forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Oh my gosh...Eurosong!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 08/03/2009 : 23:09:04
Predstavnik Srbije za pesmu Evrovizije.....

http://www.youtube.com/watch?v=xdKYcFxTKMg
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 23/02/2019 : 00:25:52

Nas konj za utrku ove godine. Svakako neocekivano, ali meni sta simpaticna, i spontana. Vidim da se pise o dosta gadljivih komentara iz strane domace publike, ali zato su stranci odusevljeni. Svakako neobican izbor, indie style ide na Euro. Ali mozda je i to ta prednost.

Sneaksie Thiefsie Posted - 14/07/2018 : 18:03:27
pevac dilandogovski odeven
Poli Posted - 13/05/2018 : 00:54:46

Sta, Albanija pobjedila? Pucali se poljupcima?

Obi-wan Posted - 13/05/2018 : 00:50:02
Nakon ovogodišnjeg izbora pjesme Eurovizije, dođe mi da se odselim iz Europe.
Sneaksie Thiefsie Posted - 14/04/2018 : 16:04:09
podsetimo se nedavno preminulog Sabahudina Kurta
pre nego sto Krug života je izgubio svoj centar
Mrkva Posted - 14/05/2017 : 09:17:55
Sama pjesma je slađušna, filmska. Ok, publika je sigurno pala na to sto je decko zapravo lijep i "kontrolirano ekscentrican" i fura se na umjetnicki đir. Meni je Jacques imao stravican nastup, pjesma je patila zbog njegove potrebe da pokaze svoje vokalne sposobnosti, potpuno mi je nepotrebno bilo pjevanje na talijanskom, mada razumijem jezik opere i blabla, ali svakako bih taj operni dio izbacila. Ali stvarno je s lakocom i profesionalno to odradio.
I u konacnici, dvije velike Jacqueove face na ekranu iza? Narcis, narcis. Ali to smo znali.

Bila mi je prilicno dobra mađarska pjesma, a posebno buduci da Mađari imaju složen odnos s Romima, svojom najvecom (ili među najvecima) manjinom.

Drago mi je sto mali Bugar nije pobijedio, bojim se da nije dobro za dijete da tako rano stekne dojam da je osobito talentirano.

Australac ima nekih urođeničkih gena sigurno, bilo mi je to lijepo vidjeti, a i pjesma nije bila losa.
Sve u svemu, ove godine nesto manje kiča nego inace!
mpavin Posted - 14/05/2017 : 09:16:18
Ništa ti ne promiče Obi, pisma je sranje.
Obi-wan Posted - 14/05/2017 : 08:54:59
Žak je izašao sa pjesmom smišljenom za ovo. Otpjevao je profesionalno i pokazao šta može. Žiriji su ga totalno posrali, a od publike je dobio nešto malo.

Nezainteresirani portugalac sa sestom izveo je svoju uspavanku pa stao čekati da ga puste kući. Kada je od žirija dobio najviše bodova pomislio sam da je namješteno. To nam je bila najgora pjesma pa je žena frustrirano otišla spavati. No, kada je i od publike dobio najviše bodova, shvatio sam da mi nešto promiče...
Šta mi to promiče kod ove pjesme?
dante Posted - 11/05/2017 : 23:58:12
quote:
Originally posted by Oki
...i kažeš samo na trenutak

30 sekundi tops, sad sam miran do sljedece godine!
Oki Posted - 11/05/2017 : 23:46:46
quote:
Originally posted by dante

Veceras sam na trenutak prebacio za vrijeme tekme Manchester - Celtic na HRT1 i vidio Rumunjku koja jodla. Samo toliko.

...i kažeš samo na trenutak
dante Posted - 11/05/2017 : 23:39:25
Veceras sam na trenutak prebacio za vrijeme tekme Manchester - Celta na HRT1 i vidio Rumunjku koja jodla. Samo toliko.
izivko Posted - 09/05/2017 : 14:19:42
quote:
Originally posted by hello

Večeras prvo polufinale. Ove godine opet ima ludih kombinacija. Tako Hrvatska ima pjevača koji pjeva duet sam sa sobom, Rumunjska je spojila jodlanje i rap, a Crna Gora ima gaya koji polugol trči po pozornici i maše repom i Portugal ima pjevača koji pjeva laganicu glumeći pritom da pati od neke neurološke bolesti koja izaziva napade trzaja.
Glavni favorit za pobjedu ove godine je Italija.

