forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 284 - Buđenje titana

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 07/02/2018 : 10:08:44
Scenarij: Tiziano Sclavi
Crtež: Gallieno Ferri
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #277

22.02.18. u snk
23.02.18. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
FelipeKajetano Posted - 09/03/2018 : 13:04:03
Šta je sa sljedećim najavama od Tromislawskog? Obično budu dosad već
Curunir Posted - 27/02/2018 : 13:52:18
usput malo i zaviri
FelipeKajetano Posted - 27/02/2018 : 13:45:37
quote:
Originally posted by solar

quote:
Dodao bi da ta žena na kiosku što je bila ima nešto više kilograma viška, jedva se kreće u tom uskom prolazu u kiosku, a ti Zagori su još bili na vrhu pa mora uzeti one male aluminijske ljestve na preklapanje, hahaha kako je zaokrenula očima kad sam rekao da želim drugi primjerak, da je ovaj oštećen kao ono tipa "pa to ti je isto" a i bio se već lagani red stvorio iza mene, a mislim se baš me briga, hoću svog Zagora i gotovo

E taj situacija je zajebana jer imaš dvostruki pritisak, od strane mrzovoljne prodavačice i ljudi koji čekaju iza tebe, tu treba biti mentalo jak.

Zato ja u većini slučajeva kupujem na kiosku koji stripove izlaže u vitrini tako da sam možeš birati primjerak i nema pritisaka sa strane.



Ma zaboli mene i za klatimudane koji čekaju straga kao što sam i ja čekao a i nadrkanu tetu koja je PLAĆENA da me posluži. Ako treba, pet puta ću ju terati da se penje
PijaniPatak Posted - 26/02/2018 : 12:14:00
quote:
Originally posted by Curunir

Da ti ona ne piše i eseje za Igora??



Ne, nego je ona "stranac" kojem se obraćam
Znam ostati tako po dva tri sata
Curunir Posted - 26/02/2018 : 11:11:21
Da ti ona ne piše i eseje za Igora??
PijaniPatak Posted - 26/02/2018 : 07:40:14
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Curunir

a vidis, na kiosku u kojem ja kad idem na posao kupujem (solin, širina) obje gospodje (u obje smjene) spremno izvade cijeli snop i kazu mi da izaberem, dok one naplacuju. i jos mogu prelistati natenane ako za neki nisam siguran hocu li kupiti (poput texa, d.d., bleka). zato uopce nigdje drugdje ni ne pokusavam kupovati (osim kad sam na godisnjem narudzbom u striparnicama).


Ma svaka cast, ako osoblje kioska poznaje materiju i ima senzibilitet za strip klijentelu. Dis' bolje...ja to nisam odavno dozivio. Sad nabavljam sve direktno, novo glanc, ali nema to vise sarma ni gusta obilazenja trafika...


Eto ni ja još nisam upoznao osoblje na kiosku koje ima pojma o ičemu vezano za stripove niti da se ne bi čudilo tome što mi smetaju nekakve "crtice", tako da za tete iz Solina veliko bravo


Banja Luka, preko puta Narodnog Pozorišta RS-a, (slatka li) cura mi obavezno sačuva netaknutu hrpicu stripova, ali sam do toga došao taktiziranjem. Svako jutro bih navratio i kupio rizle za duvan, žvake i slične sitnice, pitao je "za zdravlje" i servirao jutarnje pošalice i nakon mesec dana apsolutna dominacija

Valja biti tu i tamo intereždžija
Tonka24 Posted - 25/02/2018 : 22:30:19
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by solar

quote:
Dodao bi da ta žena na kiosku što je bila ima nešto više kilograma viška, jedva se kreće u tom uskom prolazu u kiosku, a ti Zagori su još bili na vrhu pa mora uzeti one male aluminijske ljestve na preklapanje, hahaha kako je zaokrenula očima kad sam rekao da želim drugi primjerak, da je ovaj oštećen kao ono tipa "pa to ti je isto" a i bio se već lagani red stvorio iza mene, a mislim se baš me briga, hoću svog Zagora i gotovo

E taj situacija je zajebana jer imaš dvostruki pritisak, od strane mrzovoljne prodavačice i ljudi koji čekaju iza tebe, tu treba biti mentalo jak.

Zato ja u većini slučajeva kupujem na kiosku koji stripove izlaže u vitrini tako da sam možeš birati primjerak i nema pritisaka sa strane.


Treba doći do te razine osobnog napretka da unatoč mrzovoljnom prodavaču i redu iza tebe i to što ti ljudi vide da čovjek od 30 + godina kupuje zagora...još nadodati " oprostite, ovaj primjerak Vam je oštećen, zamolio bih Vas da mi date drugi koji nije oštećen, ako nemate, potražiti ću negdje drugdje ".


