forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 HJA - trilogija

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tata i sin Posted - 28/05/2018 : 01:31:54
Imamo ideju objaviti još jedan strip na Stripovi.com.

Crtež, na primeru jedne table, izgledao bi ovako:

16   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tata i sin Posted - 15/07/2018 : 23:52:04
Hvala, Zox. Iskreno, ne razumem se mnogo u te crtačke trikove, stoga, ako je nešto ispalo tako kako si napisao, ispalo je potpuno slučajno.
Zox Posted - 11/07/2018 : 16:50:57
Meni se isto svidja! Nije mi cak ni malo detalja: kaciga je recimo vrlo detaljno uradjena i to sto na ostatku table nema detalja je u stvari i dopadljivo (i, ujedno, i jedan trik koji koriste mnogi profesionalci: vrlo detaljni dijelovi nadoknadjuju za "prazan" prostor).
Tata i sin Posted - 01/06/2018 : 20:28:43
Hvala, Hajo.
Hajo Posted - 31/05/2018 : 22:58:16
Što reći a da već rečeno nije?!
Tata i sin Posted - 29/05/2018 : 21:31:04
Hvala na podršci, Gru, ali još uvek nije sigurno da će išta uslediti. Za sada je to samo ideja koju razmatram, i ako se budem odlučio na ovaj korak (koji uopšte nije mali), prvi deo trilogije će biti objavljen u celosti, a kada, gde i kako – ostaje još da se vidi.
Usput, verujem da ljubitelji akcije neće biti razočarani pošto radnja stripa obiluje istom, a politike ima tek toliko koliko je neophodno. :)
Gru Posted - 29/05/2018 : 20:21:25
Znači, nakon fantastike slijedi politički triler/akcija? Ovo svakako pratim, samo naprijed (i nek je više akcije, a manje politike).
Tata i sin Posted - 29/05/2018 : 07:47:03
quote:
Originally posted by Anto_123

Da tako je to su oni čuveni šišmiši



...ili noćni sokolovi (nighthawks), Srbiji dobro poznati, pošto je jedan isti takav zaista okusio njenu prašinu, marta 1999. godine.
Anto_123 Posted - 28/05/2018 : 21:36:26
Da tako je to su oni čuveni šišmiši.Ne.. nema se tu što pretjerano dodati, pa to je kao što rekoh nebo, znači poneki oblačić, koje si ti lijepo odradio i avioni koji su neizbježni obzirom da su sastavni dio radnje te mjesec na vedrom nebu i stvarno ne znam što dodati, nemam ideju.To je to.
Tata i sin Posted - 28/05/2018 : 20:28:16
quote:
Originally posted by borislav

Strana 17, ovo je stvarno dobro. Nemam primjedbi.



Hvala, Borislave.
Tata i sin Posted - 28/05/2018 : 20:27:46
quote:
Originally posted by Anto_123

To je solidno i teško je tu šta i dodati, mislim pritom na detalje obzirom da je pozadina nebo.Možda eventualno nekakav mlaz ili trag iz motora ali i ovako je to dobro.Ono što je meni zapelo za oko su sjene, mjesec je iza njih a obasjana su im lica sa prednje strane.Slične sam greške i ja pravio dok sam crtao Zagorov strip.To ne treba da te brine,kažem i ovako je super.Ovi odbljesci na licima mogu biti i od kontrolne table, koja je u ovakvim strojevima prepuna lampica.SAMO NAPRIJED



Hvala, Anto! Vrlo koristan feedback. U pravu si što se tiče odsjaja na licima, i da budem potpuno iskren, nisam mislio da su oni toliko naglašeni da će upasti nekome u oko. Daće se to lako ispraviti, a ubuduće, malo više ću obratiti pažnje na takve stvari.
Što se tiče tiče mlaznica motora, u ovom slučaju, u pitanju su avioni STELT tehnologije koji, pored radarskog, imaju i maksimalno ublažen (gotovo nevidljiv) svetlosni odraz, a sa tragovima pare koje bi ostavljali za sobom, nikako ne bi odavali utisak takozvanih “nevidljivih“ letelica.
borislav Posted - 28/05/2018 : 20:14:22
Strana 17, ovo je stvarno dobro. Nemam primjedbi.
Anto_123 Posted - 28/05/2018 : 19:22:53
To je solidno i teško je tu šta i dodati, mislim pritom na detalje obzirom da je pozadina nebo.Možda eventualno nekakav mlaz ili trag iz motora ali i ovako je to dobro.Ono što je meni zapelo za oko su sjene, mjesec je iza njih a obasjana su im lica sa prednje strane.Slične sam greške i ja pravio dok sam crtao Zagorov strip.To ne treba da te brine,kažem i ovako je super.Ovi odbljesci na licima mogu biti i od kontrolne table, koja je u ovakvim strojevima prepuna lampica.SAMO NAPRIJED
Tata i sin Posted - 28/05/2018 : 11:42:41
quote:
Originally posted by P.Wilding

Samo naprijed, prva tabla izgleda dobro.



Hvala, Wilding.
Zapravo, da ne bude zabune, tabla koja se vidi prva je po redu samo u nasumičnom izboru za prezentaciju… hronološki, ona je tek 17. po redu.
Tata i sin Posted - 28/05/2018 : 11:42:04
quote:
Originally posted by ivanl

Zanimljivo. Uopce nije lose...boje su jasne, zanimljiva tehnika. Na prvi pogled malo mi je tabla bila "siromasna" detaljima, ali sto sam je vise gledao bila mi je draza. Samo naprijed. Meni se svida...



Hvala, Ivane. Imaš pravo za detalje. Prilikom konvertovanja u slabijoj rezoluciji, pa još u JPEG format, slika je izgubila na oštrini. Ipak, naredne table ću malo pojačati sa detaljima, ali neću mnogo preterivati da ne bih zagušio jasnoću crteža.
P.Wilding Posted - 28/05/2018 : 10:33:08
Samo naprijed, prva tabla izgleda dobro.
ivanl Posted - 28/05/2018 : 10:17:53
Zanimljivo. Uopce nije lose...boje su jasne, zanimljiva tehnika. Na prvi pogled malo mi je tabla bila "siromasna" detaljima, ali sto sam je vise gledao bila mi je draza. Samo naprijed. Meni se svida...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000