forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 "Anonimne" adrese

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 10/04/2011 : 13:00:20
Puno mi se ljudi javlja sa zahtjevom da im se dopusti "anonimna" email adresa (dakle, na nekom od popularnih, besplatnih email servisa kao što je yahoo, gmail i hotmail), pa sam odlučio napraviti neke izmjene.

Kao što znate, razlog uvođenja tog zahtjeva za neanonimnom adresom nije da se ljude bezveze gnjavi, nego da se spriječi povratak neozbiljnih članova koji su udaljeni s aukcija iz ovog ili onog razloga. Ukoliko bi dopustili gmail adrese i slično, takvom izbačenom članu bi bilo dovoljno otvoriti novu gmail adresu i ponovo se prijaviti pod nekim novim imenom i krenuti iznova. Dakle, taj zahjtev za nove korisnike će i dalje ostati, no, međutim, svi korisnici koji imaju reputaciju iznad 30 će moći promijeniti email adresu u što god žele. Smatram da je to razumna granica koja govori da se radi o ozbiljnom korisniku i da će ova promjena olakšati stvari svima - i vama, koji želite koristiti gmail i ostale servise, i meni koji ću imati manje posla oko administracije:)

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
bvagner3 Posted - 15/01/2019 : 18:25:43
Ja sam do nema dugo imao neaktivnu mail adresu,no uredno sam slao i primao poruke ovdje preko sajta,kada mi je rejting dovoljno narastao promjenio sam staru neaktivnu adresu u gmail,i sada sve radi normalno,uglavnom koristim mobitel.Ono što mene jedino od samog početka smeta je nik koji sam greškom upisao i ne mogu ga više promjeniti....
vice Posted - 15/01/2019 : 16:58:50
Ovo vrijedi za rejting 31 i više, a ne 30? Vidim da mi na 30 ne dopušta promjenu, pa pretpostavljam da treba biti 30+.
zeljko Posted - 24/02/2018 : 18:37:26
jel ovo napravljeno???

hvaaalaa?
jo samo da skontam sta i po kojoj cijeni :D
zeljko Posted - 23/02/2018 : 12:15:52
oću da zarađujem keš i plaćam porez
kupujem po 125 prodajem po 100
zeljko Posted - 23/02/2018 : 12:11:40
jel se može srediti da ja sudjelujem u tim aukcijama
pokušavam unijeti jmbg
pa mi traži oib te neka anonimna adresa s kojom sam se registrirao
sonic Posted - 10/09/2016 : 14:51:28
To je nemoguče, pošto ne mogu sudjelovati u aukcijama baš zbog gmaila.
supermark Posted - 26/08/2016 : 20:06:54
Moraš poslovati sa 30 članova foruma preko aukcija
sonic Posted - 26/08/2016 : 19:40:31
Što treba da uradim, da mi taj rejting poraste preko 30, da mogu upisati svoju pravu email adresu (gmail)? Član sam več 100 godina, a to mi kao što vidim baš ništa ne pomaže.
NESVRSTANI Posted - 18/04/2014 : 14:12:04
Tako je bilo prije pa se prominilo u ovo šta je danas.
Meni je draži ovaj trenutni sistem.
Uostalon, provjeron komentara se vide i jedna i druga brojka.
Ezoo Posted - 18/04/2014 : 12:05:50
Ne znam da li netko još uvijek provjerava ovaj topic, ali hoću reći da uopće nije dobro smišljeno. Mislim da bi se umjesto "reputacija" trebalo uzeti u obzir broj uspješno zaključene aukcije, jer otkad povremeno stavljam predmete na aukciju (počevši s 2008. godinom), zaključio sam više od 40 auckija (s današjim datumom, 46), a reputacija mi već nekoliko godina ostaje na 22 jer uglavnom prodajem stvari istim kupcima.
Inače, otprilike isto toliko dugo koristim eBay, a tamo je "reputacija" ili korisnička ocjena ista kao i broj primljenih pozitivnih komentara drugih korisnika, bez obzira da li su neki isti korisnici te više puta pozitivno ocjenili - ne znam zašto ovdje treba biti različito, a također mislim da nakon 6 godine pozitivnih ocjena dokazao sam da nisam nekakav muljator...
mystere Posted - 14/06/2011 : 16:58:15
Pitanje: pokušao sam promjeniti adresu na yahoo mail, ali mi ne dopušta iako imam pozitivnih komentara više od 30 osoba. Kako da promjenim adresu?
sumohrvat Posted - 06/06/2011 : 13:32:31
Super...ja bih sad molio da mi ostave komentare(pozitivne nadam se)sve one lijenčine koje to do sada nisu učinile unatoč uspješno odrađenoj razmjeni
Otto Kraus Posted - 11/04/2011 : 11:35:30
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma ako netko hoće raditi neke malverzacije s mail adresama,snaće se svakako(nije to neka prepreka).

Znam da ovo nije topic posvećen ovoj temi i nemam nikakvu namjeru spamati,ali ne znam gdje napisati ovo što me lagano već iritira.(neka mi netko napiše adresu topica posvećen toj temi pa ću tamo napisati što mislim)
Ne mogu vjerovati da na svim aukcijama koje krenu od kune(odnosi se na neke ,recimo skuplje stripove) uvijek,ali baš uvijek se pojavi neki novi član koji odjednom kupuje stripova u vrijednostima od par tisuća kuna ili više.
Da kupuje stripove određenog junaka ok,ali to se kupuje nemilice sve po redu bez ikakvog smisla. NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO

Pa eto ,mislim da je to malo bitniji problem od mail adrese pa ako se ikako može malo više pozabaviti tim prva liga,a ako ne onda u širokom luku izbjegavam takve aukcije odsada.

pozdrav




Ja se itekako bavim tim problemom. Ugrađene su mnogostruke kontrole protiv dvostukih nickova i sličnih pokušaja prevare, ali npr. slučaj na koji vjerojatno aludiraš - da ivan ivić nabija cijene za peru perića, to je nemoguće dokazati. Ali ako su indicije dovoljno jake, ja ću reagirati.



