forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 kraljevstvo? bubreg? dajem oboje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
dr strangelove Posted - 16/09/2016 : 12:11:35
Hobi su mi strip i film. Nekad prioritet ima jedno, nekad drugo, ali nema trećega (vjerujem da je kod većine forumaša slično).
Zbog toga uvijek ganjam neke rijetke uratke pa me zanima imate li vi neke svoje filmove koje pokušavate pogledati, ali ih nikako ne uspijevate pronaći..?

I pod tim ne mislim na film koji već tjednima nikako da dođe u Algoritam na DVDu, već na neki film čiji bi i VHS rip pogledali online kad bi ga samo uspjeli naći, a o kvalitetnom TV ripu možete samo maštati.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Shaner Posted - 04/12/2023 : 23:41:38
Ako netko slučajno zna gdje/kako bih mogao pogledati Yan Jiao (White River) bio bih zahvalan.

Shaner Posted - 27/10/2023 : 01:12:19
Znam da je bila još neka tema ovog tipa, ali ju sad ne mogu naći.

Ugl, gledam seriju Nada (https://www.imdb.com/title/tt14781286/), ali nigdje ne mogu naći četvrtu epizodu. Svaka pomoć dobrodošla na pm.

Shaner Posted - 04/07/2022 : 18:04:58
Nego, kad ste već tu. Možda imate ideju gdje bih mogao ovo pogledati:

https://www.imdb.com/title/tt19717996/



Shaner Posted - 03/07/2022 : 12:51:41
Hvala momci!

vice Posted - 02/07/2022 : 13:21:47
quote:
Originally posted by Shaner

Ako netko zna gdje bih mogao naći ovaj film:

https://www.imdb.com/title/tt0096759/

bio bih zahvalan.







PTP i cinemageddon, ali samo VHSrip.
Poli Posted - 02/07/2022 : 01:35:48
https://wipfilms.net/softcore-erotic-flicks/ad-un-passo-dallaurora/


nema na cemu, ali je samo od 262 MB



a imas ga i ovdje online
https://www.film1k.com/nightmare-in-venice-aka-ad-un-passo-dallaurora-1989.html


Shaner Posted - 01/07/2022 : 22:54:37
Ako netko zna gdje bih mogao naći ovaj film:

https://www.imdb.com/title/tt0096759/

bio bih zahvalan.



vice Posted - 22/09/2018 : 15:46:38
quote:
Originally posted by fler

Ako je to ovo,
ima na PTP-u (čak 3 verzije).



Na PTP-u inače ima gotovo sve. :)
fler Posted - 22/09/2018 : 14:36:56
Ako je to ovo,
ima na PTP-u (čak 3 verzije).
Opti Posted - 22/09/2018 : 12:31:41
Tražim film Goshogaoka (1997)
Tonka24 Posted - 21/03/2018 : 17:59:01
Ja dugo tražim jedan film, stariji je misli kraj ili početak devedesetih.
Radi se o nekom otoku na kojem je neki doktor radio eksperimente na ljudima...
Dobro se sjećam filma pri kraju, u nekakvom podrumu, nekakvo crveno svjetlo je bilo...neki lik je bio u kavezu i kroz neku rupu je pao netko od likova i ovaj ga je valjda pojeo...
Koliko znam toga nema u filmovima Otok Doktora Moreaua i Dr. Moreau's House of Pain...a radnja je siguran sam ista...
Pa ako netko zna...
vice Posted - 20/03/2018 : 19:31:33
quote:
Originally posted by Opti

Pa zato i kažem da je rizično. Jednostavno se ne isplati pristati na tako glup sistem, bacit hrpu para i na kraju jednom kad im taj film napokon dođe na red - ispostavi se da je neka dosada ili teški treš.



A gle, pratiš i registriraš se samo onda kad im je film u ponudi. :) Pogledaš i time platiš 9 usd za taj film. To je čak i ok.

Al pitanje je oće li uopće doć na red, a ako i dođe, to može bit tek za 5 godina.
Opti Posted - 20/03/2018 : 19:29:12
Pa zato i kažem da je rizično. Jednostavno se ne isplati pristati na tako glup sistem, bacit hrpu para i na kraju jednom kad im taj film napokon dođe na red - ispostavi se da je neka dosada ili teški treš. Da se netko samo radi jednog filma ide registrirat na to, pitaj boga kakav bi to film mogao biti a da se to isplati.
vice Posted - 20/03/2018 : 19:24:45
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by vice



Nope, ja san naša više negativnih nego pozitivnih, pogotovo ako upišen The Shape of Night.




Ne znam, ja sam našao samo tu negativnu. Al dobro, nije to bitno.

Glede MUBIja, ne da mi se (a i rizično je, lol) za samo taj jedan film registrirat tamo.



Ma ok je šta se tiče sigurnosti, nego on trenutno i nije tamo.

