forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 najbolji Marvel cinematic universe film do sada

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Obi-wan Posted - 02/05/2018 : 07:52:21
Dakle bez puno objašnjavanja, koji vam je najbolji od do sada snimljenih 19 filmova?
Sasvim slučajno, prošlo je točno 10 godina od kada je sve počelo...

Na žalost, zbog ograničenja na 15 mjesta, morao sam ispustiti 4 filma i to su Iron Man 2, Thor 2, Guardians 2 i The Incredible Hulk. Sve valjani filmovi, ali procjenio sam da nemaju šanse za pobjedu.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
FelipeKajetano Posted - 04/05/2018 : 00:02:21
Meni osobno je Iron Man 3 meh, Thor 2 najgori od svih MCU filmova, prvi Thor je solidnjara, Ragnarok najbolji Thor i jedna od najboljih komedija u zadnje vrijeme, Black Panther a pogotov Killmonger ooooodličan. Winter Soldier isto odličan, e sad Civil War.......iliti Avengers 2.5 ima jako dobru akciju i overall priču ALi konstrukcija scenarija je posvuda, prepun je plot holesa, samo ukucajte u youtube civil war plot holes i vidjet će te o čem pričam, Zemo kao villain je možda i najgori villain u MCU uz Malekitha iz Thor 2.

Znate kako kažu, "movie is as good as its villain", u 95 % slučajeva je to istina.
Zato Top 3 villaina u MCU:

1-Thanos
2-Killmonger
3-Red Skull

Lokija ne stavljam tu jer na kraju krajeva i nije villain
mladjo Posted - 03/05/2018 : 23:58:21
P.S. uspjeli ste Obi-wana izbacit iz takta.
Što je sljedeće? Dalaj-Lama koji urla i tuče ljude u birtiji?
mladjo Posted - 03/05/2018 : 23:56:25
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske



S ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata? Jbt ti stvano nemaš blage veze o filmu. Da im je to cilj a ne vrlo dobra priča onda je i meni cilj eto bacati pare u wc školjku. Svaki, ali baš SVAKI studio, svaki redatelj krene u kreaciju filma misleći da će to biti remek djelo i da će zaraditi brdo para. Većini to ne uspije, ali nitko, ali baš NITKO neće ići s namjerom da napravi loš film, a upravo bi ekvivalent tome bio "cilj ubacivanja što više specijalnih efekata". VFX nije nimalo jeftin, dapače, najskuplji dio ovakvih blockbustera. Kako mi se gade ovakvi snobovi koji samo cijene indie filmove s odličnom pričom i bez akcijskih scena. Ja volim oboje, tj obe vrste. Recimo prošle godine mi je Get Out bio jedan od najboljih filmova godine. Logan isto. Al najjači su mi ovakvi snobovski klatimudani koji dođu u ovakve teme eto tek tako da se isprdaju a nikad u životu nisu ništa korisno napravili.

I onda poslije trpa MCU filmove zajedno u isti koš sa DCEU filmovima

Ajde jedino što valja tu je Man of Steel. Ali usporediti recimo Justice League sa Infinity War-om? Al ajde, sve je subjektivno



Dobro daj malo lakše sa ovom i sličnim izjavama.
swamp thing Posted - 03/05/2018 : 23:48:39
A što vas toliko pogađa što se javi pojeki trol ili neko ko ne voli ove filmove? Ima pravo napisati šta misli, ne piše o prazniku Mimoza u Herceg Novom, već o MCU.
Meni su najbolji GotG, Thor3, Iron Man i Ant Man. Thor i Civil War tu negdje, mogu proći, ostalo je za mene ništa posebno.
Windwalker Posted - 03/05/2018 : 23:33:01
Dobra je tema, samo ima par ovih koji je imaju namjeru zagaditi, iako ih baš briga za tu tematiku i bilo kakvu smislenu raspravu.
Evo ti ih i u drugom topicu, prvi su.
Najbolje je ne odgovarati im, ne doživljavati ih, pa se možda maknu.
Obi-wan Posted - 03/05/2018 : 23:26:48
quote:
Originally posted by Golub

