forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije kojima se vraćamo-dnevnik gledanja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 09/04/2018 : 12:19:39
Dnevnik gledanja serija koje su nam toliko dobre pa gledamo ponovo.
Spartaka sam pogledao 3 ili 4 puta, sada ponovo počinjem s TWD-om.
Poslije napišem utiske o prvoj i drugoj sezoni.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 27/04/2018 : 00:06:55
Jako rijetko palim TV pa do večeras nisam ni znao da ponovo idu Mućke.
Iako imam cijelu kolekciju na DVD-u uvijek rado iskoristim ovakvu priliku.
Večeras baš epizoda kada Delboy dobije sina, koliko sam je puta gledao a uvijek joj se iznova nasmijem.
Beren Posted - 14/04/2018 : 20:47:20
quote:
Originally posted by iggyk23

ja svake godine odgledam treci kamencic, john lithgow je fantastican glumac, to stvarno treba gledat kao odrasla osoba i promatrat ga, puno je bolje nego kad smo gledali kao klinci, takodjer kad smo kod kamenja svaki dan odgledam epizodu 30 rock, vec godinama to vrtim, nikako ali nikako da dosadi, steta sto je samo sedam sezona



John Lithgow je velemajstor svog posla. Za ovu seriju je dobio Emmy za glumu u 4 od 6 sezona, a pogotovo je dobar u prve dvije sezone.
iggyk23 Posted - 11/04/2018 : 11:26:40
ja svake godine odgledam treci kamencic, john lithgow je fantastican glumac, to stvarno treba gledat kao odrasla osoba i promatrat ga, puno je bolje nego kad smo gledali kao klinci, takodjer kad smo kod kamenja svaki dan odgledam epizodu 30 rock, vec godinama to vrtim, nikako ali nikako da dosadi, steta sto je samo sedam sezona
ivanl Posted - 10/04/2018 : 20:22:05
quote:
Originally posted by wolf

Svinje su nedavno reprizirali. Veriga i Crni Rok, koja ekipa...


Mrak mrakova ekipa! Glumacki neponovljivo. Meni osobno Fabijan Sovagovic kao Mile Vrbica, nedodirljiv...
wolf Posted - 10/04/2018 : 20:14:55
Svinje su nedavno reprizirali. Veriga i Crni Rok, koja ekipa...
ivanl Posted - 10/04/2018 : 19:48:52
Da li se itko jos sjeca serija Salas u malom ritu, Kuda idu divlje svinje, Otpisanih, povratka otpisanih i Kapelskih kresova?
Beren Posted - 10/04/2018 : 17:25:28
quote:
Originally posted by Poli


Mislim da bih htio ponovno odgledati Treci kamen od sunca. A mislim da bih mogao o Black Addera.

Drukcije znam da cu gledati jos (nekoliko puta) neke od HBO-jevih serija poput Band of brothers, Pacific... a jerojatno i Black Mirror. Onako na prvu iz glave.






Upravo je obnavljam
ROJ RENK Posted - 10/04/2018 : 16:27:42
Od novijih serija gledam "Musketare" i "Mr. Selfridža". Dobro i profesionalno urađene. Možda u staromodnijem stilu ali i ja sam takav.
One nenadjebive su svakako "Mućke", "Malo i velo misto", Alo, Alo...", "Paja i Jare"... Bilo ih je u prošlosti mnogo i nemogiće ih se baš svih setiti i nabrojati.
U poslednje vreme su mi se posebno svidele dve serije: "Ubice mog oca" i "Senke nad Balkanom".
Možda se moj ukus ne podudara sa mnogima ali to je to...
ROJ RENK Posted - 10/04/2018 : 16:18:36

Ima još po prilično toga na kablovskim kanalima.
Konkretno, često gledam "Treći kamen od sunca".
ivanl Posted - 10/04/2018 : 10:32:50
Moram taj Pacific odgledati...
Poli Posted - 10/04/2018 : 08:29:52

Mislim da bih htio ponovno odgledati Treci kamen od sunca. A mislim da bih mogao o Black Addera.

