forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TERMINATOR

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
nagor Posted - 29/08/2017 : 17:51:52

29. 8.
Sretan Judgment Day svima koji slave!

Odlična vijest za sve fanove. Navodno se sprema nova trilogija. Evo, već treća zaredom - Salvation i Genisys su zamišljeni kao počeci novih trilogija (nije dobro završilo). Razlika je ovaj put u tome što se projektu priključuje jedan jedini i neponovljivi tvorac originala - James Cameron. Cameron navodno neće biti redatelj jer mora izbaciti 100 nastavaka alien štrumfova, ali bit će među glavnima. Kao režiser je spomenut Tim Miller, režiser Deadpoola. Normalno, vraća se i Arnold, koji sprema veli comeback u sljedećih par godina. Arnold sprema nastavak Blizanaca (navodno je treći "blizanac" Eddie Murphy), Conana i Terminatora.

Arnold ovog puta vjerojatno neće biti u ulozi kultnog T-101 modela, već u ulozi ljudskog predloška za taj model. Cameron se dotaknuo toga u nedavnom intervjuu:

'Yeah, you got to ask yourself: "Why did they make these characters look and sound like Arnold?"'

'There has to be a reason. So yeah, it has flashed through my mind that there has to have been a prototype. There has to have been a guy who’s DNA was harvested from - that they grew the organic outter layer that they grew the Terminator from...and that presumably was a real person at some point.'

'Now, the question is, did that person have some sort of meaning to Skynet on WHY they chose that one (Arnold)?'

Scenarij bi morao biti gotov do jeseni. Snimanje počinje u proljeće 2018e.

http://deadline.com/2017/01/terminator-james-cameron-deadpool-tim-miller-david-ellison-skydance-1201890848/

https://www.theterminatorfans.com/schwarzenegger-reveals-terminator-6-script-and-filming-deadlines-in-austria-interviews/

http://collider.com/terminator-6-new-trilogy-james-cameron/#images

https://www.youtube.com/watch?v=nWdLm-C1AQA&t=387s
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DiSkAcH Posted - 31/08/2019 : 17:58:16
Meni trailer izgleda obećavajuće.
nagor Posted - 31/08/2019 : 13:45:21
Da, Furlongovo CGI lice na klincu u flashbacku. I to je navodno to što se tiće Furlonga.
swamp thing Posted - 31/08/2019 : 13:18:45
Meni se čini da je bila neka priča o pojavljivanju Furlonga u ovom nastavku
nagor Posted - 31/08/2019 : 10:01:22
quote:
Originally posted by emirem

Sarah se strecnula kad je vidjela svog stalkera sa bradom i osijedela, skuzila ga na tren nakon 28 godina.

Na žalost svih fanova, Sarah ima dobar razlog za mrziti tog dotičnog terminatora. Zar nisi primjetio da nema nigdje Johna Connora. :(
vukozec Posted - 31/08/2019 : 09:41:32
Svi nastavci nakon T2 su za zaborav. Pritom je daleko najbolji onaj sa Baleom, još da Bale nije glumio sa svojim iritantnim Batman mumljanjem bio bi skroz solidan.
supermark Posted - 31/08/2019 : 08:18:16
quote:
Originally posted by emirem

I opet u forspanu prikazu glavne scene, kad ce se vise odviknuti toga..

+1
emirem Posted - 30/08/2019 : 21:54:40
Sarah se strecnula kad je vidjela svog stalkera sa bradom i osijedela, skuzila ga na tren nakon 28 godina.
I opet u forspanu prikazu glavne scene, kad ce se vise odviknuti toga..
D.J. Posted - 30/08/2019 : 21:31:48
Oho trailer izgleda obecavajuce! Mogao bi biti odlican film.
supermark Posted - 30/08/2019 : 18:24:03
trailer uopće ne izgleda loš
a jebeš ga, koliko god bio loš, svejedno će biti bolje od današnjih blockbustera
od onih šitnih transformersa, brzih i žestokih i wonder woman, black panther mi se doslovno se*e
vice Posted - 30/08/2019 : 18:21:31
Ma, meni i ovo djeluje loše.
Windwalker Posted - 30/08/2019 : 17:39:07
I don't hate it.
Djeluje čak ok.
Nepotrebno, ali ok.
Za onaj Genysysys se iz aviona vidjelo kakvo će govance biti, a ispao je još gori.
Ovaj ne daje ni blizu takav dojam, barem ne meni.
​​​​​​​Ali da sam ga tražio, nisam.
nagor Posted - 30/08/2019 : 07:33:58
Na obljetnicu Judgement Day-a nam stigao novi trailer.

https://youtu.be/oxy8udgWRmo
Windwalker Posted - 21/07/2019 : 12:54:42
quote:
Originally posted by King Warrior

Mozak isljučiti i to je to. Neće ovo biti ništa bolje od prethodna dva dijela.

