forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Hrvatski autor sa adresom u Australiji

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
benniboi Posted - 19/02/2018 : 12:43:11
Pozdrav svima

Drago mi je predstaviti neke od mojih radova. Ja sam inace rodom iz Slavonskog Broda sa adresom u Australiji. Autor sam (pisac/kreator) nekoliko strip serija ukljucujuci avanturisticke serije 'Trail', dio koje se odvija i u Hrvatskoj na Korculi; spin-off serije 'Trail: New World'; znanstveno fantasticne serije 'Exilium' koju ce americki izdavac Alterna Comics poceti izdavati diljem svijeta u kolovozu ove godine; i moje najnovije serije, znanstveno fantasticne/avanturisticke, 'Terminus a Quo'. Angazirao sam iznimno nadarene ilustratore kao sto i mozete vidjeti ispod.

Takodjer imam i nekoliko strip albuma u produkciji, ukljucujuci '1566 A.D' koji obradjuje obranu Sigeta i herojskog podviga Zrinskog i branitelja Sigeta.

Zanimala bi me moguca suradnja sa izdavacima u Hrvatskoj pa bi bio zahvalan ako netko ima kontakt detalje koje bi mi mogli proslijediti. Vise informacija o mojim projektima na mom web site-u http://benslabak.com i mojoj FB stranici http://facebook.com/benslabak. Digitalne verzije stripova se mogu naci na Comixology i Cloud9Comix.com.

Lijep pozdrav
Benjamin































21   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 21/02/2018 : 16:36:00
Magnus kralj! Dobre naslovnice, gdje god je ruku stavio Roberto,to je neponovljivo. Volio bi da ovo objaviš kako treba, i da se proćuje ovo na engleskom govornom području.
jaki Posted - 21/02/2018 : 12:52:19
Lijepo radi Judit.
benniboi Posted - 21/02/2018 : 12:18:17
Evo ako nekoga zanima kako izgledaju naslovnice prva dva broja Druzine od Vjesala koje sam obradio i preveo na engleski - The Fellowship of the Gallows.



benniboi Posted - 20/02/2018 : 02:13:55
Evo i jedna dupla stranica iz prvog broja moje serije 'Trail', gdje se vidi Korcula. Ilustratorica je Judit Tondora, ciji je najnoviji rad bio za DC/Dynamite crossover 'Wonder Woman Meets the Bionic Woman'.

benniboi Posted - 20/02/2018 : 01:40:05
Razocarajuce, citam ga od kada znam za sebe, no znajuci narav Max Bunkera, nisam bas iznenadjen. Htjeo sam mu na primjer pomoci izbaciti AF u digitalnom izdanju jer sam imao dosta dobre aplikacije za iOS i Android koje sam razvio, no nije htjeo ni cuti. Probao sam cak opet prosle godine, ali me potpuno ignorira.

quote:
Originally posted by ivanl

Velika se polemika o tome vodila proslih mjeseci. Nazalost vise nema Alan Forda u RH-a.

ivanl Posted - 20/02/2018 : 01:22:57
Velika se polemika o tome vodila proslih mjeseci. Nazalost vise nema Alan Forda u RH-a.
benniboi Posted - 20/02/2018 : 01:20:34
Nema vise Alan Forda u Hr? Nisam cuo, nastojao sam i dalje skupljati nove brojeve, iako su losi i bas ih ne citam, vise radi kolekcije. Ali to je zbilja razocarajuce ako je to kraj AF u Hr.

quote:
Originally posted by wolf

Stari je toliko pohlepan da smo i mi ovdje u 50-oj godini ostali bez Alana Forda. Kombinacija lošijih priča i pretjerano visokoih autorskih prava rezultirala je time. JEst da se pojavio izdavač iz druge države, ali nije to to.

wolf Posted - 20/02/2018 : 00:54:24
Stari je toliko pohlepan da smo i mi ovdje u 50-oj godini ostali bez Alana Forda. Kombinacija lošijih priča i pretjerano visokoih autorskih prava rezultirala je time. JEst da se pojavio izdavač iz druge države, ali nije to to.
benniboi Posted - 20/02/2018 : 00:50:10
Vidim da se netko jos sjeca

Nazalost, neuspjesno. Na kraju se naljutio i vise mi se ne javlja, u pitanju su bili previsoki iznosi, a posto se radi o stripu nikada dokazanom na zapadu, rizik je bio preveliki pa sam odustao.

No prava za Druzinu od Vjesala od Magnusa sam uspio otkupiti za Engleski jezik i vec sam preveo prva dva broja. Sken koji mi je proslijedjen je dosta los pa usput i obavljam digitalnu restauraciju cijelog rada, tako da dosta sporo napreduje. No nadam se svih dvadeset brojeva kad tad zavrsiti, iako se zainteresiranost pokazala dosta slaba do sada.

quote:
Originally posted by wolf

Kako je prošlo ono pregovaranje s Maxom Bunkerom otprije koju godinu?

benniboi Posted - 20/02/2018 : 00:43:14
Da, volio bih da sam tako nadaren kao ilustratori koje sam angazirao, no mislim da mi pisanje nije lose Jako puno vremena potrosim istrazivajuci povijesne podatke kada se radi o povijesnim pricama poput 1566 A.D. Uz odredjene umjetnicke slobode mislim da ce taj biti vise nego solidan album.

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jaki

Ivane,on je pisac.


Svija...falija. gleda san previse crteze i mislio da je covjek crtac. Svejedno, palac gore!

wolf Posted - 20/02/2018 : 00:41:07
Kako je prošlo ono pregovaranje s Maxom Bunkerom otprije koju godinu?
benniboi Posted - 20/02/2018 : 00:38:02
Pozdrav i zahvaljujem jos jednom na informacijama.

quote:
Originally posted by jaki

benniboi,
poslao sam ti privatnu poruku.

ivanl Posted - 20/02/2018 : 00:02:28
quote:
Originally posted by jaki

Ivane,on je pisac.


Svija...falija. gleda san previse crteze i mislio da je covjek crtac. Svejedno, palac gore!
jaki Posted - 19/02/2018 : 23:57:29
benniboi,
poslao sam ti privatnu poruku.
jaki Posted - 19/02/2018 : 23:56:31
Ivane,on je pisac.
ivanl Posted - 19/02/2018 : 23:51:08
Ma prva liga! Postavi slobodno povremeno svoje radove.
benniboi Posted - 19/02/2018 : 23:27:37
Da, Jake Bilbao je ilustrator kojeg sam angazirao da ilustrira ovaj album.

Evo i jedna dovrsena stranica u boji.



quote:
Originally posted by jaki

Je li ova slika od ovog lika:jake Bilbao,iz 1566 A.D.?

benniboi Posted - 19/02/2018 : 23:04:04
Zahvaljujem. Angazirao sam vrlo nadarene ilustratore, a kolorist mi je isti na svim projektima, rad mu je fantastican. Bilo bi mi posebno drago da bar neki od ovih izadju na hrvatskom jeziku.

quote:
Originally posted by DKoor

Izgleda odlično, svaka čast!

jaki Posted - 19/02/2018 : 14:02:51
Je li ova slika od ovog lika:jake Bilbao,iz 1566 A.D.?
[/url]
DKoor Posted - 19/02/2018 : 13:51:21
Izgleda odlično, svaka čast!
ivanl Posted - 19/02/2018 : 12:58:39
Benjamine, ovo izgleda odlicno. Ne vjerujem da te nece zapaziti koji izdavac. Svaka cast, zelim ti sto prije objavljivanje na hrvatskom jeziku.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000