forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Diabolik 1

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
TrOMISLAWSKI Posted - 23/06/2017 : 11:20:48



03.07.17. u snk
04.07.17. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mpavin Posted - 10/05/2018 : 16:12:59
quote:
Originally posted by Cromwell

Ako se moglo pokušati i sa Diabolikom i Mister Noom zašto se ne bi i s Lazarusom?
Vjerujem da su prava puno jeftinija od bilo čega a Larry svoju publiku ima.


Probali su s Lazarusom, objavljivali brojeve s ogromnim preskocima u serijalu u kojem je kontinuitet bitan. Stvarno su talentirani...
Hercule Poirot Posted - 10/05/2018 : 13:57:20
quote:
Originally posted by Cromwell

Ako se moglo pokušati i sa Diabolikom i Mister Noom zašto se ne bi i s Lazarusom?
Vjerujem da su prava puno jeftinija od bilo čega a Larry svoju publiku ima.



LL uzimao bih bez premišljanja, dapače!
Cromwell Posted - 10/05/2018 : 13:53:20
Ako se moglo pokušati i sa Diabolikom i Mister Noom zašto se ne bi i s Lazarusom?
Vjerujem da su prava puno jeftinija od bilo čega a Larry svoju publiku ima.
FelipeKajetano Posted - 10/05/2018 : 00:03:42
Čija je ovo retardirana odluka bila? Krenu izdavati ponovno Diabolika umjesto Pilota? U PM kakve su ovo kretenske odluke
Hercule Poirot Posted - 08/05/2018 : 09:41:55
quote:
Originally posted by shalilo6

Znam da nije Diabolik novije izdanje, a nije ni mene baš očarao kvalitetom, kao ni većina ovog što je u nas na kioscima. Općenito sam muslio na nova izdanja, tipa Brendona, Morgana losta ( iako ni oni nisu baš novija izdanja).



Što god izlazi na kioske - zaslužuje pohvale...
supermark Posted - 08/05/2018 : 07:52:20
meni nije
ima puno kvalitetnijih stripova koji to više zaslužuju
macca1985 Posted - 07/05/2018 : 23:24:58
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by shalilo6

Isplatilo bi se da smo mi kao publika drugčiji. Kupit ćemo deset različitih izdanja iste epizode Zagora, Texa i pilota a nečem novom ne dajemo ni priliku.



nije baš da je Diabolik nešto novo...
po mom ukusu, prodaja mu je na razini kvalitete - nezadovoljavajuća



Diabolik je u Italiji jedan od najprodavanijih stripova, meni je jako žao što takva situacija nije kod nas.
shalilo6 Posted - 06/05/2018 : 13:18:42
Znam da nije Diabolik novije izdanje, a nije ni mene baš očarao kvalitetom, kao ni većina ovog što je u nas na kioscima. Općenito sam muslio na nova izdanja, tipa Brendona, Morgana losta ( iako ni oni nisu baš novija izdanja).
supermark Posted - 06/05/2018 : 12:23:42
quote:
Originally posted by shalilo6

Isplatilo bi se da smo mi kao publika drugčiji. Kupit ćemo deset različitih izdanja iste epizode Zagora, Texa i pilota a nečem novom ne dajemo ni priliku.



nije baš da je Diabolik nešto novo...
po mom ukusu, prodaja mu je na razini kvalitete - nezadovoljavajuća
DODSFERD Posted - 06/05/2018 : 12:08:47
Jedino Zagor ima 10 različitih izdanja, ovi ostali nisu u toj kategoriji.
Ja sam uzeo sve brojeve Diabolika, a sigurno da ima dosta onih koji nisu niti jedan ili su odustati nakon nekog vremena.

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Presta sam Diabolika kupovat,

shalilo6 Posted - 06/05/2018 : 11:52:59
Isplatilo bi se da smo mi kao publika drugčiji. Kupit ćemo deset različitih izdanja iste epizode Zagora, Texa i pilota a nečem novom ne dajemo ni priliku.
Hercule Poirot Posted - 06/05/2018 : 11:00:45
quote:
Originally posted by supermark

naravno da se ne isplati
zato je krahirao svaki pokušaj Diabolika na kioscima, kao što će uskoro i ovaj



