forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 26 - Rendžeri u zasjedi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 26/04/2018 : 09:51:24



04.05.18. u snk
05.05.18. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Spock Posted - 07/05/2018 : 15:02:14
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP

@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.




fala!



Hiljadu i jedna klopka je smeće nulte kategorije!! Ove Lavezzolijeve su zakon prema toj epizodi.



Vidiš meni je vrhunska , ponoćni Duh , zamak , oklopi ..........
Kad se samo sitim prvog čitana i kako sam se udubija u strip ,počev od onog ponoćnog Duha i atmosfere koja je vladala u prostoriji .
Naslovnica je posebna i jedna od boljih u serijalu kako talijanska orginalna tako i Dnevnikova precrtana .



Svaka čast, drago mi je zbog ovog serijala. Priča je još i dobra do završnice. Nelogičnosti ima, ali ništa strašno, a onda katastrofalna završnica bez ikakve logike, da bi sve završilo roller coasterom, kakvog se niti najzabavniji park u današnje vrijeme ne bi postidio. Žao mi je, ali kod mene takve brljotine ne prolaze.
Hercule Poirot Posted - 07/05/2018 : 14:38:27
Pa telleru, pogledaj kako te ljudi citiraju i gotovo preklinju da se vratiš na forum? Zar imaš srce kameno??(ok, pretjerujem, ali uhvatio si bit)
RAKOSI4 Posted - 07/05/2018 : 13:43:28
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP

@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.




fala!



Hiljadu i jedna klopka je smeće nulte kategorije!! Ove Lavezzolijeve su zakon prema toj epizodi.



Vidiš meni je vrhunska , ponoćni Duh , zamak , oklopi ..........
Kad se samo sitim prvog čitana i kako sam se udubija u strip ,počev od onog ponoćnog Duha i atmosfere koja je vladala u prostoriji .
Naslovnica je posebna i jedna od boljih u serijalu kako talijanska orginalna tako i Dnevnikova precrtana .
Spock Posted - 07/05/2018 : 01:16:00
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ReemCP

@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.




fala!



Hiljadu i jedna klopka je smeće nulte kategorije!! Ove Lavezzolijeve su zakon prema toj epizodi.
Spock Posted - 07/05/2018 : 01:13:50
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma sve su to dobre epizode, vjeruj telleru na riječ.



Istina! Meni su ove čak i puno bolje od razvikanih Canzijevih!
anto Posted - 07/05/2018 : 00:00:04
quote:
Originally posted by ReemCP

@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.




fala!
ReemCP Posted - 06/05/2018 : 21:59:56
@anto - ako ti može pomoći komentar od Rakosija:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.

anto Posted - 06/05/2018 : 21:56:08
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma sve su to dobre epizode, vjeruj telleru na riječ.


od koje beše priče kreću dobre stvari - ja sad gledam spisak naslova LMS,ali ne mogu da se setim kad kreću ozbiljnije storije?
ReemCP Posted - 06/05/2018 : 21:43:35
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by mogorovic

legendarnu epizodu, koju pamtimo pod nazivom "Tvrđava don Morantea"


u jebote;tek tu su stigli - bogami,imaju da giljaju još dugo do dobrih epizoda


quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma sve su to dobre epizode, vjeruj telleru na riječ.



Dok nam ne dođe naš Teller, evo kako bi on rekao (iz arhive):

quote:
Originally posted by teller

Prve price su naiva i samo nostalgija i kolekcionarstvo spasava taj pocetak...
Od Tajanstvenog zamka MR postaje znatno bolji a onda sve do kraja drzi visoki stupanj kvalitete...jesam lud za tellerom ali sam realan..
Priznajem da sa malcice truda sve procitam...ne bas expresno ali procitam..ljupko naivno..
A kvalitet izdanja je vrhunski,tako bi trebala izgledat izdanja Libellusa...



