forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
SPQRoma Posted - 01/02/2018 : 17:49:28
Na desetu obljetnicu svog postojanja izdavačka kuća Veseli Četvrtak pokrenula je novu Zlatnu seriju, ediciju koja se koncepcijski ali i vizualno nadovezuje na legendarnu originalnu Zlatnu seriju koja je izlazila u bivšoj Jugoslaviji.

Svaki broj ima (barem) dvije naslovnice, jedna je identična originalnom talijanskom izdanju, a druga je "retro" verzija potpisana od strane domaćih autora.
Autor retro naslovnice prvog broja nove Zlatne serije je legendari Bane Kerac!

Veseli Četvrtak - Instagram

Veseli Četvrtak - Facebook

Veseli Četvrtak - Twitter

Veseli Četvrtak - Youtube

Evo, procurila je i prva fotka, valjda bi to trebalo biti to. Pa da ne zatvrpavamo onu temo od VČ.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
solar Posted - 16/02/2019 : 13:49:31
Momci riješite to preko PM-a ili maila, znate da ovdje nije dozvoljeno reklamiranje prodavanje/kupovanje piratskih izdanja.
ivanl Posted - 16/02/2019 : 05:50:32
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Risar_69

ovo je treči strip, svaka priča ima 16 stranica. original je izašao nov.89 god.. A kad je to izašlo?

Nisam bas razumio formulaciju ovog pitanja...

ma ovo je piratsko izdanje sa stripzone..mislim da je na 50-ak stranica sa tri kratke price unutra...nista od tog nije islo u superbooku ili magazinu..

E, da...kuzim da je pirat, ali bogme mi lijepo izgleda. Mogao bi ovo nabaviti. Jel ima u BiH? Ima li Osmo ovo?
zlatan bihac Posted - 15/02/2019 : 19:48:20
quote:

quote:

ovo je treči strip, svaka priča ima 16 stranica. original je izašao nov.89 god.. A kad je to izašlo?

ma ovo je piratsko izdanje sa stripzone..mislim da je na 50-ak stranica sa tri kratke price unutra...nista od tog nije islo u superbooku ili magazinu..
delboj Posted - 15/02/2019 : 18:54:41
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by delboj

Stvarno je ovo glupo što je Sudija Bin razdvojen u više brojeva, pa da bih to sad pročitao morao bih da kupim i Zagorove epizode koje već imam u almanahu. Jasno mi je da time pokušavaju da podstaknu prodaju, ali ne znam baš da li zbog tog vrijedi duplirati neka izdanja.

Znači Sudija Ben diže prodaju ovom izdanju. Ako o njemu bude edicija zavisila, onda laku noć.

Pa u određenom procentu sigurno da.

Mjesta za stripove baš više i nemam, tako da moram da gledam šta kupujem, nisu toliko problem pare.
zlatan bihac Posted - 15/02/2019 : 18:19:00
quote:

quote:

ReemCP Posted - 15/02/2019 : 17:56:09

Mislim da nije 20kn problem dati svakih 6 tjedana.
Ja kupujem sve naslovnice (retro i moderna) iako isto imam tog Zagora u LU.
A nije mi zao, ako ce to malo pomoci Veselom da ovaj projekt i dalje zivi, bit cu zadovoljan.
King Warrior Posted - 15/02/2019 : 17:35:13
quote:

Stvarno je ovo glupo što je Sudija Bin razdvojen u više brojeva, pa da bih to sad pročitao morao bih da kupim i Zagorove epizode koje već imam u almanahu. Jasno mi je da time pokušavaju da podstaknu prodaju, ali ne znam baš da li zbog tog vrijedi duplirati neka izdanja.

Znači Sudija Ben diže prodaju ovom izdanju. Ako o njemu bude edicija zavisila, onda laku noć.
delboj Posted - 15/02/2019 : 17:31:15
anto Posted - 14/02/2019 : 12:46:55
Ostini&Bačilijeri:Dilan Dog - Čudovišna gozba (Veseli četvrtak,Zlatna serija 9)

Ne znam ko je ovaj Alberto Ostini,ali u kombinaciji sa totalno opičenim te nesvakidašnjim crtežom Paola Bačilijerija,napravio je,barem meni,jako,jako dobru epizodu.
Dilanova velika,velika ljubav, Glorija,raskida sa njim,a razlog je njena sutrašnja udaja;za Lajonela Hotorna,mladog i zgodnog milijardera.Svadba je u Vikedfordu,gde Bloh provodi sa svojom devojkom Penelopom,penzoske dane,i oboje su uklučeni u ispomoć oko svadbe.
Kao nepozvani gosti stižu Dilanče i Gručiša,a svadba se neće baš odvijati u smeru koji se očekuje.

Rekoh,baš mi je lepo legla priča,i šteta za standardno_očekivane obrte,bez kojih se izgleda ne može kod ovog serijala,a koji mi uvek pomalo pokvare ugođaj.

