forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Ukinite ocjene

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Charlito de la Vega Posted - 14/05/2018 : 15:12:32
Prvi prijedlog:

Ukinite ocjene od strane recenzenata. Potpuno nepotrebno. Zar nije bolje da recenzenti ocjenjuju stripove kao što u Auto Klubu npr., ocjenjuju aute.

Znači, postoji rubrika pozitivno (+) i negativno (-) i u nju se stave primjeri.

Recenzent tako može puno bolje i objektivnije odraditi svoj posao. Kao pozitivan primjer može navesti scenarij, crtež, ali recimo i stvari tipa: tempo radnje, akcijske scene, nasilje, itd.
Negativno npr.: priča, naslovnica, nasilje, višak teksta, itd...

Često se događa da ocjena ne prati recenziju, a ocjene čitatelja još i manje. Ocjenu čitatelja se može pustiti (iako bi i to maknuo) jer je to ipak neki stvarni pokazatelj, rekli bi, stanja na terenu.

Drugi prijedlog
:

Zaboga, uvedite neko ograničenje na broj slova, rečenica, znakova ili štajaznam čega pri pisanju recenzija.
Kratko i jezgrovito, brzinski. Preporuka da / ne!
Želim pročitati r-e-c-e-n-z-i-j-u, a ne esej.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DKoor Posted - 19/07/2018 : 01:58:01
quote:
Originally posted by Charlito de la Vega

Prvi prijedlog:

Ukinite ocjene od strane recenzenata. Potpuno nepotrebno. Zar nije bolje da recenzenti ocjenjuju stripove kao što u Auto Klubu npr., ocjenjuju aute.

Znači, postoji rubrika pozitivno (+) i negativno (-) i u nju se stave primjeri.

Recenzent tako može puno bolje i objektivnije odraditi svoj posao. Kao pozitivan primjer može navesti scenarij, crtež, ali recimo i stvari tipa: tempo radnje, akcijske scene, nasilje, itd.
Negativno npr.: priča, naslovnica, nasilje, višak teksta, itd...

Često se događa da ocjena ne prati recenziju, a ocjene čitatelja još i manje. Ocjenu čitatelja se može pustiti (iako bi i to maknuo) jer je to ipak neki stvarni pokazatelj, rekli bi, stanja na terenu.

Drugi prijedlog
:

Zaboga, uvedite neko ograničenje na broj slova, rečenica, znakova ili štajaznam čega pri pisanju recenzija.
Kratko i jezgrovito, brzinski. Preporuka da / ne!
Želim pročitati r-e-c-e-n-z-i-j-u, a ne esej.



Sad upravo vidjeh ovaj topik, i mogu reći da s slažem sa drugim iznijetim prijedlogom.
jankela Posted - 31/05/2018 : 16:55:39
Podržavam ovu inicijativu, ocene su bespotrebne!
risbozg Posted - 18/05/2018 : 20:05:36
quote:
Originally posted by globinjo

Vidim da nitko ne jebe upozorenja
Sljedeći post koji nema veze s temom
Ban- godina dana.
Nastavite...



a koja je tema
globinjo Posted - 18/05/2018 : 09:15:41
Vidim da nitko ne jebe upozorenja
Sljedeći post koji nema veze s temom
Ban- godina dana.
Nastavite...
brni Posted - 18/05/2018 : 09:11:47
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Isa pisati kontra Hajduka na drugom forumu i odma popia ban..


Nemoj širiti dezinformacije, naravno da me otkucao netko iz tvoje garde i izbačen sam pod optužbom da sam nečiji klon, ali polako sređujem to, ima načina i za to, ubrzo ću biti vraćen.
Drugi puta prije nego ideš nešto širiti-provjeri



?
Tonka nemam pojma o cemu pricas, kad si napisa koji ti je nick u postu povise isa sam provjerit na forum.hr sta si pisa i vidia sam one postove o ulici koja vlada Hajdukom, u pravu si ne znam zasto si izbacen..
Tonka24 Posted - 17/05/2018 : 23:57:38
quote:
Originally posted by brni

Isa pisati kontra Hajduka na drugom forumu i odma popia ban..


