forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 PSG

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 18/01/2018 : 23:49:32
.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 02/03/2019 : 21:41:33
Večeras teško izborena pobjeda protiv slabašnog Caena, 1:2.
Treba li uopće pisati tko je zabio oba gola, tako je sada Mbappe na 24. golu u prvenstvu.
tex2 Posted - 11/02/2019 : 09:19:40
Kako se sve promijenilo od ždrijeba, još PSG bez Neymara i Cavanija, ali svejedno im dajem blagu prednost, ako ništa drugo zbog uzvrata doma!
King Warrior Posted - 04/02/2019 : 07:54:03
Pade i PSG u nacionalnoj ligi, još jedino Juve bez poraza u ligi 5.
Tonka24 Posted - 20/01/2019 : 00:15:44
Mbappe vs Pogba dvoboj dva jako loša igrača bez mozga rekao bi Kruger.
zlatan bihac Posted - 19/01/2019 : 23:55:36
nece im biti uopste lako sa unitedom...sa onom igrom dok je bio mourinho, imali su 70% sanse za proci united..sad kad je dosao solskaer i kakve rezultate ima, prognoza je 50:50.
Tonka24 Posted - 19/01/2019 : 22:23:38
PSG - Guingamp 9:0
Kakvo gaženje.

swamp thing Posted - 10/10/2018 : 00:30:46
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by swamp thing

Padovi i rast forme se dešavaju tokom sezone svima. Kao i loše utakmice, a da ne spominjem povrede.
Tvrditi u oktobru sa sigurnošću za neki tim da je LŠ njihova jer su razbili Lion sa igračem manje može samo potpuni fudbalski analfabeta.
Zato, dok ih ne vidim kako se nose u nok-aut fazi sa gigantima, ništa oni meni pokazali nisu.


Kakav igrač manje?Lyon je neko vrijeme imao igrača više pa su i oni dobili crveni karton.
I nemoj generalizirati moje riječi,ne tvrdim to samo zbog tih 5:0 kontra Lyona.


Ma zaboli me tuki uopšte kako će proći PSG u LŠ. Ako budu zaslužili da osvoje, super. Moj odgovor je bio na klasično loženje dječaka na timove sa poznatim, nahajpanim igračima koje već u oktobru vide na majskom podijumu sa peharom u ruci. Svoje sam rekao, ne da mi se uopšte dalje pisati o tome, samo mi treba da mi sad naširoko kreneš objašnjavati kako su jaki u svim linijama, kako super igra mali Mbape, kako je Nejmar u životnoj formi, bla bla.
Suština je da PSG zadnjih godina u LŠ nije pokazao ništa posebno, ove godine su jači za Bufona, poznatog luzera što se ovog takmičenja tiče, nije baš da je za očekivati da im bude amajlija ako se pogleda unazad.
Bilo bi fino da uzmu jer volim uvijek vidjeti neke nove timove kao osvajače. Ali daaaaleeeeko je to još, milion stvari se može desiti.
Tutta Posted - 09/10/2018 : 17:09:26
+1
Hercule Poirot Posted - 09/10/2018 : 16:36:13
quote:
Originally posted by Kojot

Ma kakav PSG,nema ništa od osvajanja LP ni ove godine.
Liverpool ili Juve osvajaju LP,mada bih volio da osvoji PSG,samo zbog Buffona.



