forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Otvoreno o forumašima

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 17/11/2017 : 13:04:41
Tko vam je na neki način poseban forumaš,tko vam ima zanimljive komentare,teme,tko vam ne odgovara po nečemu,pamtite po nečemu forumaše kojih više nema...i sve ostalo.
Bilo bi lijepo da ne bude svađa,provokacija...ne može se svatko svidjeti nekome,kako se kaže, sto ljudi sto čudi
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 07/03/2018 : 11:03:47

Ja poznajem ovog Zyklona. Sad, meni nije prasio (odnosno, je :D), ali cujem da i to moze.
https://i.ytimg.com/vi/6T-_6ZNChBE/maxresdefault.jpg


Oki Posted - 07/03/2018 : 10:47:44
...dao sam ga kasnije nekom jer mi je previše prašio, tako da ni ja nisam zyklonov fan.
Oki Posted - 07/03/2018 : 10:44:11
...imao sam ja do prošle godine jednog crvenog zyklona doma...upravo ovog:
https://youtu.be/N1x_MwBFigs
supermark Posted - 07/03/2018 : 08:12:24
da, Zyklon je trn u oku mnogih forumaša
Prijateljski savjet Zyklonu - spavaj s jednim okom otvorenim
Obi-wan Posted - 06/03/2018 : 18:45:05
Ne mogu smislit forumaša Zyklon007 - ako ćemo otvoreno.
Zyklone, ako ovo čitaš, znaj da dolazim po tebe.
Spiderman Posted - 06/03/2018 : 17:31:31
Kaj ste uspeli i još jednu djevojku sterat s foruma? fijuuuuu... majstori
manhunter Posted - 06/03/2018 : 15:47:48


Genijalno!
verab Posted - 06/03/2018 : 15:34:27
quote:
Originally posted by Raging Dragon Lord of Icewind Island in the North

Ja sam nov ovde, nisam puno pisao do sad, ali i pre nego što sam se registrovao, čitajući po forumu, recimo, Poli mi je simpatičan dečko, Tonka24 mi deluje ok, Vlaadisha isto.

A vidim da dosta ljudi nije aktivno na forumu, da nekih nema odavno. Čitao sam starije postove pojedinih članova, i baš mi onako nekako žao, što ja tad nisam bio na forumu. Baš se oseća neka nostalgija, mislim da se više cenio strip pre 10-15 godina. Postovi su bili kvalitetniji, i više su se gotivili forumaši, sad kad pogledam iz ove perspektive, stičem takav utisak.

Je l' vama tako dođe neki osećaj kad čitate starije postove iz nekog vremena, pa se setite, kako je bilo u tom momentu, desi li vam se neki nalet emocija?

I kad se osvrnete na odsustvo značajnijih forumaša, je l' bi voleli da se koji od njih vrate, i da se vrate, šta mislite da l' bi to imalo isti osećaj kao onda, pre nego što su otišli?

Iskreno, voleo bih da ova tema malo zaživi, mislim da je super, i da je bolje od onog napucavanja između sebe na Punisheru i slično. Bolje je međusobno se poštovati, praviti pollove i evocirati uspomene i anegdote na stare forumaše i one koji više nisu aktivni na forumu, zašto su bili dobri ili loši, markantni, šokantni... nego ono na Punisheru, ovaj pljune ovog, onaj ovog, uskoči moderator, upozerenje, ban i tako u krug.

Živi bili i radosni mi ostali!

Ljubi vas čika Sreten.





5 za trud, ali...


KRAS Posted - 06/03/2018 : 15:05:38
Ja bi volio da se vrati mrkva
Mrkvo mrkvo nocas sam te snivo
Ko ti kupus ja te progunjivo
izivko Posted - 06/03/2018 : 14:19:10
Zbog tebe se dakle proširio ovaj stupac Last Post.

Nije mogao duži nick?
Poli Posted - 06/03/2018 : 13:59:05

Ako nije tajna, koliko imas godina?


zeljko Posted - 06/03/2018 : 13:57:38
zar se to ime daje omladini?
Raging Dragon Lord of Icewind Island in the North Posted - 06/03/2018 : 13:49:59
Ja sam nov ovde, nisam puno pisao do sad, ali i pre nego što sam se registrovao, čitajući po forumu, recimo, Poli mi je simpatičan dečko, Tonka24 mi deluje ok, Vlaadisha isto.

A vidim da dosta ljudi nije aktivno na forumu, da nekih nema odavno. Čitao sam starije postove pojedinih članova, i baš mi onako nekako žao, što ja tad nisam bio na forumu. Baš se oseća neka nostalgija, mislim da se više cenio strip pre 10-15 godina. Postovi su bili kvalitetniji, i više su se gotivili forumaši, sad kad pogledam iz ove perspektive, stičem takav utisak.

Je l' vama tako dođe neki osećaj kad čitate starije postove iz nekog vremena, pa se setite, kako je bilo u tom momentu, desi li vam se neki nalet emocija?

I kad se osvrnete na odsustvo značajnijih forumaša, je l' bi voleli da se koji od njih vrate, i da se vrate, šta mislite da l' bi to imalo isti osećaj kao onda, pre nego što su otišli?

Iskreno, voleo bih da ova tema malo zaživi, mislim da je super, i da je bolje od onog napucavanja između sebe na Punisheru i slično. Bolje je međusobno se poštovati, praviti pollove i evocirati uspomene i anegdote na stare forumaše i one koji više nisu aktivni na forumu, zašto su bili dobri ili loši, markantni, šokantni... nego ono na Punisheru, ovaj pljune ovog, onaj ovog, uskoči moderator, upozerenje, ban i tako u krug.