Nemoj širiti dezinformacije, naravno da me otkucao netko iz tvoje garde i izbačen sam pod optužbom da sam nečiji klon, ali polako sređujem to, ima načina i za to, ubrzo ću biti vraćen.
Drugi puta prije nego ideš nešto širiti-provjeri
brni Posted - 17/05/2018 : 23:45:56
Isa pisati kontra Hajduka na drugom forumu i odma popia ban..
Tonka24 Posted - 17/05/2018 : 23:34:16
Samo još jedan post...jer ovo više nije normalno što taj momak radi, ovaj puta je pretjerao i nagazio je gdje nije smio, tolerancije je kod mene izgubio.
solar Posted - 17/05/2018 : 23:30:01
Mladjo je već napisao da se držite teme a vi po starome.

Ako ne prekinete znate što slijedi.
Tonka24 Posted - 17/05/2018 : 23:24:56
Sve što je napisano, stojim iza toga 100%
Forum hr nick name Ivar Boneless.
Nakon što mi je čovjek opsovao majku i to nakon prvog posta gdje me izvrijeđao, drugim postom mi je opsovao majaku.
Ja bi takve ljude likvidirao bez imalo grižnje savjesti, pogotovo zato jer sam sam bio takav i dobro znam što su u stanju takvi ljudi napraviti u takvom stanju.
Čovjek ne razmišlja svojom glavom u takvome stanju.
Neka zvuči kako zvuči ali je tako...zato i imamo svijet kakav imamo gdje se pod normalno nečija majka spominje katastrofalnim riječima a da se ni ne zna da li je ta nečija majka uopće živa.
tinton Posted - 17/05/2018 : 23:10:31
quote:
Originally posted by Tonka24


I da ne ponosim se tih riječi ali ih ne mogu vratiti, mogu ih samo ne ponavljati.


Pa ipak, danas, negdje na bespućima interneta...

Da sam na tvom mjestu, sprašio bih si metak u glavu da ne kradem kisik drugim ljudima oko sebe.
Pokazao si da si jazavac nedostojan života, za takve kao ti je samo " čitka ".
ivanl Posted - 17/05/2018 : 22:22:43
Po ko zna koji put, se pocne pricati i diskutirati o strip temama i njima bliskim stvarima, za sto je ovdje i mjesto, a onda se izljevaju zuci i frustracije, nicim izazvane...
brni Posted - 17/05/2018 : 21:41:19
quote:
Originally posted by tinton

Istina, stvarno je strahote pisao.
Na primjer:

Nači će se netko tko če ti gaziti nogom po vilici, kao što Isus gazi po vodi

Ili:

Što se tiče ostaloga, ne brini naletit češ ti već na nečiju šaku, tako da nečeš moći ni tipkati, dva mjeseca

Zapravo, sad vidim da sam se zabunio i da to nije ace pisao.
Podsjeti me na autora ovih predivnih citata.




