forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Pozdrav

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
jankela Posted - 09/04/2018 : 18:21:37
Pozdrav svima na forumu, nov sam član, pa bih želeo da se ukratko predstavim vama, starijim članovima, moje ime je Marko Janković, iz Srbije sam, volim fudbal, stripove, film, politiku. Pratim forum već nekoliko godina, sada sam napravio profil, nadam se da ćemo se lepo družiti i diskutovati u narednim danima, nedeljama, mesecima, godinama.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Hercule Poirot Posted - 06/06/2018 : 10:30:26
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by jankela

Pozdrav svima na forumu, nov sam član, pa bih želeo da se ukratko predstavim vama, starijim članovima, moje ime je Marko Janković, iz Srbije sam, volim fudbal, stripove, film, politiku. Pratim forum već nekoliko godina, sada sam napravio profil, nadam se da ćemo se lepo družiti i diskutovati u narednim danima, nedeljama, mesecima, godinama.


Pozdrav i dobrodošao. Imam neki osjećaj da si sjajan momak.
I ja se nadam da ćemo se lepo družiti godinama...


Obi-wan Posted - 05/06/2018 : 23:40:58
brni Posted - 05/06/2018 : 23:37:22
quote:
Originally posted by Obi-wan


Pozdrav i dobrodošao. Imam neki osjećaj da si sjajan momak.
I ja se nadam da ćemo se lepo družiti godinama...





Haha Obi nasmijao si me do suza..
Obi-wan Posted - 05/06/2018 : 23:22:10
quote:
Originally posted by jankela

Pozdrav svima na forumu, nov sam član, pa bih želeo da se ukratko predstavim vama, starijim članovima, moje ime je Marko Janković, iz Srbije sam, volim fudbal, stripove, film, politiku. Pratim forum već nekoliko godina, sada sam napravio profil, nadam se da ćemo se lepo družiti i diskutovati u narednim danima, nedeljama, mesecima, godinama.


Pozdrav i dobrodošao. Imam neki osjećaj da si sjajan momak.
I ja se nadam da ćemo se lepo družiti godinama...
manhunter Posted - 11/04/2018 : 21:49:59
quote:
Originally posted by jankela

Forum baš propada kad se oko jednog novog člana vode ovakve polemike.



Reče čovek koji se pre neki dan registrovao.

Nov si član kao što sam ja ljubitelj Reala.
njofra32 Posted - 11/04/2018 : 21:33:54
Dobrodošlica. I na mene su kojekakvi zabrijali da sam dupli nick, reinkarnacija i koješta, tako da te to ne zabrinjava.
Živio
jankela Posted - 11/04/2018 : 18:44:47
Forum baš propada kad se oko jednog novog člana vode ovakve polemike.
solar Posted - 11/04/2018 : 18:40:20
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by jankela

Pozdrav svima na forumu, nov sam član, pa bih želeo da se ukratko predstavim vama, starijim članovima, moje ime je Marko Janković, iz Srbije sam, volim fudbal, stripove, film, politiku. Pratim forum već nekoliko godina, sada sam napravio profil, nadam se da ćemo se lepo družiti i diskutovati u narednim danima, nedeljama, mesecima, godinama.




moš mislit


Ako je jedan od "povratnika" tipa Vlladimira i sličnih brzo će se otkriti jer se ustaljeni obrasci ponašanja rijetko mijenjaju samo treba pričekati da izađu na površinu.
manhunter Posted - 10/04/2018 : 20:53:47
Pozdrav novom članu!



wolf Posted - 10/04/2018 : 20:12:11
Koliko je dosad novih članova u startu otvaralo jedan ili više pollova? Ja se sjećam samo jednoga.