Drukcije znam da cu gledati jos (nekoliko puta) neke od HBO-jevih serija poput Band of brothers, Pacific... a jerojatno i Black Mirror. Onako na prvu iz glave.


manhunter Posted - 10/04/2018 : 08:16:29
Gledao po "sto puta": Friends, Allo allo, Malcolm in the middle i X Files.
Jesse_Pinkman Posted - 10/04/2018 : 01:53:47
Breaking Bad gledao 4 puta što se može vidjeti i po nicku.Big bang theory isto nekoliko puta zbog učestalog repriziranja RTL-a kao i Malcolma u sredini
Obi-wan Posted - 10/04/2018 : 00:24:33
Ove dvije sam pogledao po nekoliko puta jer su najbolje.

Big bang theory
Game of thrones
vice Posted - 09/04/2018 : 23:27:33
quote:

A nisam to promijenio 100 godina (točnije 6).



Onda smo isto godište.
Shaner Posted - 09/04/2018 : 23:06:13
Djevojka i ja baš gledamo ispočetka Crnu Guju, fantastično nešto. Ostala nam je još zadnja sezona.

Windwalker Posted - 09/04/2018 : 22:39:42
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Windwalker

Slažem se, nažalost.

No jedino Firefly-u se često vraćam, i baš ga prije mjesec dana pogledao četvrti put.

Htio bi ponoviti i sve Star Trek i Farscape i Fringe, ali previše je toga i jednostavno si ne mogu to priuštiti uz sve novo što ide.



Sama činjenica da si sa svoje 22 pogleda sve Star Trekove je dovoljno "previše".


Haha, da je bar 22.
Pogledao sam ih sve dvaput, dok su na televiziji išli, i psovao im sve po redu ako su maknuli termin zbog sporta ili sabora.
Al rado bi ih opet gledao.



Ja se samo vodim onim šta ti na profilu piše. ;) Možeš ti imat i 50 šta se mene tiče.


A nisam to promijenio 100 godina (točnije 6).
Mali_Mate Posted - 09/04/2018 : 22:30:23
Mućke, Pythonovci, Buffy, Star Trek: TOS, Crna Guja....ovo svakih 5-6 godina pogledam ispočetka.


vice Posted - 09/04/2018 : 22:23:12
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Windwalker

Slažem se, nažalost.

No jedino Firefly-u se često vraćam, i baš ga prije mjesec dana pogledao četvrti put.

Htio bi ponoviti i sve Star Trek i Farscape i Fringe, ali previše je toga i jednostavno si ne mogu to priuštiti uz sve novo što ide.



Sama činjenica da si sa svoje 22 pogleda sve Star Trekove je dovoljno "previše".


Haha, da je bar 22.
Pogledao sam ih sve dvaput, dok su na televiziji išli, i psovao im sve po redu ako su maknuli termin zbog sporta ili sabora.
Al rado bi ih opet gledao.



Ja se samo vodim onim šta ti na profilu piše. ;) Možeš ti imat i 50 šta se mene tiče.
supermark Posted - 09/04/2018 : 22:13:57
Seinfeld i Prijatelji
uvijek se mogu pogledati i nikada neće dosaditi
Windwalker Posted - 09/04/2018 : 21:08:40
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Windwalker

Slažem se, nažalost.

No jedino Firefly-u se često vraćam, i baš ga prije mjesec dana pogledao četvrti put.

Htio bi ponoviti i sve Star Trek i Farscape i Fringe, ali previše je toga i jednostavno si ne mogu to priuštiti uz sve novo što ide.



Sama činjenica da si sa svoje 22 pogleda sve Star Trekove je dovoljno "previše".


Haha, da je bar 22.
Pogledao sam ih sve dvaput, dok su na televiziji išli, i psovao im sve po redu ako su maknuli termin zbog sporta ili sabora.
Al rado bi ih opet gledao.
ivanl Posted - 09/04/2018 : 19:43:08
U sramote, zaboravio sam Malo i Velo misto. A isto tako uz bok im Prosjake i sinove. Legendarne serije.
DzekDenijels Posted - 09/04/2018 : 18:34:37
Allo allo, Mućke...
Dwayne_Looney Posted - 09/04/2018 : 17:58:32
Samo "Mućke".
ivanl Posted - 09/04/2018 : 17:55:27
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by ivanl

Vis' zaboravio na Bend of brothers... Vrh. Ludilo, za jednu seriju...



I Pacific je dobra, ista produkcija.


Cuo sam za to.👍 Zapamticu i prouciti...cim uhvatim vremena...jednom.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000