Tonka24 Posted - 17/05/2018 : 19:27:33
Nisam se ja tebi zakačio, to što si ti frustriran nečim što je povezano sa mnom, to je tvoja stvar koja mene apsolutno ne zanima.
Pamtim da si mi se prije ovog negdje zakačio.
E pa sa mnom nećeš pisati kako hoćeš u to budi 100% siguran.
I nemoj mi na silu pisati da je nešto radim a ne radim,ne znam kakve filmove briješ i ne tiče me se ali pazi što pišeš meni.
Pa da skuliraj, lik dođe nitko ga ništa nije pitao,zakači mi se i onda napiše skuliraj-cirkus,i nađi si nekoga drugoga kome ćeš pisati da je diktator!
swamp thing Posted - 17/05/2018 : 19:16:19
Zaboli me tuki šta se tebi sviđa. Pisaću kako ja hoću "dok ne kršim pravila foruma", opet ti određuješ šta ko smije i ne smije pisati, skuliraj potencijalni diktatore
Tonka24 Posted - 17/05/2018 : 18:05:43
Ja neću određivati ljudima što pišu, ali ću uvijek podsjećati na pravila foruma,šteta što nema pravila recenzija.
I nauči razliku između pisanja i nečega što nema veze s normalnim ponašanjem,kamoli pisanjem.
Još nešto danas se ne može dosta ljudi nazvati ljudi, ovime ne mislim na nikoga konkretno već samo izlažem činjenično stanje stvari.
Eh,da, još nešto...stani malo na loptu kada mi se obraćaš, ne sviđa mi se tvoj ton postavljanja pitanja!
swamp thing Posted - 17/05/2018 : 17:37:00
Što bi on bilo šta dorađivao? To je njegovo mišljenje i njegov stil komentarisanja. Hoćeš ti određivati ljudima šta i kako da pišu?
Tonka24 Posted - 17/05/2018 : 16:25:27
Da li sam tebe prozvao?
Ti si mu odvjetnik?
Taj forumaš je itekako aktivan na recenzijama i ima mogućnost javiti se,iskreno mene ne zanima to da se on javi ili nešto drugo, već bi bilo lijepo da malo " doradi " komentare neke na recenzijama da ne izvlačim sada.
tinton Posted - 17/05/2018 : 15:55:18
Imaš pravo, ja se moram baviti svojim životom. S druge strane, ti ovdje ni iz čega prozivaš forumaša kojeg nema dvije godine.
Tonka24 Posted - 17/05/2018 : 12:41:20
Jesam ja sam to napisao,dosta davno doduše,ti si stalker pa ćeš to vrlo brzo iskopati
I da ne ponosim se tih riječi ali ih ne mogu vratiti, mogu ih samo ne ponavljati.
Iz tih stavova i riječi sam izvukao nešto vrlo pozitivno, ono čemu težim danas.
Dalje, te moje riječi nisu na recenzijama na kojima možeš izbrisati ono što si napisao koliko god davno stajalo i to govori samo za sebe.
Eto nadam se da si zadovoljan što sam te podsjetio
Volio bih da naletiš na svoj život malo ili da naleti netko tko će ti pokazati da ti prioritet treba biti tvoj život a ne virtualno nasilje nad nečijim drugim životima o kojima nemaš nikakav saznanja niti ćeš te ljude ikada vidjeti.
tinton Posted - 17/05/2018 : 08:00:32
Istina, stvarno je strahote pisao.
Na primjer:

Nači će se netko tko če ti gaziti nogom po vilici, kao što Isus gazi po vodi

Ili:

Što se tiče ostaloga, ne brini naletit češ ti već na nečiju šaku, tako da nečeš moći ni tipkati, dva mjeseca

Zapravo, sad vidim da sam se zabunio i da to nije ace pisao.
Podsjeti me na autora ovih predivnih citata.
Tonka24 Posted - 16/05/2018 : 21:04:43
Po tome pamtim jednog člana koji je prestao dolaziti na forum-acestroke!
Ima jedan komentar na ranijem periodu zagora, što je čovjek pisao ono je strahota, napominjem da se komentar u svakom trenutku može izmijeniti/nadopuniti.
ivanl Posted - 16/05/2018 : 12:27:30
Ono sto bi ja ukinuo, jest, neuljudeno primitivno ophodenje, poput onog, kod odredenog clana gore...
Poli Posted - 16/05/2018 : 08:30:25

A mozda da umjesto ocjena ukinimo recenzije? Ili jos bolje, citaoce.


mladjo Posted - 15/05/2018 : 23:59:19
Držite se teme.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000