forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dellamorte - Dylan Dog tematski craft bar u Splitu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
vice Posted - 13/04/2018 : 04:01:12
Evo jedne lijepe novosti za domaću, a i širu stripovsku ekipu.

Blizu Firula, na adresi Poljička 16, nedavno je otvoren craft bar koji tematski odiše dylandogovskim duhom, od naziva koji je aluzija na poznati film Dellamorte Dellamore, pa i do samog interijera.

Eto pravog mjesta za onaj nesuđeni strip sastanak. :D

http://dalmatinskiportal.hr/zivot/dylan-dog/30358

quote:
- Dosta pažnje se usmjeruje na točene pive, tako da ćemo u rotaciji imati šest tapova, na kojima će se naći provjerena piva, kako domaća, tako i strane ekskluzive. Uređenje prostora je inspirirano Dylanom Dogom, pa na račun toga dolazi ime Dellamorte. Iako podosta mračno za bar, ljubitelji Dylana Doga prepoznat će da inspiracija dolazi od kultnog filmskog uratka 'Dellamorte Dellamore' Michele Soavija - rekao nam je Mario Vidić, vlasnik bara.






24   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 14/11/2018 : 05:01:07
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Popijem kavu uskoro pa makar iskočilo i koje čudovište


Ma di kavu? Pivicu-dvi-tri...a ja jos nisam bija. Zaboravija u meduvremenu. Ispravicu to cin doden doma...
RAKOSI4 Posted - 07/11/2018 : 21:25:27
Popijem kavu uskoro pa makar iskočilo i koje čudovište
teller Posted - 07/11/2018 : 21:00:17
quote:
Originally posted by Dexters

Ako rendžeru ne ponudite besplatnu kavicu, bude vam propucal one lijepe svjetiljke



Dexters Posted - 07/11/2018 : 20:54:25
Ako rendžeru ne ponudite besplatnu kavicu, bude vam propucal one lijepe svjetiljke
teller Posted - 07/11/2018 : 20:28:12
Bravo! Ljepo za vidit i popit kavicu!
Wallace Posted - 07/11/2018 : 18:29:21
Odlično, to ću posjetiti. Bio i u caffe Dylan Dog na Craven Road 7 u Londonu.


https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=501248414964
vice Posted - 07/11/2018 : 16:24:16
Kolega posla sliku:

velka031 Posted - 13/04/2018 : 23:52:18
ODLIČNO izgleda kafić!
ivanl Posted - 13/04/2018 : 23:09:45
Kobaju ne mogu zaboravit i da ocu...isprid nje mi je murija odnila dozvolu...☹
ivanl Posted - 13/04/2018 : 23:04:55
A jbg. ne znam u koju birtiju sidnes...
Nista Tommy, nista Znjan, sad vec u past tensu...u Tommya, ako i Medvedgradska piva imaju..
San Servolo ima tri zajebane etikete; aj za svijetlo se slazem da je tanko. Al crveno, rastura...odlican odnos snage i arome. A crno, bas puca nakon par komada...
Ma zajebi turisticke cijene...ja Zmajsko i Varionicu, recimo, vec dva lita u Primostenu na Super uhu festivalu, pijem za 15 kuna, po litre. I to cile tri noci, koliko festival traje. Al imas kazem ti, svugdi...Victa. podi pa cekiraj. Po 15-20 kuna, zajebana piva...
Kobaja-mrak...udri cevose od veprovine i par Novih rundi.😉
Mali_Mate Posted - 13/04/2018 : 22:23:09
quote:
Originally posted by ivanl

Kraft pivo se polako i pomalo rasirilo Splitom. Dakle, ima ga sad vec svugdje, narocito "barbe". Ima ga u pivnicama, restoranima, trafikama i samoposlugama. U "Vikte", ima lijep izbor kraft piva po umjerenijim cijenama nego u navedenim lokalima. Bas dobar izbor. Preporucam San Servolo, istarsko pivo. Matejuska je i dalje nepresusno vrelo svakojakih piva, iz zemlje, regiona i svijeta, sa preko 100 vrsta. Nedavno sam probao, snazno pivo Iron Maiden, the trooper. Ludilo. Ali ima, "nema sta nema". U pivovaru Barbe, moze se doci i osobno u Kopilicu i uzesti gajbu-dvi za puno manje novce... Ima danas u Splitu, piva za past u nesvjest. Od St spize, do "kobaje". Puno dobrih etiketa, od Varionice, Nove runde, Zmajskog, Viskog... i sto se mene tice, ja sam zavrsio s "konfekcijskim" pivima tipa, Ozujsko, Karlovacko...mada Pan ima par zgodnih craftova. Uglavnom ponuda je zbilja raznolika i sirokog spektra.🍻



A onda ja uvik sidnem u krivu birtiju, jebaji ga

Al' sad, raširilo...hm...Ja isprid kuće iman relativno veliki Tommy i malo niže na Žnanju još veći. Ni u jednom ni u drugom ovog lita nije bilo crafta za lijek. Ka šta ga nije bilo ni na Žnjanu u sad porušenim, a fensi biritijama na plaži.