Nemam ja ništa protiv psihičkog čeličenja ali nisi uvijek u istom raspoloženju, ima dana kad ti svak ide na živce a tada je najbolje izbjegavati nepotrebne sukobe.


Oooo kako je ovo lijepo rečeno i napisano,kako dobro znam te dane, takav jedan mi je danas bio, znači kako si napisao čeličiš se pola godine svaki, apsolutno svaki dan, imaš savršeno kontrolu i onda dođe 24 sata gdje se pretvaraš u nekoga tko je na bojnom polju i ruši sve pred sobom.
El Morisco Posted - 25/02/2018 : 22:29:16
Ajde možda nekom pomognem s par kioska na kojima mogu birati između 3-5 primjeraka. Kod mene u Velikoj Gorici, odmah na ulazu u Kaufland (jedini u VG) s lijeve strane dobro opsrkbljen kiosk otvorenog tipa, Zagreb - Arena centar, odmah desno od ulaska u Interspar ista stvar, a slično je i u Sisku onaj golemi Interspar opet kod glavnog ulaza.
velka031 Posted - 25/02/2018 : 22:08:55
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Curunir

a vidis, na kiosku u kojem ja kad idem na posao kupujem (solin, širina) obje gospodje (u obje smjene) spremno izvade cijeli snop i kazu mi da izaberem, dok one naplacuju. i jos mogu prelistati natenane ako za neki nisam siguran hocu li kupiti (poput texa, d.d., bleka). zato uopce nigdje drugdje ni ne pokusavam kupovati (osim kad sam na godisnjem narudzbom u striparnicama).


Ma svaka cast, ako osoblje kioska poznaje materiju i ima senzibilitet za strip klijentelu. Dis' bolje...ja to nisam odavno dozivio. Sad nabavljam sve direktno, novo glanc, ali nema to vise sarma ni gusta obilazenja trafika...



Eto ni ja još nisam upoznao osoblje na kiosku koje ima pojma o ičemu vezano za stripove niti da se ne bi čudilo tome što mi smetaju nekakve "crtice", tako da za tete iz Solina veliko bravo
solar Posted - 25/02/2018 : 22:07:45
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by solar

quote:
Dodao bi da ta žena na kiosku što je bila ima nešto više kilograma viška, jedva se kreće u tom uskom prolazu u kiosku, a ti Zagori su još bili na vrhu pa mora uzeti one male aluminijske ljestve na preklapanje, hahaha kako je zaokrenula očima kad sam rekao da želim drugi primjerak, da je ovaj oštećen kao ono tipa "pa to ti je isto" a i bio se već lagani red stvorio iza mene, a mislim se baš me briga, hoću svog Zagora i gotovo

E taj situacija je zajebana jer imaš dvostruki pritisak, od strane mrzovoljne prodavačice i ljudi koji čekaju iza tebe, tu treba biti mentalo jak.

Zato ja u većini slučajeva kupujem na kiosku koji stripove izlaže u vitrini tako da sam možeš birati primjerak i nema pritisaka sa strane.


Treba doći do te razine osobnog napretka da unatoč mrzovoljnom prodavaču i redu iza tebe i to što ti ljudi vide da čovjek od 30 + godina kupuje zagora...još nadodati " oprostite, ovaj primjerak Vam je oštećen, zamolio bih Vas da mi date drugi koji nije oštećen, ako nemate, potražiti ću negdje drugdje ".


Nemam ja ništa protiv psihičkog čeličenja ali nisi uvijek u istom raspoloženju, ima dana kad ti svak ide na živce a tada je najbolje izbjegavati nepotrebne sukobe.
ivanl Posted - 25/02/2018 : 22:02:26
quote:
Originally posted by Curunir

a vidis, na kiosku u kojem ja kad idem na posao kupujem (solin, širina) obje gospodje (u obje smjene) spremno izvade cijeli snop i kazu mi da izaberem, dok one naplacuju. i jos mogu prelistati natenane ako za neki nisam siguran hocu li kupiti (poput texa, d.d., bleka). zato uopce nigdje drugdje ni ne pokusavam kupovati (osim kad sam na godisnjem narudzbom u striparnicama).


Ma svaka cast, ako osoblje kioska poznaje materiju i ima senzibilitet za strip klijentelu. Dis' bolje...ja to nisam odavno dozivio. Sad nabavljam sve direktno, novo glanc, ali nema to vise sarma ni gusta obilazenja trafika...
velka031 Posted - 25/02/2018 : 20:59:55
quote:
Originally posted by ReemCP

Otočac, u samom centru (prekoputa Erste banke). I ono što je dobro, kad je kiša/vjetar, znači ružno vrijeme, onda ta "vratašca" ne otvaraju, budu zatvorena.

