forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 MaFest prijevoz

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Spiderman Posted - 23/05/2018 : 01:59:54
Tko bi u cetvrtak isao za Makarsku? Ima max 2 mj kod mene. Dijelimo troskove prijevoza. Stara cesta :)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nedim__ Posted - 31/05/2018 : 00:15:49
Tu smo negdje 500km, 20 litara 😄
panzer Posted - 30/05/2018 : 20:00:47
Da si lijepa žena, Kras bi te vozio besplatno.

Spiderman Posted - 30/05/2018 : 19:16:21
quote:
Originally posted by panzer

Da si Flash umjesto Spiderman, mogao si iči pješice...





e da sam teleporter još bi lakše bilo :D
panzer Posted - 30/05/2018 : 19:02:40
Da si Flash umjesto Spiderman, mogao si iči pješice...

Spiderman Posted - 30/05/2018 : 18:29:49
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Vau, ja isto imam clio 2 istog godišta, ali 1.5 dci od 65ks i najniža potrošnja koju sam vidio je 4,7l(pa sve do 6,5l ako mu vadim mast), dok ovaj tvoj troši 4,4l po ovome.



Da i mene je začudilo. Dobro, nije bilo prometa po staroj cesti, većina u petoj...

quote:
Originally posted by 1Euro
zaboravio si još i boju da kažeš



Crveni... naravno
1Euro Posted - 30/05/2018 : 17:32:36
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Vau, ja isto imam clio 2 istog godišta, ali 1.5 dci od 65ks i najniža potrošnja koju sam vidio je 4,7l(pa sve do 6,5l ako mu vadim mast), dok ovaj tvoj troši 4,4l po ovome.








DiSkAcH Posted - 30/05/2018 : 15:21:18
Vau, ja isto imam clio 2 istog godišta, ali 1.5 dci od 65ks i najniža potrošnja koju sam vidio je 4,7l(pa sve do 6,5l ako mu vadim mast), dok ovaj tvoj troši 4,4l po ovome.




1Euro Posted - 30/05/2018 : 14:13:47
quote:
Originally posted by Spiderman

Renault Clio 1.2 16V 15 godina star... benzinac



zaboravio si još i boju da kažeš
Spiderman Posted - 30/05/2018 : 12:52:01
Renault Clio 1.2 16V 15 godina star... benzinac
Poli Posted - 30/05/2018 : 11:40:47

A sta to vozis? :D


Spiderman Posted - 30/05/2018 : 11:39:57
Pošto nije bilo zainteresirani, evo rezime puta. Dakle napravio nekih 470 km od tankanja do tankanja i da napunim rezervoar do vrha je trebalo manje od 21 litre... pa sad računajte koliko troši na 100 km :D
Spiderman Posted - 25/05/2018 : 22:34:12
Kome pase moze u utorak sa mnom. Javiti na privatne poruke
Spiderman Posted - 23/05/2018 : 18:18:15
Nisam prvi puta išao tako da nije problem. Voziti se treba po propisu a tko voli stisnuti gas neka plati kaznu ili ode na Grobnik... Cesta nije pista...
wolf Posted - 23/05/2018 : 18:15:41
Da, ako nemaš okvire pločica na kojima piše u kojoj autokući je kupljen auto... A i voli se svašta objesiti na unutarnji retrovizor.
delboj Posted - 23/05/2018 : 17:56:31
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da, dole su posebno zajebani i alergični na ne dalmatinske tablice.


Mislim da je jedna od rijetkih dobrih stvari u BiH baš što ne postoje oznake na tablicama po gradovima, pa se ne može na osnovu toga znati odakle je auto.

Samo što je čudno da ovdje postoji nešto smisleno.
ivanl Posted - 23/05/2018 : 16:57:24
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da, dole su posebno zajebani i alergični na ne dalmatinske tablice.