Uništen topic, gdje je mladjo kad ga trebaš


Što uništen? Ljudi glasaju, raspravlja se, gomila klikova na temi. Pun pogodak što se mene tiče...
brni Posted - 03/05/2018 : 23:22:55
quote:
Originally posted by Obi-wan


Jebeš glasanje. Mene brine što jedan fan USA hero stripova nije gledao te filmove...



haha evo krenit cu sa Black Panther..
Obi-wan Posted - 03/05/2018 : 23:21:33
quote:
Originally posted by brni

Ma ima Felipe pravo kad kaze da je malo besmisleno da glasam a nisam sve gleda, samo mi se sad ne skida 7 filmova samo da ode glasam..ali kad sam vidia na popis Iron Man 3 jednostavno sam mora udrit klik, jer taj film je meni fenomenalan..znam da ga mnogi ne vole ali je stvarno nesto posebno, ono gleda sam ga 10 puta i svaki put iznova otkrijem nesto novo, e da mi je imat jedno od onih Iron Man odijela..


Jebeš glasanje. Mene brine što jedan fan USA hero stripova nije gledao te filmove...
brni Posted - 03/05/2018 : 23:20:16
Ma ima Felipe pravo kad kaze da je malo besmisleno da glasam a nisam sve gleda, samo mi se sad ne skida 7 filmova samo da ode glasam..ali kad sam vidia na popisu Iron Man 3 jednostavno sam mora udrit klik, jer taj film je meni fenomenalan..znam da ga mnogi ne vole ali je stvarno nesto posebno, ono gleda sam ga 10 puta i svaki put iznova otkrijem nesto novo, e da mi je imat jedno od onih Iron Man odijela..
Obi-wan Posted - 03/05/2018 : 23:15:18
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by FelipeKajetano



Pa čemu onda glasanje ako nisi gledao dosta s tog popisa? Glasanje je onda potpuno besmisleno



Pa objasnia sam, Iron Man 3 mi je ono 10/10..Winter Soldier mi je odma do njega, Thor sam gleda samo prvi, ne sumnjam da su i sljedeca dva na istoj razini..Civil War nisam gleda ali cita sam recenzije fanova koji su pisali da je strip izmasakriran tako da to ni necu gledat jer sam veliki fan stripa..Avengerse prve sam gleda ali ti team-upovi mi opcenito nisu napeti..

Jedino sta bi moga dati sansu od ovih sta nisam gleda je Black Panther, ali ka sta sam napisa Iron Man 3 mi je cista desetka..


Thor 2 je na istoj razini, čak stepenicu niže.
Thor 3 nije u istom svemiru sa prva 2.
Black Panther mi je osobno jedan od najslabijih. Ali, tu sam usamljen i to je moje osobno mišljenje. Film svakako nije loš.
brni Posted - 03/05/2018 : 23:05:01
quote:
Originally posted by FelipeKajetano



Pa čemu onda glasanje ako nisi gledao dosta s tog popisa? Glasanje je onda potpuno besmisleno



Pa objasnia sam, Iron Man 3 mi je ono 10/10..Winter Soldier mi je odma do njega, Thor sam gleda samo prvi, ne sumnjam da su i sljedeca dva na istoj razini..Civil War nisam gleda ali cita sam recenzije fanova koji su pisali da je strip izmasakriran tako da to ni necu gledat jer sam veliki fan stripa..Avengerse prve sam gleda ali ti team-upovi mi opcenito nisu napeti..

Jedino sta bi moga dati sansu od ovih sta nisam gleda je Black Panther, ali ka sta sam napisa Iron Man 3 mi je cista desetka..
FelipeKajetano Posted - 03/05/2018 : 22:45:22
quote:
Originally posted by brni

Glasa sam za Iron Man 3, meni savrseni superherojski film..dosta od ovog popisa nisam gleda ali tesko da mi nesto moze skinit ovo..