DODSFERD Posted - 06/05/2018 : 21:34:31
Ma sve su to dobre epizode, vjeruj telleru na riječ.
anto Posted - 06/05/2018 : 21:00:43
quote:
Originally posted by mogorovic

"Rendžeri u zasjedi" stigoše danas na kioske! Završila epizoda o bandi petorice, a Kit iz košulje s resama ulijeće ponovno u časničku odoru, u legendarnu epizodu, koju pamtimo pod nazivom "Tvrđava don Morantea". Novi dodatak je "Mali šerif", stripić iz 1955. crtača Camilla Zuffija i scenarista Tristana Torellija. Naivan i dosadan do bola, ali to je trag toga vremena. Vjerojatno je jedina veza tih dodataka Malom rendžeru činjenica da se svaki glavni junak zove Kit!?


u jebote;tek tu su stigli - bogami,imaju da giljaju još dugo do dobrih epizoda
mogorovic Posted - 05/05/2018 : 23:10:55
"Rendžeri u zasjedi" stigoše danas na kioske! Završila epizoda o bandi petorice, a Kit iz košulje s resama ulijeće ponovno u časničku odoru, u legendarnu epizodu, koju pamtimo pod nazivom "Tvrđava don Morantea". Novi dodatak je "Mali šerif", stripić iz 1955. crtača Camilla Zuffija i scenarista Tristana Torellija. Naivan i dosadan do bola, ali to je trag toga vremena. Vjerojatno je jedina veza tih dodataka Malom rendžeru činjenica da se svaki glavni junak zove Kit!?
DODSFERD Posted - 04/05/2018 : 17:56:54
U prodaji u SNK. https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.2c2054c629134ed9b9ac464dd020b7ad.mali-rendzer-integral-26-rendzeri-u-zasjedi.aspx
Jedan poznanik uskoro ide u Sloveniju, točnije u Kočevje, pa bi tamo htio kupiti ovaj broj.
Kako neće imati vremena često ići na kioske, ovom prilikom moli da neki forumaš iz Kočevja (nadam se da ima takvih) ovdje stavi obavijest kada strip bude u prodaji.
Unaprijed hvala.
VALTER Posted - 28/04/2018 : 14:53:01
Telleru, vrati se, i oprostit ću ti što sam te vrijeđao...
DODSFERD Posted - 27/04/2018 : 23:45:31
quote:
Originally posted by ivanl

Pa zato se ovo i zove forum. Ili, ma zato se i zove forum...i zlobnici su clanovi, i imaju sto za reci. Vazno je sto se moze reci njima.


Upravo to, takve samo dočekati na nož pa da pojedu ono što su skuhali, otrov se otrovom ubija.
ivanl Posted - 27/04/2018 : 23:33:56
Pa zato se ovo i zove forum. Ili, ma zato se i zove forum...i zlobnici su clanovi, i imaju sto za reci. Vazno je sto se moze reci njima...
Enyway, vrati se Telleru, pa makar popricali i o samo dobrim stripovima!
Spock Posted - 27/04/2018 : 23:08:48
Evo još jedan apel i od mene za povratak Tellera na forum.
Sam sam godinama izbivao s foruma zbog zlobnika, ali nema potrebe za tim.
Dovoljno je ignorirati članove koji te nerviraju!
ivanl Posted - 27/04/2018 : 23:04:02
quote:
Originally posted by DODSFERD

Dobro, nije teller mislio baš na ovu naslovnicu, iako vjerojatno niti na nju nema zamjerki.
Što se tiče Mastantuona, naslovnice na MV su jedino što mi se sviđa od njega, sve ostalo mi jednostavno ne odgovara (čak ni rad na Texu).


