forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Miki 36 - Miki protiv El Mora

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 17/03/2018 : 13:41:53


09.04.18. u snk
10.04.18. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zlatan bihac Posted - 24/06/2018 : 19:59:20
sjećam kad sam čitao taj intervju, da je spomenuta jedna brojka...mislim da je bila u pitanju brojka 270, i da se ona odnosila na broj kaiševa, odnosno pasica, šta je ustvari 90 stranica stripa...ovdje u ovom atilinom postu ne vidim tu brojku 270, što znači da sam to negdje drugdje čitao..
Attila77 Posted - 24/06/2018 : 18:24:39
Koza je tog Mikija crato za Horus, a nikad nije bilo objavljeno. Ima dve mogucnisti. Prva je da Koza jos uvek ima taj strip kod sebe, a druga je da ga ima Miodrag Vujovic. Ko zna. No ovaj strip bi bilo pravo blago za nas kolekcionare posto je to jedini YU-Miki. Imamo puno YU-Blekova, ali ni jedan YU-Miki.

zlatan bihac Posted - 24/06/2018 : 15:13:39
nisam siguran...mozda 90-ih..
mislim da je na onoj stranici vojvodjanski strip bio taj intervju...ali ta web stranica nije u funkciji vise...
delboj Posted - 24/06/2018 : 14:47:55
Je li spomenuto kad je nacrtana ta epizoda?
zlatan bihac Posted - 19/05/2018 : 11:27:22
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by zlatan bihac
ne znam samo da li su objavili i epizodu od YU autora pavela koze..


A gdje je uopšte objavljena ta epizoda?


mislim da je ona neobjavljena...citao sam neki interju ili biografiju u kojem se spominje prica od 90- ak stranica od p. koze.
delboj Posted - 19/05/2018 : 10:48:56
quote:
Originally posted by zlatan bihac
ne znam samo da li su objavili i epizodu od YU autora pavela koze..


A gdje je uopšte objavljena ta epizoda?
Dwayne_Looney Posted - 19/05/2018 : 09:52:22
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by mogorovic

Sve su naslovnice iz serije Tuttomiki IF Edizione.



Koliko je epizoda/pustolovina/misija unutar tih 213 stranica? Prije je kao 75+75+75 s dosta iznimki, kad mogneš zaviri za ovaj broj.



Ovdje su ti tri epizode, po sistemu 63 + 75 + 75 stranica, otprilike.



sa zakašnjenjem ali zahvaljujem
ReemCP Posted - 17/04/2018 : 22:53:33
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Hvale, ReemCP, kralju.

Ovako na prvu što se da vidjeti crteži mi ne izgledaju loši ali već za scenarij vjerujem El Moriscu i da je kvaliteta otišla u tri lijepe... Opet, najbolje će biti procijeniti kad ga kupim.


Nema na čemu najbolje ćeš vidjet kad kupiš, ja sam ovako nasumično slikao neke kadrove.
zlatan bihac Posted - 17/04/2018 : 00:01:05
s obzirom kako su YU bleka fino mogli sve iskupiti,(mislim na if edizioni) pa i ono što nije ni izdano kod nas,već je godinama stajalo kod autora, pa i one neke nedovršene epizode, nadao sam se da su i taj miki šta ga je koza radio također objavili..
mogorovic Posted - 16/04/2018 : 23:54:31
quote:
Originally posted by zlatan bihac

po popisu šta radi Morski, ovo bi trebalo biti zs 800, a znamo da je u zs to bio zadnji miki, jer su nakon toga krenuli sa reprintom...ako se ne varam, od broja 461 pa do 800 je izašlo 76 brojeva, i nakon toga od broja 812 zs pa do 1050-6o je izašlo 38 brojeva i to sve reprinti..

ići će u narednih 17 brojeva, koliko ima do kraja serijala, još neke epizode iz perioda zs, oko broja 750, koje zasad nisu išle u ludensu, a koje je radio bignoti, zatim epizode koje su kod nas objavljene u porinu i horusu,pa i neke neobjavljene kod nas,zatim i reprinti nekih epizoda, kratke priče...uglavnom sve, ili skoro sve od mikija, na jednom mjestu...
ne znam samo da li su objavili i epizodu od YU autora pavela koze..



Uglavnom, još nekoliko epizoda Nikole Del Principea, pa Bignottijev opus, a na kraju opet loše crtane epizode Biraga Balzana i Paola Ongara. Mislim da im Pavel Koza nije bio ni u primislima za objavu u integralu. Uglavnom, to je to...
mogorovic Posted - 16/04/2018 : 22:47:21
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by mogorovic

Sve su naslovnice iz serije Tuttomiki IF Edizione.



Koliko je epizoda/pustolovina/misija unutar tih 213 stranica? Prije je kao 75+75+75 s dosta iznimki, kad mogneš zaviri za ovaj broj.



