forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Huan Himenez: LEO ROA

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
KOMIKO Posted - 10/02/2018 : 19:02:53


Poštovani čitaoci,
posle Četvrta sile još jedan čuveni rad Huana Himeneza izlazi kao nova, peta knjiga u našoj ediciji "Visoki napon". Radi se o dvotomnom serijalu LEO ROA koji će u našem izdanju biti objavljen integralno, u jednoj knjizi velikog formata. Ova raskošno nacrtana svemirska epopeja prati doživljaje futurističkog reportera LEA ROE koji će na svom putovanju kroz vreme i prostor neizbežno nailaziti na svemirske pirate, galaktičke teroriste i najrazličitija stvorenja iz mašte maestra Himeneza. Vizuelno na istom visokom nivou kao i Metabaroni i Četvrta sila, LEO ROA je bez sumnje jedinstveni "eye candy".

Ovo integralno izdanje kompletnog serijala LEO ROA u pretplati je od 10. februara do 31. marta 2018, po ceni od 1600 dinara, a u tu cenu je uračunata i dostava za pretplatnike na teritoriji Srbije.

Pretplatu možete izvršiti na račun ID Komiko, Kosovska 20, 21000 Novi Sad; br. računa: 250-2060000245780-39; svrha uplate: uplata za knjigu.

Posle uplate neophodno je da nam na adresu info@komiko.rs pošaljete vaše podatke, pošto banke često dostave samo delimičnu informaciju o uplatniku.

Kao što je već i tradicija, pretplatnici će na poklon dobiti print Huana Himeneza sa motivom iz serijala LEO ROA.

Pošto će izaći u samo 500 primeraka, knjiga neće ići u našu redovnu distributivnu mrežu po svim knjižarama, već će se pored pretplate po objavljivanju moći nabaviti samo u striparnicama, i pojedinim knjižarama koje dostojno tretiraju strip.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 31/07/2020 : 19:31:17
Posle sjajnih stripova,Lisca,jednepriče i Ledenog doba,ovaj Himenez mi je došao kao ladan tuš;i nikad mi neće biti jasno zašto Vuk ili bilo koji drugi izdavač izdaju ovake mediokritete.Ali dobro,verujem da ima ljudi koji uživaju u ovome.

Na stranu što je izdanje za svaku pohvalu,što je protraćeno vreme Ilija Čanka i što je Himenezov crtež sve sa sisama sjajan,scenaristički ovo je mnjah - Leo Roa je novinar u budućnosti,koji će sa svojim bratom od tetke,Mekom,proživljavati svakakve avanture kroz dva albuma skupljena u ovom integralu.
A o čemu se rade te avanture,da vam pošteno kažem,nemam pojma,strip sam pročitao pre nekoliko dana,a zaboravio već posle 5 minuta;a i dok sam ga čitao je sve bilo u nekim trenucima teže za praćenje;jedino znam da mi je prva priča (2.5/5) nešto bolja od druge (2/5)
DiSkAcH Posted - 02/01/2019 : 20:38:15
Ja imam i Četvrtu Silu i Leo Rou od Komika, i prvi ajmo reći na princip Metabaruna, a drugi malo baca na Inkal i oba su mi jako dobri, ali Leo Roa mi je ipak bolji.
Crtež je odličan i tu Himenez ubija!
zarmix Posted - 02/01/2019 : 19:23:56
quote:
Originally posted by KOMIKO

Prikaz na Fantastičnom vodiču.

http://fantasticnivodic.com/recenzije/2019/01/leo-roa-huan-himenez/?fbclid=IwAR3zZjlFrpDnEXbYrnuHcLaSfMYE85QeFWrPjsRa8LUJFVEViZnSOk0a0JE


Citiram ovdje rečenicu iz spomenute recenzije koja mi se posebno dopala, ne po tome što kazuje o stripu Leo Roa kojeg nisam pročitao (ali me zato Četvrta sila čeka na polici), nego po svojoj univerzalnosti.

Dakle, lik je napisao slijedeće: "Svakako, nema sumnje da je Himenez velikan i da ovo delo ima svoju vrednost, a samo od vašeg ukusa zavisi koliku vrednost će imati za vas."

Svaka čast.
KOMIKO Posted - 02/01/2019 : 16:38:38
Prikaz na Fantastičnom vodiču.

http://fantasticnivodic.com/recenzije/2019/01/leo-roa-huan-himenez/?fbclid=IwAR3zZjlFrpDnEXbYrnuHcLaSfMYE85QeFWrPjsRa8LUJFVEViZnSOk0a0JE
KOMIKO Posted - 18/05/2018 : 14:42:53
quote:
Originally posted by benny31

Ja se nalazim na dogovorenom mestu. Gde si?



