forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Real Madrid

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 18/12/2016 : 18:02:02
Vidim da supermark nista ne javlja, pa reko da ga preduhitrim:

REAL PRVAK SVETA: Ronaldo uništio snove Japanaca

Real Madrid je svetski klupski prvak 2016.
DA Kašima ne zauzme mesta na svim naslovnicama kao jedna od najvećih senzacija u istoriji fudbala pobrinuo se Kristijano Ronaldo. Nezaustavljivi Portugalac je het-trikom u finalu Svetskog prvenstva za klubove doneo Realu drugi trofej u ovom takmičenju, ali tek posle produžetaka, s tim što je do 60. minuta bilo 2:1 za autsajdera - 4:2 (Benzema 9, Ronaldo 60, penal, 98, 104 - Šibasaki 44, 52).

Madriđani su tako, računajući i nekadašnji Interkontinentalni kup, peti put pokorili planetu, a Ronaldo treći, pošto je i sa Mančester junajtedom 2008. bio na tronu. Zvanično najbolji fudbaler za 2016. je tako na najlepši način zaokružio godinu, u kojoj je postao evropski klupski i reprezentativni prvak, svetski šampion za timove i dobitnik "Zlatne lopte", što niko nikada nije ranije uradio za 12 meseci.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
supermark Posted - 24/06/2018 : 20:45:03
sve više od 20 milijuna za njega je pretjerivanje...
Hercule Poirot Posted - 24/06/2018 : 17:34:05
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/reprezentacija/stigao-je-ekspresan-odgovor-na-kovacicev-neocekivani-potez-real-postavio-nevjerojatnu-odstetu-za-svog-dragulja/7516917/

Hm?? Pretjerivanje???
Hercule Poirot Posted - 17/06/2018 : 16:37:03
S ova tri gola Španjolskoj, Ronaldo si dodatno povećao izglede za astronomsku plaća, ne samo u Realu...
Hercule Poirot Posted - 14/06/2018 : 15:25:20
Nije Allegri budala, pa tko će motivirati momčad koja je pokorila Europu posljednjih godina...
DODSFERD Posted - 14/06/2018 : 12:43:37
Allegri priznao: "Zvali su me iz Reala, ali sam odbio prelazak u Madrid"
Trener Juventusa Massimiliano Allegri priznao je kako ga je osobno zvao Florentino Perez i nudio mu mjesto trenera madridskog Reala, ali ga je Allegri odbio.
Lopetegui niti nije bio među glavnim kandidatima za trenera Reala, ali nakon niza odbijenica, prihvaćena je sugestija Sergija Ramosa Florentinu Perezu i Lopetegui je preuzeo Real.
Među glavnim kandidatima bio je Massimiliano Allegri koji priznaje da su ga zvali iz Reala, ali on je odbio mogućnost preuzimanja madridske momčadi.
"Rekao sam ne madridskom Realu. Priopćio sam to telefonskim putem predsjedniku Florentinu Perezu jer sam već ranije dao riječ predsjedniku Juventusa Andrei Agnelliju. Zahvalio sam Florentinu na ponudi, ali poručio sam da je ne mogu prihvatiti iz respekta prema Juventusu."
Nije samo Real bio zainteresiran za Allegrija, interes je pokazivao i Chelsea, ali svakom zainteresiranom klubu Allegri je ponudio isti odgovor.
"Možemo reći kako sam već donio odluku o svojoj budućnosti i dao riječ Juventusu. Svi koji su mi se javili to su i saznali. Juventus je jedan od najboljih klubova svijeta, znamo da možemo još napredovati i sretan sam što to činim s ovom upravom. Agnelli je vrlo ambiciozan."
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 14:27:29
quote:
Originally posted by don_draper

Lopetegui dobio nogu iz repke dva dana prije utakmice. Bas su ga je lijepo Real zeznuo