Obično budu tu izložena po 2-3 primjerka istog stripa, ali isto tako imaju koji primjerak unutar kioska pa ih možeš tražiti u slučaju da želiš neki zamijeniti



Bravo Otočac
ReemCP Posted - 25/02/2018 : 20:50:33
quote:
Originally posted by Tonka24
Treba doći do te razine osobnog napretka da unatoč mrzovoljnom prodavaču i redu iza tebe i to što ti ljudi vide da čovjek od 30 + godina kupuje zagora...još nadodati " oprostite, ovaj primjerak Vam je oštećen, zamolio bih Vas da mi date drugi koji nije oštećen, ako nemate, potražiti ću negdje drugdje ".


Evo ja ću još malo pa 35, ali me to ne smeta pogotovo kad je ljeto, pa kad obučem ovu majicu:



Ima da svi stanu 2 metra iza mene dok biram Zagora kojeg ja hoću
bitola Posted - 25/02/2018 : 20:00:18
Nisam vidio ovako lep kiosk sa ovoliko stripova jos od vremena ZS i LMS.
Tonka24 Posted - 25/02/2018 : 19:19:19
quote:
Originally posted by solar

quote:
Dodao bi da ta žena na kiosku što je bila ima nešto više kilograma viška, jedva se kreće u tom uskom prolazu u kiosku, a ti Zagori su još bili na vrhu pa mora uzeti one male aluminijske ljestve na preklapanje, hahaha kako je zaokrenula očima kad sam rekao da želim drugi primjerak, da je ovaj oštećen kao ono tipa "pa to ti je isto" a i bio se već lagani red stvorio iza mene, a mislim se baš me briga, hoću svog Zagora i gotovo

E taj situacija je zajebana jer imaš dvostruki pritisak, od strane mrzovoljne prodavačice i ljudi koji čekaju iza tebe, tu treba biti mentalo jak.

Zato ja u većini slučajeva kupujem na kiosku koji stripove izlaže u vitrini tako da sam možeš birati primjerak i nema pritisaka sa strane.


Treba doći do te razine osobnog napretka da unatoč mrzovoljnom prodavaču i redu iza tebe i to što ti ljudi vide da čovjek od 30 + godina kupuje zagora...još nadodati " oprostite, ovaj primjerak Vam je oštećen, zamolio bih Vas da mi date drugi koji nije oštećen, ako nemate, potražiti ću negdje drugdje ".
Curunir Posted - 25/02/2018 : 18:50:59
a vidis, na kiosku u kojem ja kad idem na posao kupujem (solin, širina) obje gospodje (u obje smjene) spremno izvade cijeli snop i kazu mi da izaberem, dok one naplacuju. i jos mogu prelistati natenane ako za neki nisam siguran hocu li kupiti (poput texa, d.d., bleka). zato uopce nigdje drugdje ni ne pokusavam kupovati (osim kad sam na godisnjem narudzbom u striparnicama).
ivanl Posted - 25/02/2018 : 18:40:06
quote:
Originally posted by solar

quote:
Dodao bi da ta žena na kiosku što je bila ima nešto više kilograma viška, jedva se kreće u tom uskom prolazu u kiosku, a ti Zagori su još bili na vrhu pa mora uzeti one male aluminijske ljestve na preklapanje, hahaha kako je zaokrenula očima kad sam rekao da želim drugi primjerak, da je ovaj oštećen kao ono tipa "pa to ti je isto" a i bio se već lagani red stvorio iza mene, a mislim se baš me briga, hoću svog Zagora i gotovo

E taj situacija je zajebana jer imaš dvostruki pritisak, od strane mrzovoljne prodavačice i ljudi koji čekaju iza tebe, tu treba biti mentalo jak.

Zato ja u većini slučajeva kupujem na kiosku koji stripove izlaže u vitrini tako da sam možeš birati primjerak i nema pritisaka sa strane.


Nekoliko puta tete u trafikama, prilikom biranja, su mi rekle; pa to ti je sve isto...
Onda im kažeš, pa jel cipele kupujete s rupama ili majcu bez rukava? Tad umuknu, ali me čudno pogledaju... zato više ne idem na trafike
ReemCP Posted - 25/02/2018 : 16:13:06
Otočac, u samom centru (prekoputa Erste banke). I ono što je dobro, kad je kiša/vjetar, znači ružno vrijeme, onda ta "vratašca" ne otvaraju, budu zatvorena.