živio!

e onda ću se potruditi da ti u neko dogledno vrijeme na pm pošaljem spisak realiziranih sumljivih aukcija(ili nerealiziranih,po meni),pa baci pogled i reci da li je tu sve bilo regularno
Otto Kraus Posted - 11/04/2011 : 11:31:38
quote:
Originally posted by sawitch

Nedokazivo!!! Na zalost!!! Mislim, ako stvarno postoji razlog za sumnju... A otvori novi topic slobodno pa da razglabamo o tome ako zelis ali mislim da nema svrhe..



Šta da razglabam kad se ,po meni naravno ,nabijaju cijene u nebo.
Nisam više siguran da li to rade prodavači ili se pojavi netko kome je to ,nemam pojma šta ,zabavno.
Odjednom stripovi koji se inače pojave na aukcijama i cijena im inače bude 100 ili 300 kuna(i nitko ih ne kupi dugooo),čim netko ponudi toliko i više od toga upada neki novi član i udara 200 kuna preko pa ako netko zagrize dobro,ako ne onda jbg.pojeo vuk magare
Kad su prvi brojevi ili eventualno zadnji u pitanju,recimo do broja 50 ili preko 1100 ,još bi to i prožvakao ali kad to krene sa srednjim brojevima zs ili lms onda stvarno nema smisla.

Otto Kraus Posted - 11/04/2011 : 11:18:31
otvoriš na tele 2 mail,upišeš bilo koji tele 2 broj(netko valjda ima tu mrezu) i to je to!
cercil Posted - 10/04/2011 : 22:35:53
Dobra ideja!
Dve godine nisam uspeo da se registrujem na ovaj sajt zbog mail adrese!
talicnitom Posted - 10/04/2011 : 22:14:30
Svidja mi se ovo za promenu email adresa i podrzavam tu cifru od 30 pozitivnih.Sasvim ispravno-ni manje ni vise,dovoljno za dokazivanje
zhex Posted - 10/04/2011 : 21:23:20
Muku mu ljutu, jos 4-5 godina i promjenicu mail. Yoopee...
Markos Posted - 10/04/2011 : 20:37:04
Sto puta sam to govorio: ja ti u photoshopu složim ličnu kartu kakvu god hoćeš.
sawitch Posted - 10/04/2011 : 20:22:10
Uvedi bre kao na Limundu da ti salju licnu kartu na uvid... To sigurno ne moze da skodi....
Markos Posted - 10/04/2011 : 19:32:15
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma ako netko hoće raditi neke malverzacije s mail adresama,snaće se svakako(nije to neka prepreka).

Znam da ovo nije topic posvećen ovoj temi i nemam nikakvu namjeru spamati,ali ne znam gdje napisati ovo što me lagano već iritira.(neka mi netko napiše adresu topica posvećen toj temi pa ću tamo napisati što mislim)
Ne mogu vjerovati da na svim aukcijama koje krenu od kune(odnosi se na neke ,recimo skuplje stripove) uvijek,ali baš uvijek se pojavi neki novi član koji odjednom kupuje stripova u vrijednostima od par tisuća kuna ili više.
Da kupuje stripove određenog junaka ok,ali to se kupuje nemilice sve po redu bez ikakvog smisla. NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO

Pa eto ,mislim da je to malo bitniji problem od mail adrese pa ako se ikako može malo više pozabaviti tim prva liga,a ako ne onda u širokom luku izbjegavam takve aukcije odsada.

pozdrav




Ja se itekako bavim tim problemom. Ugrađene su mnogostruke kontrole protiv dvostukih nickova i sličnih pokušaja prevare, ali npr. slučaj na koji vjerojatno aludiraš - da ivan ivić nabija cijene za peru perića, to je nemoguće dokazati. Ali ako su indicije dovoljno jake, ja ću reagirati.
Tonka24 Posted - 10/04/2011 : 19:30:17
dobra vijest!
sawitch Posted - 10/04/2011 : 18:05:16
Nedokazivo!!! Na zalost!!! Mislim, ako stvarno postoji razlog za sumnju... A otvori novi topic slobodno pa da razglabamo o tome ako zelis ali mislim da nema svrhe..
Otto Kraus Posted - 10/04/2011 : 17:23:36
Ma ako netko hoće raditi neke malverzacije s mail adresama,snaće se svakako(nije to neka prepreka).

Znam da ovo nije topic posvećen ovoj temi i nemam nikakvu namjeru spamati,ali ne znam gdje napisati ovo što me lagano već iritira.(neka mi netko napiše adresu topica posvećen toj temi pa ću tamo napisati što mislim)
Ne mogu vjerovati da na svim aukcijama koje krenu od kune(odnosi se na neke ,recimo skuplje stripove) uvijek,ali baš uvijek se pojavi neki novi član koji odjednom kupuje stripova u vrijednostima od par tisuća kuna ili više.
Da kupuje stripove određenog junaka ok,ali to se kupuje nemilice sve po redu bez ikakvog smisla. NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO

Pa eto ,mislim da je to malo bitniji problem od mail adrese pa ako se ikako može malo više pozabaviti tim prva liga,a ako ne onda u širokom luku izbjegavam takve aukcije odsada.

pozdrav

skuby Posted - 10/04/2011 : 16:40:35
Odlična ideja.
Šteta što ja imam samo 6 komentara

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000