/2018 : 08:28:59
Na kraju Rusi! 4 na 4 velika prednost za Ruse, a 4 na 3 iskoristili odmah!
tex2 Posted - 25/02/2018 : 07:30:37
Kakva završnica hokejaškog finala, Rusi se izvukli, na kraju 3:3 i produžetak! 2:11 do kraja Nijemci imaju 3:2 i igrača više 2 minute, trebali su samo kružiti i držati pak i sve je gotovo, no, oni su pucali, Rusi došli do paka, izvadili golmana i 50 sekundi do kraja zabio opet Gusev za 3:3!
tex2 Posted - 25/02/2018 : 07:15:35
Zahuktalo se hokejaško finale, kakav gol Rusa za 2:1 i odmah nakon Nijemci izjednačuju, još 5 minuta!
DODSFERD Posted - 24/02/2018 : 23:55:57
U Riju mi je više smetala ta vremenska razlika nego ovdje, ipak su ljetne igre one prave koje pobuđuju najveću pozornost pa čak pratim i one sportove koje ne bi pratio u drugim okolnostima.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000