Sta se tice DC-a tu mi je i dalje Burtonov Batman neprikosnoven, solidna mi je Wonder Woman, sve ostalo je za zaborav, Justice League je totalno smece, polazem velike nade u Aquamana..



Pa čemu onda glasanje ako nisi gledao dosta s tog popisa? Glasanje je onda potpuno besmisleno
brni Posted - 03/05/2018 : 22:36:07
Glasa sam za Iron Man 3, meni savrseni superherojski film..dosta od ovog popisa nisam gleda ali tesko da mi nesto moze skinit ovo..

Sta se tice DC-a tu mi je i dalje Burtonov Batman neprikosnoven, solidna mi je Wonder Woman, sve ostalo je za zaborav, Justice League je totalno smece, polazem velike nade u Aquamana..
FelipeKajetano Posted - 03/05/2018 : 22:32:03
quote:
Originally posted by Obi-wan

Infinity war vodi iako ga većina nije gledala...



pa kladim se i da većina koji su glasali za druge filmove nije gledala Infinity War, zapravo i mnoge druge, već samo eto glasaju bezveze, tj trolaju
Obi-wan Posted - 03/05/2018 : 22:29:38
Infinity war vodi iako ga većina nije gledala...
FelipeKajetano Posted - 03/05/2018 : 22:24:56
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske



S ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata? Jbt ti stvano nemaš blage veze o filmu. Da im je to cilj a ne vrlo dobra priča onda je i meni cilj eto bacati pare u wc školjku. Svaki, ali baš SVAKI studio, svaki redatelj krene u kreaciju filma misleći da će to biti remek djelo i da će zaraditi brdo para. Većini to ne uspije, ali nitko, ali baš NITKO neće ići s namjerom da napravi loš film, a upravo bi ekvivalent tome bio "cilj ubacivanja što više specijalnih efekata".




daj upiši u gugl Michael Bay pa se ispričaj cijelom forumu



Za Transformerse se slažem, ali opet ću reći, stavljati MCU filmove u isti koš s eto recimo Transformers filmovima govori da znaš o filmovima koliko i ja o cijepanju atoma. A i da ti je ukus na razini onih cigana što po kafićima žicaju par lipa
Obi-wan Posted - 03/05/2018 : 22:14:19
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

quote:

quote:
Isto tako, Xmen i Deadpool su Marvel, koliko znam pa ne znam što je čudno što sam prigovorio da nisu navedeni u pollu.


Jesu Marvel, ali ne spadaju u MCU. Naslov topica jasno govori na koje se filmove misli.




Ne znam kome je jasno…
To su Marvelovi filmovi, meni je logično da su uključeni u "Marvelov filmski svemir"


Nije tebi ništa jasno već tjeraš svoju drvenu filozofiju. Marvel cinematic universe broji 19 filmova i to je tako bez obzira šta ti znao ili htio.




Ma ne tjeram ja svoju filozofiju, nego sam lijepo objasnio da sam mislio da su Marvelovi filmski likovi u Marvelovom filmskom svemiru
Nisam znao da ima luđaka što prate to detaljno


A ja nisam znao da ti stvarno jesi trol. A trolove ne treba hraniti...
supermark Posted - 03/05/2018 : 21:54:11
quote:
Originally posted by nagor

Hebote, supermarče, kako ti nije jasno da ŠVRLJ filmovi nisu isto ko ŽNJRLJ filmovi. To je skroz drugi junivers.





Ne kradi mi svjetla pozornice
supermark Posted - 03/05/2018 : 21:51:16
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

quote:

quote:
Isto tako, Xmen i Deadpool su Marvel, koliko znam pa ne znam što je čudno što sam prigovorio da nisu navedeni u pollu.


Jesu Marvel, ali ne spadaju u MCU. Naslov topica jasno govori na koje se filmove misli.