Tako govori pravi nogometni šmeker.
Kojot Posted - 09/10/2018 : 12:17:18
Ma kakav PSG,nema ništa od osvajanja LP ni ove godine.
Liverpool ili Juve osvajaju LP,mada bih volio da osvoji PSG,samo zbog Buffona.
swamp thing Posted - 08/10/2018 : 23:36:49
Padovi i rast forme se dešavaju tokom sezone svima. Kao i loše utakmice, a da ne spominjem povrede.
Tvrditi u oktobru sa sigurnošću za neki tim da je LŠ njihova jer su razbili Lion sa igračem manje može samo potpuni fudbalski analfabeta.
Zato, dok ih ne vidim kako se nose u nok-aut fazi sa gigantima, ništa oni meni pokazali nisu.
swamp thing Posted - 08/10/2018 : 19:49:30
Nazovi ti moje pisanje kako hoćeš, samo se potrudi da ne budeš toliki bukvalista. Naravno da ne mislim da trebaju nabijati te timove 5, 6, 7:0, već da je potpuno druga priča igrati sa najboljim evropskim timovima u odnosu na iživljavanje nad daleko nekvalitetnijim protivnicima koji se zbog te razlike u kvalitetu ne mogu sastaviti s loptom.
Dakle, proglašavati PSŽ favoritom zbog ovih gaženja je neozbiljno. Pogotovo što zadnjih godina sa skoro podjednako kvalitetnim timovima nisu izašli iz 1/8 finala, 1/4 finala.
tex2 Posted - 08/10/2018 : 16:07:15
Mbappe, Neymar, Silva, Cavani, Veratti... odmorni će bit, sve to kad se zbroji stavlja ih u favorite svakako. Bilonie tak i lani, istina, ali... Nek izvuku Barcu i osveta je tu...
solar Posted - 08/10/2018 : 15:55:31
quote:
Originally posted by swamp thing

Ljudi su pušnuli od Liverpula 3:2. Nabijaju statistiku na Zvezdi i raspalim francuskim timovima koji imaju igrača manje. Kad ih vidim da u nok-aut fazi gaze Siti, Liverpul, Barsu, Atletiko, Juventus... onda ću im skinuti kapu.


Upravo tako.
swamp thing Posted - 08/10/2018 : 15:51:24
Ljudi su pušnuli od Liverpula 3:2. Nabijaju statistiku na Zvezdi i raspalim francuskim timovima koji imaju igrača manje. Kad ih vidim da u nok-aut fazi gaze Siti, Liverpul, Barsu, Atletiko, Juventus... onda ću im skinuti kapu.
King Warrior Posted - 08/10/2018 : 06:18:23
quote:
Originally posted by Tonka24

Liga prvaka je njihova.


Slazem se da su favorit broj jedan za titulu LS, medjutim isto je bilo i prosle godine.
Kojot Posted - 07/10/2018 : 22:41:16
Mbappe.
swamp thing Posted - 03/10/2018 : 23:33:57
To je sve šbbkbb, ne vrijedi o tome razmišljati i pričati, tako je bilo kako je bilo :)
Tutta Posted - 03/10/2018 : 23:24:19
Crvena Zvijezda, je onih godina, bila nogometna sila, što je postignutim rezultatima i dokazala.
Nažalost nikad nećemo doznati, doklen bi Srbija dogurala na EP 1992. Diskvalificirani, umjesto njih odoše Danci i osvojiše.
swamp thing Posted - 03/10/2018 : 23:11:57
quote:
Originally posted by Tonka24

Ajme zar i ti s hajdučkim farsama?
Svi znamo kakva je razlika " onog " nogometa i danas.



Ne postoji nikakav onaj ili ovaj fudbal, postoje šampioni Evrope i svijeta i postoji klub koji je upisan u istoriju kao najgori učesnik LŠ ikad
supermark Posted - 03/10/2018 : 22:28:14
quote:
Originally posted by Tonka24

I Nottingham Forest je osvajao dva puta, pa gdje su, nema ih nigdje.
O čemu pričamo?




Neka jedan od naših klubova osvoji LP i ja sam zadovoljan, cijelu ligu mogu ugasiti zauvijek
nagor Posted - 03/10/2018 : 22:00:54
Poanta je da im te naslove nitko ne može uzeti. Zvezda taj naslov ima zauvijek. Jedino ako se neka ženska nakon 30 godina odjednom ne sjeti da su ju igrači Zvezde na poluvremenu seksualno napastovali. Sve je moguće danas.
swamp thing Posted - 03/10/2018 : 21:43:11
Zvezda prvak Evrope i svijeta, Dinamo najgori klub u LŠ ikad, šta je nejasno? :D
drogsy Posted - 03/10/2018 : 21:18:56
Zbunjen sam. Zar nije to uspjeh "čovjeka iz Međugorja" na kojemu mu svi trebamo biti zahvalni?
nagor Posted - 03/10/2018 : 21:12:12
Jebiga, Dinamo se je stvarno dobro osramotio tada. Rekord je Dinamov.


http://www.90min.in/posts/5485816-ranked-four-of-the-worst-champions-league-group-stage-teams-in-recent-years/1-dinamo-zagreb-2016-17


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000