Mislim da ipak hoće.
Ne kažem da je trebao biti snimljen, ali ne može biti lošiji od Genesysa. Ništa ne može.
Barem bi akcija mogla biti ok.
nagor Posted - 21/07/2019 : 12:36:23
Ma ne mogu. Meni je to ko da bi radili film o Zagoru. To mora biti odlično ili ništa! :)
King Warrior Posted - 21/07/2019 : 12:24:46
Mozak isljučiti i to je to. Neće ovo biti ništa bolje od prethodna dva dijela.
nagor Posted - 21/07/2019 : 12:04:55
SPOILER

Ne to da koriste CGI facu Furlonga u kratkom flashbacku. To je bilo za očekivat. Spoiler (i uvreda svakom fanu) je to što su napravili Johnu Connoru, glavnom liku serijala. Nadam se da su nakon test screeninga to promijenili.

https://www.theterminatorfans.com/terminator-dark-fate-edward-furlong-is-young-cgi-cameo-only/
supermark Posted - 19/07/2019 : 18:25:07
U sljedecem nastavku očekujemo zlog gaya
Windwalker Posted - 19/07/2019 : 18:11:19
Pa ovdje je zli latino muškarac.
nagor Posted - 18/07/2019 : 23:36:14
Ostaje žalosna činjenica da je moguće da se John Connor (Furlong) pojavljuje u kakvom flashbacku što znači da su moguće te girl power internetske pizdarije po kojima je Connor mrtav i latino ženske moraju spasiti svijet od zlih bijelih muškaraca.
nagor Posted - 18/07/2019 : 23:22:35
quote:
Originally posted by doom

Vraca se furlong
https://comicbook.com/movies/2019/07/18/terminator-dark-fate-eddie-furlong-john-connor-return/?fbclid=IwAR3aVPMnf3DqI0nQluRKA0iWszUJTCx6hGUxEZChccM02x8DWveOSQgCFvo

Kako mi je trebala ova vijest nakon svih tih PC girl power pizdarija.
doom Posted - 18/07/2019 : 22:57:52
Vraca se furlong
https://comicbook.com/movies/2019/07/18/terminator-dark-fate-eddie-furlong-john-connor-return/?fbclid=IwAR3aVPMnf3DqI0nQluRKA0iWszUJTCx6hGUxEZChccM02x8DWveOSQgCFvo
Mr. Bushido Posted - 06/06/2019 : 19:48:57
quote:
Originally posted by mpavin

Ma, mislin da se moremo složiti kako će ovaj novi Terminator vjerojatno biti sranje.

Ne znam, ne mogu suditi dok ga ne pogledam. Meni je foršpan dobar, ali foršpani ionako nikad nisu mjerodavni.
mpavin Posted - 06/06/2019 : 18:22:36
Ma, mislin da se moremo složiti kako će ovaj novi Terminator vjerojatno biti sranje.
nagor Posted - 06/06/2019 : 18:20:32
Ako je istina ovo što se priča na netu za Johna Connora, onda se je Cameron stvarno prodao. Izgleda da dobivamo još jedan akcijski chick flick jer se Hollywood očito boji napraviti film za muške. :(
ordell Posted - 06/06/2019 : 18:14:20
quote:
Originally posted by nagor

Cameron zna biti full of shit. Sjećam se kako je hvalio Genisys ko da je neko remek djelo. OK, Arnie ti je frend, ali nije bilo potrebno tako varati fanove. Tako da Cameronov potpis nije više garancija kvalitete.

Da je Cameron mislio da moze snimiti dobar nastavak T2, napravio bi to davno. Trebali su ostaviti i Arnija i Lindu, nije vise to to. Bolje bi bilo da naprave reboot, nesto kao Mad Max Fury road, ali treba tu i prava ekipa.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000