To sam i rekao. Jedan njegov originalni rad za naslovnicu Magicnog je kod mene doma... stani-pani je.
DODSFERD Posted - 27/04/2018 : 22:59:37
Dobro, nije teller mislio baš na ovu naslovnicu, iako vjerojatno niti na nju nema zamjerki.
Što se tiče Mastantuona, naslovnice na MV su jedino što mi se sviđa od njega, sve ostalo mi jednostavno ne odgovara (čak ni rad na Texu).
ivanl Posted - 27/04/2018 : 22:53:14
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Telleru vrati se i stani na čelu rendžerskog korpusa


Mene je odmah zarazio svojim komentarima, tako da sam krenuo sa skupljanjem, ali i velika mi je želja bila registrirati se ovdje da mogu s njime komentirati stripove samo eto, kratko je ta sreća trajala, pošto nakon moje registracije, Teller je možda svega 2 mjeseca poslije toga napustio forum :(

Da je on ovdje, sigurno bi napisao ovako (što se tiče ove nove najave):

quote:
Originally posted by teller

Ova je ne dobra vec vrhunska naslovnica...Rotundo je kralj i sreca da smo dobili njega a ne
nekog Mastrtuona recimo...
Sreca da nas ima dovoljno koji volimo i vjerujemo u taj serijal..
A bit ce nas svakim danom sve vise kako serijal dobija na kvaliteti...
svaka dva mjeseca redovan a kad stignu bolje epizode možda i mjesečno...
Vec sno na 26 ili 52 epizode Tellera objavljenog...za koju godinu pada 100 i tako mic po mic za male novce prekrasna edicija se kompletira...nemojte poslje..a lijepo nam je teller govorio...



Ako ga nemamo na forumu, barem ovako - "duhom"


Alo...necemo se u Mastantuona dirati... ej,miki...Magico Vento sa Mastantuonom kao crtacem copertina je nenadjebiv... a ako vec moram reci, ova naslovnica malog Rendzera je sve samo ne dobra. Grozna je. Nacrtana priko neke stvari, kakve face, kakva nebuloza u koristenju prostora...ajme. Kao izljecemo s vagona, ali stameni smo, i jos se cool borimo...ajde ljudi moji...
ReemCP Posted - 27/04/2018 : 21:05:31
quote:
Originally posted by cerichus

A šta je bilo s tellerom pa se povukao s foruma? Propustio sam to. Šta ga je ovaj put uvrijedilo?


Imaš u ovoj temi pri vrhu: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=17999&whichpage=318

Mora doći radi nas ostalih koji ga volimo i poštujemo
cerichus Posted - 27/04/2018 : 20:57:48
A šta je bilo s tellerom pa se povukao s foruma? Propustio sam to. Šta ga je ovaj put uvrijedilo?
RAKOSI4 Posted - 27/04/2018 : 20:54:09
quote:
Originally posted by DODSFERD

Teller je legenda i spada među stripofile koji održavaju domaće izdavače na životu, a ne kojekakvi feminizirani likovi što drkaju na talijanske stripove.



Istina.

Telleru vrati se, ne daj da te Zubati Bil izbaci iz takta
DODSFERD Posted - 27/04/2018 : 19:54:02
Teller je legenda i spada među stripofile koji održavaju domaće izdavače na životu, a ne kojekakvi feminizirani likovi što drkaju na talijanske stripove.
ReemCP Posted - 27/04/2018 : 16:32:59
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Telleru vrati se i stani na čelu rendžerskog korpusa


Mene je odmah zarazio svojim komentarima, tako da sam krenuo sa skupljanjem, ali i velika mi je želja bila registrirati se ovdje da mogu s njime komentirati stripove samo eto, kratko je ta sreća trajala, pošto nakon moje registracije, Teller je možda svega 2 mjeseca poslije toga napustio forum :(

Da je on ovdje, sigurno bi napisao ovako (što se tiče ove nove najave):

quote:
Originally posted by teller

Ova je ne dobra vec vrhunska naslovnica...Rotundo je kralj i sreca da smo dobili njega a ne
nekog Mastrtuona recimo...
Sreca da nas ima dovoljno koji volimo i vjerujemo u taj serijal..
A bit ce nas svakim danom sve vise kako serijal dobija na kvaliteti...
svaka dva mjeseca redovan a kad stignu bolje epizode možda i mjesečno...
Vec sno na 26 ili 52 epizode Tellera objavljenog...za koju godinu pada 100 i tako mic po mic za male novce prekrasna edicija se kompletira...nemojte poslje..a lijepo nam je teller govorio...



Ako ga nemamo na forumu, barem ovako - "duhom"

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000