forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Aukcijski komentari iliti auction feedback!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
dobricina Posted - 25/12/2004 : 01:40:01
Prije svega, ovaj se post odnosi na moje mišljenje-iskustvo-stav, vezano uz ono što je navedeno u naslovu topica pa stoga ne mora nuzno biti polazisna osnova za bilo ciji reply, tj. post. Komentirajmo ovo u opcenitom smislu da se topic ne bi pretvorio u još jednu raspravu o povjerenju, prevari i sl.
------------------------------------------------------------------

Evo, baš sam svjedocio jednoj interesantnoj situaciji (a i meni se nešto slicno, no ne u tolikoj mjeri i situacija je bila obrnuta kupac/prodavac, dogodilo na e-bayu kada sam kao ostecen kupac koji je poslao lovu a da nikada nisam dobio robu, dobio nazad negativan feedback - za international customers to je vrlo bitna stavka). Buha je u zadnje vrijeme ponudio dosta Dnevnikovih Martija i neki "noviji" nick snjesko mu je izbidao cini mi se 26 komada istog junaka. Nije mu se, barem prema mojim saznanjima koje imam od strane Buhe s kojim komuniciram, javljao uopce od 04.12. kada su aukcije zavrsile i Buha mu je odlucio ostaviti negativne komentare/feedback! Ovaj mu je jednako tako i uzvratio! Kako se zastititi u ovakvim slucajevima!? Prodas, kupac se ne javi, ostaviš negativan komentar, ovaj uzvrati i tako unedogled....ili obrnuto, osvojiš aukciju i bla bla...
Feedback nije bitan ukoliko potencijalni kupac poznaje aukcionara ali nekome ko kupuje 25 pozitivnih ili 25 u minusu ne djeluje jednako privlacno, kako god bezazleno negativan komentar nekome moze izgledati!
Ono "noviji" sam ubacio stoga što sam u prvi mah posumnjao da nije netko koristio novi nick da Buhi zezne aukcije i sl. ali sad vidim da je snjesko vec kupovao od ekipe koja prodaje na aukcijama.
Dakle, u cemu je fora!? Ako je netko nadbidao samog sebe i nema lovice s kojom bi to sve platio onda se treba prodavacu javiti i ispricati i sve ok!

------------------------------------------------------------------

Situacija 2.
Imao sam prilike izbidati jedan strip od osobe s kojom u medjuvemenu nisam bas imao neki "fin" odnos (trajalo je kratko i bilo je nepotrebno, smatramo obojica ) i covjek je odlucio da mi ne zeli prodati taj strip jer sam ga jednim mojim postom uvrijedio. Nikad mi nije palo napamet da mu zbog toga ostavim negativan feedback. Bilo pa prošlo, te u ovom slucaju nitko nije bio ostecen....



_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
18   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 13/04/2018 : 22:07:02

A koliko da ih prebrojis? :D








;)
Obi-wan Posted - 13/04/2018 : 22:01:07
Evo, izvlačim ovaj topic iz naftalina da se pohvalim kako sam skupio ravno 1000 pozitivnih komentara na aukcijama.
Trebalo mi je samo 14 godina.
dobricina Posted - 26/12/2004 : 21:50:52
quote:
Originally posted by Car-kolekcionar

Ma nikako da uhvatim vremena, vjerojatno sutra kad cu u setnju...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!



Ma nema zurbe!

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Car-kolekcionar Posted - 26/12/2004 : 21:46:55
Ma nikako da uhvatim vremena, vjerojatno sutra kad cu u setnju...

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
dobricina Posted - 26/12/2004 : 21:41:55
i još uvijek cekam pa da te lijepo stavim na bijelu listu kao mladog i nadobudnog momka s perspektivom! ;)

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
dobricina Posted - 26/12/2004 : 21:40:46
i dva pozitivna naravno, sve pošteno i objektivno! :))

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
dobricina Posted - 26/12/2004 : 21:39:56
Pa ostavio sam ti neutralne a ne negativne :) A ti si prethodno ostavio naravno pozitivne jer si dobio lovicu, ne? A ja još cekam Tom & Jerry kompletic ;)


_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Car-kolekcionar Posted - 26/12/2004 : 20:39:48
Ja komentare ostavljam kad dobijem lovu ili strip, jer je ovo sa osvetom glupo, neki dan mi je dobricina ostavio neutralan komentar, sta ces krivo sam opisao stripove i bok, necu se osvecivati.

dinok@email.htnet.hr

Para pljuga! Maki super!
dobricina Posted - 26/12/2004 : 16:39:11
Dakle rjesit ce se sve kako treba....

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
Buha Posted - 26/12/2004 : 15:12:40
quote:
Originally posted by Prodigy

quote:
Originally posted by Markos

Ja mogu maknuti negativne komentare Buhi, a njega izbaciti sa sajta i to je to.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


smatram da moja poruka njemu nije bila nimalo osvetnička ni zlonamjerna, ali je takvom ispala zbog broja komentara.
bilo bi možda bolje da sam ga prvo stavio na crnu listu




Evo ,duga ruka zaklona rijesava problem!
Da, nezgodni su ti osvetnicki komentari!
A ove koji bidaju a poslje se ne javljaju treba provalit,na crnu listu,pa nek bidaju negdje drugdje!