San Servolo mi je 'tanko'. A i ja pomalo prelazim na kraft. Prošle su godine di bi svaki vikend krknija 10-15 pivi pa mi razlika u cijeni više nije faktor. A radije ću u litnje doba s turističkim cijenama dat ne znam, 40 kuna za malo Zmajsko, nego 25 za veliko točeno Ožujsko. Ne dam 25 za Ožujsko iz principa

Vidiš, na Kobaju san zaboravija.
Mr. Bushido Posted - 13/04/2018 : 20:45:22
quote:
Originally posted by kra-kra

Hvala za info. Slijedeći put u ZG, ću skoknut do Kačićeve.


Stvar je u tome, mislim da je taj dućan zatvoren. Zato savjetujem da je bolje poslati poruku ili nazvati na mobitel.
kra-kra Posted - 13/04/2018 : 19:43:26
Hvala za info. Slijedeći put u ZG, ću skoknut do Kačićeve.
Mr. Bushido Posted - 13/04/2018 : 17:40:57
quote:
Originally posted by kra-kra

Gdje mogu upiknut taj 'odat ću se piću' t-shirt?


Ako imaš profil na Facebooku, probaj ovdje poslati poruku. Ili kontaktirati na broj mobitela koji je naveden na stranici.

https://www.facebook.com/prokopani.brodolom/
kra-kra Posted - 13/04/2018 : 17:24:14
Gdje mogu upiknut taj 'odat ću se piću' t-shirt?
ivanl Posted - 13/04/2018 : 16:11:26
Kraft pivo se polako i pomalo rasirilo Splitom. Dakle, ima ga sad vec svugdje, narocito "barbe". Ima ga u pivnicama, restoranima, trafikama i samoposlugama. U "Vikte", ima lijep izbor kraft piva po umjerenijim cijenama nego u navedenim lokalima. Bas dobar izbor. Preporucam San Servolo, istarsko pivo. Matejuska je i dalje nepresusno vrelo svakojakih piva, iz zemlje, regiona i svijeta, sa preko 100 vrsta. Nedavno sam probao, snazno pivo Iron Maiden, the trooper. Ludilo. Ali ima, "nema sta nema". U pivovaru Barbe, moze se doci i osobno u Kopilicu i uzesti gajbu-dvi za puno manje novce... Ima danas u Splitu, piva za past u nesvjest. Od St spize, do "kobaje". Puno dobrih etiketa, od Varionice, Nove runde, Zmajskog, Viskog... i sto se mene tice, ja sam zavrsio s "konfekcijskim" pivima tipa, Ozujsko, Karlovacko...mada Pan ima par zgodnih craftova. Uglavnom ponuda je zbilja raznolika i sirokog spektra.🍻
vice Posted - 13/04/2018 : 15:19:31
quote:
Originally posted by Mali_Mate

Jel to sad drugi craft bar u Splitu? Dosad je crafta bilo u Leopolda iza kazalusta, u malom ducanu na Matejusci i domu penzionera tj. Maloj kavani, tj. na ovom zadnjem ga je bilo ja cjeniku al ga nikad nisi moga nsrucit



Ovo stoji u članku:

Dellamorte je logični nastavak splitske craft revolucije, a dokaz da craft priča u Splitu cvjeta je taj što imamo i sve više novih pivovara u gradu. Uz LAB i njihovog svima poznatog Barbe, tu su i Mandrill, a uskoro i novi Tap-B. Tako da sa sigurnošću možemo reći da je zlatno vrijeme crafta u Splitu pred nama! - zaključio je Vidić.
Mali_Mate Posted - 13/04/2018 : 13:12:14
Jel to sad drugi craft bar u Splitu? Dosad je crafta bilo u Leopolda iza kazalusta, u malom ducanu na Matejusci i domu penzionera tj. Maloj kavani, tj. na ovom zadnjem ga je bilo ja cjeniku al ga nikad nisi moga nsrucit
mladjo Posted - 13/04/2018 : 11:16:33
Stavio sam već ja ovo u DD topic ali ajde, neka bude i ovako
ivanl Posted - 13/04/2018 : 11:10:25
quote:
Originally posted by cerichus

Al' Dylan je antreklama za pivo.Čovjek pije čaj.


Treba ga poduciti onome sto vrijedi. T.j. barem ga uvjerit da iako je lijeceni, bivsi alkoholicar, da pivo nije alkohol vec prehrambeni artikal.
cerichus Posted - 13/04/2018 : 08:39:17
Al' Dylan je antreklama za pivo.Čovjek pije čaj.
Tutta Posted - 13/04/2018 : 08:18:00
Aaaa...




Dok sam dole, računajte me kao stalnog gosta!
Tutta Posted - 13/04/2018 : 08:13:18


(p.s. kakva je konobarica)
ivanl Posted - 13/04/2018 : 04:37:44
Aj ca...e pa popit cemo koji craft tamo...🍺😁👍

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000