Ne znam kome je jasno…
To su Marvelovi filmovi, meni je logično da su uključeni u "Marvelov filmski svemir"


Nije tebi ništa jasno već tjeraš svoju drvenu filozofiju. Marvel cinematic universe broji 19 filmova i to je tako bez obzira šta ti znao ili htio.




Ma ne tjeram ja svoju filozofiju, nego sam lijepo objasnio da sam mislio da su Marvelovi filmski likovi u Marvelovom filmskom svemiru
Nisam znao da ima luđaka što prate to detaljno
nagor Posted - 03/05/2018 : 21:50:01
Hebote, supermarče, kako ti nije jasno da ŠVRLJ filmovi nisu isto ko ŽNJRLJ filmovi. To je skroz drugi junivers.
supermark Posted - 03/05/2018 : 21:47:54
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske


Ali to ti kažeš. Nije li ti sumnjivo da se nas gomila ne slaže s tobom? A ja pratim američki film skoro 40 godina i gledao sam sve što iole vrijedi...




Ma meni je to u rangu transformersa
Može to biti koliko god popularno i mogu to svi gledati, ali imam ja oči i pamet da vidim i shvatim da to ništa ne valja


Nije ti sumnjivo što ti jedini imaš oči i pamet? Pametnom bi to bilo sumnjivo...




Jedini? Pa svakom normalnom su to gluparije
Adolescente ne brojimo, oni su u razvoju pa još nemaju razvijen ukus

I nemoj 4 člana ovog foruma mijenjati za "sve"
supermark Posted - 03/05/2018 : 21:44:32
quote:
Originally posted by FelipeKajetano


Ajde jedino što valja tu je Man of Steel. Ali usporediti recimo Justice League sa Infinity War-om?



Ispravak, sad me sramota kao nikada u životu
supermark Posted - 03/05/2018 : 21:42:12
quote:

I onda poslije trpa MCU filmove zajedno u isti koš sa DCEU filmovima






Sramota me kao nikada u životu
supermark Posted - 03/05/2018 : 21:35:11
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske



S ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata? Jbt ti stvano nemaš blage veze o filmu. Da im je to cilj a ne vrlo dobra priča onda je i meni cilj eto bacati pare u wc školjku. Svaki, ali baš SVAKI studio, svaki redatelj krene u kreaciju filma misleći da će to biti remek djelo i da će zaraditi brdo para. Većini to ne uspije, ali nitko, ali baš NITKO neće ići s namjerom da napravi loš film, a upravo bi ekvivalent tome bio "cilj ubacivanja što više specijalnih efekata".




daj upiši u gugl Michael Bay pa se ispričaj cijelom forumu
FelipeKajetano Posted - 03/05/2018 : 21:29:37
quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske



S ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata? Jbt ti stvano nemaš blage veze o filmu. Da im je to cilj a ne vrlo dobra priča onda je i meni cilj eto bacati pare u wc školjku. Svaki, ali baš SVAKI studio, svaki redatelj krene u kreaciju filma misleći da će to biti remek djelo i da će zaraditi brdo para. Većini to ne uspije, ali nitko, ali baš NITKO neće ići s namjerom da napravi loš film, a upravo bi ekvivalent tome bio "cilj ubacivanja što više specijalnih efekata". VFX nije nimalo jeftin, dapače, najskuplji dio ovakvih blockbustera. Kako mi se gade ovakvi snobovi koji samo cijene indie filmove s odličnom pričom i bez akcijskih scena. Ja volim oboje, tj obe vrste. Recimo prošle godine mi je Get Out bio jedan od najboljih filmova godine. Logan isto. Al najjači su mi ovakvi snobovski klatimudani koji dođu u ovakve teme eto tek tako da se isprdaju a nikad u životu nisu ništa korisno napravili.

I onda poslije trpa MCU filmove zajedno u isti koš sa DCEU filmovima

Ajde jedino što valja tu je Man of Steel. Ali usporediti recimo Justice League sa Infinity War-om? Al ajde, sve je subjektivno

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000