4.5/5

Tu je i jedna kratka pričica,Uspomene na jedno leto,minijatura koja mi se takođe svidela.
ivanl Posted - 11/02/2019 : 10:08:02
quote:

Risar_69 Posted - 05/02/2019 : 23:07:21
ivanl Posted - 04/02/2019 : 23:00:10
S'vidija ovo...hm...fala Vladimire.
morski Posted - 04/02/2019 : 21:27:15
quote:

Volio bi i ja ovo vidjeti kod nas. Prevedeno, dakako...

https://static.limundoslike.com/originalslika_Dylan-Dog-Kolekcionarsko-izdanje-Tajni-stanari-180335257.jpg
https://static.limundoslike.com/originalslika_Dylan-Dog-Kolekcionarsko-izdanje-Tajni-stanari-180336141.jpg
https://static.limundoslike.com/originalslika_Dylan-Dog-Kolekcionarsko-izdanje-Tajni-stanari-180335277.jpg
https://www.limundo.com/kupovina/Casopisi-stripovi-i-igre/Stripovi/Zlatna-Serija/Dylan-Dog-Kolekcionarsko-izdanje-Tajni-stanari/73070505
Risar_69 Posted - 04/02/2019 : 21:04:12
quote:
Originally posted by wesskowaz

Da li se taj broj još može dobiti? Na koliko izlaze Dylani-na svakih 7 brojeva? thx
ivanl Posted - 04/02/2019 : 10:27:14
Volio bi i ja ovo vidjeti kod nas. Prevedeno, dakako...
Risar_69 Posted - 02/02/2019 : 17:12:43
quote:

Bilo bi lijepo vidjeti ovu epizodu:

Ovo je A4 format
ivanl Posted - 01/02/2019 : 21:50:11
Nemoj takve teske rijeci, druze Telleru...Ima ljubitelja dobre kapljice,(kako to samo ljepse zvuci), koji jako puno vole stripove, prate ih I kupuju...I nemaju drhturece ruke kad vade 'kintu', za njih iz dzepa. Dapace, to je stanje ugode. Dakle, oba ta procesa konzumacije stripa I, u ovom slucaju hmaljnog napitka, su zaista stvar ultimativnog zadovoljstva.
teller Posted - 01/02/2019 : 15:14:56
Pijanci..lokate a stiscete kad treba zavuci drhtavu ruku u zep za nov strip koji kosta ko jedna prokleta voda od hmelja...
..katastrofa kakvih sve ljudi ima..pisonje jedne pijane.
ivanl Posted - 01/02/2019 : 14:10:54
quote:
Originally posted by ReemCP

Kad pogledaš, što te košta 46kn svakih 6 tjedana? Neko u pol sata popije 3 pive i nema ih više. Tebi strip ostaje.

Nemoj tako...dobra piva ostaje u trajnom sjecanju. Nije to samo nesto sto se popije...to je uzitak, nadasve.🍻😉
ReemCP Posted - 01/02/2019 : 01:19:13
Kad pogledaš, što te košta 46kn svakih 6 tjedana? Neko u pol sata popije 3 pive i nema ih više. Tebi strip ostaje.
DOMI Posted - 01/02/2019 : 01:12:48
quote:
Originally posted by teller

Ja uzimam sve i to u obadvije verzije..uvijek me smetalo ako nisam imao sve po redu...nekad me je to vise frustriralo a i danas volim komplet kolekcije...
Jedva cekam Masakr..dajte u ZS sto vise Texa..

Također uzimam obje verzije.. Prvo sam planirao "prvih 10 brojeva", čisto malo radi retro-nostalgije, nakon ovog Dylana br.9 i najave Texa u br.10, odlučio da do daljnjeg nastavim s obje verzije... Radost je prevelika jer žuta traka je jaaaako moćna
zeljko Posted - 31/01/2019 : 15:03:14
6.5 marki ako sam dobro vidio i najnoviji je broj 7 ako se ne varam
I like girlz Posted - 31/01/2019 : 14:27:32
quote:
Originally posted by zeljko

baš sam danas vidio ima i kod nas u knjižarama svjetlost

čuj to?

hau mač?
zeljko Posted - 31/01/2019 : 14:22:16
baš sam danas vidio ima i kod nas u knjižarama svjetlost
Kontrast 2 Posted - 31/01/2019 : 14:06:48
quote:
Originally posted by anto

hmmmmm...
u principu mislim isto kao i ti - ali,mislim da se kod Veseljaka ipak prelomilo da barem probaju sa Teksovim odabranim pričama - šta znam,neko moje šesto čulo,ili neko meta logičko razmišljanje.
Uostalom,videćemo - a ako i dođe do toga,tromesečni ritam bi bio zagarantovan.

Pa da.
Ovo je sistem: rakli smo da neće biti OP Teksa, ali da ipak probamo, pod drugim imenom.
I vuk sit - i ovce na broju.
Problem je - što ovako mogu biti objavljene samo kratke priče, uglavnom iz starog perioda.
Jedino... ako ipak ne krene ono: "nastaviće se"?
Ako krene - imaju jednog zagarantovanog kupca, jer ovi Teks almanasi mi i nisu nešto preterano interesantni (tj. neke bih kupovao, neke ne).

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.13 seconds. Snitz Forums 2000