Živi bili i radosni mi ostali!

Ljubi vas čika Sreten.

tinton Posted - 24/11/2017 : 17:52:55
Ma ja sam perfidno pokušao sakriti da sam manhuntera napao bez razloga.
I istovremeno se probao vratiti na thread (sarkazam je zbog Dwayneovog replya da mi svi vjernici idu na živce).
Tonka24 Posted - 24/11/2017 : 00:29:01
Eh komunikacija preko neta,mrtva slova na papi...monitoru
wolf Posted - 24/11/2017 : 00:26:40
Prebukvalno shvaćaš njegov post. Jest ponekad naporan ali ovaj kvotani je neka zaj....cija.
Tonka24 Posted - 24/11/2017 : 00:06:10
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zar može bolje od toga da biraš hoćeš li i kome psovat, koga udarit, hoćeš li bludničit itd.
Možda je najbolje i da ne umiremo na ovoj Zemlji? Zašto gledaš samo Zemlju... to je kao prijemni za fax.
Tema je jednostavno otišla u pogrešnom smjeru, bar napiši da ti svi forumaši-vjernici idu na živce ili šta već da se malo vratiš na temu.


Naravno. Anto je izrazito odbojan forumaš.
Dwayne Looney je još gori. Tonku ne treba ni spominjati.

Manhunter je duša od čovjeka.


Dečko,tebi pola foruma smeta,baš sam čitao neke druge teme gdje si također vrlo "aktivan".
Stani malo na loptu da ne bi pao preko nje i razbio nos
tinton Posted - 21/11/2017 : 17:47:59

vice Posted - 21/11/2017 : 17:44:43
Gjenero je samo ogladnio.
tinton Posted - 21/11/2017 : 17:35:07
Inače, po naslovu sam pomislio da će biti Otvoreno na HRT-u o forumašima. Sigurno bi bilo zanimljivo.
Ne sumnjam da bi se dogodile nekakve ovakve situacije:



tinton Posted - 21/11/2017 : 17:26:57
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zar može bolje od toga da biraš hoćeš li i kome psovat, koga udarit, hoćeš li bludničit itd.
Možda je najbolje i da ne umiremo na ovoj Zemlji? Zašto gledaš samo Zemlju... to je kao prijemni za fax.
Tema je jednostavno otišla u pogrešnom smjeru, bar napiši da ti svi forumaši-vjernici idu na živce ili šta već da se malo vratiš na temu.


Naravno. Anto je izrazito odbojan forumaš.
Dwayne Looney je još gori. Tonku ne treba ni spominjati.

Manhunter je duša od čovjeka.
manhunter Posted - 21/11/2017 : 17:21:07
quote:
Originally posted by tinton

Raspravljamo o koceptu postojanja Boga i Sotone.





Na topicu koji se zove "Otvoreno o forumašima".

Ne samo da ste u off topicu, nego ni ne znate to.
Poli Posted - 21/11/2017 : 17:20:40
quote:
Originally posted by tinton

Da, dao je slobodu. Ali, kao što sam kažeš, tvorac je svega. Zašto nas nije stvorio takvima da ne činimo zlo? S obzirom da je svemoguć, zar nas nije mogao stvoriti boljima?




Kah kah, tu dolazi na red karma i reinkarnacija, te s toga nase "pozitivne i negativne predispozicije", da tako kazem.

I tko kaze, da nismo bili "stvoreni bolji"? Tu onda vec dolazimo do pitanja svrhe zivota, svrhe postojanja svih zivih bica. I vjecna pitanja: Tko sam ja? Odakle dolazim? Kamo idem? S kojim sam ciljem tu? Da li radim to sto bi trebao raditi?

Nista u ovom univerzumu se ne dogodi bez razloga. Ali "kako mozemo vidjeti napolje ako su nam prozori necisti"?
Heh, tu mogu citirati i Blakea: "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, infinite."

Da li znamo sta je netko napravio prije nego ga je zadesila neka nevolja, ili sta je netko napravio prije nego ga je "pocela pratiti sreca na svakom koraku"?


A i sam pojam Boga je precesto nerazumljen, pogresno predstavljen i pogresno shvacen. I vec u samim terminima te s njima povezanim etiketama leze problemi. Nazalost su zbrku i "odbijanje" cesto napravili oni koji bi trebali razumjeti i pratiti, a ne djeliti.

Dwayne_Looney Posted - 21/11/2017 : 17:17:46
Zar može bolje od toga da biraš hoćeš li i kome psovat, koga udarit, hoćeš li bludničit itd.
Možda je najbolje i da ne umiremo na ovoj Zemlji? Zašto gledaš samo Zemlju... to je kao prijemni za fax.
Tema je jednostavno otišla u pogrešnom smjeru, bar napiši da ti svi forumaši-vjernici idu na živce ili šta već da se malo vratiš na temu.
tinton Posted - 21/11/2017 : 17:02:32
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by anto

zato što bi onda Bog bio krivac za svo zlo koje se dešava u svetu.

"Najveca djavoljeva prevara je bila kad je ubedio ljude da on ne postoji" - Dežurni krivci


Znam taj citat, ali i dalje mi nije jasno.
Zar Bog nije svemoguć? Zar nije jači od Đavola?


normalno je da je jači od Đavola jer je on Tvorac svega - ali je svima dao slobodnu volju,i anđelima i ljudima.I zbog te slobode koju je dao jednima i drugima,on sve to dopušta.


Da, dao je slobodu. Ali, kao što sam kažeš, tvorac je svega. Zašto nas nije stvorio takvima da ne činimo zlo? S obzirom da je svemoguć, zar nas nije mogao stvoriti boljima?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000