Ma ja bi rekao, svugdje je to doslo isto. To je dobar nacin za izvuci "kintu" od naroda... i to se i radi. Mogu ti naci sto hoce, pa neka si 200% ispravan.
DiSkAcH Posted - 23/05/2018 : 16:49:49
Da, dole su posebno zajebani i alergični na ne dalmatinske tablice.
ivanl Posted - 23/05/2018 : 16:44:13
Vozim i ja po propisu, ali svejedno zaustavljaju...a mogu ti prisiti i naci sto hoce...
Spiderman Posted - 23/05/2018 : 16:24:10
Vozim po propisu pa mi se fućka... Ne volim divljanje po cesti...

Opet ću malo stati u Rastokama eventualno ako ne odem nekim drugim putem :D
ivanl Posted - 23/05/2018 : 14:40:44
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ako ti nije žurba je isplativo. Ali Split-Makarska ako ne voziš kasno navečer voziš najmanje uru i po.
S druge strane ako se skineš sa autoceste na Šestanovcu opet imaš najmanje po ure do Makarske. Nisan nikad tu proša, ali možda je bolje ako već ideš autoceston izać na Zagvozdu i proć kroz Sv.Iliju.



Išao sam dva puta... i da duže se putuje ali potrošio nešto više od pola rezervoara goriva (stane oko 40 litara). Napravio oko 430 km... Je da sam stao u Rastokama sigurno 45 minuta i još nekoliko puta po 10-ak minuta. Trebalo mi 8 sati ali do navečer stignem. Ne žurim se. Barem vidim ljepote Hrvatske :)


Rastoke, raj na zemlji. Obozavam tamo stati...jednom cu otici tamo par dana. Svjeze pastrmke punjene prsutom sa gradela-zakon.
ivanl Posted - 23/05/2018 : 14:37:20
St-Zg, i obratno starom cestom je skroz opusteno. Meni ne smeta sto nema prostora za razvijanje brzine, dapace. Ono sto mi strasno smeta je gomila patrola saobracajne policije. A naplacuju sve i svasta. Pa onda zanista usteda na cestarini i gorivu...
Inace svima bi vam preporucio da izbjegavate cestu od Stobreca do Omisa. Narocito u sezoni, ali i sada... idite na izlasku iz Splita preko Zrnovnice Tugara...pa spust na Omis. Ustedi se masa vremena. Najgori put, (a bilo ih je jos...), mi je hotel Lav-Omis, 3 sata...ej...mozes St-Zg put za to vrijeme preci..
Hercule Poirot Posted - 23/05/2018 : 11:17:51
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Stara cesta je OK. Od Zagreba do Plitvica zna bit prometno i vozi se malo sporije, nakon toga možeš vozit dosta brzo.
Više ćeš se izgnjavit od Splita do Makarske nego od Zagreba do Splita.



Išao sam starom cestom već... do Šestanovca idem unutrašnjim dijelom, tek na Šestanovcu izletim prema moru :)



Stara cesta je zakon, svi razlozi idu u promet ovom dionicom
Hercule Poirot Posted - 23/05/2018 : 11:16:41
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da, ko nezna, tunel se više NE naplaćuje, čaba je!




Je, samo pazite na zastoje- turisti koji su prethodnih godina plaćali tunelarinu, stane u red i čekaju naplatu. Valjda misli da je privremeno u kvaru ili šta li drugo. Naravno, loše je označeno i informirano, to bez daljnjega..
Spiderman Posted - 23/05/2018 : 10:40:15
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Ako ti nije žurba je isplativo. Ali Split-Makarska ako ne voziš kasno navečer voziš najmanje uru i po.
S druge strane ako se skineš sa autoceste na Šestanovcu opet imaš najmanje po ure do Makarske. Nisan nikad tu proša, ali možda je bolje ako već ideš autoceston izać na Zagvozdu i proć kroz Sv.Iliju.



Išao sam dva puta... i da duže se putuje ali potrošio nešto više od pola rezervoara goriva (stane oko 40 litara). Napravio oko 430 km... Je da sam stao u Rastokama sigurno 45 minuta i još nekoliko puta po 10-ak minuta. Trebalo mi 8 sati ali do navečer stignem. Ne žurim se. Barem vidim ljepote Hrvatske :)
DiSkAcH Posted - 23/05/2018 : 10:39:21
Da, ko nezna, tunel se više NE naplaćuje, čaba je!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000