Ovdje su ti tri epizode, po sistemu 63 + 75 + 75 stranica, otprilike.
zlatan bihac Posted - 16/04/2018 : 17:44:05
po popisu šta radi Morski, ovo bi trebalo biti zs 800, a znamo da je u zs to bio zadnji miki, jer su nakon toga krenuli sa reprintom...ako se ne varam, od broja 461 pa do 800 je izašlo 76 brojeva, i nakon toga od broja 812 zs pa do 1050-6o je izašlo 38 brojeva i to sve reprinti..

ići će u narednih 17 brojeva, koliko ima do kraja serijala, još neke epizode iz perioda zs, oko broja 750, koje zasad nisu išle u ludensu, a koje je radio bignoti, zatim epizode koje su kod nas objavljene u porinu i horusu,pa i neke neobjavljene kod nas,zatim i reprinti nekih epizoda, kratke priče...uglavnom sve, ili skoro sve od mikija, na jednom mjestu...
ne znam samo da li su objavili i epizodu od YU autora pavela koze..
El Morisco Posted - 16/04/2018 : 17:22:19
quote:
Originally posted by mogorovic

Uglavnom jesu, isti autori kao kod Bleka, u razdoblju koje opisuješ. Veći dio tih loših epizoda Bleka nacrtao je spomenuti Nikola Del Principe, te nekoliko epizoda studio Barman, uz jednako loše scenariste. U tom razdoblju prikralo se i nekoliko epizoda od EsseGesse-a, te rane epizode klasičara Velikog Bleka, Carla Cedronija. Nakon toga idu Plavšićeve dvije epizode, te naizmjence Cedroni i Mitton, od "Čovjeka ptice".


Veliko hvala! Nažalost, ista ekipa.
Dwayne_Looney Posted - 16/04/2018 : 17:04:08
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ne, već bilo koju unutar stripa.


Nisam smanjivao slike pa su velike, stoga evo ti kao linkovi:

http://oi66.tinypic.com/288mq15.jpg

http://oi64.tinypic.com/23r8s92.jpg

http://oi65.tinypic.com/t6aqvb.jpg



Hvale, ReemCP, kralju.

Ovako na prvu što se da vidjeti crteži mi ne izgledaju loši ali već za scenarij vjerujem El Moriscu i da je kvaliteta otišla u tri lijepe... Opet, najbolje će biti procijeniti kad ga kupim.
ReemCP Posted - 16/04/2018 : 16:24:33
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ne, već bilo koju unutar stripa.


Nisam smanjivao slike pa su velike, stoga evo ti kao linkovi:

http://oi66.tinypic.com/288mq15.jpg

http://oi64.tinypic.com/23r8s92.jpg

http://oi65.tinypic.com/t6aqvb.jpg
Dwayne_Looney Posted - 16/04/2018 : 16:14:48
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

.. ili uslikati pa uploadovati jednu?


Mogu ti ja uslikati, ali ne znam na koju si mislio stranicu? Dal onaj sami početak gdje je info o autorima..



Ne, već bilo koju unutar stripa.
ReemCP Posted - 16/04/2018 : 16:06:39
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

.. ili uslikati pa uploadovati jednu?


Mogu ti ja uslikati, ali ne znam na koju si mislio stranicu? Dal onaj sami početak gdje je info o autorima..
Dwayne_Looney Posted - 16/04/2018 : 15:40:38
Joj, ne mogu vjerovati da je broj 35 zadnji normalni Miki. Baš sam preko vikenda pročitao 33-icu... može li netko dati link gdje bih vidio stranice ovog broja ili uslikati pa uploadovati jednu?
DODSFERD Posted - 16/04/2018 : 15:34:54
Još nemam ovog Mikija, ali ne ohrabruje činjenica da je i tu radio dvojac Medici/Del Principe.
Sjećam se da su njihove epizode na Bleku bile prava grozota i vjerojatno među najgorima na serijalu.
Mislim da sam čitao dvije od nekih 130-150 stranica u kojima je nadrobljeno svega i svačega po principu ''jebe lud zbunjenog'', kada i jedva stigneš do kraja uopće ne znaš što si upravo pročitao.
mogorovic Posted - 16/04/2018 : 13:33:17
Uglavnom jesu, isti autori kao kod Bleka, u razdoblju koje opisuješ. Veći dio tih loših epizoda Bleka nacrtao je spomenuti Nikola Del Principe, te nekoliko epizoda studio Barman, uz jednako loše scenariste. U tom razdoblju prikralo se i nekoliko epizoda od EsseGesse-a, te rane epizode klasičara Velikog Bleka, Carla Cedronija. Nakon toga idu Plavšićeve dvije epizode, te naizmjence Cedroni i Mitton, od "Čovjeka ptice".
El Morisco Posted - 16/04/2018 : 08:00:29
Ajme meni! Ovi novi autori koi su zamijenili EsseGesse su ispod svake kritike. Da ne bih bezveze pričao, stvarno sam prvih 35 pročitao i unatoč naivnosti, dobro se nasmijao i zabavio, ali ovo..što reći, nije išlo, morao sam odustati nakon 15-20 stranica. Izgurat ću do kraja izgleda samo zbog naslovnica i kolekcije.
Inače me zanima, isti stil crteža i debilne radnje je nakon završetka rada EsseGesse na Velikom Bleku čini mi se preuzela ista ekipa (sjećam se LMS Bleka između cca 240-280 - npr. Eskimski logor, Smeli korak) Zna li netko jesu li to isti autori?
Dwayne_Looney Posted - 11/04/2018 : 23:48:02
quote:
Originally posted by mogorovic

Sve su naslovnice iz serije Tuttomiki IF Edizione.



Koliko je epizoda/pustolovina/misija unutar tih 213 stranica? Prije je kao 75+75+75 s dosta iznimki, kad mogneš zaviri za ovaj broj.
mogorovic Posted - 11/04/2018 : 23:16:36
Sve su naslovnice iz serije Tuttomiki IF Edizione.
emirem Posted - 11/04/2018 : 21:23:06
Ova naslovnica je bila u ediciji tuttomiki.
Svojevremeno sam htio kupiti kolorce od Alessandrini knjizare u Bologni, ali odustao.
delboj Posted - 11/04/2018 : 10:41:45
Jesu li ove epizode objavljene u ZS?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000