E, ovo ne vjerujem.
Ajde da si rekao Nizozemska, Francuska, Njemačka...ali Crna Gora.
hello Posted - 09/05/2017 : 12:42:33
Večeras prvo polufinale. Ove godine opet ima ludih kombinacija. Tako Hrvatska ima pjevača koji pjeva duet sam sa sobom, Rumunjska je spojila jodlanje i rap, a Crna Gora ima gaya koji polugol trči po pozornici i maše repom i Portugal ima pjevača koji pjeva laganicu glumeći pritom da pati od neke neurološke bolesti koja izaziva napade trzaja.
Glavni favorit za pobjedu ove godine je Italija.
Johnny Difool Posted - 18/05/2016 : 21:20:24
Dobar!

Poli Posted - 16/05/2016 : 11:04:26

a tek Sjevernu Koreju :DDD

lwood Posted - 16/05/2016 : 09:46:58
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by lwood

ček jel se ono Australija takmičila ?
naletija san na glasanje i vidija Australiju.

evo ti "objašnjenja"... uglavnom, lova i politika tu sve diktiraju... kako ishod jučerašnjeg evrosonga, tako i njegovu "globalnu" budućnost.

http://www.index.hr/black/clanak/ako-se-pitate-sto-australija-radi-na-eurosongu--evo-objasnjenja/893395.aspx

pa da stave kinu i japan skočila bi gledanost u 3 pm
dante Posted - 15/05/2016 : 14:04:32
Evo poslusao sam top tri pjesme. Kad bi mi netko zavrnuo ruku da izabarem svojeg favorita i ja bih izabrao Ukrajinu. Jedina pjesma koja ima neku svjezinu i kako ju slusas nemas pojma u kojem smjeru ide i kako ce zavrsiti. Australija je OK, Rusija bezveze. Da se ocjenjuje veranje po kockama i koliko je para baceno u efekte, bili bi vjerojatno prvi. Poljska pjesma traje 2 minute predugo, nakon minute sam zapao u katatoniju. Armenija je fenomenalna, ali ne zbog pjesme.
Dranki Posted - 15/05/2016 : 13:56:15
Koga interesuje ko je koliko bodova kome dao, kako publika tako i žiri:

http://www.eurovision.tv/page/results?event=2113&voter=HR

Rusija Ukrajini dala 10 bodova, a društvene mreže gore kako je ovom pobjedom Ukrajina ponizila Rusiju. Koji debili.
kiky Posted - 15/05/2016 : 09:30:27
quote:
Originally posted by lwood

evo ti "objašnjenja"... uglavnom, lova i politika tu sve diktiraju... kako ishod jučerašnjeg evrosonga, tako i njegovu "globalnu" budućnost.

http://www.index.hr/black/clanak/ako-se-pitate-sto-australija-radi-na-eurosongu--evo-objasnjenja/893395.aspx
Poli Posted - 15/05/2016 : 02:36:29

ova nasa ... slike i to
http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/ema/foto-in-video-najpomembneje-je-da-si-ne-bom-nic-ocitala/392890

lwood Posted - 15/05/2016 : 01:26:31
kiky Posted - 15/05/2016 : 00:56:04
Da, Nina je bila večeras losa. Trema ju je pobijedila, to je bilo itekako vidljivo, osjetljivo i to se na kraju odrazilo na vrlo los plasman Hrvatske. Niti upola tako dobra i sigurna kao u polufinalu. Sto joj se danas dogodilo, možemo samo nagađati. Čestitke Ukrajini na pobjedi, premda će se o ovome načinu glasanja koji smo večeras vidjeli zacijelo još dugo pričati. Ali sve u svemu, solidan Evrosong, kvalitetnih glasova, dobrih pjesama i, za jedan Evrosong, decentnih i odmjerenih scenskih nastupa.
Obi-wan Posted - 15/05/2016 : 00:51:59
Rekao bih jedna od slabijih pjesama pobjednika u zadnjih 25 godina...
melkajk Posted - 14/05/2016 : 23:25:34
ja glasao za Gruziju
hello Posted - 14/05/2016 : 22:48:01
Nazalost Nina veceras nije bila u svom najboljem izdanju

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000