Obično budu tu izložena po 2-3 primjerka istog stripa, ali isto tako imaju koji primjerak unutar kioska pa ih možeš tražiti u slučaju da želiš neki zamijeniti
velka031 Posted - 25/02/2018 : 16:09:28
Bogami, ovo se zove kiosk, ReemCP u kojem je to gradu?
solar Posted - 25/02/2018 : 16:07:01
quote:
https://s14.postimg.org/cmqj3o301/012.jpg

E to je to, ali slažem se, nekad te okolnosti prisile da kupiš na drugom mjestu.
DODSFERD Posted - 25/02/2018 : 15:49:31
Teško mi je povjerovati da u današnje vrijeme postoji kiosk sa ovoliko stripova na vidnom mjestu, to čak ni u Zagrebu nigdje nisam vidio (ali ni ne tražim ciljano takva mjesta).
ReemCP Posted - 25/02/2018 : 15:30:46
quote:
Originally posted by mesar

No,kod nas kažu prodavačice kako pogledaju šta dobiju,jer sve više kupaca traži glancere(vjerovatno zbog "stripova.com" ha-ha)---i stvarno dolaze totalno neoštečeni stripovi,kao iz štampe.


Hehe, to je super znači, tamo su već upoznate

quote:
Originally posted by solar
E taj situacija je zajebana jer imaš dvostruki pritisak, od strane mrzovoljne prodavačice i ljudi koji čekaju iza tebe, tu treba biti mentalo jak.

Je je, dvostruki pritisak iako se ne obazirem na to, što ja znam, ja sam strpljiv i nije mi teško čekati kad je netko ispred mene pa se mislim, neka onda i drugi malo čekaju

Meni žao bude onih žena što rade u tim trgovačkim centrima, kad imaš toliko često situacija da postoji 10 kasa, a samo jedna radi i ne prođe ni minuta, a već ljudi krenu gunđat, psovati i svašta, pošto se brzo stvori red. Ono, empatija nula poena

quote:
Originally posted by solarZato ja u većini slučajeva kupujem na kiosku koji stripove izlaže u vitrini tako da sam možeš birati primjerak i nema pritisaka sa strane.



Aha, ja isto tako kupujem na jednom takvom kiosku, ali eto, jučer sam bio lijen otići do njega a i još sam imao neke dr. obveze, pa sam jedva čekao da idem doma.

Bio sam postavio sliku kioska gdje kupujem u jednoj od tema, pa eto kad već spominjemo, može i ovdje:



solar Posted - 25/02/2018 : 14:22:14
quote:
Dodao bi da ta žena na kiosku što je bila ima nešto više kilograma viška, jedva se kreće u tom uskom prolazu u kiosku, a ti Zagori su još bili na vrhu pa mora uzeti one male aluminijske ljestve na preklapanje, hahaha kako je zaokrenula očima kad sam rekao da želim drugi primjerak, da je ovaj oštećen kao ono tipa "pa to ti je isto" a i bio se već lagani red stvorio iza mene, a mislim se baš me briga, hoću svog Zagora i gotovo

E taj situacija je zajebana jer imaš dvostruki pritisak, od strane mrzovoljne prodavačice i ljudi koji čekaju iza tebe, tu treba biti mentalo jak.

Zato ja u većini slučajeva kupujem na kiosku koji stripove izlaže u vitrini tako da sam možeš birati primjerak i nema pritisaka sa strane.
mesar Posted - 25/02/2018 : 14:13:29
No,kod nas kažu prodavačice kako pogledaju šta dobiju,jer sve više kupaca traži glancere(vjerovatno zbog "stripova.com" ha-ha)---i stvarno dolaze totalno neoštečeni stripovi,kao iz štampe.
ReemCP Posted - 25/02/2018 : 13:07:25
Ja sam jučer išao na kiosk na kojem inače ne kupujem, jer kod ovog drugog kioska nisi nigdje u blizini imao gdje za parkirati, a parking je bio em loše očišćen od snijega, em su se ti vozači parkirali kako ih volja, iskrižali se svakako i nije bilo mjesta.

I naravno ja odem na ovaj dr. kiosk, eto bio sam lijen preći nekih 300-400m pješice gdje inače kupujem (bilo mi hladno i nije mi se dalo), pa neka mi je tako

Ali slažem se, da bar taj transport stripova ide kao što ode u striparnice, da ih slože samo u obične kutije bez tih vezica, bili bi već bolji.

@mesar - ovo je jedan od rjeđih slučajeva koji mi se dogodio jučer, inače sam dosad skoro uvijek mogao pronaći primjerak koji je koliko-toliko dobar.

A i ovo što ivanl kaže, upravo taj ritual odlaska na kiosk je nešto posebno, iako ti ga nekad "pokvare".

Dodao bi da ta žena na kiosku što je bila ima nešto više kilograma viška, jedva se kreće u tom uskom prolazu u kiosku, a ti Zagori su još bili na vrhu pa mora uzeti one male aluminijske ljestve na preklapanje, hahaha kako je zaokrenula očima kad sam rekao da želim drugi primjerak, da je ovaj oštećen kao ono tipa "pa to ti je isto" a i bio se već lagani red stvorio iza mene, a mislim se baš me briga, hoću svog Zagora i gotovo

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000