Tu sam u Irish Pubu

benny31 Posted - 18/05/2018 : 14:19:19
Ja se nalazim na dogovorenom mestu. Gde si?
benny31 Posted - 17/05/2018 : 21:25:09
quote:
Originally posted by KOMIKO

Lično preuzimanje pretplatnih primeraka LEA ROE u Beogradu biće u petak 18. 5. od 14 do 16 sati u bašti kafića na Obilićevom vencu, preko puta ulaza u garažu.



Ok. Vidimo se sutra.
KOMIKO Posted - 14/05/2018 : 10:01:49
Lično preuzimanje pretplatnih primeraka LEA ROE u Beogradu biće u petak 18. 5. od 14 do 16 sati u bašti kafića na Obilićevom vencu, preko puta ulaza u garažu.
benny31 Posted - 13/05/2018 : 13:04:35
S obzirom da nisam u Beogradu ovaj vikend, kada i gde mogu da preuzmem svoje primerke sa posterom?
Ili ih šaljete na kućnu adresu?

Hvala unapred.
KOMIKO Posted - 11/05/2018 : 17:10:00
Preuzimanje primeraka kupljenih u pretplati sutra u Beogradu na festivalu TRAS.

Knjige & printovi su gepekovani i kreću ranom zorom.
KOMIKO Posted - 18/04/2018 : 19:33:25
Done!
Dwayne_Looney Posted - 18/04/2018 : 15:56:41
quote:
Originally posted by KOMIKO

Čekamo ga iz štamparije, nešto su zagužvali i juče su nam poručili "da budemo strpljivi".
Mudar savet zlata vredi, te nam nije preostalo ništa druge već da ga i poslušamo...



Da ostanemo pri mudrim savjetima: ne bi bilo loše da ponovno stavite slike
KOMIKO Posted - 18/04/2018 : 15:01:58
Čekamo ga iz štamparije, nešto su zagužvali i juče su nam poručili "da budemo strpljivi".
Mudar savet zlata vredi, te nam nije preostalo ništa druge već da ga i poslušamo...
DiSkAcH Posted - 18/04/2018 : 07:25:06
Barba Komiko, jel se zna možda točan datum kada će strip biti dostupan u knjižrama/striparnicama?

Hvala ;)
Poli Posted - 13/04/2018 : 10:59:12

Joooj, tek sad vidim, pa pise im tamo na stranici, cak u crvenom:

postimg.ORG domain is locked by Registry, no prior notice.
While we hope to resolve the issue, we chose postimg.CC as our new home.
Please update codes embedded in your websites.



Dwayne_Looney Posted - 13/04/2018 : 10:56:49
quote:
Originally posted by Poli


Pa ja i gledam s kompa, i naravno da imam Adobe FP. Mislim da je problem u tom sto je Komiko uploadao ove slike na http://postimages.org/ i istekle su ili se nesto srusilo na stranici?




Vrlo moguće, valjda će vidjeti ove naše postove pa provjeriti sve svoje topice.
Poli Posted - 13/04/2018 : 10:25:37

Pa ja i gledam s kompa, i naravno da imam Adobe FP. Mislim da je problem u tom sto je Komiko uploadao ove slike na http://postimages.org/ i istekle su ili se nesto srusilo na stranici?





Dwayne_Looney Posted - 13/04/2018 : 10:05:37
quote:
Originally posted by Poli


Nijedna slika na celom topiku se ne vidi (vise)?




Također ni meni s mobitela al s kompa pretpostavljam da vide (nisam kući), moraš imati instaliran Adobe flash player i odgovarajuću pratnju.
Mada mi se npr. sve Markosove, i Tromijeve, najave vide . Malo zbunjujuće.


Poli Posted - 13/04/2018 : 09:01:14

Nijedna slika na celom topiku se ne vidi (vise)?


DiSkAcH Posted - 13/04/2018 : 08:50:09
Zna li se kada će ovo biti u prodaji?

Hvala.
KOMIKO Posted - 15/03/2018 : 11:39:56

Pretplata za integral LEO ROA je okončana, spisak zaključujemo danas pa ako neko planira se pretplati a nije to još uradio može danas da napiše mejl na info@komiko.rs da ga uvrstimo na spisak, a uplatu da izvrši tokom iduće nedelje.

Hvala svima, do sledeće prilike,

stripski pozdrav!
shalilo6 Posted - 02/03/2018 : 21:20:01
Gimeneza nikad dosta. Kupujem.
KOMIKO Posted - 24/02/2018 : 15:53:00
Vizuelno prilagođavanje by David Tankosić u toku ....
KOMIKO Posted - 20/02/2018 : 11:30:10
Kao i do sada, pretplata može u KM preko Zoke iz Banja Luke - http://stripovibanjaluka.blogspot.ba/

Pretplatna cena je 27 KM
KOMIKO Posted - 17/02/2018 : 18:57:26
Evo i poklon printa koji se dobija s pretplatom - standardno štampan na toniranom umetničkom papiru.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000