Ma neka se čovjek vrati, samo da ne tjera po starome.
Dwayne_Looney Posted - 10/04/2018 : 19:46:29
Dobro ti nama došao i budi što aktivniji u stripovskom dijelu. A neki su stalnim reinkarnacijama stvorili paranoju da se ne može registrirati netko tko stvarno dolazi prvi put već da su to stari članovi u novom ruhu.
Inače, ja kad sam vidio topic "Pozdrav" u svaštari jasno na što sam pomislio. Sreća pa sam pogriješio.
wolf Posted - 10/04/2018 : 18:47:37
Ali najdosljedniji je vronski. On barem nije izmišljao alternativne nickove i glumatao (barem vezano za identitet).
1Euro Posted - 10/04/2018 : 18:42:20
quote:
Originally posted by jankela

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by jankela

Pozdrav svima na forumu, nov sam član, pa bih želeo da se ukratko predstavim vama, starijim članovima, moje ime je Marko Janković, iz Srbije sam, volim fudbal, stripove, film, politiku. Pratim forum već nekoliko godina, sada sam napravio profil, nadam se da ćemo se lepo družiti i diskutovati u narednim danima, nedeljama, mesecima, godinama.




moš mislit


Čemu negativa?



imali smo dosta primjera, da su se stari članovi reinkarnirali u nove članove, jer su im stari računi bili zaključani.
Pa nema boljeg primjera od mene samog! Ja sam imao oko 10 profila, tako da ne radi se o negativi nego o nepovjerenju.
To kao prvo a kao drugo, zlatna vremena stripa i ovog foruma su odavno prošla pa mi je smiješno da dolazi itko na novo, kada puno starih članova odlazi sa foruma ili je več odavno otišlo.
Sve u svemu, ako si stvarno novi, ne dajem ti više od godine dana kada češ i ti podprašiti pete sa ovog foruma.
ROJ RENK Posted - 10/04/2018 : 16:44:43
Ja sam ovde dugo ali sam slabo uleteao u diskusije i prepucavanja. Više sam sve samo pratio. Sada se to malo promenilo.
Ma šta ja tu pričam bespotrebne gluposti...

DOBRODOŠAO!
jankela Posted - 10/04/2018 : 15:13:27
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by jankela

Pozdrav svima na forumu, nov sam član, pa bih želeo da se ukratko predstavim vama, starijim članovima, moje ime je Marko Janković, iz Srbije sam, volim fudbal, stripove, film, politiku. Pratim forum već nekoliko godina, sada sam napravio profil, nadam se da ćemo se lepo družiti i diskutovati u narednim danima, nedeljama, mesecima, godinama.




moš mislit


Čemu negativa?
1Euro Posted - 10/04/2018 : 08:45:59
quote:
Originally posted by jankela

Pozdrav svima na forumu, nov sam član, pa bih želeo da se ukratko predstavim vama, starijim članovima, moje ime je Marko Janković, iz Srbije sam, volim fudbal, stripove, film, politiku. Pratim forum već nekoliko godina, sada sam napravio profil, nadam se da ćemo se lepo družiti i diskutovati u narednim danima, nedeljama, mesecima, godinama.




moš mislit
mladjo Posted - 10/04/2018 : 08:06:51
Predlažem zabranu dolaska novih članova na forum. Tako jedino možemo biti sigurni da nema duplih nickova :D
manhunter Posted - 10/04/2018 : 07:11:31
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by manhunter

Kad neko napiše " pratim forum već godinama, tek sad sam se registrovao" mladjo dobije napad paranoje. 😀😀😀








Odlična stvar.

Inače, tebe počne paranoja, a ja odmah znam da je ovo neki naš stari poznanik (ne toliko spretan).
jankela Posted - 09/04/2018 : 22:14:08
quote:
Originally posted by supermark

prekrasno ime
dobrodošao!


Hahahahahaha, hvala imenjače
supermark Posted - 09/04/2018 : 21:36:46
prekrasno ime
dobrodošao!
mladjo Posted - 09/04/2018 : 20:51:32
quote:
Originally posted by manhunter

Kad neko napiše " pratim forum već godinama, tek sad sam se registrovao" mladjo dobije napad paranoje. 😀😀😀



velka031 Posted - 09/04/2018 : 20:38:37
Dobrodošao!
RAKOSI4 Posted - 09/04/2018 : 20:26:19
Bato dobro doša u Stripolandiju
tinton Posted - 09/04/2018 : 19:19:59
Lako za stripove i fudbal.
Pridruži se na osovinama zla i zapamti da je prvi ban uvijek najbolniji.
manhunter Posted - 09/04/2018 : 18:56:29
Kad neko napiše " pratim forum već godinama, tek sad sam se registrovao" mladjo dobije napad paranoje. 😀😀😀

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000