forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog 163 - Gori, vještice... gori!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 19/02/2018 : 11:11:16
Scenarij: Giuseppe De Nardo
Crtež: Gabriele Ornigotti
Naslovnica: Angelo Stano

Original #336

23.02. 18. u snk
24.02.18. na kioscima
21   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 28/02/2018 : 15:55:54
Kupio, pa što bude, ako ništa barem utora nema :)
Lucy Liu Posted - 28/02/2018 : 15:41:14
Odlična epizoda, kraj, kako Dylan kaže, podsjeća na harrya pottera
morski Posted - 28/02/2018 : 09:32:16
dosadilo coveku da ni od cega pravi nesto
velka031 Posted - 27/02/2018 : 23:31:32
Da, čak je i Stano ovdje podbacio.
Sarghan Posted - 25/02/2018 : 14:44:56
Počne zanimljivo da bi se na kraju pretvorilo u jednu veliku sprdnju (crtež također pridonosi tome iako generalno i nije toliko loš). Osim dvije-tri pamtljive (i zabavne) scene, jako loše.
2.5/10
Barker Posted - 21/02/2018 : 15:01:31
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by velka031

Valja li?



Evo sta sam napisao na DD topiku pre mesec dana kada sam je procitao u izdanju Veselog cetvrtka:

Teski krs od price. Sinoc procitao i vec zaboravio koje je bilo razresenje. Ni sinoc mi nije bilo jasno. Potpuno bezumna i besmislena epizoda. Uzas. Jedini plus je sto na Dilana naskacu dve zenske u razmaku od 3 stranice.
2/10.


U sledecem broju vas ceka Rekionijev Duboki svemir i uvertira u promene, nemojte ocekivati previse da se ne biste i razocarali previse.



Totalni krs, going je skroz u pravu. Uvek se zapitam, kad je ovo proslo filter pre re-boota, kakvo li je ostalo djubre koje se trpa u Old Boy segment? (ne zelim da znam, a I necu se potruditi da saznam)
Mislim, pogledaj Stanov uzas of naslovnice - odmah ti je nekako jasno da nema ovde nicga vrednog.
ivanl Posted - 21/02/2018 : 12:21:09
Ako ama bas nista drugo, a ono hrbsti Ludensa su isti kao u Italiji. Sto ih cini vizuelno puno boljim na polici, usporedivsi sa VC-om. (Svi su mi slozeni jedni do drugih)...
zeljko Posted - 21/02/2018 : 11:28:51
lu je bolji
vc je user friendly
konacna ocjena
49% 51%
Curunir Posted - 21/02/2018 : 10:16:50
VČ ima mnogo bolje korice i milijardu puta bolji prijevod.
Stvarno covjek mora biti pristran i to ne priznati.
Nema tu niceg subjektivnog, gole cinjenice.
LU ima bolji otisak. Razlika nije kao nekad, ali LU je jos uvijek vidljivo bolji.
No, mi koji kupujemo na kioscima nemamo sto birati, ali oni koji nabav. u striparnicama zbilja imaju bolji izbor u srpskom DD-u.
ivanl Posted - 21/02/2018 : 07:45:26
quote:
Originally posted by big joco

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by big joco

Ludens Dylan Dog, ide tamo ko Alan Ford od Strip Agenta.


Di tamo? RH-a? Ide ali sporije nego bi htjeli. Kad bi bio mjesecni umjesto jednoipo mjesecni ritam, sve bi bilo u redu.


VČ izdanje ima bolji design, korice, izlazi mjesečno, epizode za sad +3 izpred Ludensa, jeftinije...to je to...


Sto se dizajna tice, male su razlike. Korice su po meni jednako kvalitetne i zanimljive. Nisam se odlucio koje su mi bolje/ljepse,(kartonske ili plastificirane). Cijena, to je skoro pa ista stvar. Jedino ta,+3 broja, to mi je muka, priznajem. Inace imam sve Dylane, Dnevnik, Slobodnu, Abaton, System,Ludens, VC, Libellus...jer je i kad je pisan po inerciji, jos uvjek bolji od ostalih dugovjecnih i dosadnih junaka...
velka031 Posted - 20/02/2018 : 21:57:47
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by velka031

Valja li?



Evo sta sam napisao na DD topiku pre mesec dana kada sam je procitao u izdanju Veselog cetvrtka:

Teski krs od price. Sinoc procitao i vec zaboravio koje je bilo razresenje. Ni sinoc mi nije bilo jasno. Potpuno bezumna i besmislena epizoda. Uzas. Jedini plus je sto na Dilana naskacu dve zenske u razmaku od 3 stranice.
2/10.


U sledecem broju vas ceka Rekionijev Duboki svemir i uvertira u promene, nemojte ocekivati previse da se ne biste i razocarali previse.



Hvala, znači loše, hm, i mislio sam...
DODSFERD Posted - 20/02/2018 : 21:43:41
Ako ništa drugo barem je ime epizode odlično, uvijek kada vidim naslovnicu prisjetit ću se ovoga. https://www.youtube.com/watch?v=0aTinYA-Gmc
big joco Posted - 20/02/2018 : 21:27:59
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by big joco

Ludens Dylan Dog, ide tamo ko Alan Ford od Strip Agenta.


Di tamo? RH-a? Ide ali sporije nego bi htjeli. Kad bi bio mjesecni umjesto jednoipo mjesecni ritam, sve bi bilo u redu.


VČ izdanje ima bolji design, korice, izlazi mjesečno, epizode za sad +3 izpred Ludensa, jeftinije...to je to...
going going Posted - 20/02/2018 : 16:50:05
quote:
Originally posted by velka031

Valja li?



Evo sta sam napisao na DD topiku pre mesec dana kada sam je procitao u izdanju Veselog cetvrtka:

Teski krs od price. Sinoc procitao i vec zaboravio koje je bilo razresenje. Ni sinoc mi nije bilo jasno. Potpuno bezumna i besmislena epizoda. Uzas. Jedini plus je sto na Dilana naskacu dve zenske u razmaku od 3 stranice.
2/10.


U sledecem broju vas ceka Rekionijev Duboki svemir i uvertira u promene, nemojte ocekivati previse da se ne biste i razocarali previse.
ivanl Posted - 20/02/2018 : 16:30:12
quote:
Originally posted by big joco

Ludens Dylan Dog, ide tamo ko Alan Ford od Strip Agenta.


Di tamo? RH-a? Ide ali sporije nego bi htjeli. Kad bi bio mjesecni umjesto jednoipo mjesecni ritam, sve bi bilo u redu.
big joco Posted - 19/02/2018 : 19:15:43
Ludens Dylan Dog, ide tamo ko Alan Ford od Strip Agenta.
gerilac1 Posted - 19/02/2018 : 17:33:47
Meni se svidio, nije sad da ce te oduseviti, ali moze proci.
velka031 Posted - 19/02/2018 : 16:03:56
Valja li?
zeljko Posted - 19/02/2018 : 14:40:03
da...kad nema nema...kad ima ima
isto je I sa trebama
delboj Posted - 19/02/2018 : 14:36:55
Sad ove epizode izlaze u tri izdanja na tri jezika praktično u isto vrijeme.
ivanl Posted - 19/02/2018 : 12:07:28
U zaostatku smo 3 broja za "veselim", a bice svakim mjesecom i vise... upri, Berni, daj gasa malo...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000