Oni ti imaju samo 30 filmova koje moš pogledat, s tim da se svaki dan briše jedan, a dodaje drugi. Zajeban princip, a i preskup. Šta bi rekli, elitno preserantski. To je za one koji gledaju samo "pametne" filmove. A znamo kakvi su to među našim "kritičarima" i "filmofilima".
Opti Posted - 20/03/2018 : 19:22:36
quote:
Originally posted by vice



Nope, ja san naša više negativnih nego pozitivnih, pogotovo ako upišen The Shape of Night.




Ne znam, ja sam našao samo tu negativnu. Al dobro, nije to bitno.

Glede MUBIja, ne da mi se (a i rizično je, lol) za samo taj jedan film registrirat tamo.
vice Posted - 20/03/2018 : 19:20:39
quote:
Originally posted by Opti

Jedina negativna koju vidim je ova četvrta na Letterboxdu, ali je jedva koherentna i skroz neprecizna pa sam je ignorirao. Od 13 koje sam spomenuo su sve pozitivne.



Nope, ja san naša više negativnih nego pozitivnih, pogotovo ako upišen The Shape of Night.

Ugl, sritno u potrazi. Ima ovakvih na bacanje, ko će sve nać.
Opti Posted - 20/03/2018 : 19:19:28
Jedina negativna koju vidim je ova četvrta na Letterboxdu, ali je jedva koherentna i skroz neprecizna pa sam je ignorirao. Od 13 koje sam spomenuo su sve pozitivne.
vice Posted - 20/03/2018 : 19:11:28
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by vice


Ma kojih "puno" pozitivnih, bit će 3-4.


Ustvari 13.
Četiri na MUBIju, tri na Letterboxdu, jedan na Berlinale sajtu, tri na CriticsRoundUpu, jedan na Windows on Worlds i jedan esej nekog Shozoa Ichiyame, koji sam našao na SurrealMoviezu.
To je neobično puno za jedan film koji kao da je iščezao s lica zemlje.

A i mislim, po svemu sudeći film ima proto-Kar-Wai-Wongovsku neonsku estetiku, novovalnu atmosferu i Buntu Sugawaru. Pa ne može valjda biti loše.



Ma i ne baš. Očito ga prikazuju po festivalima (npr. Venecijanskom), tako da je dosta elitan, ali ne i iščezao. :) A i Mubi ga je vjerojatno ima u ponudi, pa odatle i komentari.

Mubi san neko vrime i koristija, al ipak je neisplativ. Jesu to rariteti, al nisan toliko baš zapeja za to da bi plaća njihovu selekciju.

Btw od tih 13 nisu baš sve pozitivne. ;)
Opti Posted - 20/03/2018 : 17:18:34
quote:
Originally posted by vice


Ma kojih "puno" pozitivnih, bit će 3-4.


Ustvari 13.
Četiri na MUBIju, tri na Letterboxdu, jedan na Berlinale sajtu, tri na CriticsRoundUpu, jedan na Windows on Worlds i jedan esej nekog Shozoa Ichiyame, koji sam našao na SurrealMoviezu.
To je neobično puno za jedan film koji kao da je iščezao s lica zemlje.

A i mislim, po svemu sudeći film ima proto-Kar-Wai-Wongovsku neonsku estetiku, novovalnu atmosferu i Buntu Sugawaru. Pa ne može valjda biti loše.
vice Posted - 20/03/2018 : 16:43:05
quote:
Originally posted by Opti

Naletio sam na puno pozitivnih kritika tog filma a po opisima sam zaključio da bi mogao biti baš po mom guštu.



Ma kojih "puno" pozitivnih, bit će 3-4. Ima 37 glasova na imdb-u i ocjenu 7,3, nemoj me zajebavat.
Opti Posted - 20/03/2018 : 16:41:58
Naletio sam na puno pozitivnih kritika tog filma a po opisima sam zaključio da bi mogao biti baš po mom guštu.
vice Posted - 20/03/2018 : 16:35:07
quote:
Originally posted by Opti

Kraljevstvo, bubreg i konja dajem za Yoru no henrin (1964)



Nema ga ni na karagargi, avistazu ni ptp-u.

Di si ga iskopa jbt led?
Opti Posted - 20/03/2018 : 11:56:16
Kraljevstvo, bubreg i konja dajem za Yoru no henrin (1964)
dr strangelove Posted - 28/11/2016 : 14:01:06
Budem otvorio još jedan topic samo za tražiti titlove
Poli Posted - 28/11/2016 : 12:58:04
quote:
Originally posted by dr strangelove

To ovo?

http://www.alluc.ee/l/Peter-Kosminsky-Britz-Episode-01-Full/dtpjnirm


Da, to je to. Jos samo da ima i titlove, pa da ne trebam pojacavati volume.




U međuvremenu sam se zajebavao i sa Warriorsima: http://www.imdb.com/title/tt0119873/

Imao sam film u 2 djela (kako je i origi raspodjeljen, posto je TV film), ali su mi titlovi samo za prvi dio, i nigdje ne nađoh titlova za drugi dio. Kad na kraju nađem oba dva djela na You Tubu, sa bosanskim titlovima. Pa sada mogu odgledati u miru i nastavak ... koliko mirno je to uopste moguce za takav traumatican film.



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000