Ma, to se samo priprema za osjećaj kako je to postati "bivši" trener
don_draper Posted - 13/06/2018 : 12:13:37
Lopetegui dobio nogu iz repke dva dana prije utakmice. Bas su ga je lijepo Real zeznuo
Hercule Poirot Posted - 12/06/2018 : 20:02:50
Nisam sretan izborom. Očekujem kako će brzo postati "bivši", u trenucima kada počne plaćati podijeljenost svlačionice ili loših rezultata.
DODSFERD Posted - 12/06/2018 : 17:23:19
Real Madrid potvrdio: Julen Lopetegui novi trener Kraljevskog kluba
Čini se kako je potrazi za novim trenerom stigao kraj u madridskom Realu. Aktualni prvak Europe bio je bez trenera nakon što je Zinedine Zidane odlučio dati ostavku, a kroz medije provlačila su se brojna zvučna trenerska imena.
Kraljevski klub potvrdio je kako će momčad nakon završetka Svjetskog prvenstva preuzeti aktualni izbornik španjolske reprezentacije Julen Lopetegui koji je preuzeo Furiju nakon Europskog prvenstva 2016. godine.
Lopetegui je kroz svoju trenersku karijeru vodio nekoliko mladih španjolskih reprezentacija, a od 2014. do 2016. bio je trener Porta. U dresu Reala upisao je i jedan službeni nastup, a tijekom karijere ubilježio je i nekoliko utakmica u Barceloni.
Hercule Poirot Posted - 10/06/2018 : 17:11:21
quote:
Originally posted by surfer

Ostat ce on. Ako ode, svi ce ga zapamtiti po pohlepi, a i nakon Reala je sve s konja na magarca.

Lijepo kazano. A i u Realu će sve riješiti uskoro. Neće riskirati da na prvenstvu zabije 5 ili 10 golova i sam sebi ispiše još astronomskiju financijsku ponudu
surfer Posted - 10/06/2018 : 17:01:54
Ostat ce on. Ako ode, svi ce ga zapamtiti po pohlepi, a i nakon Reala je sve s konja na magarca.
DODSFERD Posted - 10/06/2018 : 13:11:24
Teško da će biti dovoljno ako je vjerovati ovom komentaru ispod.

je igrat će za pola od zatraženog,kako da ne..a triba kupit gela,lakova za nokte i tintara,platit frizere itd.
Hercule Poirot Posted - 10/06/2018 : 13:03:47
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/veliki-zaokret-real-je-ronaldu-pripremio-novi-ugovor-ali-ni-to-mozda-nece-biti-dovoljno-evo-kako-madridani-najmeravaju-zadrazti-svoju-zvijezdu/7457739/

Hoće li biti dovoljno?
panzer Posted - 07/06/2018 : 21:58:36
https://www.managingmadrid.com/2018/6/7/17437376/guti-real-madrid-coach-rumors
King Warrior Posted - 07/06/2018 : 16:24:41
quote:
Originally posted by supermark

Dobro je dosad preživljavao sa svojom crkavicom

Ukoliko dobije povišicu, ček da vidimo onda kako će Messi preživljavati sa svojih 50 miliona godišnje.
Tonto Posted - 07/06/2018 : 10:56:14
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by velka031

Odanost klubu? Haha.

Odanost klubu? Totti i u Romi i još nekoliko drugih na prekratkom popisu. Od igrača koji su radili razliku na terenu.

Veliki i najveci Matt le tissier... Giggs i Scholes...
Hercule Poirot Posted - 07/06/2018 : 10:15:09
quote:
Originally posted by velka031

Odanost klubu? Haha.

Odanost klubu? Totti i u Romi i još nekoliko drugih na prekratkom popisu. Od igrača koji su radili razliku na terenu.
velka031 Posted - 06/06/2018 : 22:24:54
Odanost klubu? Haha.
Hercule Poirot Posted - 06/06/2018 : 21:31:56
quote:
Originally posted by supermark

Čisto da ima za pivu i čevape
supermark Posted - 06/06/2018 : 21:27:56
DODSFERD Posted - 06/06/2018 : 19:27:42
Ma vidi momka što se polakomio.

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/platite-ili-odlazim-cristiano-ronaldo-ucijenio-real-madrid-iznos-je-nestvaran-zvijezda-pred-velikog-gazdu-postavila-nemoguc-zahtjev/7438851/
velka031 Posted - 03/06/2018 : 22:29:40
Zizou otišao zbog koliko ono milijuna razloga, ali najveći je nedostatak motiva. Neš ti heroja...
solar Posted - 03/06/2018 : 22:21:53
To je i meni bio najbolji dio članka!
nagor Posted - 03/06/2018 : 22:19:16
https://www.index.hr/sport/clanak/zidane-je-genijalac/2001562.aspx

quote:
Po svojoj osobnosti, Ramos može imati samo dvije uloge – biti najveća budala u ekipi ili postati njezin karizmatični vođa

brni Posted - 03/06/2018 : 10:42:54
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ako se ovo pokaže kao istina javno ću ispisati ovdje: Zizou je napustio Real zbog novaca. Isključivo i jedino zbog novaca. U redu?

Drzim te za rijec..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000