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!

Buha Posted - 26/12/2004 : 15:07:32
quote:
Originally posted by slovenec

imam nešto oglasa koji su mi izbidani , a nisu obaveze ispunjene..ja takve stvari rješavam s komunikacijom, čekanjem.......možda to kome ne paše i ima svo pravo očekivati novac nakon aukcija odmah, međutim za mene su negativni komentari zlo u sili...uvijek ih se može dati i nakon 2 mjeseca, a do tada se možda stvar može riješiti,uz komunikaciju, toleranciju, dogovor........ako ne, zna se koja mogućnost ostaje...komentari, crna lista itd......u prvom redu podržavam komunikaciju, komunikaciju i komunikaciju.....

eto!
slažem se sa tobom da je treba biti strpljiv i čekati, pokušati problem riješiti komunikacijom, ali eto sad je tako kako je


Buha Posted - 26/12/2004 : 14:57:11
quote:
Originally posted by jang

ipak si malo pretjerao sa tim negativnim komentarima. možda bi bio dosta jedan ili dva. jednog si ga napizdio i sa pozitivnim komentarom


možda si u pravu kad kažeš da sam pretjerao sa negativnim komentarima, ali time sam mu samo htio staviti do znanja da njegovo ponašanje nije fer ni korektno.
da je bidao 2,3, 5 ili 10 stripova, ali 26?! krajnje je neozbiljno ne javiti se nakon toga
Prodigy Posted - 26/12/2004 : 11:06:17
quote:
Originally posted by Markos

Ja mogu maknuti negativne komentare Buhi, a njega izbaciti sa sajta i to je to.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy





Evo ,duga ruka zaklona rijesava problem!
Da, nezgodni su ti osvetnicki komentari!
A ove koji bidaju a poslje se ne javljaju treba provalit,na crnu listu,pa nek bidaju negdje drugdje!

Hi, i am an Albanian virus but becouse of poor technology in my country i am not able to do anything vith your computer.
Please be so kind to delite one of your files and than forvard me to other users.
Thanks!
Markos Posted - 26/12/2004 : 10:34:53
Ja mogu maknuti negativne komentare Buhi, a njega izbaciti sa sajta i to je to.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
slovenec Posted - 26/12/2004 : 10:20:54
imam nešto oglasa koji su mi izbidani , a nisu obaveze ispunjene..ja takve stvari rješavam s komunikacijom, čekanjem.......možda to kome ne paše i ima svo pravo očekivati novac nakon aukcija odmah, međutim za mene su negativni komentari zlo u sili...uvijek ih se može dati i nakon 2 mjeseca, a do tada se možda stvar može riješiti,uz komunikaciju, toleranciju, dogovor........ako ne, zna se koja mogućnost ostaje...komentari, crna lista itd......u prvom redu podržavam komunikaciju, komunikaciju i komunikaciju.....

eto!
dobricina Posted - 25/12/2004 : 19:29:10
Hm....onda je trebao bidati samo jedan ili dva! :)))

_____________________________________________________________________________
Krstarim mrezom zlocina, radim red i tjeram pravdu! dobricina pomaze kad se najmanje nadas!
jang Posted - 25/12/2004 : 16:53:29
ipak si malo pretjerao sa tim negativnim komentarima. možda bi bio dosta jedan ili dva. jednog si ga napizdio i sa pozitivnim komentarom
Buha Posted - 25/12/2004 : 11:19:50
Ponajprije čestit i blagoslovljen Božić svim ljubiteljima stripa,a i onima koji to nisu (možda jednog dana postanu)
Kao što Dobričina reče izvjesni Snjesko je na aukcijama koje su trajale 7 dana, a završile 04.12. bidao kod mene 26 komada Marti Misterija i još se uvijek dobro sjećam da je ponude za te stripove davao pred sam kraj aukcija.
Nakon toga nije mi se uopšte javio.Pošto se on nije javljao meni ja sam njemu poslao mail nakon nekih desetak dana gdje sam ga zamolio da mi se javi da znam koje su mu namjere tj. želi li te stripove ili ne pa da znam na čemu sam.
Da mi se je javio,ispričao i rekao da odustaje od kupnje ja bih mirne duše prešao preko toga i sve zaboravio i 100% mu ne bih dao ni jedan negativan komentar.
O tome dali sam korektan u pogledu prodaje i slanja stripova neka kažu članovi foruma s kojima sam dosad poslovao, s moje strane gledano i više nego korektno (globinjo, tjedvaj, skot, markos,igman...i naravno dobričina)
Evo igmanu sam neki dan poslal stripove mada još nisam dobil novce koje mi je poslal i prvi put poslujem sa njim, ali čovjek se lijepo javi i sve se dogovorimo.
Toliko s moje strane i još jednom pozdrav svim ljubiteljima crtanih junaka i njihovih dogodovština

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000