Ali čudi me da kod nekih nakladnika nema onog očekivanog "poučeni iskustvom prethodnika"... Ili su autorska prava tako smiješno povoljna, da se jednostavno isplati probati. I samo probati...
supermark Posted - 06/05/2018 : 10:54:01
naravno da se ne isplati
zato je krahirao svaki pokušaj Diabolika na kioscima, kao što će uskoro i ovaj
Hercule Poirot Posted - 06/05/2018 : 10:49:43
Nekako je nevjerojatno da se s ovim financijski isplati izići na kioske, a s nekim drugim stripovima ne isplati...
shalilo6 Posted - 06/05/2018 : 10:11:36
Nije baš da dam zagriženi fan Diabolika, ali bar je bio maleno osvježenje na kioscima.
RAKOSI4 Posted - 05/05/2018 : 23:28:05
Presta sam Diabolika kupovat, mislim da se ovo stvarno loše prodaje, osobno mi je sad svejedno, jedino zbog fanova je šteta, jer ako se sad nešto ne izda sumnjam da će više ikada.........
Dwayne_Looney Posted - 05/05/2018 : 23:10:45
Ma ne znam kako se mogao pouzdati u ovo (vjerojatno prejeftina prava) a Marty i Mister No ne mogu na kiosk.
DODSFERD Posted - 05/05/2018 : 21:59:47
Čini se da jest, broj 6 tiskan još u 1. mjesecu a Jako opasna žena se ne pojavljuje.
shalilo6 Posted - 05/05/2018 : 20:31:55
Jeli ovo opet krepalo???
anto Posted - 18/03/2018 : 16:19:32
Diabolik 2:Borba sa vremenom (Slobodna Dalmacija)
Diabolik 3:Evina osveta (Slobodna Dalmacija)
Diabolik 4:Mrvica za neznance (Slobodna Dalmacija)
1Diabolik 8:Optužba za ubojstvo (Slobodna Dalmacija)
Diabolik 9:Trgovci robljem (Slobodna Dalmacija)
Diabolik 12:Klinika smrti (Slobodna Dalmacija)

Italijanski krimi strip,AF formata (dve krupne slike na tabli);Diabolik je maskirani baja,koji sa svojom lepšom polovinom,Evom Kant,uz pomoć modernih tehnologija pljačka nakit i ostale dragocenosti.Za vratom mu je često inspektor Ginko,a tu je i lepa grofica Aleta,Ginkova verenica.Iako ga Ginko proganja,katkad se desi da im se na putu nađe zajednički neprijatelj,pa se njih dvojica udružuju.Radnja se dešava u imaginarnom Klervilu,kao i nekim susednim mestima.

Ove epizode koje sam imao u rukama je objavila Slobodna Dalmacija i nemam pojma gde su u hronologiji,mada pretpostavljam da su početne.
Kvalitet im je tako-tako;crtež je sasvim korektan,ali priča je prilično bleda.

U Borbi sa vremenom Diabolik i Ginko se udružuju protiv bande izvesne Melanije,čijeg je voljenog inspektor nekada davno ubio,te ona otima Alteu,i tu se onda ukrštaju interesi Ginka i Diabolika...(2/5);U Evinoj osveti lepa (i mlada) Rebeka i njen posinak,sa kojim je u vezi,organizuju pljačku nakita koji Rebekin muž planira da pokloni muzeju.Na nakit su bacili oko i Diabolik i Eva (2/5);Mrvica za neznance - Elieta,Gaston i Filip,ljudi sa margine se odlučuju na pljačku Caričine ogrlice,koju će gospođa Luisa Vonders nositi na svom prijemu.Na istu dragocenost su bacili oko i D&E (2.5/5);U Optužbi za ubojstvo Ginko se budi pored mrtve devojke,u San Rafaelu,gradu u kojem vlada korupcija,a gde je inspektor na zadatku,na kojem bi mogle pasti i neke glave iz vrha.Očigledno je da mu je smešteno (2.5/5);Trgovci robljem:D&E planiraju opljačkati grofa Karla Lamasa,te bivaju uvučeni u trgovinu mladih devojaka (2.5/5);Na klinici doktora Sejlora (Klinika smrti)se dešavaju ubistva;očigledno je da neko pokušava da ga upropasti u svakom pogledu;u jednoj pljački, Diabolik se povređuje,a Eva uzima za njega krv sa pomenute klinike.Krv koja je verovatno zaražena (3/5)

Ne znam šta da kažem - ove priče nisu loše za ubiti vreme ako nemate baš šta drugo da radite,i ništa više.Pretpostavljam da im se kvalitet podiže kasnije.
Shaner Posted - 13/03/2018 : 19:15:13
quote:
Originally posted by anto

nemam pojma;nabavio sam nekoliko brojeva,pa bih ovde napisao utiske.
Inače,nikad nisam čitao ovaj strip,pa nemam pojma šta me očekuje.



Ako si nabavio ove nove brojeve, ne očekuje te ništa pretjerano dobro. Puno bolje su stare epizode u izdanju Vjesnika, ili su mi barem takve ostale u sjećanju.

Dwayne_Looney Posted - 13/03/2018 : 14:27:27
quote:
Originally posted by anto

nemam pojma;nabavio sam nekoliko brojeva,pa bih ovde napisao utiske.
Inače,nikad nisam čitao ovaj strip,pa nemam pojma šta me očekuje.



Ipak izlazi strip, vidim iz TrOMIjevih objava.
Ma samo piši dojmove, solar će razumijeti da je najbolje da ovo bude neki opći topic o Diaboliku.
anto Posted - 13/03/2018 : 14:05:32
nemam pojma;nabavio sam nekoliko brojeva,pa bih ovde napisao utiske.
Inače,nikad nisam čitao ovaj strip,pa nemam pojma šta me očekuje.
Dwayne_Looney Posted - 13/03/2018 : 13:43:08
quote:
Originally posted by anto

vidim da Diabolik nema svoju temu;jel ova može da se važi kao neka zvanična?



moglo bi proći, samo da solar izbriše jedinicu... ali zar strip još izlazi?
anto Posted - 13/03/2018 : 12:52:30
vidim da Diabolik nema svoju temu;jel ova može da se važi kao neka zvanična?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000